HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 ruj 2024, 00:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 22960 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562 ... 919  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Mislim na ovaj tvoj „akcioni plan“y

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 13:08
Postovi: 4869
Lokacija: Bosna
Robbie MO je napisao/la:
Ja bih upravo imao sporu akciju, dugu 10 godina, tijekom koje neće biti uvjeta za povratak u grad Gazu.

Pritom obećam neki takijaški plan da će 2035 UN ili Arapska liga to preuzeti.


Imao bi ti ispred tipkovnice. Internet ratnik.

Ali valja se njima valjati u tom blatu.
To košta i ekonomski i politički i diplomatski a moraju biti spremni i na svoje žrtve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 22:49 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2023, 23:28
Postovi: 437
Postajem nestrpljiv. Kad će invazija? Ako Izrael ne udari kopneno ispadaju pičke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 22:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lis 2023, 11:37
Postovi: 1110
Sa sunitima sporazum:

-uništenje Hezbolaha, iračkih milicija

Dopuštenje sunitskim teroristima uništenje šija na BI čisto jer se kurče i uvođenje demokracije u Iran.

Vehabije mrze Izrael malo manje od šija, oni su im krivi muslimani.

Vehabije su original muslimani, oni koji se pozivaju na original kuran.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 22:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73488
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Haram je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Koju stranu? Kako me se ne tiče? U glavnom gradu i moje države podržavaju se terorističke organizacije!


Nista, imao sam samo tu neku glupu predstavu o tome da si sto se nekih stvari tice drugaciji.

Izrael je pobio 1750 djece. Mora li se biti „teroristicka organizacija“ da bi se to nazvalo pravil imenom, naime zlocin?


Znači po tebi, legitimna obrambena vojna strategija je imati takvu demografsku strukturu da te "ne smiju napadati"? A ti uđeš i pokolješ, i onda bježiš nazad i pozivaš se na nekakav "demografski imunitet"?

Ma kako se toga nitko u svijetu nije sjetio? I da se strategija izučava na vojnim akademijama.

Ponavljam pitanje: na koji način da Izrael bombardira Hamas, osim što kao nitko na svijetu, šalju upozorenja da se zgrade evakuiraju?

Daj mi metodu bombardirana Hamasa.

Predloži !!!

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 22:52 
Online

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 1986
mirusvijetu je napisao/la:
Evo sad kažu kopnena operacija će trajati 3 mjeseca.
Pa to nIje dovoljno ni da se okrzne Hamas a kamoli da se uništi.

Realnost je da oni ne znaju šta bi.

Dao Bog da traje 10 mjeseci. Pošto 3 nisu dovoljna :zubati

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32817
Haram je napisao/la:

Izrael je pobio 1750 djece. Mora li se biti „teroristicka organizacija“ da bi se to nazvalo pravil imenom, naime zlocin?


Palestinski psihijatar Eyad Sarraj, direktor Programa mentalnog zdravlja zajednice u Gazi, rekao je da je istraživanje koje je provela njegova skupina pokazalo da 36 posto Palestinaca starijih od 12 godina želi umrijeti "mučeničkom smrću" boreći se protiv Izraela.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 11:50
Postovi: 10366
Lokacija: Banja Luka
Haram je napisao/la:
Svarog je napisao/la:


Aj polako...
Otvori prvi klip...
Ono što ti i velika većina ljudi niste zapazili , to je ''kompozicija kadra '' ovog ''artiste'' ... ona je profi snimljena ...oštre i naglašene ivice njega ....a onda taj savršeni švenk sa njega ,na tragove raketa koje je Hamas ispalio , pa nazad na njega ( probaj ti uraditi sličan ) ...+ maherski dodat pozadinski zvuk ( najlakši dio posla )

Drugi klip - lik ''slini'' ..skičavo ,kao da je ostao bez bar jednog testisa ...
Sve slično ko u prvom ..samo je jednostavniji za uraditi..

Kad ta dva klipa kad upariš , postigneš efekat koji si htio - ''Palestinci , krvožedne pič..''


Elem...
Rekao sam već par puta , nijedna strana u ovom sukobu nema moje ''simpatije''
Žao mi je djece , kako arapske , tako i jevrejske...i to je to .
Propagandno muljaju i jedni i drugi .
Samo su Jevreji što su Jevreji i u tome mnogo moćniji . Ne možemo ni zamisliti kakve timove imaju , za ''proizvodnju informacija '' ( i Spilberga da pozovu , došao bi )
Razlika je otprilike , ko između Gvozdene Kupole i tih hamasovih raketa s motorima od kosilice .

Žao mi je djece , kako arapske , tako i jevrejske...i to je to .



:palacgore1


Plitke i ljigave manipulacije koje se koriste u smislu opravdavanja zlocina.


I jednih i drugih .
Jbga...rat...među prljavijim ''ovih dana''

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Zasto USA podrzavaju Izrael. Veoma fino objasnjeno, jasno, fin engleski za razumjeti.


_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 22:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73488
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Hanma je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

IDF naredi civilima južno od crvene linije (prostor veličine Livna) da se presele na sigurni sjever. I eto ti građanskog rata za mjesec dana i situacija kao BiH 1993.

slika



Samo jos da provalis kako je Hezbolah sam nekoliko PUTA jaci od oficijalne Lebanonske vlade i svih ostalih etnickih grupa zajedno.

Mada to su sve neki naucno-fantasticni scenariji, za sada mi deluje da vlada i sama podrzava Palestinu i osudjuje Izrael bez izuzetka.


Pa dobro, neka ih Hezbolah sve porobi. :neznam

Pa neka istovremeno drži sunite i kršćane u Libanonu u ropstvu, spašavaju Assada, napadaju Izrael, guše prosvjede u Iranu, tih 1.5 milijuna šiitskih supermena bez avijacije i PZO. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 22:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Svarog je napisao/la:
Haram je napisao/la:


:palacgore1


Plitke i ljigave manipulacije koje se koriste u smislu opravdavanja zlocina.


I jednih i drugih .
Jbga...rat...


Istina, i ja sam prosli put nasjeo jer sam stavio sliku iz Sirije za koju je neko tvrdio da je iz Gaze.


Ali se zasigurno necu koristiti prljavim trikovima i svjesno negirati neciju patnju ili relativirati masovno ubijanje maloljetnika - s bilo koje strane.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 22:59 
Online

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 1986
Što su nestrpljivi mudžosi, IDF pičke a ovi teroristi što se kriju po tunelima i iza civila ko miševi, oni su heroji. Polako mudžosi, lakapo. Ide još rokanja.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 13:08
Postovi: 4869
Lokacija: Bosna
Mar-kan je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Izrael je pobio 1750 djece. Mora li se biti „teroristicka organizacija“ da bi se to nazvalo pravil imenom, naime zlocin?


Palestinski psihijatar Eyad Sarraj, direktor Programa mentalnog zdravlja zajednice u Gazi, rekao je da je istraživanje koje je provela njegova skupina pokazalo da 36 posto Palestinaca starijih od 12 godina želi umrijeti "mučeničkom smrću" boreći se protiv Izraela.


A šta očekuješ od nekog ko je u konc logoru nekoliko generacija.
Da se bori protiv globalnog zagrijavanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73488
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
mirusvijetu je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Ja bih upravo imao sporu akciju, dugu 10 godina, tijekom koje neće biti uvjeta za povratak u grad Gazu.

Pritom obećam neki takijaški plan da će 2035 UN ili Arapska liga to preuzeti.


a moraju biti spremni i na svoje žrtve.


Koliko žrtava u ratu protiv Hamasa ima IDF zadnjih 10 dana ?

0

Svaki dan se ravna 1% struktura u Gazi, koje su skrovišta za Hamas tijekom popnene akcije.
I svaki dan trenutno pogine 0 vojnika IDF u borbi s Hamasom.

Zašto bi stal?

Stat će kad se ne bude više imalo šta gađa, i onda idu buldožeri zaštićeni vojskom, da žive zatrpavaju tko god je u tunelima ispod ruševina.

Hamas neće dobiti ulični fajt 1 na 1, jer je 1 izraelski život 100 puta bitniji od hamasovskog i tražit će se metode da se taj omjer održi.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:06 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
oak je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Tukli ne tukli, sve da im je rezultat 1:10 do je za hezbollah uspjeh. A znamo da nije jer su tu negdje po zrtvama.

Neka hi malo nek se jebu po rovovima. Dosta je bilo RAVE partijanja i festanja na palestinskom jadu i patnji i pred konclogorima. Nek se osjeti malo sta znaci rat i to i da nije isto pucati gumenim mecima, a bogami i pravim, na djecu i boriti se protiv koliko toliko naoruzanog neprijatelja. Jos ako Hezbollah posalje jedno 10.000 raketa na Tel Aviv, pa kud ces ljepse.

Zar tebi nisu iste sve civilne žrtve, ili su jedne malo jednakije od drugih?


On je poznati forumski Neutralni Pravednik.


Agnostik takorekuci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 lip 2023, 14:19
Postovi: 887
Robbie MO je napisao/la:

Pa dobro, neka ih Hezbolah sve porobi. :neznam

Pa neka istovremeno drži sunite i kršćane u Libanonu u ropstvu, spašavaju Assada, napadaju Izrael, guše prosvjede u Iranu, tih 1.5 milijuna šiitskih supermena bez avijacije i PZO. :zubati



U Iranu je nikad bolje, nema tamo nikakvih protesta vise, usli u BRICS, SCO, ostale internacionalne organizacije, top 10 tehnoloskih supersila sveta, hipersonicno naoruzanje naprednije od americkog, i td.

Assad je spasen vec, najteze u Siriji je proslo i nekada haoticna situacija se danas zavrsila neprikosnovenom pobedom gospodina Assada.

Neupitno ga je ostatak sveta priznao kao predstavnika legitimne vlade Sirije, kontrolise apsolutnu vecinu teritorije Sirije ukljucujuci i 2 najveca grada.

Ponovo ga pustili u Arapsku Ligu, popravio odnose sa celim arapskim svetom, a prica se da i da je i sa Turskom u sve boljim odnosima.

Dobio oruzane garancije od Rusije i ekonomsku pomoc Kine za obnovu zemlje. Jedan od najvecih heroija anti-imperijalizma i anti-kolonijalizma i ja mislim licno najvece personifikacija samaranja Hamerike.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:08 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73488
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
mirusvijetu je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Palestinski psihijatar Eyad Sarraj, direktor Programa mentalnog zdravlja zajednice u Gazi, rekao je da je istraživanje koje je provela njegova skupina pokazalo da 36 posto Palestinaca starijih od 12 godina želi umrijeti "mučeničkom smrću" boreći se protiv Izraela.


A šta očekuješ od nekog ko je u konc logoru nekoliko generacija.
Da se bori protiv globalnog zagrijavanja.


Susjed im je Egipat.

Nitko nije pretplaćen na 2 kopnena susjeda. Irska ima 1.

Kakav je to konclogor, gdje ti vlastiti arapski narod kontrolira jednu stranu ograde i ima granični prijelaz koji je normalno otvoren kada Hamas ne radi probleme. :zubati

Neka jednostavno ne gledaju prema istoku i sjeveru ako ih pogled uzbuđuje i vari im krv, zaklone pogled, i problem riješen. :zubati

Južni susjed je Egipat. Neka gledaju u Egipat.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73488
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Haram je napisao/la:
Svarog je napisao/la:

I jednih i drugih .
Jbga...rat...


Istina, i ja sam prosli put nasjeo jer sam stavio sliku iz Sirije za koju je neko tvrdio da je iz Gaze.


Ali se zasigurno necu koristiti prljavim trikovima i svjesno negirati neciju patnju ili relativirati masovno ubijanje maloljetnika - s bilo koje strane.


Izbjegavaš odgovoriti na ovo pitanje: na koji način da Izrael bombardira Hamas, osim što kao nitko na svijetu, šalju upozorenja da se zgrade evakuiraju?

Daj mi metodu bombardirana Hamasa.

Predloži !!!

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1
Svarog je napisao/la:
Sayeret Matkal je napisao/la:
Misliš da nije Palestinac na videu?
Ona Njemica što su je vozali isto montirana?



Aj polako...
Otvori prvi klip...
Ono što ti i velika većina ljudi niste zapazili , to je ''kompozicija kadra '' ovog ''artiste'' ... ona je profi snimljena ...oštre i naglašene ivice njega ....a onda taj savršeni švenk sa njega ,na tragove raketa koje je Hamas ispalio , pa nazad na njega ( probaj ti uraditi sličan ) ...+ maherski dodat pozadinski zvuk ( najlakši dio posla )

Drugi klip - lik ''slini'' ..skičavo ,kao da je ostao bez bar jednog testisa ...
Sve slično ko u prvom ..samo je jednostavniji za uraditi..

Kad ta dva klipa kad upariš , postigneš efekat koji si htio - ''Palestinci , krvožedne pič..''


Elem...
Rekao sam već par puta , nijedna strana u ovom sukobu nema moje ''simpatije''
Žao mi je djece , kako arapske , tako i jevrejske...i to je to .
Propagandno muljaju i jedni i drugi .
Samo što su Jevreji i u tome mnogo moćniji od Arapa .
Ne možemo ni zamisliti kakve timove imaju za ''proizvodnju informacija '' ( i Spilberga da pozovu , došao bi )
Razlika je otprilike , ko između Gvozdene Kupole i tih hamasovih raketa s motorima od kosilice .


Mene podseca na muslimane kad su 1994. upali u Kulen Vakuf. Pa su onda porucivali, izracunajte cetnici za koliko ce cela BiH biti "oslobodjena".
Nekoliko dana kasnije, usledila je kuknjava, racunali koliko je vremena ostalo do pada Bihaca. Pojavio se i snimak razgovora Dudakovica i zene mu, u kojem je on govorio o samoubistvu.

Tako da, valjda taj manir nije netipican i za palestinske muslimane. :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73488
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Može li grad koji navija za Hamas, a protiv Zrinjskog, biti glavni grad moderne konfederalne BiH ?

Mislim da je ovo jedna od slijedećih tema u BiH.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39
Postovi: 1961
Robbie MO je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Istina, i ja sam prosli put nasjeo jer sam stavio sliku iz Sirije za koju je neko tvrdio da je iz Gaze.


Ali se zasigurno necu koristiti prljavim trikovima i svjesno negirati neciju patnju ili relativirati masovno ubijanje maloljetnika - s bilo koje strane.


Izbjegavaš odgovoriti na ovo pitanje: na koji način da Izrael bombardira Hamas, osim što kao nitko na svijetu, šalju upozorenja da se zgrade evakuiraju?

Daj mi metodu bombardirana Hamasa.

Predloži !!!


Pokrenuo sam tu temu i nisam baš pronašao odgora što Izrael treba da uradi.

Niti može da bombarduje jer je to genocid, niti smije da napada kopneno, isto genocid, valjda treba da čeka dok ih se još nakoti i dobro naoruža pa da krenu i da pokolju sve izraelce kada se situacija okrene u njihovu korist.

Nešto kao što su namijenili i nama, hrvatima u Federaciji, politički bar da urade.

Uz to su planirali jačanje države u odnosu na entitete pa da budu u pravoj poziciji da ukidaju entitete i sl.

Mislim, to su njihova maštanja koja često isplivaju u komentarima, ali realno, to misle i njihovi najozbiljniji političari i intelektualci. To je ono čemu uče svoju djecu i što planiraju da ostvaruju, generacijski ako treba.

Zbog toga vode pregovore da se ne dogovore, rade probleme i gdje ih nema a uz sve kmeče strancima kako su potlačeni.

Isti scenarij i u Palestini.

_________________
Pravi narodi imaju jednu državu koja je cijela njihova. Bolji narodi imaju svoju konstitutivnost u bar još jednoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:40 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Haram je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Što misliš jesu li Srbi vama tako Aliju uvalili, islamskog fanatika i intelektualca, pustili ga iz zatvora savršeno tempirano 1988 i gurali ga ka uspjehu :zubati

Nije on toga morao biti ni svjestan, niti je morao surađivati, da bude srpski projekt.

Rezultat je pola Bosne srpsko, sa srpskim imenom.


Ovo nema veze s nama. Sva tri naroda u BiH su manje vise ravnopravni, naravno ne svi svugdje ali ipak ima svako svoje parce zemlje koje manje vise uredjuje po vlastitoj zelji. Nit srpska cizma gazi bosnjacku djecu po Sarajevu, nit bosnjacka srpsku po Banjaluci.




Izbjegavas odgovor.


Islamska deklaracija zalaze se za uspostavu serijatskoga poretka na tlu Europe. Alija se divi Pakistanu, pise da je nacija izmisljotina, podvlaci nepomirljivost izmedju moderne sekularne drzave i islamskih institucija itd.

Njegove islamisticke pozicije javne su i poznate way before 1990ih. I kao takve dobile su apsolutnu podrsku Muslimana na izborima. (!)


Pitanje (na koje izbjegavas odgovoriti) glasi:


Sto mislis:


- je li sekularnim Muslimanima netko drugi (Srbi) podvalio islamista Aliju? Ili su
- sekularni Muslimani sami izabrali islamista Aliju?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1
Robbie MO je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Istina, i ja sam prosli put nasjeo jer sam stavio sliku iz Sirije za koju je neko tvrdio da je iz Gaze.


Ali se zasigurno necu koristiti prljavim trikovima i svjesno negirati neciju patnju ili relativirati masovno ubijanje maloljetnika - s bilo koje strane.


Izbjegavaš odgovoriti na ovo pitanje: na koji način da Izrael bombardira Hamas, osim što kao nitko na svijetu, šalju upozorenja da se zgrade evakuiraju?

Daj mi metodu bombardirana Hamasa.

Predloži !!!


Nislim da kolega Haram misli da Hamas ne treba bombardovati dok su civili tu.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73488
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
aleksije radicevic je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Izbjegavaš odgovoriti na ovo pitanje: na koji način da Izrael bombardira Hamas, osim što kao nitko na svijetu, šalju upozorenja da se zgrade evakuiraju?

Daj mi metodu bombardirana Hamasa.

Predloži !!!


Nislim da kolega Haram misli da Hamas ne treba bombardovati dok su civili tu.


Pa zato ih se pozvalo da idu na jug i u Egipat, a on se, kao i Hamas, protivi da civili napuste markirano područje vojnih dejstava na sjeveru.

Ne želi izgubit ovaj argument živog štita, i zato se protivi povlačenju civila. :zubati A onda te iste civile koristi kao argument da se terorističku organizaciju koja je počinila iznenadni pokolj 1200 ljudi ne smije napadat.

Meni je fora kako ovi najnormalnije razmišljaju o živom štitu kao praktički ingenioznom rješenju iz vojne strategije, kao, ustrajte, pokažite inat, nemojte evakuirat Sjever. :zubati Ko onaj Palestinac što gura dijete da baca kamen na vojnike i viče "ubijte ga", samo na većoj skali.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 22 lis 2023, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 11:42
Postovi: 10886
Hanma je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Pa dobro, neka ih Hezbolah sve porobi. :neznam

Pa neka istovremeno drži sunite i kršćane u Libanonu u ropstvu, spašavaju Assada, napadaju Izrael, guše prosvjede u Iranu, tih 1.5 milijuna šiitskih supermena bez avijacije i PZO. :zubati



U Iranu je nikad bolje, nema tamo nikakvih protesta vise, usli u BRICS, SCO, ostale internacionalne organizacije, top 10 tehnoloskih supersila sveta, hipersonicno naoruzanje naprednije od americkog, i td.

Assad je spasen vec, najteze u Siriji je proslo i nekada haoticna situacija se danas zavrsila neprikosnovenom pobedom gospodina Assada.

Neupitno ga je ostatak sveta priznao kao predstavnika legitimne vlade Sirije, kontrolise apsolutnu vecinu teritorije Sirije ukljucujuci i 2 najveca grada.

Ponovo ga pustili u Arapsku Ligu, popravio odnose sa celim arapskim svetom, a prica se da i da je i sa Turskom u sve boljim odnosima.

Dobio oruzane garancije od Rusije i ekonomsku pomoc Kine za obnovu zemlje. Jedan od najvecih heroija anti-imperijalizma i anti-kolonijalizma i ja mislim licno najvece personifikacija samaranja Hamerike.

Jussi okani se Irana i Palestine,evo upravo slušam na vijestima Kina napala Tajvan.Pali TV kru te pomogo.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 22960 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562 ... 919  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO