HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 18:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 307 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 27 kol 2011, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
Bobovac je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
Naravno,ali te opstine nisu podijeljene kao Mostar...
Ali dzaba raspravljamo o ovome i trollamo temu...


Dakle da se vratimo na temu - Uskoplje je isto podijeljeno kao i Mostar.

:sega :bih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 29 kol 2011, 12:34 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2010, 20:25
Postovi: 35
Uskoplje je potpuno kao Mostar, samo sto su Hrvati u njemu manjina i drzi ih to sto su apsolutni ogromni gospodarski faktor jer oni placaju vecinu poreza.
Odnosi izmedju Hrvata i muslimana su sasvim korektni, načelinik iz SDA je ok momaki stvarno se trudi s obzirom na tesku gospodarsku situaciju, koji vise ima problema sa svojim SDP muslimanima zbog svog seoskog podrijetla.
Inace najbolje je zaposlenicima u državnoj upravi jer se sve zivo slavi od bajrama,Uskra, Bozica, 1.maja, 8.marta,Dana nezavisnoti, Dan opcine... a najzesce je od svega sto muslimani za ramazan su jedno vrijeme (kad se ramazan zimi potrefi) odlazili sat vremena ranije sa posla kako bi se mogli pripremiti za iftar, zbog toga je nacelnik katolicima dao 4 dana slobodnih uoci bozica jer su toliko muslimani nabrali neradnih sati. Posteno!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 29 kol 2011, 19:01 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4370
feniks je napisao/la:
Uskoplje je potpuno kao Mostar, samo sto su Hrvati u njemu manjina i drzi ih to sto su apsolutni ogromni gospodarski faktor jer oni placaju vecinu poreza.
Odnosi izmedju Hrvata i muslimana su sasvim korektni, načelinik iz SDA je ok momaki stvarno se trudi s obzirom na tesku gospodarsku situaciju, koji vise ima problema sa svojim SDP muslimanima zbog svog seoskog podrijetla.
Inace najbolje je zaposlenicima u državnoj upravi jer se sve zivo slavi od bajrama,Uskra, Bozica, 1.maja, 8.marta,Dana nezavisnoti, Dan opcine... a najzesce je od svega sto muslimani za ramazan su jedno vrijeme (kad se ramazan zimi potrefi) odlazili sat vremena ranije sa posla kako bi se mogli pripremiti za iftar, zbog toga je nacelnik katolicima dao 4 dana slobodnih uoci bozica jer su toliko muslimani nabrali neradnih sati. Posteno!


Gdje bi onaj izvor meda i mlijeka u Uskoplju zaboravio si napisat..... :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 30 kol 2011, 10:11 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2010, 20:25
Postovi: 35
TOM - tvornica opruka i metala


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 00:52 
Offline

Pridružen/a: 12 ruj 2011, 00:28
Postovi: 4
zapovjednik je napisao/la:
Kakav crni natalitet...ovako samo mozete gubiti gradove kao sto ste izgubili Jajce,Busovace i Novi travnik...
Mi Mostar nismo izgubili jer je on podijeljen grad za razliku od ovih...

Evo ti karta djece od 2003 do 2010 godista...,nadam se da mi Bosnjo nece zamjeriti jer sam uzeo sa njegovog sajta...

http://bosniainfocentar.phpbb3now.com/v ... =89&t=1184


Pričas gluposti..Hrvati su vecina u N.Travniku,Busovaci...
evo za primjer rezultati lokalnih izbora 2008 za N.Travnik

LENDO REFIK - SDA 3,532
VIDAK MARKO - NEZAVISNI 3,068
DŽAMBAS ZDENKA - HDZ BIH 1,394
LOZANČIĆ ANTO - HDZ90-NHI-HSS 1,213

GRIZIĆ SUVAD - SZBIH 1,071
DOMINOVIĆ ZDENKO - HSP 192
+ Bosnjaci daleko brojniji postotak izlaznosti imaju

I na opcim izborima 2010. u N.Travniku i Busovaci najvise je glasova imala Borjana Kristo-HDZ BIH.

Ne znam odakle ti karta Mostara ali je komicna :sega .Pa i nenaseljeno podrucje je pozelenilo :sega ,plus gdje su srpska sela prema Stocu,najvece Hodbina.
Mozda Bosnjaci su vecina u Dreznici /zapadni Mostar/ ali zato su Hrvati u Ortijesu,Buni,Zitomislicu,Potocima /istocni Mostar/ i ta su mjesta isto zelena .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 13:15 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4370
Ovom Zapovjednik staokra sam vec na temi Orasje dokaze da nema pojma pa je usutio i sad opet neke karte siri koje je sam crto! Mila Majku cuj u Kaknju 3% Hrvati hahaha pa u Zupi sutjeska ima preko 2000 Hrvata (jest da su vecinom starci ali stalno tu zive) onda imas u samom gradu Hrvata, Pope, Vukanovici...
Znaci Kakanj ima 100 000 stanovnika i zato je u Opcini samo 3% Hrvata hahahahahahaha
Zapovjednik opet poceo lagat!
Kresevo 70% Hrvati hahaha pa Muslimana nema ni za lijeka tamo.
Odzak 60% Muslimani daaaaj zapovjednik sam si reko da tamo muslimani zive samo u gradu i nema muslimanski sela a i u gradu su manjina.
Brcko 7% hrvati hahahaha to vam je san... hahaha
Neda mi se vise pisat ali karta je potpuno izmisljena i lazna, sram te bilo to ovde kacit.
Nije fino da ti u tvojim godinama lazes sram te bilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 14:01 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
VUKsaJUGA je napisao/la:
Mila Majku cuj u Kaknju 3% Hrvati hahaha pa u Zupi sutjeska ima preko 2000 Hrvata (jest da su vecinom starci ali stalno tu zive) onda imas u samom gradu Hrvata, Pope, Vukanovici...
Znaci Kakanj ima 100 000 stanovnika i zato je u Opcini samo 3% Hrvata hahahahahahaha
Zapovjednik opet poceo lagat!
Kresevo 70% Hrvati hahaha pa Muslimana nema ni za lijeka tamo.
Odzak 60% Muslimani daaaaj zapovjednik sam si reko da tamo muslimani zive samo u gradu i nema muslimanski sela a i u gradu su manjina.
Brcko 7% hrvati hahahaha to vam je san... hahaha
Neda mi se vise pisat ali karta je potpuno izmisljena i lazna, sram te bilo to ovde kacit.
Nije fino da ti u tvojim godinama lazes sram te bilo.

Jesam li ti rekao da si glup i da necu s tobom da pricam zbog toga...ona karta je karta djece koja su rodjena od 2003 do 2010 godine,ali osoba kojoj je IQ jednak sobnoj temperaturi to ne moze skontati...i ta karta nije moja...nego od jednog drugog forumasa koji ima i na ovom forumu...karta je napravljena na osnovu ovih podataka...
http://bosniainfocentar.phpbb3now.com/v ... =89&t=1185


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 14:02 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
VUKsaJUGA je napisao/la:
Ovom Zapovjednik staokra sam vec na temi Orasje dokaze da nema pojma pa je usutio

Imas na temi Orasje podatke koje je postavio jedan forumas Hrvatske nacionalnosti...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 17:03 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
tomoo je napisao/la:
Ne znam odakle ti karta Mostara ali je komicna :sega .Pa i nenaseljeno podrucje je pozelenilo :sega ,plus gdje su srpska sela prema Stocu,najvece Hodbina.
Mozda Bosnjaci su vecina u Dreznici /zapadni Mostar/ ali zato su Hrvati u Ortijesu,Buni,Zitomislicu,Potocima /istocni Mostar/ i ta su mjesta isto zelena .

Karta Mostara nije pravljena prema naseljenim mjestima...nego prema dijelovima opstine...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 17:04 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
tomoo je napisao/la:

Pričas gluposti..Hrvati su vecina u N.Travniku,Busovaci...
evo za primjer rezultati lokalnih izbora 2008 za N.Travnik

LENDO REFIK - SDA 3,532
VIDAK MARKO - NEZAVISNI 3,068
DŽAMBAS ZDENKA - HDZ BIH 1,394
LOZANČIĆ ANTO - HDZ90-NHI-HSS 1,213

GRIZIĆ SUVAD - SZBIH 1,071
DOMINOVIĆ ZDENKO - HSP 192
+ Bosnjaci daleko brojniji postotak izlaznosti imaju

I na opcim izborima 2010. u N.Travniku i Busovaci najvise je glasova imala Borjana Kristo-HDZ BIH.

Jel to nema SDP-a u Novom travniku...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24665
Lokacija: Heartbreak Hotel
zapovjednik je napisao/la:
Jel to nema SDP-a u Novom travniku...


Sudeći po izborima za načelnika općine nema SDP-a u Novom Travniku.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 17:58 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4370
Ti si lazov opet ponavljam da je karta izmisljenja isto kao ti podatci!!!!!!
Ti samnom nediskutiras zato sto mi nemozes nista slagat.

Necu ti spominjat opet Orasje jer je off topic, ali dokazo sam ti da nema ni 1000 muslimana tamo zato pssst.
A za natalitet treba napomenit da puuuuno hrvatske djece rodi po Hrvatskoj, pogotovo oni blizu granice. Bihac, Odzak, Orasje i Hercegovina opcenito a cak i iz srednje Bosne idu zene pred porod u hrvatsku da se djeca tamo rode znam ja 2-3 slucaja takva. nemogu rec jel to veliki borj takvi ljudi iz srednje Bosne ali ima in.

Dva pitanja:
1.Sto se muslimani protive popisu stanovnistva?
2. Zasto si doso da diskutiras, kad samo lazne podatke dajes?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 17:59 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
VUKsaJUGA je napisao/la:
Necu ti spominjat opet Orasje jer je off topic, ali dokazo sam ti da nema ni 1000 muslimana tamo zato pssst.

Opet ti kazem...jedan od forumasa je postavio rezultate izbora pa mozes da vidis...on je Hrvat i najveci vas demograf na forumu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:00 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
VUKsaJUGA je napisao/la:
Ti si lazov opet ponavljam da je karta izmisljenja isto kao ti podatci!!!!!!
Ti samnom nediskutiras zato sto mi nemozes nista slagat.

Sta fali podacima???gdje je greska???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:01 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
VUKsaJUGA je napisao/la:
Dva pitanja:
1.Sto se muslimani protive popisu stanovnistva?
2. Zasto si doso da diskutiras, kad samo lazne podatke dajes?

1.Zato sto ne podrzavaju etnicko ciscenje...
2.Postavio sam kartu djece,podaci su sa FZS...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
zapovjednik je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:
Dva pitanja:
1.Sto se muslimani protive popisu stanovnistva?
2. Zasto si doso da diskutiras, kad samo lazne podatke dajes?

1.Zato sto ne podrzavaju etnicko ciscenje...
.



Koje laganje. Da ne podržavate etničko čišćenje ne bi nametali gradonačelnike tamo gdje prije rata nikad niste bili većina. Ono što ste etnički očistili u srednjoj Bosni.

Nema sa vama saveza nikad dok lažete i muljate. Svatko na svoju stranu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:07 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
BBC je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
1.Zato sto ne podrzavaju etnicko ciscenje...
.



Koje laganje. Da ne podržavate etničko čišćenje ne bi nametali gradonačelnike tamo gdje prije rata nikad niste bili većina. Ono što ste etnički očistili u srednjoj Bosni.

Nema sa vama saveza nikad dok lažete i muljate. Svatko na svoju stranu.

Zar nisu Hrvati vecina u Novom travniku i Busovaci???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BaHlija prošetaj, dosadan si. Idi klanjaj, lupaj glavom od pod.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:13 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Totalno ste nezreli, kako se ja fino ponašam i ozbiljno pišem to je za ne povjerovati.

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:20 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4370
zapovjednik je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:
Dva pitanja:
1.Sto se muslimani protive popisu stanovnistva?
2. Zasto si doso da diskutiras, kad samo lazne podatke dajes?

1.Zato sto ne podrzavaju etnicko ciscenje...
2.Postavio sam kartu djece,podaci su sa FZS...


Nisi mi odg. na drugo pitanje.

A taj odgovor je pogresan.
Razmisli malo ... :sega ok sorry tebio je nemoguce to, ali pokusaj....
Rat je bio i prosao i sto se ocistilo ocistilo se...
A zar je to ciscenje ako se zna gdje ko zivi???
VI necete popis da mozete lagat kako vas ima u Odzaku i Orasju 60% da moezete pricat da vas ima 3 miliona. Zato vasa vlada nece popis da moze lagat i vas i nas i sve oko sebe.
Vi zivite u mraku od kada ste rodeni lazi vam pricaju i drzaju vas glupe (sa uspjehom vidi se na tebi) zato se daje sto manje informacija narodu da je sto gluplji, onda ga malo izprepadat o krvolocnim ustasama i na huskas in i eto ti budale koje rade sta god se kaze.
Etnicko ciscenje vi ne podrzavate nego cinite, Zenica, Kakanj, Bugojno, Grabovica, Uzdol i stotinu takvi hrvatski sela gdje ste ubijali sve zivo samo da nestanu Hrvati.
A popis stanopvnista NIJE etnicko ciscenje nego oslobadanje mraka u kojem zivite.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:23 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
VUKsaJUGA je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
1.Zato sto ne podrzavaju etnicko ciscenje...
2.Postavio sam kartu djece,podaci su sa FZS...


Nisi mi odg. na drugo pitanje.

A taj odgovor je pogresan.
Razmisli malo ... :sega ok sorry tebio je nemoguce to, ali pokusaj....
Rat je bio i prosao i sto se ocistilo ocistilo se...
A zar je to ciscenje ako se zna gdje ko zivi???
VI necete popis da mozete lagat kako vas ima u Odzaku i Orasju 60% da moezete pricat da vas ima 3 miliona. Zato vasa vlada nece popis da moze lagat i vas i nas i sve oko sebe.
Vi zivite u mraku od kada ste rodeni lazi vam pricaju i drzaju vas glupe (sa uspjehom vidi se na tebi) zato se daje sto manje informacija narodu da je sto gluplji, onda ga malo izprepadat o krvolocnim ustasama i na huskas in i eto ti budale koje rade sta god se kaze.
Etnicko ciscenje vi ne podrzavate nego cinite, Zenica, Kakanj, Bugojno, Grabovica, Uzdol i stotinu takvi hrvatski sela gdje ste ubijali sve zivo samo da nestanu Hrvati.
A popis stanopvnista NIJE etnicko ciscenje nego oslobadanje mraka u kojem zivite.

Mislim da trebas da pogledas podatke o broju ubijenih Srba,Bosnjaka i Hrvata...u zadnjem ratu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:46 
Offline

Pridružen/a: 12 ruj 2011, 00:28
Postovi: 4
zapovjednik je napisao/la:
Milić je napisao/la:

ali što imaju Hrvati od toga osim par tisuća maraka u džepu koje i nisu neki novac. U ratu smo se borili za svaki pedalj zemlje i sad da to prodajemo tim istim muslimanima protiv kojih smo ratovali nema smisla.

U Gornjem vakufu ste manjina...ako hocete treci entitet ne mozete ubaciti Gornji vakuf,a ako nije Gornji vakuf u sastavu treceg entiteta sta ce vam tamo Hrvati??? :neznam


Jesi ti cuo za Washingtonski sporazum ? Prema njemu Hrvati dobijaju 40% opcine Uskoplje odnosno dio na kojem su relativna vecina, koji bi se trebao povezati sa manjim djelom opcine Fojnica koji ce pripasti Herceg Bosni u buducnosti.

Isto tak i vrijedi za Doljane (Jablanica), Nova Bila (Travnik) ..iako su Hrvati u opcinama Jablanica i Travnik ... manjina ne znaci da ostaju bez teritorija koji je drzao HVO nakon rata.(i vi dobivate pola opcine Mostar)

Djelile su se opcine Doboj,Drvar,Skender Vakuf,Foča,Petrovac.. ali one sa hrvatskim i bosnjackim stanovnistom nisu ali ce kad se pokrene treci entitet,pa ne kazu bez razloga '' 24% Bosne Bosnjacima ''.

ps. vidim da si zainteresiran za Herceg Bosnu :HercegBosanac - lijepo . lijepo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:49 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
tomoo je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
U Gornjem vakufu ste manjina...ako hocete treci entitet ne mozete ubaciti Gornji vakuf,a ako nije Gornji vakuf u sastavu treceg entiteta sta ce vam tamo Hrvati??? :neznam


Jesi ti cuo za Washingtonski sporazum ? Prema njemu Hrvatima dobijaju 40% opcine Uskoplje odnosno dio na kojem su relativna vecina, koji bi se trebao povezati sa manjim djelom opcine Fojnica koji ce pripasti Herceg Bosni u buducnosti.

Isto tak i vrijedi za Doljane (Jablanica), Nova Bila (Travnik) ..iako su Hrvati u opcinama Jablanica i Travnik ... manjina ne znaci da ostaju bez teritorija koji je drzao HVO nakon rata.(i vi dobivate pola opcine Mostar)

Djelile su se opcine Doboj,Drvar,Skender Vakuf,Foča,Pale .. ali one sa hrvatskim i bosnjackim stanovnistom nisu ali ce kad se pokrene treci entitet,pa ne kazu bez razloga '' 24% Bosne Bosnjacima ''.

ps. vidim da si zainteresiran za Herceg Bosnu :HercegBosanac - lijepo . lijepo

Washingtonski sporazum ujedinjuje,on ne razdvaja...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:52 
Offline

Pridružen/a: 12 ruj 2011, 00:28
Postovi: 4
zapovjednik je napisao/la:
tomoo je napisao/la:

Jesi ti cuo za Washingtonski sporazum ? Prema njemu Hrvatima dobijaju 40% opcine Uskoplje odnosno dio na kojem su relativna vecina, koji bi se trebao povezati sa manjim djelom opcine Fojnica koji ce pripasti Herceg Bosni u buducnosti.

Isto tak i vrijedi za Doljane (Jablanica), Nova Bila (Travnik) ..iako su Hrvati u opcinama Jablanica i Travnik ... manjina ne znaci da ostaju bez teritorija koji je drzao HVO nakon rata.(i vi dobivate pola opcine Mostar)

Djelile su se opcine Doboj,Drvar,Skender Vakuf,Foča,Pale .. ali one sa hrvatskim i bosnjackim stanovnistom nisu ali ce kad se pokrene treci entitet,pa ne kazu bez razloga '' 24% Bosne Bosnjacima ''.

ps. vidim da si zainteresiran za Herceg Bosnu :HercegBosanac - lijepo . lijepo

Washingtonski sporazum ujedinjuje,on ne razdvaja...


ali njime je ujedno i podjeljena FBIH, na '' hrvatski i bosnjacki dio ''


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uskoplje
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
tomoo je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
Washingtonski sporazum ujedinjuje,on ne razdvaja...


ali njime je ujedno i podjeljena FBIH, na '' hrvatski i bosnjacki dio ''

FBIH je podijeljena na deset kantona...nije na neke etnicke dijelove...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 307 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO