HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 10:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4214 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 169  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Malo ljudi je svjesno da je i za ovo sranje u Francuskoj Merkel indirektno odgovorna. Ona svom narodu uvalila ukidanje dizela jer su bezmude ovce pa se nikad ne bune. Pa Macron pomislio može i on, ni njegove ovce se neće buniti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
RT prenosi Live:





Gdje je ta EU Army da brani goloruke francuske skupine zvane "narod, nacija" ?

Pazite reakciju vlasti i nasilje za ovo. Pa se sjetite kako im muslimani u Calais kamp kršili sve moguće zakone godinama i nikakve reakcije vlasti i policije.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kakav im je ovo suzavac svi hodaju okolo, policajci bez maski. Kad se sjetim u JNA obuke. Vojni suzavac, kroz vojnu gas masku prolazi.

Inače, RT News ovo brilijatno radi. Plaćaju lokalcima honorarno da snimaju situacije. Pa policija blage veze nema ko radi za njih.
Bez toga bi im zabranili snimanje i udaljili ih sa scene, ili priveli u pritvor na par dana.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
s one strane dinare je napisao/la:
Citat:
slika


Dobra slika, danasnje bjelkinje se jako loze na BBC kategoriju.

A ovi mulati su valjda kako bi covjecanstvo trebalo izgledat za par stoljeca po planerima NWO


Baš si odabrao pravu sliku za pokazat nešto negativno.

Meni je fotka super pozitivna. Djeca su prekrasna. Seal nije poznat kao neki jebač ali jest kao veliki engleski šarmer i gospodin. Tip je apsolutni super primjer prednosti imigracije i asimilicije.

Ne tvrdim da je miješanje samo po sebi recept za bilo što ali nije ni čistoća. I ovo: 'bjelkinje se lože' je glupost.

Zapad će propast bez imigracije a to bi civilizaciju vratilo unatrag a ne bi je gurnulo naprijed. Dakle suprotno od onog što bi mi svi željeli.

Nije pitanje da ili ne nego kako? Mislim da su naučili na svojim greškama a nemojte bit naivni. Znaju oni što čine.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Junuz Djipalo je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:

Dobra slika, danasnje bjelkinje se jako loze na BBC kategoriju.

A ovi mulati su valjda kako bi covjecanstvo trebalo izgledat za par stoljeca po planerima NWO


Baš si odabrao pravu sliku za pokazat nešto negativno.


Ako mislis na mene ( ja sam sliku postavio ) grjesis..

Ne pokazujem ja ni pozitivno , ni negativno , s tom fotografijom . Nego proces.
Do prije svega par decenija ,veza izmedju bjelkinje/bjelca i bilo koje druge rase , smatrana je devijantnom .
A sad je ''crnacka osveta'' trend u napredovanju , narocito u zapadnim zemljama .
Sto je razumljivo , oni su im i najvise ''krivi'' :zubati .
Mi se jos i drzimo ...Prvo , nismo im krivi , nema bog zna sta da nam otmu , a i , bar tako nekakva mjerenja pokazuju , kuratiji smo od vecine bjelacke populacije ( Vlado Rus , ziv primjer) .. pa nase cure jos uvjek uspjevaju odoljeti globalno jako popularnom fetisu , tipa Seron Stoun -Sekil O Nil

:laugh :laugh

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 15:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ne bih se čudio da ovo plaća bogati naftni lobi. Po smjeru u kojem Njemačka, Benelux i Francuska ide svjedočimo zadnjem desetljeću ili zadnja 2 desetljeća naftne ere.

Pogledajte chart sa Brentom i WTI. Alpha trend je pad cijene.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Svarog pa baš to. Mi smo bijeli kršćanski crnci. Nismo poznati po pameti, ako i jest neki odskočio poput Tesle pobjegao je. Hvalimo se pisanom pločom iz 12. stoljeća na svom pismu. Užas.

Žene više uzbuđuje bankomat od velike kure. :D Uostalom, kako da ijedna zna koliko si moćan i golem unaprijed, a keš, obrazovanost i inteligencija se vide. A i danas si relativno jeftino možemo povećavat dimenziju ako je potrebno.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne plaća niko. Osvojili su World Cup u nogometu pa su masakrirali, opljačkali i uništili Pariz. Sjebano i propalo društvo, to se više ne da spasiti. Kad ne postoji harmonija kao da im treba poseban razlog za nerede.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 16:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Možda si u pravu Lideru. Europske zemlje su nazidale namete pa zarada ide državama. To se sigurno naftnom lobiju ne sviđa.

No, oni u Franciji izgleda stalno tako. Meni se to ne sviđa...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Svi prosvjedi uokolo i kod Arapa, i u BiH i u Ukrajini, Rumunjskoj su uvijek izvana podmetani, odgovor je: Englezi.

Sad kad je krenuo Brexit prvo su u Njemačkoj probali ali ih je Merkelica iznenadila odlučnošću, da bi sad u Francuskoj mišiće pokazivali.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 17:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ko je onda Englezima 2011 napravio najveće riots u Europi ikada ?
Ti funkcioniraš kao komunistički komesar. Sve je agenda i propaganda, jebeš činjenice.

Čudi me da nisi rekao da nerede organiziraju Putinovi ruski hackeri. Više bi ličilo na tebe.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 17:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Izgleda se inteziviralo čim je pao mrak. Logično je, manje šanse da će pojedinci na sudu završiti jer su video snimke mutne.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Vidi, vidi... meni se čini da plaćaju razne zgubidane u NVO-ima čiji je zadatak da rade polarizaciju u društvima a po naredbi i militantnije akcije poput prosvjeda. Sve to uz pratnju medija koje ionako drže.

E sad, tko je najveći zgubidan tu na forumu i za što se zalaže?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 17:33 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Junuz Djipalo je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:

Dobra slika, danasnje bjelkinje se jako loze na BBC kategoriju.

A ovi mulati su valjda kako bi covjecanstvo trebalo izgledat za par stoljeca po planerima NWO


Baš si odabrao pravu sliku za pokazat nešto negativno.

Meni je fotka super pozitivna. Djeca su prekrasna. Seal nije poznat kao neki jebač ali jest kao veliki engleski šarmer i gospodin. Tip je apsolutni super primjer prednosti imigracije i asimilicije.

Ne tvrdim da je miješanje samo po sebi recept za bilo što ali nije ni čistoća. I ovo: 'bjelkinje se lože' je glupost.

Zapad će propast bez imigracije a to bi civilizaciju vratilo unatrag a ne bi je gurnulo naprijed. Dakle suprotno od onog što bi mi svi željeli.

Nije pitanje da ili ne nego kako? Mislim da su naučili na svojim greškama a nemojte bit naivni. Znaju oni što čine.


Je u pravu si, crnci i muslimani ce nam omogucit da opstanemo. Sa svojom superiornom genetikom i kulturom. Izmjesat ce se s nama i neces znat ko je veci hrvat, prihvatit ce nasu vjeru, jezik, kulturu, tradiciju, povijest. Hrvati. Hrvatine. I tako opstajemo. Hrvati. Napredna verzija. Nemoguce koliko si izdegenisan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 17:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
s one strane dinare je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Baš si odabrao pravu sliku za pokazat nešto negativno.

Meni je fotka super pozitivna. Djeca su prekrasna. Seal nije poznat kao neki jebač ali jest kao veliki engleski šarmer i gospodin. Tip je apsolutni super primjer prednosti imigracije i asimilicije.

Ne tvrdim da je miješanje samo po sebi recept za bilo što ali nije ni čistoća. I ovo: 'bjelkinje se lože' je glupost.

Zapad će propast bez imigracije a to bi civilizaciju vratilo unatrag a ne bi je gurnulo naprijed. Dakle suprotno od onog što bi mi svi željeli.

Nije pitanje da ili ne nego kako? Mislim da su naučili na svojim greškama a nemojte bit naivni. Znaju oni što čine.


Je u pravu si, crnci i muslimani ce nam omogucit da opstanemo. Sa svojom superiornom genetikom i kulturom. Izmjesat ce se s nama i neces znat ko je veci hrvat, prihvatit ce nasu vjeru, jezik, kulturu, tradiciju, povijest. Hrvati. Hrvatine. I tako opstajemo. Hrvati. Napredna verzija. Nemoguce koliko si izdegenisan.


Pa, ako bude pameti - da. Osobno ih poznajem dosta. U Zg ih ima više od očekivanja i mislim da su svi ti 'jači' ljudi od tebe a i vrlo hrvatski orijentirani ali ne naš genokamenski način.

Mi koji smo podrijetlom s kamenjara s bh. granice smo zadnji koji su postali Hrvati. Čak ne ni tako davno a ubišmo se objašnjavajući drugima što su Hrvati i to isključivo po našoj viziji.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 18:46 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Nije stvar samo genetike nego zajednicke kulture, vjere, tradicije, jezika, povijesti, itd, to je ono sto nas veze i cini pripadnicima iste nacije bez obzira sto genetski nismo 100% "cisti" kao sto nije nijedna nacija., a ako ti mislis da mozemo zadrzat to sve navedeno sto imamo zajednicko i sto nas veze, uvozom afroazijskih kozojeba koji su susta suprotnost od nas u svemu navedenom onda imas ozbiljnih problema sa poimanjem realnosti.

No dobro vidim da ste vi u metropoli vec izdegenisani i hrvati ste samo na papiru (ako i to) tako da me ovakvi upisi uopce ne iznenadjuju, stopama zapada, samo jako, daleko ce te.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
s one strane dinare je napisao/la:
Nije stvar samo genetike nego zajednicke kulture, vjere, tradicije, jezika, povijesti, itd, to je ono sto nas veze i cini pripadnicima iste nacije bez obzira sto genetski nismo 100% "cisti" kao sto nije nijedna nacija., a ako ti mislis da mozemo zadrzat to sve navedeno sto imamo zajednicko i sto nas veze, uvozom afroazijskih kozojeba koji su susta suprotnost od nas u svemu navedenom onda imas ozbiljnih problema sa poimanjem realnosti.

No dobro vidim da ste vi u metropoli vec izdegenisani i hrvati ste samo na papiru (ako i to) tako da me ovakvi upisi uopce ne iznenadjuju, stopama zapada, samo jako, daleko ce te.


Sad već u EU imamo zajedničku kulturu. Po čemu se točno razlikuju moji sinovi i njihova generacija u Češkoj, Španjolskoj, Irskoj. Jezik pričaju engleski, već me znaju pitat kako se nešto kaže na hrvatskom iako žive od rođenja u Zg, i tako je u cijeloj EU, vjera je kulturno-folklorno svojstvo Hrvata sve više i s tendencijom rasta, vjerujemo u shopping centre nedjeljom i u potrošačko društvo. Povijest je predmet u školi a i vrlo subjektivna, i ona postaje samo primjer kako ne trebaju narodi EU se ponašat.

Lagano postajemo dio europske nadnacije, ona će bit sve jača kako se migracije budu nastavljale i kako bude više vanjske ugroze poput ove s Afrikancima i Arapima. Imat ćemo mi Hrvati svoj identitet, kao i Bavarci u Njemačkoj.

Ono što je bitno je da svatko tko želi u EU se treba prilagoditi nabrojanom iznad a ne žaliti za kozama i polijevat žene kiselinom.

To su i rekli da je multikulturalizam mrtav. I Kanađani su nedavno izdali slične smjernice, u stilu: Da taj vaš sustav valja, ne bi bježali iz njega i dolazili k nama.

Znači: za imigraciju, za miješanje, za asimilaciju, za integraciju, a tko neće ima zemalja: SA, Sudan, Bangladeš...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Dobro je June to sve prokljuvio i djecu poucio, pa i to da sto manje znaju hrvatski.
Jer ako hoces zadrzati europsku kulturu, demokraciju i standard, a izbjeci Baglades , Sudan i SA, onda moras promovirati i okrenuti se trendovima koji i matematicki nedvojbeno vode ka izumiranju Europljna, (zato i odricanje od europskih jezika, osim jednog )i treba naseliti sto vise Sudanaca , Arapa i slicnih... logicno, za opstanak Europe i europske kulture je nuzno izumiranje europljana i naseljavanje Suadnaca i Pakistanaca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 20:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4238
Junuz Djipalo je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:

Dobra slika, danasnje bjelkinje se jako loze na BBC kategoriju.

A ovi mulati su valjda kako bi covjecanstvo trebalo izgledat za par stoljeca po planerima NWO


Baš si odabrao pravu sliku za pokazat nešto negativno.

Meni je fotka super pozitivna. Djeca su prekrasna. Seal nije poznat kao neki jebač ali jest kao veliki engleski šarmer i gospodin. Tip je apsolutni super primjer prednosti imigracije i asimilicije.

Ne tvrdim da je miješanje samo po sebi recept za bilo što ali nije ni čistoća. I ovo: 'bjelkinje se lože' je glupost.

Zapad će propast bez imigracije a to bi civilizaciju vratilo unatrag a ne bi je gurnulo naprijed. Dakle suprotno od onog što bi mi svi željeli.

Nije pitanje da ili ne nego kako? Mislim da su naučili na svojim greškama a nemojte bit naivni. Znaju oni što čine.

Lože,lože!
Ja dole na moru vidim puno tako mladih plavih germanica i vodaju crnje dok mladi plavi europljani vodaju neke ruzne male zdepaste :)
Baš mi je i prijateljica to komentirala kako je vidila puno tih muskih stranaca prezgodnih koji vodaju neke ruzne cure i da joj nije jasno.Kao oni neki lijepi,crni,ubildani u onim bijelim kosuljama ko spanjolci u serijama a vodaju neke grdosije :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
zaba1111 je napisao/la:
Dobro je June to sve prokljuvio i djecu poucio, pa i to da sto manje znaju hrvatski.
Jer ako hoces zadrzati europsku kulturu, demokraciju i standard, a izbjeci Baglades , Sudan i SA, onda moras promovirati i okrenuti se trendovima koji i matematicki nedvojbeno vode ka izumiranju Europljna, (zato i odricanje od europskih jezika, osim jednog )i treba naseliti sto vise Sudanaca , Arapa i slicnih... logicno, za opstanak Europe i europske kulture je nuzno izumiranje europljana i naseljavanje Suadnaca i Pakistanaca.


Mislim da nije bitno tko dolazi nego kako se uklapa u društvo. Problem je što u EU ljudi imaju prava a kad imaju prava onda radije drže peseke nego odgajaju djecu. I ti Pakiji i Sudanci kad se asimiliraju držati peseke.

Ma ne moraš Zaba, možeš ti po svom drvit ali mislim da će ti bit lakše ako ti kćer dovede kući kakvog garu. :D

Tko zna gdje će nam djeca završit, ja se nadam u EU a ne negdje dalje. Moji vuku na IT a takvi zuje okolo po svijetu kao od šale. I radije bih smeđe unuke nego nikakve.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
June moj, ja se bojim da ce mi , zbog takvih suludih ideja, a prije svega zbog odricanja europe od same sebe i svojih korijena, odnosno krscanske tradicije, djeca morati doslovno spasavati zivu glavu, kada ti tvoji dovoljno ojacaju. A da ce oni dovoljno ojacati i dovesti nase potomoke u takvu situaciju u to nema nikakve sumnje ako se nastavi ovako i ne vrati temeljima.
Medjutim ja ipak vjerujem u europu i odricanje od ludosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
zaba1111 je napisao/la:
June moj, ja se bojim da ce mi , zbog takvih suludih ideja, a prije svega zbog odricanja europe od same sebe i svojih korijena, odnosno krscanske tradicije, djeca morati doslovno spasavati zivu glavu, kada ti tvoji dovoljno ojacaju. A da ce oni dovoljno ojacati i dovesti nase potomoke u takvu situaciju u to nema nikakve sumnje ako se nastavi ovako i ne vrati temeljima.
Medjutim ja ipak vjerujem u europu i odricanje od ludosti.


Zana Nimani, svi znamo za nju, otac joj Džavid te je vjerojatno podrijetlom muslimanka, Albanka. Bila. Danas je Kanađanka.

Citat:
Have you met Zana Siskin? She is a Senior Property Manager and our Team Leader.

One thing you may not know about Zana is that she came to Canada from the former Yugoslavia 21 years ago, escaping the civil war. She now feels like a born Canadian, so it's no surprise that her favourite colour is red.

Read more about Zana: http://bit.ly/ZanaSiskin


Takvih kao Zana je more, i mislim da su pravilo a mi uvijek upiremo prstom u iznimke. Ona je poznata pa je lakše objasnit s njom nego s nekim nepoznatim.

Jesu li Kanađani ugoženi jer im se uselio netko muslimanskih korijena i iz najzaostalijeg naroda u Europi?

Ja mislim da su super prošli iako nije ni engleskog a ni francuskog prodrijetla.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Daj bogati June jel se pravis lud il si lud.
Asimilacija je iznimka, pogotovo je nece biti sto je vise imigranata.
Crnci u SADu zive stoljecima, ili ajd uzmi od ww2, nema asimilacije, ne mjesaju se, razlike su ocigledne, od kulturoloskih do ekonomskih, da ne ulazim u statistike pogotovo policijske.

Sve imas pred ocima, jedni su ovakvi, drugi onakvi, i ti sad tvrdis da ce onakvi postati ovakvi, ako ih bude jos vise, ... pa dobro jesi ti ikad cuo za zdrav razum, kad vec ne vjerujes u znanostvene cinjenice .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ovo je Seal kad je bio mlad. On je nigerijskog podrijetla i to se jasno vidi i na videu.



Puno godina poslije je po manirima, govoru, po svemu osim boje kože, fetivi Englez:



Djeca mu pogotovo iako im majka nije Engleskinja.

Hoću reći da se može ali u pravu si da to ne treba bit masovno getoiziranje svjetske sirotinje jer to loše završi.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Francuska
PostPostano: 08 pro 2018, 21:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Citat:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Read more about Zana: http://bit.ly/ZanaSiskin


Takvih kao Zana je more, i mislim da su pravilo a mi uvijek upiremo prstom u iznimke. Ona je poznata pa je lakše objasnit s njom nego s nekim nepoznatim.

Jesu li Kanađani ugoženi jer im se uselio netko muslimanskih korijena i iz najzaostalijeg naroda u Europi?

Ja mislim da su super prošli iako nije ni engleskog a ni francuskog prodrijetla.
[/quote]



Kako čovječe možeš porediti Zanu Nimani sa ovim valom muslimanske džihad imigracije??! Jel ti mene zajebavaš?
Zana Nimani, rođena Beograđanka, rock zvijezda, odrasla u obitelji komunističkih funkcionara ( otac bio savezni direktor za robne rezerve), majka isto nešto, zaboravih što....

To je isto kao kad bi Đuru iz nadrealista zbog majke muslimanke smatrali tamo nekim islamističkim imigrantom u EU.
Nemoj Junuze pobogu. Počeo si se previše družiti sa onom purgerskom biciklističkom škvadrom.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4214 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 169  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: VUKsaJUGA i 33 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO