HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 srp 2024, 00:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 17:00 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Majmun picousti.Umesto Srbi da zarade on puni ruke Cokalijama.
Nesposoban je .Nema radnih mesta dnevnica. Kupljenog goriva kod nas.Vec makedonski jeftini d2 pun sumpora.
Samo štete po ekologiju bez akciza za Srbiju. Jedino putarina.

Jadno.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 17:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ako ništa hvala za prebacivanje biznisa nek i mi malo zaradimo :smijeh

Tako je u Belom Manastiru osmišljen poseban valutno-ulični tečaj za izbjeglice prema kojem su im za 50 eura davali 250 kuna.

Put od Belog Manastira do Osijeka, pod izgovorom da je to dalek put, po osobi su naplaćivali vrtoglavih 400 eura, a u jednom slučaju ilegalno taksiranje neregistriranim automobilom čak do Beča jedan je čovjek naplatio 7000 eura, no umjesto u austrijsku prijestolnicu, iskrcao ih je kraj granice s Mađarskom.

Kad je do MUP-a došla ta informacija, a nakon koje se Slavonijom odmah proširila vijest da su na autocesti prema Zagrebu angažirane “dodatne” policijske Kobre koje hvataju ilegalne taksiste i prevarante koji taksiraju na crno i skupo naplaćuju vožnju, nepoznati lovci u mutnom došli su na drugu ideju - počeli su koristiti županijske ceste, a izbjeglicama su govorili da su ti putovi “za njih sigurniji, za razliku od glavnih prometnica, jer ih Vlada Republike Hrvatske želi vratiti natrag u Srbiju”.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8296
Treba proširiti po društvenim mrežama kako je Hrvatska
jako nesigurna i opasna zemlja za tranzit, možda ih odvrati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 23:11
Postovi: 8188
daramo je napisao/la:
Ako ništa hvala za prebacivanje biznisa nek i mi malo zaradimo :smijeh

Tako je u Belom Manastiru osmišljen poseban valutno-ulični tečaj za izbjeglice prema kojem su im za 50 eura davali 250 kuna.

Put od Belog Manastira do Osijeka, pod izgovorom da je to dalek put, po osobi su naplaćivali vrtoglavih 400 eura, a u jednom slučaju ilegalno taksiranje neregistriranim automobilom čak do Beča jedan je čovjek naplatio 7000 eura, no umjesto u austrijsku prijestolnicu, iskrcao ih je kraj granice s Mađarskom.

Kad je do MUP-a došla ta informacija, a nakon koje se Slavonijom odmah proširila vijest da su na autocesti prema Zagrebu angažirane “dodatne” policijske Kobre koje hvataju ilegalne taksiste i prevarante koji taksiraju na crno i skupo naplaćuju vožnju, nepoznati lovci u mutnom došli su na drugu ideju - počeli su koristiti županijske ceste, a izbjeglicama su govorili da su ti putovi “za njih sigurniji, za razliku od glavnih prometnica, jer ih Vlada Republike Hrvatske želi vratiti natrag u Srbiju”.

Jedan od najboljih poteza Milanovica i stvaranja mogucnosti za zaradu obicnom narodu.
Samo treba odrzati potraznju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 23:01
Postovi: 19723
Eto njih i u BiH. Semberija i Posavina su prve "na udaru". :neznam

Citat:
Koja je najbolja ruta za izbjeglice u BiH?

Granična policija BiH u pripravnosti je zbog eventualnog dolaska izbjeglica. Državna granica i službeni prelazi nisu bili prepreke ljudima s Bliskog istoka da uđu u susjedne zemlje.

slika

Ali, BiH pored službenih ima i one prirodne granice - rijeke.

Ulazak na sjeveroistoku zemlje, Rača i Pavlovića most - službeni granični prelazi. Po službenom planu izbjeglice će u prihvatne centre u bivšu tvornicu u Panafleks u Janji i Eko kamp u Amajlijama. Kako im nije cilj ostati u BiH, najbliža i najpogodnija ruta za ulazak u EU, jest mjesto Crnjelovo na granici s Hrvatskom, ali i prelazi u Brčkom, ka Gunji, navodi N1.

Treća ruta iz prihvatilišta, koju su projektirali dužnosnici BiH, najduža je i ide cijelim teritorijem zemlje ka Unsko-sanskom Kantonu. Ilegalni prelazak granice, čamcima tretira se kao trgovina ljudima. Koju mještani ne isključuju.

Stanoviti Žarko, iz Bijeljine, kaže da ima trgovine ljudima...ako plate.

"Vodostaj je nizak. No, Sava je i dalje plovna, a Drina bujičasta".

I pored niskog vodostaja Drine, mještani kažu da je gotovo nemoguće ilegalno prehodati rijeku, i pored toga što su 53 pogodne lokacije od Zvornika, Drinom, do Broda Savom.

Šverc oružja, stoke, cigareta, u pograničnom pojasu je čest. I službe i mještani znaju tko se bavi ilegalnim poslom.

Milana Jakovića, iz Srbije ekipa N1 zatekla je na teritoriju BiH gdje ima zemlju.

"Prelazim granicu na biciklu i s osobnom kartom. Kontroliraju me, ali je moguće prijeći", kaže Milan Jaković iz sela Badovinci u Srbiji.

Podaci s terena, sa sjeveroistokaa zemlje, ne poklapaju se sa službenim rutama projektiranim u Sarajevu.

Put od Bijeljine do USK, predviđenog koridora za izlazak izbjeglica dug je blizu 400 km, onaj od Bijeljine do prelaza Brčko Gunja, desetak puta manje.

(Mondo.ba)

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
(FOTO) SMEĆE NA SVE STRANE: Ovako izgleda Tovarnik nakon što je kroz njega prošlo 29.000 ljudi

http://www.kurir.rs/region/hrvatska/fot ... ak-1941969

Zar nije nesto volvoks govorio da ste ih naucili kulturi za par dana boravka?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
Djarme ne daju da brat malo sara okolo.

Citat:
Mađarska predala protestnu notu Hrvatskoj


Mađarski ambasador u Zagrebu predao je hrvatskom ministarstvu spoljnih poslova protestnu notu zbog ponude tog ministarstva da otvori glavni granični prelaz na granici sa Srbijom pod uslovom da srpske vlasti izbjeglice usmjere prema Mađarskoj.

Diplomatska nota upućena je po nalogu šefa mađarske diplomatije Petera Sijarta, saopštilo je mađarsko ministarstvo spoljnih poslova.
Kako je prenijela MTI, ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić razgovarao je telefonom o tom pitanju sa Sijartom i obojica su se složili da je zahtjev Hrvatske neprihvatljiv prema evropskim normama.
Mađarska poziva Hrvatsku da se vrati evropskim standardima ponašanja i registruje i ponudi usluge zbrinjavanja migrantima, navodi se u saopštenju mađarskog ministarstva.


http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=168916


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10791
Odlično , da ako zaratimo međusobno , nismo odavno , mislim da je vakat da se pobijemo zbog muslimana.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22976
Granični prelaz odblokiran, kamioni krenuli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
Odlično , da ako zaratimo međusobno , nismo odavno , mislim da je vakat da se pobijemo zbog muslimana.

Zašto zbog muslimana, možemo iz čiste zabave.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 17:52 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 22:05
Postovi: 2993
ne mozes to nauciti kulturi jer inace muslimani nebi bili muslimani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10791
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Odlično , da ako zaratimo međusobno , nismo odavno , mislim da je vakat da se pobijemo zbog muslimana.

Zašto zbog muslimana, možemo iz čiste zabave.


Pa muslimani su zabava , evo ovde se na ovom forumu složno ekumenski zabavljamo oko muslimana već godinama , doduše nismo zaratili , ali evo prilike i da se to promeni. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Tako je kad male nitko ne pita sve preko naših leđa.

TEŽAK SASTANAK EUROPSKIH MINISTARA!
Ostojić prvi napustio susret: Nemam više što raditi tamo!
”U trenutku kad se oni unutra ne mogu dogovoriti oko kvota za 120.000 ljudi, ja kao predstavnik zemlja u koju je u proteklih sedam dana ušlo 35.000 ljudi nemam više šta raditi na tom sastanku”,rekao je Ostojić.

Nakon što se hrvatski ministar prvi javio za riječ na sastanku, zatražio je da se rješenje pronađe zaustavljanjem priljeva izbjeglica između Turske i Grčke! Osim toga, naglasio je da ne prihvaća da se migrantska ruta usmjerava na Hrvatsku.

Mađarska, Slovačka, Rumunjska i Češka su bile protiv, dok je Finska bila suzdržana.
Podsjetimo, ono što traže francuski predsjednik Francois Hollande i njemačka kancelarka Angela Merkel jest da svaka zemlja primi izbjeglice u skladu sa svojim mogućnostima. No, njihovom prijedlogu se oštro protive Češka, Poljska, Slovačka i Mađarska!

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22976
daramo je napisao/la:
Tako je kad male nitko ne pita sve preko naših leđa.

TEŽAK SASTANAK EUROPSKIH MINISTARA!
Ostojić prvi napustio susret: Nemam više što raditi tamo!
”U trenutku kad se oni unutra ne mogu dogovoriti oko kvota za 120.000 ljudi, ja kao predstavnik zemlja u koju je u proteklih sedam dana ušlo 35.000 ljudi nemam više šta raditi na tom sastanku”,rekao je Ostojić.

Nakon što se hrvatski ministar prvi javio za riječ na sastanku, zatražio je da se rješenje pronađe zaustavljanjem priljeva izbjeglica između Turske i Grčke! Osim toga, naglasio je da ne prihvaća da se migrantska ruta usmjerava na Hrvatsku.

Mađarska, Slovačka, Rumunjska i Češka su bile protiv, dok je Finska bila suzdržana.
Podsjetimo, ono što traže francuski predsjednik Francois Hollande i njemačka kancelarka Angela Merkel jest da svaka zemlja primi izbjeglice u skladu sa svojim mogućnostima. No, njihovom prijedlogu se oštro protive Češka, Poljska, Slovačka i Mađarska!
Sa svima ste se posvađali, predizborni slogan vaše vlasti će biti "Hrvatska se saginjati neće!".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8296
Mislim da naziv UNIJA sve manje oslikava ovaj savez.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:11 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
slika

Dogovorena podjela 120.000 izbjeglica koji ce time - nadamo se - biti tretirani na humaniji, covjeku dostojan nacin.


Naravno, protiv su bile evropske redneck-drzave, istocnjaci, no, na svu srecu njihova se nesto i ne pika posto jos UVIJEK ZIVE NA NASOJ GRBACI > jos uvijek se u te zemlje uplacuje iz zajednickih sredstava.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:12 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
joe enter je napisao/la:
Odlično , da ako zaratimo međusobno , nismo odavno , mislim da je vakat da se pobijemo zbog muslimana.


Mi ovaj put ne zelimo ucestvovati. :bihzastava

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 15:18
Postovi: 8401
Hrvatska navukla na sebe bijes svih susjeda i jos Kolinda proziva gospodju Merkel.
Sta vam je? :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:13 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Sation je napisao/la:
chat nick je napisao/la:
Granica jesi za šerijat ganci?


Moraš dodati onaj dio "zakuni se Allahom", ovako će ti bez problema reći da nije.



Nemoj tako, ja znam da se cetnik samo shali. Ja i on smo staaaari poznanici, iz jednog drugog univerzuma..pa ja sam njemu od milja znao spucati ban radi mnogo manjih gadosti nego sto je - doduse cesto uz odredjenu dozu humora, znao ovdje prosipati.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 23:11
Postovi: 8188
granica je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Odlično , da ako zaratimo međusobno , nismo odavno , mislim da je vakat da se pobijemo zbog muslimana.


Mi ovaj put ne zelimo ucestvovati. :bihzastava

Djes' ba ateista?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:15 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
master_mind_ je napisao/la:
Granicar je rekao kako je nama krivo sto Svedski talibani smiju silovati, a mi ne pa smo zato ljubomorni. Nazalost izbrisao je svoj post gdje se lijepo demonstrira kako Islam negativno utjece na ljudski moral.



Nisam ja nista izbrisao. To mora da su cenzori uradili u moje ime.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Poljska očito pod utjecajem SAD-a pala i glasala za ali jedino prihvataju prvo predviđene kvote.
Njemačka pristaje ali jedino prihvaća izbjeglice ne ekonomske imigrante.
Protiv su bili Rumunjska, Češka, Slovačka i Mađarska.

EU puca po svim šavovima.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:16 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
chat nick je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Ma klasični dijasporaški islamistički trol.

Održava se izvanredni sastanak ministara unutarnjih poslova EU-a posvećen izbjegličkoj krizi.
Mađari 'opleli' po Hrvatskoj

Britanci su još jednom ponovili da neće sudjelovati u europskom programu raspodjele izbjgelica.
Njemačke željeznice objavile su da obustavljaju sav željeznički promet prema i iz Austrije i Mađarske do 4. listopada.
Propušta se kvarljiva roba na Bajakovu

Autobusi kod Bapske došli ravno s makedonske granice

Oko 2500 ljudi koji su dovezeni na granicu Srbije i Hrvatske kod Bapske došli su makedonskim autobusima, izravno sa granice Makedonije i Srbije. Doznajemo kako su autobusi imali zabranu zaustavljanja bilo gdje u Srbiji, i upućeni su ravno na granicu s Hrvatskom.

Bože kakav raspad sistema a još stvari nisu ni uzele maha.

PS:Dali sada pučanstvo nazire realnost mojih reči da će H zajedno sa S ratovati dole po KiM i okolo?
Ako se toga uopšte iko seća.



Ako moze, ali stvarno iskreno. Dakle zaista ne podjebavam vec me interesuje da li osjetis makar blagu erekciju kad pomislis na Bitku na Neretvi? Ne mislim na njen ishod i kraj, vec na slavni pocetak.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 23:11
Postovi: 8188
Citat:
EU usvojila plan, ali bez jedinstva
Evropski ministri unutrašnjih poslova usvojili su plan o raseljavanju 120.000 migranata unutar EU, nakon glasanja "velikom većinom" u Briselu, prenosi BBC.

IZVOR: B92 UTORAK, 22.09.2015. | 17:47

Foto: Beta, AP
Foto: Beta, AP
Prema dogovorenom planu, migranti će prema dogovorenim kvotama biti prebačeni iz Italije, Grčke i Mađarske u druge zemlje članice EU.

Protiv plana su glasale četiri članice EU - Mađarska, Slovačka, Rumunija i Češka, dok je Finska bila uzdržana. BBC ističe da je retkost da se pitanja koja se tiču suvereniteta država u EU donose većinom, bez jednoglasne odluke.

Svugdje i ovaj nas BBC stigne...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22976
Vujadin je napisao/la:
Hrvatska navukla na sebe bijes svih susjeda i jos Kolinda proziva gospodju Merkel.
Sta vam je? :neznam

Uskoro će izbori. Treba se prikazati domoljubom.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: invisible i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO