HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 13:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 11 stu 2020, 22:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20859
divizija je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:
Znači da Europu treba podijeliti na anti-imgrantski i moždano odumrli pro-imigrantski dio. Al' onda nema pi*karenja u anti-imigrantskom "ja neću imat djecu" i slično.


Pa već je podijeljena, i ja ti kažem da je maksimum tog antiimigrantskog Višegrad+Austrija+Italija+Slovenija+Hrvatska.

Ovo ostal je već izgubljeno, sada je na posuđenom vremenu. A i za ovo prvo nisam siguran za dobar dio.

Talijani i Austrijanci su već poplavljeni s migrantima, ne znam baš da li su i oni sigurni...

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 12 stu 2020, 08:57 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
weasel je napisao/la:
Talijani i Austrijanci su već poplavljeni s migrantima, ne znam baš da li su i oni sigurni...


Nisu, ali još imaju šansi.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 12 stu 2020, 09:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58877
Lokacija: DAZP HQ
weasel je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Pa već je podijeljena, i ja ti kažem da je maksimum tog antiimigrantskog Višegrad+Austrija+Italija+Slovenija+Hrvatska.

Ovo ostal je već izgubljeno, sada je na posuđenom vremenu. A i za ovo prvo nisam siguran za dobar dio.

Talijani i Austrijanci su već poplavljeni s migrantima, ne znam baš da li su i oni sigurni...


u Austriji su tradicionalno samo Turci i bh. muslimani, nešto Albanaca, ali nije da i kod njih nema Sirijaca i Afganistanaca.

kod Austrijanaca mi se sviđa što revno prate brojke.

slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 12 stu 2020, 10:13 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Kod Austrijanaca se vidi da muslimani stagniraju.

To je ono što Francuzi ne mogu reći, kod njih je udio muslimanskih imena novorođenčadi iz godine u godinu sve veći.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 12 stu 2020, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Austrijanci to kulturnije rješavaju. Odbiješ ponudu za posao, ili na poslu namjerno sebi namjestiš otkaz, nema više socijale i plaćenog stana. Proslijede te do Caritasa.
Zato se muslimani trpaju u Graz i Beč, jer tamo je žestoka konkurencija sa molbama za posao pa ih rijetko zakači da ga dobiju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 12 stu 2020, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
K:M je napisao/la:
Preterao si. Bar si 20 kolega "dijagnostificirao".

Vidiš 1 youtube uradak i onda si "expert", kako te je Robbie opisao. POTPUNO TOČNO.

Mnogo si daješ sebi za pravo, a nemaš diplomu ni pečat.

Oladi malo napaljeni klincu. EU neka propadne, i neka ih islamisti pokore i iskorišćavaju, tkoga briga.

To je receno dok si ti bia na 'sluzbenom putu' pa nisi moga sudjelovat... ili si laga... ili si prekopava nekih 30 stranica teme na kojoj tamo neki Hrvati diskutiraju o tamo nekim Americkim izborima na tamo nekom forumu di ti se ljudi u najboljem smiju i ignoriraju te a u najgorem te zale i kaznjavaju... dakle besposlicar i gubitnik. U oba slucaja tvoje misljenje nema tezinu.

Prestani se ulizivat robiju i drugin modovima, nece te to spasit.

Triba bi objavit teme na forumu da tebe uvucen da komentiras sta je vise moguce i sta strastvenije.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 12 stu 2020, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
divizija je napisao/la:
Kod Austrijanaca se vidi da muslimani stagniraju.

To je ono što Francuzi ne mogu reći, kod njih je udio muslimanskih imena novorođenčadi iz godine u godinu sve veći.


Bitne su etnicke skupine i rasa, ne toliko vjera. Skupina Katolici su na 40% a od tog su Njemci Katolici (koji su temeljni narod Austrije) vjerojatno 30% i to sam darezljiv. Dakle Austrija... prepoznatljiva Austrija je vec i po ovom u losem stanju... pitanje je dali to bilosvitsko stanovnistvo uopce osjeca lojalnost prema nacionalnoj drzavi Austriji ili se vise smatraju Europejcima isl.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 12 stu 2020, 14:16 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Velebit je napisao/la:
Bitne su etnicke skupine i rasa, ne toliko vjera. Skupina Katolici su na 40% a od tog su Njemci Katolici (koji su temeljni narod Austrije) vjerojatno 30% i to sam darezljiv. Dakle Austrija... prepoznatljiva Austrija je vec i po ovom u losem stanju... pitanje je dali to bilosvitsko stanovnistvo uopce osjeca lojalnost prema nacionalnoj drzavi Austriji ili se vise smatraju Europejcima isl.


Europski katolici su izrazito asimilabilni u Austriji, masovno se žene i udaju za Austrijance njemačkog jezika i možda i više od njih dijele islamofobnu ksenofobiju.

Vjera je izrazito bitna, jer vjera je glavni faktor etničke diferencijacije.

Rasne i etničke skupine se mogu fuzionirati u novu slitinu, vjerske se ne mogu bez masovnih konverzija. Turci su primjer etnije koja je stopila niz etničkihi i rasnih skupina u jedno, ali samo muslimanskih. Kršćane i židove su etnički očistili.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 12 stu 2020, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58877
Lokacija: DAZP HQ
divizija je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Bitne su etnicke skupine i rasa, ne toliko vjera. Skupina Katolici su na 40% a od tog su Njemci Katolici (koji su temeljni narod Austrije) vjerojatno 30% i to sam darezljiv. Dakle Austrija... prepoznatljiva Austrija je vec i po ovom u losem stanju... pitanje je dali to bilosvitsko stanovnistvo uopce osjeca lojalnost prema nacionalnoj drzavi Austriji ili se vise smatraju Europejcima isl.


Europski katolici su izrazito asimilabilni u Austriji, masovno se žene i udaju za Austrijance njemačkog jezika i možda i više od njih dijele islamofobnu ksenofobiju.

Vjera je izrazito bitna, jer vjera je glavni faktor etničke diferencijacije.

Rasne i etničke skupine se mogu fuzionirati u novu slitinu, vjerske se ne mogu bez masovnih konverzija. Turci su primjer etnije koja je stopila niz etničkihi i rasnih skupina u jedno, ali samo muslimanskih. Kršćane i židove su etnički očistili.


od tih europskih katolika najbrojniji su Hrvati, meni se već 4. generacija rođaka rađa u Austriji, to je prva koja se počela miješati s Austrijancima, a i to nisu 100% nego 50% Austrijanci. naši se tamo 90% žene i udaju međusobno. moja rođakinja je hrvatskog imena i prezimena, mala govori hrvatski, 50% Hrvatica, 25% Filipinka, 25% Austrijanka.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 12 stu 2020, 14:44 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
dudu je napisao/la:
od tih europskih katolika najbrojniji su Hrvati, meni se već 4. generacija rođaka rađa u Austriji, to je prva koja se počela miješati s Austrijancima, a i to nisu 100% nego 50% Austrijanci. naši se tamo 90% žene i udaju međusobno. moja rođakinja je hrvatskog imena i prezimena, mala govori hrvatski, 50% Hrvatica, 25% Filipinka, 25% Austrijanka.


Tvoje iskustvo nije svačije iskustvo. Moji u trećoj generaciji nitko ne zna pošteni hrvatski i svi su poženjeni s Austrijancima.

Ali čak i da nisu, glasat će za FPO prije nego i sam Austrijanac. Migranti europskog porijekla su već iismaofobi od domicilnih.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 12 stu 2020, 15:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Moj rodak je isa po Europi i napravia dicu na par mista no to zadrzavanje generacijama na zapadu generalno nema... Psiholoski profil tih sta idu na zapad je generalno: opaljen u glavu... bar u mojoj obitelji.

Ja nzn za vasa iskustva al meni se cini da zene u BiH i ove sa zapada su puno druzeljubljivije od 'fetivih' Hrvatica koje su dosta konzervativne i socially anxious. Recimo za kiflice je teze skuzit da se nekoj dopadas dok BiH i zapadnjakuse bude dosta ocito.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 12 stu 2020, 21:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Inače, samo da spomenem, imigranti europskog porijkel u Njemačkoj u većoj mjeri glasaju za AFD ego etnički Njemci.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 12 stu 2020, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
divizija je napisao/la:
Inače, samo da spomenem, imigranti europskog porijkel u Njemačkoj u većoj mjeri glasaju za AFD ego etnički Njemci.

Ne virujem. Daj mi podatke za to. Ja sta san vidia AFD ima najvecu podrsku u Saksoniji, Turingiji i Brandenburgu di nema skoro nista imigranata koji su ugl na zapadnoj njemackoj i to u metro podrucjima Kelna, Hamburga, Frankfurta, Minhena i tamo uz Francusku granicu a tamo AFD ne prolazi nesto impresivno dok je na istoku i po 30%.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 13 stu 2020, 08:12 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Velebit je napisao/la:
divizija je napisao/la:
Inače, samo da spomenem, imigranti europskog porijkel u Njemačkoj u većoj mjeri glasaju za AFD ego etnički Njemci.

Ne virujem. Daj mi podatke za to. Ja sta san vidia AFD ima najvecu podrsku u Saksoniji, Turingiji i Brandenburgu di nema skoro nista imigranata koji su ugl na zapadnoj njemackoj i to u metro podrucjima Kelna, Hamburga, Frankfurta, Minhena i tamo uz Francusku granicu a tamo AFD ne prolazi nesto impresivno dok je na istoku i po 30%.


https://foreignpolicy.com/2020/01/15/ru ... immigrant/

Istok je manji dio Njemačke, 10% na Zapadu je više glasova nego 30%na istoku, ovi na Zapadu su rijetko entički Njemci.

Zapadni Njemci su najlobotomiziraniji etnomazohisti igdje.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 13 stu 2020, 10:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Ti ima bit da nisi ni cita sta si meni posla

Citat:
AfD is generally seen as a xenophobic, nativist force in German politics, and yet one of its key constituencies is foreign-born. The party claims that one-third of its voters are Russian Germans.

In the 2017 elections, AfD fielded six Bundestag candidates who were born in the former Soviet Union, and two of them—Anton Friesen and Waldemar Herdt—are now deputies...

Because the German government does not publish statistics on ethnicity, it is unknown precisely how many Russian speakers live in Germany. A conservative estimate from Osnabrück University suggests that about 3 million of the country’s 83 million residents were born in the former Soviet Union. The majority of these are ethnic Germans—also known as Volga Germans or Russlanddeutsche—whose ancestors had emigrated to the Russian Empire in the 18th century. After the Soviet Union collapsed 1991, more than 2 million returned to Germany.


To nisu neNjemci vec, ko i istocna Njemacka su etnicki Njemci odrasli bez libtardske indoktrinacije 1946-1991 dakle 3 generacije manje ispiranja mozga i slabiji imovinski pa ne mogu zivit u gated communities.

Gledajuci ovu linkanu studiju tu ispada da cak i ti Njemci iz Rusije su glasali 2017. oko 15% za AFD a da je to povecanje uglavnom od onih koji prije nisu glasali ili su glasali za CDU. Ispada da Njemci iz Rusije ipak podrzavaju Linke tj komuniste sa 20%

Cak i ovaj stariji clanak o tom gradicu prikazuje da su svi ti RusoNjemci zapravo etnicki Njemci s Njemackim imenima.

Ovo se ne odrazava najbolje na tebe. Umanjit ce mi sklonost da ti virujen na ric. Ovo sta si mi ti servira ka cinjenicu da san cua na medijima naljutilo bi me.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 13 stu 2020, 10:54 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Ima toga još: https://www.infomigrants.net/en/post/15 ... ters-group

https://ecpr.eu/Filestore/paperproposal ... e08658.pdf

Ne znam što se čudip, za Trumpa je prošli tjedan glasao rekordan broj Latinosa i Azijaca, najvećih imigrantskih skupina u SADu. Latinosi koji se deklariraju bijelcima glasaju za Trumpa u istom postotku ko non-hispanic bijelci.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 13 stu 2020, 10:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20859
divizija je napisao/la:
Inače, samo da spomenem, imigranti europskog porijkel u Njemačkoj u većoj mjeri glasaju za AFD ego etnički Njemci.

=))

Ovo da nije smješno bilo bi samo tužno.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 13 stu 2020, 11:02 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
weasel je napisao/la:

Ovo da nije smješno bilo bi samo tužno.


Zapadni Njemac je ideološki najlobotomiziranija skupina na svijetu u smislu etnomazohizma.
Migranti europskog porijekla su svjesni da će islamizacij uništit Njemačku i da je protivna njihovom interesu.
Njemac nema svoj interes, on se samo mazohistički samokažnjava do izumrća.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 13 stu 2020, 11:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
divizija je napisao/la:
Ima toga još: https://www.infomigrants.net/en/post/15 ... ters-group

https://ecpr.eu/Filestore/paperproposal ... e08658.pdf

Ne znam što se čudip, za Trumpa je prošli tjedan glasao rekordan broj Latinosa i Azijaca, najvećih imigrantskih skupina u SADu. Latinosi koji se deklariraju bijelcima glasaju za Trumpa u istom postotku ko non-hispanic bijelci.


Ajme izblamira si se.
Znaci prvi link je doslovno 20 (dvadeset) ljudi koji nisu etnicki Njemci koje su predstavili ka rekvizit u Turingiji da pokazu ka mi nismo ksenofobi.

Uostalom doslovno spominje se 'imigrant' Friesen mladic koji je etnicki Njemac iz Rusije tj Volga Njemac koje je Staljin maka u Kazahstan. Jbt cak i vecina tih 'imigranata' su FolksDojceri. Doslovno ne vidis da rade igru rici jer vecina asocira 'migrant' s arapima i crncima a oni uzmu 'migrante' koji su FolksDojceri. Taj drugi link je opet o FolksDojcerima ugl iz Rusije.

:ucelo

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 13 stu 2020, 11:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30480
Nisam upućen u detalje u Njemačkoj, ali ovako laički, ako bih imigrirao u Njemačku definitivno bih glasovao za AfD.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 13 stu 2020, 11:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vrijeme početi preispitivati koliko i kako se demokratski izbori namještaju u Njemačkoj. Što vi mislite o tome ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 13 stu 2020, 11:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Naša Kvačica je napisao/la:
Nisam upućen u detalje u Njemačkoj, ali ovako laički, ako bih imigrirao u Njemačku definitivno bih glasovao za AfD.

Da ali ti nisi reprezentativan. Niti sam ja. Mi smo etnocentricniji od prosjeka ovog foruma kojem je glavni cilj da dize etnocentrizam i Hrvatsku stvar. Dakle mi smo podskupina podskupine.

Prosjecni ljudi ne misle tako. To je zasto recimo u Poljskoj di su radili analize ethnic voting patterns su otkrili da homo sovieticus tj oni doseljeni iz Ukrajine, Rusije, Litve, Bjelorusije ugl glasaju za liberalnu opoziciju.

Slicno je i u Francuskoj di su glasovi za RN (prije bio FN) ugl po ruralnim dilovima Francuske koji nisu bili na meti doseljavanja (ikakvog)... pogotovo nagli skok se vidi kada ti ljudi svojim ocima dozive te migrante.

Psiholoski profil ljudi koji iseljavaju na daleke krajeve je uglavnom liberalniji.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 13 stu 2020, 20:18 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Velebit je napisao/la:
Da ali ti nisi reprezentativan. Niti sam ja. Mi smo etnocentricniji od prosjeka ovog foruma kojem je glavni cilj da dize etnocentrizam i Hrvatsku stvar. Dakle mi smo podskupina podskupine.

Prosjecni ljudi ne misle tako. To je zasto recimo u Poljskoj di su radili analize ethnic voting patterns su otkrili da homo sovieticus tj oni doseljeni iz Ukrajine, Rusije, Litve, Bjelorusije ugl glasaju za liberalnu opoziciju.

Slicno je i u Francuskoj di su glasovi za RN (prije bio FN) ugl po ruralnim dilovima Francuske koji nisu bili na meti doseljavanja (ikakvog)... pogotovo nagli skok se vidi kada ti ljudi svojim ocima dozive te migrante.

Psiholoski profil ljudi koji iseljavaju na daleke krajeve je uglavnom liberalniji.


To što si napisao stoji, ali samo dok ne počnu dolaziti muslimani.

Kad počnu doalzit muslimani, onda se prethodni migranti okreću ksenofobiji.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 13 stu 2020, 20:29 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Naša Kvačica je napisao/la:
Nisam upućen u detalje u Njemačkoj, ali ovako laički, ako bih imigrirao u Njemačku definitivno bih glasovao za AfD.


Kakav AfD, glasao bih za Hitlera, samo da potamani svu tu bolest što se nakotila, taman i mene poslao nazad na Karpate.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Europsko "muslimansko pitanje" i novi sekularni križarski rat
PostPostano: 13 stu 2020, 20:32 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Velebit je napisao/la:
Ajme izblamira si se.
Znaci prvi link je doslovno 20 (dvadeset) ljudi koji nisu etnicki Njemci koje su predstavili ka rekvizit u Turingiji da pokazu ka mi nismo ksenofobi.

Uostalom doslovno spominje se 'imigrant' Friesen mladic koji je etnicki Njemac iz Rusije tj Volga Njemac koje je Staljin maka u Kazahstan. Jbt cak i vecina tih 'imigranata' su FolksDojceri. Doslovno ne vidis da rade igru rici jer vecina asocira 'migrant' s arapima i crncima a oni uzmu 'migrante' koji su FolksDojceri. Taj drugi link je opet o FolksDojcerima ugl iz Rusije.

:ucelo


Gle, ja sam tu statistiku našao na izlaznim anketama prošlih izbora, sad je ne mogu naći.

Folksdojčeri koji su došli 1945. se ne računaju u migrantsk populaciju.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 42 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO