HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 09:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1260 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 51  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 06:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Pomeri se da prođem ******** klempava :sega



Da je kolinda tu, pičke bi mu preko reda dala :sega

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 09:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BahamutNS je napisao/la:
Da je kolinda tu, pičke bi mu preko reda dala :sega



:D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 11:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24666
Lokacija: Heartbreak Hotel
Kolinda samo radi svoj posao. I to uspješno. Probila se kroz džunglu moćnika da bi bila Trumpu prva s desna. Bravo mala.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 12:38 
Offline

Pridružen/a: 02 srp 2015, 15:00
Postovi: 258
U Crnoj Gori razapinju i ismevaju Duška "Radijatora" Markovića, parafraziram:

"Mak' se, jado, đe ćeš? E'o na što spadosmo-bi li 'vako moga' mać' serdara Janka, kralja Nikolu ili Petra prvog? Ne bi, da jebe oca, pa da je prijeśednik ne Amerike no svega svijeta!"

Na drugoj strani, baštinici vladajuće partije vele da je Duško zapravo prekršio protokol "prvenstva prolaza" ovuda (inače na śeveru Crne Gore se koristi najduža verzija reči "ovuda" koju sam ikad čuo - ovudijenaka) tj. alejom kamera te je zato skrajnut-ali se "džentlmenski" izvukao i ispao primer civilizovanosti...

Ali stav, poza koju je Tramp zauzeo kada ga je razgrnuo... i da, taj pokret razgrtanja je bio odsečan, bukvalno ga je tresnuo po mišici kad ga je zgrabio... mogao je nežno da ga skrajne ali hteo je očigledano da pošalje poruku...

A Čoko-Lindi svaka čast, bolje i mi da stavimo kakvu slasnu milfaru za predsednicu - ionako se ništa ne pitamo i služimo kao dekor pa makar onda da ulepšava krugove moćnika koje oduvek čine otromboljene odurne starkelje...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 13:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Jaki moćnici u pičku materinu :sega svi su oni otirač za američke cipele, pogotovo ova crnogorska majmunčina :sega kao glumi neku veličinu, a onda dođe tramp i samo - skloni se droljo :sega


_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА




A ugledajte samo tu poplašenu facu kad je gospodin Donald s tim "ko je ko ja" izrazom lica pogledao u njegovom smeru hehhe. A beda konjušarska je očekivala da će kao novi biti hit na tom samitu ali avaj, ne u ovom smislu jer ga je tip šutnuo kao *** na putu :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Agathonikos je napisao/la:




A ugledajte samo tu poplašenu facu kad je gospodin Donald s tim "ko je ko ja" izrazom lica pogledao u njegovom smeru hehhe. A beda konjušarska je očekivala da će kao novi biti hit na tom samitu ali avaj, ne u ovom smislu jer ga je tip šutnuo kao *** na putu :D


Pa i postao je hit, ceo svet se sprda s njim :sega Možeš majmuna spustiti sa planine, ali će on uvek biti i ostati majmun :sega

Vidim krenulo je i poređenje trampa i obame :biceovodobro Skloni te papke od mene ološu :sega :palacgore1


Privitak/ci:
7160321-1900_a81a0c4f5d769782edc130ab363be4dc-obama_nigger-bcfene654ws-fp-1200-800.jpg
7160321-1900_a81a0c4f5d769782edc130ab363be4dc-obama_nigger-bcfene654ws-fp-1200-800.jpg [ 97.77 KiB | Pogledano 6007 put/a. ]

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Primetite da ga je gospodin Donald pogledao tek kad je konjušar pokušao da ga rukom zagrli oko struka, kao eto oni su bliski prijatelji i nema veze što ga je odgurnuo ko slinu ehhehe ali ga je ovaj baš u trenutku te četkarove intimizacije pogledom tako ohladio da se ovaj skenjao i u hipu povukao tu ruku :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 15:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Agathonikos je napisao/la:
Primetite da ga je gospodin Donald pogledao tek kad je konjušar pokušao da ga rukom zagrli oko struka, kao eto oni su bliski prijatelji i nema veze što ga je odgurnuo ko slinu ehhehe ali ga je ovaj baš u trenutku te četkarove intimizacije pogledom tako ohladio da se ovaj skenjao i u hipu povukao tu ruku :D


Klošarčina, toliko o njemu i značaju cg za nato :sega

Meni je najjača reakcija gospodina orbana :palacgore1

Lik umire od smeha :sega

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodin Viktor je persona koja po svemu odudara na tom skupu gazde i malih od palube.
Uz gospodina Donalda, jedini državnik na tom skupu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Agathonikos je napisao/la:
Gospodin Viktor je persona koja po svemu odudara na tom skupu gazde i malih od palube.
Uz gospodina Donalda, jedini državnik na tom skupu.


Orban je dokaz da je narod stoka :kava Najurio lešinare i hijene iz mafijaško-monetarnog-fonda, otvorio nova radna mesta, povećao plate i penzije, sredio zdravstveni sistem, popravio i unapredio obrazovni sistem, izgradio ogradu da narod i državu zaštiti od najezde skakavaca i invazije štetočina:



da ne nabrajam dalje i onda ga taj isti narod naziva fašistom i diktatorom slika

Hrani pseto da te ujede :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 15:56 
Offline

Pridružen/a: 02 srp 2015, 15:00
Postovi: 258
Gledam pažljivo ovaj video hrpu puta... kolika beda od svih individua oko Trampoline... :rigam

Pogledajte snishodljivi, plastični, ulizivački osmeh Orbana - osmeh koji je nestao u istom trenutku čim se Trampolina okrenula od njega... pogledajte govor tela - svi su okrenuti ka Jenkiju, on ide u planiranom pravcu a ostali idu unatraške samo da bi se podesili i prilagodili prema njemu... dok je dolazio da ćušne Markovića pričao je sa Orbanom-onda odbači s' puta Radijatora (i značajno namesti svoj sako posle tog čina) i okreće se ka ovoj ženi koja sva srećna što ju je pogledao k'o zapeta puška odmah kreće sa svojim ponudama, objašnjenjima i predlozima... pri tom šef NATO sve vreme pokušava da pridobije njegovu pažnju ali i drugi se bore za mrvice iste... Orban se skoro priljubio uz njega sa ljigavim ulizivačkim osmehom... kao kada najbolja riba izađe u seoski kafić i svi se sjate oko nje...

Kakva demonstracija poniznosti, slugeranjstva, poltronstva... mislim, razumem ja da je on Alfa među njima, ali brate ne moraš baš, što bi rekao Slaven Bilić "skinit' gaće" i naguziti se... dovoljno je uputiti respekt i prepustiti prvenstvo.

U Crnoj Gori ima divan izraz koji obuhvata svu ovu grozotu "šupkanje" iliti "shurdulling". Kaže li se i kod vas tako?



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 16:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Au, vi baš zapeli za gospodina Viktora.

Nebitan lik je napisao/la:
Gledam pažljivo ovaj video hrpu puta... kolika beda od svih individua oko Trampoline... :rigam



Nebitan lik je napisao/la:
A Čoko-Lindi svaka čast


Zar :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 16:42 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
BahamutNS je napisao/la:
da ne nabrajam dalje i onda ga taj isti narod naziva fašistom i diktatorom

Koji narod? Lik ima potporu skoro pa polovice Mađarske


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
master_mind_ je napisao/la:
Koji narod? Lik ima potporu skoro pa polovice Mađarske


Ta druga polovina, tj. svi oni imbecili, fukare i beskičmenjaci koji po sopstveno mišljenje idu kod soroša, merkel i ostalih bandita :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 26 svi 2017, 21:09 
Offline

Pridružen/a: 02 srp 2015, 15:00
Postovi: 258
Agathonikos je napisao/la:
Au, vi baš zapeli za gospodina Viktora.

Nebitan lik je napisao/la:
Gledam pažljivo ovaj video hrpu puta... kolika beda od svih individua oko Trampoline... :rigam



Nebitan lik je napisao/la:
A Čoko-Lindi svaka čast


Zar :D


Svako neka pogleda i neka mi kaže da nije ulizivački osmeh i plastičan kez. Inače, respektujem ja Orbana i njegova muda da odbije naređenja EU, izbaci MMF, digne kineski zid na granici i gleda ih u nemoćnom besu - mada se pitam o'kle njemu tolika muda? Ko stoji iza njega pa sme da se kurči? Budimo realni (što kaže legendarni Kaza), ali Imperija ima sve naše države, banana države i krem bananica države u svom džepu zbog čitavog seta alata za privoljenje na slugeranje a ovaj predsednik u evropskim okvirima malene i smešne Maarske se nešto kurobeca i kontrira? Kako je to moguće? Zna li ko? To sam se uvek pitao i - kako je majušni bezopasni Island smeo da odjebe strane banke i izbriše dug?

Ma i Čoko Linda je gledala u njega kao u Boga lično, nudila se očima i osmehivala snishodljivo dok joj obrazni mišići nisu utrnuli... kada sam napisao "svaka joj čast" mislio sam na njenu funkciju i ulogu koju obavlja-njen pos'o je da se čuje za Hrvatsku a guranjem u prvi plan i šlepanjem uz ostale igrače privući će makar pažnju napaljenih majmuna koji će se zapitati: "Ček', ko je među ovim starkeljama ova sočna milfulja?" Dovoljno od nje. A ko će Tomu Diplomu da izgugla ili da se za njeg' zainteresuje zbog ikakvog razloga? Zato sam ja i glasao za manekena Tadića koji je poprilično šmekerski osvajao pažnju i makar delovao ležerno u krugu evropskih zvaničnika dok smetenjak Toma štrči kao prosečan Rom u domu lordova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 30 svi 2017, 08:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Nebitan lik je napisao/la:

Svako neka pogleda i neka mi kaže da nije ulizivački osmeh i plastičan kez.

Ništa posebno, najobičniji mogući osmjeh uz klimanje glavom sagovorniku s kojim razgovarate.
A sad pogledajte opet ovaj snimak i ako ugledate gospodina Viktora negdje, imate gajbu piva od mene.



Nebitan lik je napisao/la:
Ma i Čoko Linda je gledala u njega kao u Boga lično, nudila se očima i osmehivala snishodljivo dok joj obrazni mišići nisu utrnuli... kada sam napisao "svaka joj čast" mislio sam na njenu funkciju i ulogu koju obavlja-njen pos'o je da se čuje za Hrvatsku a guranjem u prvi plan i šlepanjem uz ostale igrače privući će makar pažnju napaljenih majmuna koji će se zapitati: "Ček', ko je među ovim starkeljama ova sočna milfulja?" Dovoljno od nje.


Jake koristi, u pi ma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 30 svi 2017, 08:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
slika

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 30 svi 2017, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1447
Pripadnici naroda čije su kraljevne i sultanije izrodile tri džihadistička sultana imaju zavezati svoje kolaboratorske gubice i pognuti glavu od sramote što su kod Nikopolja omogućili azijatskim džihadistima da islamiziraju bijelu kršćansku Europu par stoljeća duže nego što su trebali. Ili, Sveti Sava ili neki drugi Nemanjić sa omčom oko vrata ponizno kleči pred bizantskim carom da ga objesi ako je učinio što nažao protiv svojega gospodara, kako je ta pričica ono išla...? Netko će se već sjetiti. Puna je "istorija" takvih pojedinosti, da sad ne citiramo Nikolića i ruske gubernije.

Glede Trumpa, naravno da ga svi gledaju puni divljenja i nade. Cijela bijela rasa gleda u njega kao čovjeka koji će dokinuti ovu globalističku komunističku marksističku tiraniju koja želi napraviti genocid nad Europljanima i Amerikancima i zamijeniti domaće stanovništvo sa muslimanima i obojenima. Ako je ikada bilo vrijeme da se stane uz SAD to je danas i predsjednica Grabar-Kitarović se ima svrstati na Trumpovu stranu u interesu hrvatskoga naroda koji Trumpa većinski podupire baš zato što je takav kakav jest. Naravno da je nekima bilo draže kada je Hrvatsku vodio sluzavi jugosloven koji je s Tadićem razmjenjivao jugokomunističke leksikone i koji je izigravao privatnog svirača Dodiku ali te anomalije je hrvatski narod pomeo na izborima i tu više nema povratka na staro. Hrvatskoj je mjesto uz Trumpa, u Višegradskoj skupini i da odmah počne izdvajati najmanje 2% BDP-a na što ubojitije naoružanje.

A Balkanci slobodno mogu nastaviti sa svojim ljubomornim seksističkim ispadima protiv arijske hrvatske ljepote jer svi znamo da Srpkinje nakon tridesete izgledaju poput Vendi Vukelić i da su lijepe jedino u očima pijanih sredovječnih debelih degenerika oko pola tri u noći. Ružni su uvek zavidjeli lijepima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 30 svi 2017, 09:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 stu 2016, 11:47
Postovi: 430
Tako je, a glavni grad im se zvao Dar-ul-džihad 500 godina! Iz njega su išle komande o turskom naseljavanju pravoslavaca u Bosnu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 30 svi 2017, 10:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
mirv je napisao/la:
Pripadnici naroda čije su kraljevne i sultanije izrodile tri džihadistička sultana imaju zavezati svoje kolaboratorske gubice i pognuti glavu od sramote što su kod Nikopolja omogućili azijatskim džihadistima da islamiziraju bijelu kršćansku Europu par stoljeća duže nego što su trebali. Ili, Sveti Sava ili neki drugi Nemanjić sa omčom oko vrata ponizno kleči pred bizantskim carom da ga objesi ako je učinio što nažao protiv svojega gospodara, kako je ta pričica ono išla...? Netko će se već sjetiti. Puna je "istorija" takvih pojedinosti, da sad ne citiramo Nikolića i ruske gubernije.


Gde si bre pokatoličeni, nema te ko ni Rvacke na Drini.
Da nije Udba stisla?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 30 svi 2017, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Novi je napisao/la:
Tako je, a glavni grad im se zvao Dar-ul-džihad 500 godina! Iz njega su išle komande o turskom naseljavanju pravoslavaca u Bosnu.

Udri Mujo u šargiju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 30 svi 2017, 12:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
mirv je napisao/la:
A Balkanci slobodno mogu nastaviti sa svojim ljubomornim seksističkim ispadima protiv arijske hrvatske ljepote


Pa nije baš arijska, malo je zdepasta i nabijena, al opet bi ja to jebo, nije problem...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 30 svi 2017, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Trump and Putin to meet in July, Russian state media says

(CNN)US President Donald Trump will meet with Russian President Vladimir Putin in July as part of the G20 summit in Hamburg, Russian state media said Thursday.

Russia's Foreign Minister Sergei Lavrov made the announcement after meeting with Trump in Washington Wednesday, according to Tass.

If confirmed, it would be the two men's first meeting since Trump took power in January. The White House has yet to confirm.

The announcement came as Trump's campaign was being investigated by US authorities for possible connections with Russia.

On Tuesday night, Trump fired FBI Director James Comey in what sources told CNN was partly a direct response to the investigation.

Putin and Trump already had discussed a July meeting during a phone call in the past week.

The Kremlin website said Putin and Trump were "in favor of organizing a personal meeting in connection with a meeting of the G20 summit."

Relations between US and Russian leaders had been noticeably deteriorating in recent years. Under former US President Barack Obama, a Kremlin spokesman said nearly all levels of dialogue had been "frozen."

:biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Donald J. Trump, predsjednik SAD-a
PostPostano: 30 svi 2017, 13:40 
Offline

Pridružen/a: 02 srp 2015, 15:00
Postovi: 258
Agathonikos je napisao/la:
Ništa posebno, najobičniji mogući osmjeh uz klimanje glavom sagovorniku s kojim razgovarate.
A sad pogledajte opet ovaj snimak i ako ugledate gospodina Viktora negdje, imate gajbu piva od mene.



Ok, meni je ono snishodljiv osmeh do bola ali to je samo moj utisak koji ne namećem drugima. No, realno, ako ovi ostali poglavari neuporedivo moćnijih naroda ovako šene-gde neće i jedan Orban.

Da, na ovom videu uopšte ne vidim Orbana... da nije skoknuo do toaleta? Nestao u akciji... ali dobro, verovatno je obavio, dogovorio šta je hteo (onaj kratak dijalog pre nego je Tramp oduvao Radijatora) pa je mogao i da klisne već na "poluvremenu"....

Agathonikos je napisao/la:
Jake koristi, u pi ma.


Pa, dobro, nisam ja ni rekao da je ne znam kolika... ali valja svaka korist, pa i najmanja... dugoročno se to nabere...

Kinezi su pre 40 godina jedva imali bicikle... a sada dovršavaju planove za kolonizaciju Marsa...

Zrno po zrno-pogača! :zivili


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1260 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 51  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 38 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO