HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 08:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 11 srp 2013, 07:22 
Offline

Pridružen/a: 11 srp 2013, 06:57
Postovi: 4
Pokusaj zabrane povratka Hrvatima u rodno mjesto Poljane i odrzavanja do sada veoma poznate poljanske feste Toliko o multieticnosti i potpori povratka na rodna ognjista


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 11 srp 2013, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2012, 11:13
Postovi: 391
Lokacija: Kraljeva Sutjeska
sada je to već i službeno, održavanje susreta poljanara u mjestu Poljani je zabranjeno od strane Muslimanskih vlasti pa će se ponovno održati na "Piješću" uz rijeku Bukovicu (izvan Poljana).
http://poljanari.com/index.php?option=com_content&view=article&id=390:cetvrti-susret-poljanara&catid=44:poljani-info&Itemid=96

_________________
Herceg-Bosna will rise again


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 11 srp 2013, 14:43 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2769
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
Znači mještanima jednog sela se zabranjuje da se okupljaju. Stoka fašistička :rigam

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 11 srp 2013, 22:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2012, 11:13
Postovi: 391
Lokacija: Kraljeva Sutjeska
NoviSeer je napisao/la:
Znači mještanima jednog sela se zabranjuje da se okupljaju. Stoka fašistička :rigam

da i to sela u kojem je prije rata živilo 95% Hrvata, koje je danas potpuno porušeno....

_________________
Herceg-Bosna will rise again


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 07:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24633
Lokacija: Heartbreak Hotel
Tko brani? Ime, prezime, funkcija, koja razina vlasti, kojom odlukom. Mora biti nešto napismeno, dajte to da dignemo na više razine!

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 07:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24633
Lokacija: Heartbreak Hotel
Koliko mogu vidjeti kroz googlanje to je bila praksa i ranijih godina, tj nemogućnost okupljanja Poljanara u Poljanima zbog nedavanja dozvole za taj skup.

Evo što je bilo 2010. godine

Citat:
A evo da objasnim o čemu se radi. Nije problem ljudske prirode nego administrativne. Kada smo krenuli s najavom i podnosenjem potrebnih zahtjeva za održavanje skupa nismo mogli ishoditi potrebne dozvole za mjesto gdje je skup prvobitno zamišljen ( kod škole u Poljanima ). Zemljiste kod škole pripada Ministarstvu Prosvjete, a zemljište ( stadion ) općini Kakanj. Za dozvole smo trebali ići u Zenicu u ministarstvo a zatim i u općinu Kakanj. Sve to bi predugo trajalo i dovelo bi u pitanje održavanje skupa. A ni slučajno ne bih održali skup bez potrebnih dozvola nadležnih organa. Vrijeme je godišnjih odmora a Prosvjeta znamo kako funkcionira.. Nikog odgovornog da čovjek pronađe samo prebacivanje odgovornosti.

Tako da se se sve to zakompliciralo do bola. Mislim da nemam potrebe detaljnije objašnjavati našu administraciju u BiH. Na kraju suočeni s tim velikim problemom odlučili smo se za alternativnu lokaciju PIJEŠĆE . Pošto se radi o lokaciji koja je u vlasništvu samo općine Kakanj potrebne dozvole smo dobili ali isto tako ne na lagan način. Bilo je tu vozikanja po katovima općine Kakanj ali o tome drugom prilikom.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 08:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2012, 11:13
Postovi: 391
Lokacija: Kraljeva Sutjeska
Bobovac je napisao/la:
Tko brani? Ime, prezime, funkcija, koja razina vlasti, kojom odlukom. Mora biti nešto napismeno, dajte to da dignemo na više razine!

Novoizabrani predsjednik mjesne zajednice Poljani Topalović Ćamil uz potporu komandira policijske stanice Kakanj Esnafa Buze. Ti papiri su polijepljeni po cijelim Poljanima u kojima stoji da je zabrana zbog "šehida" i da rane još nisu zarasle, također u njima stoji da Hrvati iz poljana jedino mogu održavati misu na groblju.
Jedan stanovnik Poljana (Hrvat) je skino i pokido sve te papire, mislim da je ostavio samo jedan da ima dokaz pa ću ga kontaktirat da mi dostavi kopiju, ili da uslikam pa ću ovdje postavit da svi vidite.

_________________
Herceg-Bosna will rise again


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 11:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Bobovac je napisao/la:
Koliko mogu vidjeti kroz googlanje to je bila praksa i ranijih godina, tj nemogućnost okupljanja Poljanara u Poljanima zbog nedavanja dozvole za taj skup.

Evo što je bilo 2010. godine

Citat:
A evo da objasnim o čemu se radi. Nije problem ljudske prirode nego administrativne. Kada smo krenuli s najavom i podnosenjem potrebnih zahtjeva za održavanje skupa nismo mogli ishoditi potrebne dozvole za mjesto gdje je skup prvobitno zamišljen ( kod škole u Poljanima ). Zemljiste kod škole pripada Ministarstvu Prosvjete, a zemljište ( stadion ) općini Kakanj. Za dozvole smo trebali ići u Zenicu u ministarstvo a zatim i u općinu Kakanj. Sve to bi predugo trajalo i dovelo bi u pitanje održavanje skupa. A ni slučajno ne bih održali skup bez potrebnih dozvola nadležnih organa. Vrijeme je godišnjih odmora a Prosvjeta znamo kako funkcionira.. Nikog odgovornog da čovjek pronađe samo prebacivanje odgovornosti.

Tako da se se sve to zakompliciralo do bola. Mislim da nemam potrebe detaljnije objašnjavati našu administraciju u BiH. Na kraju suočeni s tim velikim problemom odlučili smo se za alternativnu lokaciju PIJEŠĆE . Pošto se radi o lokaciji koja je u vlasništvu samo općine Kakanj potrebne dozvole smo dobili ali isto tako ne na lagan način. Bilo je tu vozikanja po katovima općine Kakanj ali o tome drugom prilikom.


Ovo podcrtano je protivno Europskoj Konvenciji o Ljudskim pravima i temeljnim slobodama, što je potpisala i navodno provodi BiH. Praksa europskog suda za ljudska prava u Strasbourghu kao i razrada tog prava jasno navodi da je svako okupljanje dozvoljeno osim ako se izričito ne zabrani i to zbog valjanih razloga koji nisu niti mogu biti ovi ovdje navedeni (zbog šehida i ostalih gluposti što su SDAovci natrkeljali) . Dakle ovo može na Europski sud za ljudska prava u Strasbourghu, ali se s obzirom na sporost postupka ne bih zajebavao s time (čekali bi 10 godina u prosjeku do prvostupanjske presude), već bih radije javio određenim ljudima poput Doris Pack koja je već predlagala isključenje BiH iz Vijeća Europe. Ukratko, bolje je viši politički pritisak nego sudski kako kaže Bobovac, a i s obzirom na praksu (ne)poštivanja presuda vlastitog Ustavnog suda od strane bošnjačkih stranaka ne vidim zašto bi drugačije bilo i u ovom slučaju.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2012, 11:13
Postovi: 391
Lokacija: Kraljeva Sutjeska
Zadar1993 je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Koliko mogu vidjeti kroz googlanje to je bila praksa i ranijih godina, tj nemogućnost okupljanja Poljanara u Poljanima zbog nedavanja dozvole za taj skup.

Evo što je bilo 2010. godine



Ovo podcrtano je protivno Europskoj Konvenciji o Ljudskim pravima i temeljnim slobodama, što je potpisala i navodno provodi BiH. Praksa europskog suda za ljudska prava u Strasbourghu kao i razrada tog prava jasno navodi da je svako okupljanje dozvoljeno osim ako se izričito ne zabrani i to zbog valjanih razloga koji nisu niti mogu biti ovi ovdje navedeni (zbog šehida i ostalih gluposti što su SDAovci natrkeljali) . Dakle ovo može na Europski sud za ljudska prava u Strasbourghu, ali se s obzirom na sporost postupka ne bih zajebavao s time (čekali bi 10 godina u prosjeku do prvostupanjske presude), već bih radije javio određenim ljudima poput Doris Pack koja je već predlagala isključenje BiH iz Vijeća Europe. Ukratko, bolje je viši politički pritisak nego sudski kako kaže Bobovac, a i s obzirom na praksu (ne)poštivanja presuda vlastitog Ustavnog suda od strane bošnjačkih stranaka ne vidim zašto bi drugačije bilo i u ovom slučaju.

kažu:"rane nisu još zarasle".......pa ja mislim da su naše rane veće, a i one nisu zarasle pa im opet niko ne brani mevlud pored spomenika tim njihovim "šehidima" na putu prema poljanima kojom prilikom zauzmu cijeli put i blokiraju ga na 5-6 sati

_________________
Herceg-Bosna will rise again


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Croat 92 je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:

Ovo podcrtano je protivno Europskoj Konvenciji o Ljudskim pravima i temeljnim slobodama, što je potpisala i navodno provodi BiH. Praksa europskog suda za ljudska prava u Strasbourghu kao i razrada tog prava jasno navodi da je svako okupljanje dozvoljeno osim ako se izričito ne zabrani i to zbog valjanih razloga koji nisu niti mogu biti ovi ovdje navedeni (zbog šehida i ostalih gluposti što su SDAovci natrkeljali) . Dakle ovo može na Europski sud za ljudska prava u Strasbourghu, ali se s obzirom na sporost postupka ne bih zajebavao s time (čekali bi 10 godina u prosjeku do prvostupanjske presude), već bih radije javio određenim ljudima poput Doris Pack koja je već predlagala isključenje BiH iz Vijeća Europe. Ukratko, bolje je viši politički pritisak nego sudski kako kaže Bobovac, a i s obzirom na praksu (ne)poštivanja presuda vlastitog Ustavnog suda od strane bošnjačkih stranaka ne vidim zašto bi drugačije bilo i u ovom slučaju.

kažu:"rane nisu još zarasle".......pa ja mislim da su naše rane veće, a i one nisu zarasle pa im opet niko ne brani mevlud pored spomenika tim njihovim "šehidima" na putu prema poljanima kojom prilikom zauzmu cijeli put i blokiraju ga na 5-6 sati


Ma nebitno, takve "rane" se ne uzimaju u obzir prilikom prosuđivanja je li skup moguće zabraniti ili ne.

Recimo da se naši u Poljanima okupljaju sa kukastim križevima, oružjem i pozivaju na eliminaciju Bošnjaka iz Kakanja onda bi se skup mogao zabraniti.

Ovo je skup posjete rodnom mjestu i oživljavanja starih običaja Hrvata iz okolice Kraljeve Sutjeske, a pravo na kulturni identitet i njegovanje istog je još jedno od prava iz Europskih Konvencija Vijeća Europe koje je BiH nužno morala potpisati da bi ušla u Vijeće Europe.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tužite ih jednostavno, neka plaćaju odštete.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
BBC je napisao/la:
Tužite ih jednostavno, neka plaćaju odštete.


Predugo bi trajalo, efikasnije je da im se politički ućera zbog ovog sranja koje izvode. Osim toga kad bit ti plaćali, plaćali bi ti iz zajedničkih para.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Poanta je u medijskom praćenju tužbe. Neka se zna da su fašisti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
BBC je napisao/la:
Poanta je u medijskom praćenju tužbe. Neka se zna da su fašisti.


Može se i ovako dobiti medijsku pozornost. Mada je točno da će mediji bolje popratiti sudski spor.

Dakako prvo se trebaju iscrpiti sva domaća pravna sredstva prije obraćanja Europskom Sudu za Ljudska prava u Strasbourghu.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 13:29 
Online

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4368
Evo da pojasnim malo sta sam ja saznao, sa obzirom da mi je Otac roden u Poljanima i poznajem tu raju!
Godinama do sad su organizatori trazili da susret bude na Stadionu kod skole, i zato nisu dobivali dozvolu jer je to drzavno/gradsko (ili cvije vec vlasnistvo). Ove godine je pocisceno privatno imanje gdje se trebao odrzavat susret Poljanara, ALI i za to nisu dobili dozvolu !!! To sad vec spada u fasizam i krsenje ljudski prava!
Znaci ja da se sutra zenim i ocu da pravim svadbu pod satorom u selu tu oni meni mogu zabranit tu proslavu ?!?!
Mislim da ovo treba podici na vecu razinu jer je ovo bez obrazno do bola !!!!
Bilo bi fino da user koji je otvorio temu jos nesto kaze na to ako nesto zna !?!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 13:30 
Online

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4368
Mozda bi tema trebala na PDF "Politika" ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 13:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2012, 11:13
Postovi: 391
Lokacija: Kraljeva Sutjeska
Zadar1993 je napisao/la:
Croat 92 je napisao/la:
kažu:"rane nisu još zarasle".......pa ja mislim da su naše rane veće, a i one nisu zarasle pa im opet niko ne brani mevlud pored spomenika tim njihovim "šehidima" na putu prema poljanima kojom prilikom zauzmu cijeli put i blokiraju ga na 5-6 sati


Ma nebitno, takve "rane" se ne uzimaju u obzir prilikom prosuđivanja je li skup moguće zabraniti ili ne.

Recimo da se naši u Poljanima okupljaju sa kukastim križevima, oružjem i pozivaju na eliminaciju Bošnjaka iz Kakanja onda bi se skup mogao zabraniti.

Ovo je skup posjete rodnom mjestu i oživljavanja starih običaja Hrvata iz okolice Kraljeve Sutjeske, a pravo na kulturni identitet i njegovanje istog je još jedno od prava iz Europskih Konvencija Vijeća Europe koje je BiH nužno morala potpisati da bi ušla u Vijeće Europe.

na tom skupu nema ništa što bi nekome smetalo, nije naznačeno da se sakupljaju samo Hrvati, niti se pušta neka "fašistička" muzika koja bi nekom smetala, tu se puštaju tradicionalne izvorne pjesme u kojima nema ništa loše.
Po mom mišljenju je to više političko pitanje kao što kaže moj kolega VUKsaJUGA :)
Tu je veči problem što "neofašistički" Muslimani mrze sve što je Katolićko/Hrvatsko i što se plaše povratka Hrvata u Poljane pa ovim putem žele da "nekoga" zastraše i uvjere da se tu Hrvati nemogu nikada vratit što je za mene smiješno.

_________________
Herceg-Bosna will rise again


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Najbolje im se osvetite da prodate to svoje i kupite nešto u hrvatski većinski općinama. Te fašiste ne možete promijeniti, možete svoj život i mjesto boravka.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2012, 11:13
Postovi: 391
Lokacija: Kraljeva Sutjeska
BBC je napisao/la:
Najbolje im se osvetite da prodate to svoje i kupite nešto u hrvatski većinski općinama. Te fašiste ne možete promijeniti, možete svoj život i mjesto boravka.

to je najveća greška naših ljudi, ne treba nikad bježat niti šta prodavat......došlo bi vrijeme kad ne bi imali više gdje pobjeć. Bolje im je da dođu u Poljane i istjeraju stoku sa Hrvatske zemlje ograde zemlju i da ima zabrane da kose njive i gone stoku na ispašu.....jednom riječi da im više ne dozvole da se ponašaju kao da im je to djedovina. Pa bi onda oni morali pobjeć jer oni nemaju gore nekih velikih posjeda, ne bi imali gore više od čega živit

_________________
Herceg-Bosna will rise again


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako hoćete. Njih i njihovu politiku više ne možete promijeniti, ostalo je do vas.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 15:30 
Online

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4368
BBC je napisao/la:
Najbolje im se osvetite da prodate to svoje i kupite nešto u hrvatski većinski općinama. Te fašiste ne možete promijeniti, možete svoj život i mjesto boravka.


Sta prodat? jesi lud pa dat im da oni nasele i ljepo zive?? Neka stoji nek gledaju svaki dan one rusevine! Mozda jos po djedovini koju minu zakopat kad im ode stoka opet u tudu njivu da pase...

Ali sad da se uozbiljimo i vratimo na temu...
Mislim da muslimani sami sebi jamu kopaju vakim akcijama.
Nakon toliko dugo vremena nece niko se u poljane vratit mozda koji penzioner sumnjam) ali sigurno ne njegova djeca. Ovaku pokazuju svoje pravo lice jer niko nevjeruje vise prici o "zlo ustasama" nisu vise 90e ...
Pa eto nasi to godinama prosute i naprave festu negdje drugo... jer ljudi ne zele probleme i incidente !
Ja da se pitam... 20.07 kad se okupimo na pjescu na festi svi fino skupa do Poljana...
bas bi me interesovalo sta bi se desilo... dosla bi policija... i onda... ???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 12 srp 2013, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2012, 11:13
Postovi: 391
Lokacija: Kraljeva Sutjeska
VUKsaJUGA je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Najbolje im se osvetite da prodate to svoje i kupite nešto u hrvatski većinski općinama. Te fašiste ne možete promijeniti, možete svoj život i mjesto boravka.


Sta prodat? jesi lud pa dat im da oni nasele i ljepo zive?? Neka stoji nek gledaju svaki dan one rusevine! Mozda jos po djedovini koju minu zakopat kad im ode stoka opet u tudu njivu da pase...

Ali sad da se uozbiljimo i vratimo na temu...
Mislim da muslimani sami sebi jamu kopaju vakim akcijama.
Nakon toliko dugo vremena nece niko se u poljane vratit mozda koji penzioner sumnjam) ali sigurno ne njegova djeca. Ovaku pokazuju svoje pravo lice jer niko nevjeruje vise prici o "zlo ustasama" nisu vise 90e ...
Pa eto nasi to godinama prosute i naprave festu negdje drugo... jer ljudi ne zele probleme i incidente !
Ja da se pitam... 20.07 kad se okupimo na pjescu na festi svi fino skupa do Poljana...
bas bi me interesovalo sta bi se desilo... dosla bi policija... i onda... ???

nek je 1000 ljudi, za svakog treba barem 1 policajac a za neke i po 2-3 hahahahaha

_________________
Herceg-Bosna will rise again


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 20 srp 2013, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2012, 11:13
Postovi: 391
Lokacija: Kraljeva Sutjeska
4. susret Poljanara 20.07.2013. g.
Privitak:
130720_0001.jpg
130720_0001.jpg [ 202.02 KiB | Pogledano 9296 put/a. ]

Privitak:
130720_0002.jpg
130720_0002.jpg [ 238.28 KiB | Pogledano 9296 put/a. ]

Privitak:
130720_0005.jpg
130720_0005.jpg [ 222.33 KiB | Pogledano 9296 put/a. ]

_________________
Herceg-Bosna will rise again


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 20 srp 2013, 23:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2012, 11:13
Postovi: 391
Lokacija: Kraljeva Sutjeska
Privitak:
130720_0003.jpg
130720_0003.jpg [ 240.59 KiB | Pogledano 9295 put/a. ]

Privitak:
130720_0004.jpg
130720_0004.jpg [ 242.41 KiB | Pogledano 9295 put/a. ]

_________________
Herceg-Bosna will rise again


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljeva Sutjeska - susret poljanara
PostPostano: 21 srp 2013, 11:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Nisi uhvatio moje izvornjake Izvor Bosne, Jagu, Dragu, Franju i Blaža. Oni su svake godine gore kod vas.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 22 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO