HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 20395 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 816  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 11 svi 2020, 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Zasto ne kremiraju mrtve?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 17 svi 2020, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat


Odvratan, perfidan i destruktivan napad na dom, obitelj, vjeru, tradiciju, Boga. Na same temelje jedne zdrave i tradicionalne zajednice. I kao da to nije dovoljno, jedna Njemačka je predstavljena kao oaza kulture, slobode i utočište za "zarobljene" žene i djevojke (vrbuju ih za potrebe Hansa i Ahmeda). :rigam

Ne znam je li za ovaj iscjedak Hitlerova unuka Angela Merkel iskeširala svoje proklete Eure, ili iza ovoga projekta stoje neki drugi mračni centri moći, ali neće ovo tek tako proći.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 17 svi 2020, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Germany macht frei !
Evo sad će ljude slati u zatvor do 3 godine ako zapale EU zastavu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 17 svi 2020, 14:47 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Ministry of Sound je napisao/la:


Odvratan, perfidan i destruktivan napad na dom, obitelj, vjeru, tradiciju, Boga. Na same temelje jedne zdrave i tradicionalne zajednice. I kao da to nije dovoljno, jedna Njemačka je predstavljena kao oaza kulture, slobode i utočište za "zarobljene" žene i djevojke (vrbuju ih za potrebe Hansa i Ahmeda). :rigam

Ne znam je li za ovaj iscjedak Hitlerova unuka Angela Merkel iskeširala svoje proklete Eure, ili iza ovoga projekta stoje neki drugi mračni centri moći, ali neće ovo tek tako proći.

Doista ne znam kako ti interptetiraš ovaj, no prije bih rekao da je ovo židovski supramistički film gdje su Goyimi prikazani kao moralne nule, koji se kockaju, drogiraju, prostituiraju... I koji su korumpirali glavnu protagonisticu filma.

U filmu čak postoji scena gdje ona ulazi u jednu rijeku i izlazi kao nova osoba... To scena je očita aluzija na krštenje. Dakle snimatelji filma žele reći da su Goyimi korumpirali nevinu Židovsku i simbolično je krstili.

I sada vidim da su svi glumci i producenti ove serije Židovi, dakle napravili su film gdje sami sebe hvale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 17 svi 2020, 14:53 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Jedan od glumaca je Aaron Altaras. On je inače unuk Jakova Altarasa, jednog hrvatskog Židova koji je pobjegao iz tadašnje Jugoslavije u Njemačku jer je bio optužen za pronevjeru novca.

Sada ne znam jel Aaron zna pricati hrvatski, mama mu sigurno zna jer napravila dokumentarni film o Titu

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Aaron_Altaras


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 17 svi 2020, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Samo ženama davat prava, pogotovo u neobrazovanim tradicionalnim zajednicama širom svijeta.

Mislite li da će neki Ahmed zamotat i zatvorit u kuću onu malu partizanku na prosvjedu u Sarajevu, i sklepat joj 5-oro? Neće!

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 18 svi 2020, 03:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
master_mind_ je napisao/la:
Jedan od glumaca je Aaron Altaras. On je inače unuk Jakova Altarasa, jednog hrvatskog Židova koji je pobjegao iz tadašnje Jugoslavije u Njemačku jer je bio optužen za pronevjeru novca.


Jakov Altaras je bio poznati doktor, a došao je pod politički montirani proces nakon što je otkrio da su mu komunisti ubili brata i nije htio o tome šutjeti.
Ono po čemu je poznat i radi čega je u knjigama medicine je nova dijagnostička metoda za rak crijeva.


master_mind_ je napisao/la:
U filmu čak postoji scena gdje ona ulazi u jednu rijeku i izlazi kao nova osoba... To scena je očita aluzija na krštenje.


Nabacuješ se glupostima, ortodoksne žene jednom mjesečno rade ritualno uranjanje cijelog tijela (mikva).
Ako sličnosti postoje, to je zato što je krštenje rip off tog rituala.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 18 svi 2020, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
master_mind_ je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:


Odvratan, perfidan i destruktivan napad na dom, obitelj, vjeru, tradiciju, Boga. Na same temelje jedne zdrave i tradicionalne zajednice. I kao da to nije dovoljno, jedna Njemačka je predstavljena kao oaza kulture, slobode i utočište za "zarobljene" žene i djevojke (vrbuju ih za potrebe Hansa i Ahmeda). :rigam

Ne znam je li za ovaj iscjedak Hitlerova unuka Angela Merkel iskeširala svoje proklete Eure, ili iza ovoga projekta stoje neki drugi mračni centri moći, ali neće ovo tek tako proći.

Doista ne znam kako ti interptetiraš ovaj, no prije bih rekao da je ovo židovski supramistički film gdje su Goyimi prikazani kao moralne nule, koji se kockaju, drogiraju, prostituiraju... I koji su korumpirali glavnu protagonisticu filma.

U filmu čak postoji scena gdje ona ulazi u jednu rijeku i izlazi kao nova osoba... To scena je očita aluzija na krštenje. Dakle snimatelji filma žele reći da su Goyimi korumpirali nevinu Židovsku i simbolično je krstili.

I sada vidim da su svi glumci i producenti ove serije Židovi, dakle napravili su film gdje sami sebe hvale.


Postaješ parodija samog sebe. Ovaj uradak je čista inačica "Index vs Katolibani", s ipak bitnom razlikom da ove ultraortodoksne ipak ne mrze, i vjerojatno smatraju istim narodom.

No, to ne mijenja činjenicu da je uradak čisti atak na tu zajednicu. Muškarci su prikazani kao primitivni, zatucani, glupi, nesposobni. Žene u toj zajednici kao glupe, zarobljene, i pomalo zle. Posprdno ih ova "kul" djevojka iz Izraela zove zatucanim strojevima za bebe.

Njemačka prikazana kao raj na zemlji. Tu je ležernost, kultura, carstvo u kojem vlada drugarstvo, slobode (bez da su to predstavili kao neki zli hedonizam), multi-kulti, gdje se ne treba plašiti ukusne šunke. Mogli su prikazati taj neki njen bijeg drugdje u SAD, ali su baš ciljano odabrali Berlin da bi dodatno dizali tlak ovim religioznim.

Da je ovo izišlo kod nas, bilo bi gledano kao klasični napad na "tradicionalne žene" s ciljem zavođenja ih. Nisam gledao na kraju jesu li dobili neke njemačke grantove, ali me ne bi začudilo.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 18 svi 2020, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Robbie MO je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
Jedan od glumaca je Aaron Altaras. On je inače unuk Jakova Altarasa, jednog hrvatskog Židova koji je pobjegao iz tadašnje Jugoslavije u Njemačku jer je bio optužen za pronevjeru novca.


Jakov Altaras je bio poznati doktor, a došao je pod politički montirani proces nakon što je otkrio da su mu komunisti ubili brata i nije htio o tome šutjeti.
Ono po čemu je poznat i radi čega je u knjigama medicine je nova dijagnostička metoda za rak crijeva.



Iz Splita. Vjerojatno je imao tu nesreću da je otac Ive Josipovića bacio oko na njegov stan ili druge nekretnine.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 18 svi 2020, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1756
Lokacija: Strateška autonomija
Ministry of Sound je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Jakov Altaras je bio poznati doktor, a došao je pod politički montirani proces nakon što je otkrio da su mu komunisti ubili brata i nije htio o tome šutjeti.
Ono po čemu je poznat i radi čega je u knjigama medicine je nova dijagnostička metoda za rak crijeva.



Iz Splita. Vjerojatno je imao tu nesreću da je otac Ive Josipovića bacio oko na njegov stan ili druge nekretnine.


Ovo mu je unuk,sociolog Ivor Altaras Penda:

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/ziv ... da-1010263

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 20 svi 2020, 16:09 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2009, 00:51
Postovi: 802
Prosječan broj djece po ženi u Izraelu

slika

Tamno plavo - prosjek
Crveno - Zidovi
Zeleno - Muslimani
Ljubicasto - Krscani
Tirkiz - Druzi
Narancasto - bez religijske kvalifikacije (vecinom Rusi)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 07 lip 2020, 00:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2019, 20:21
Postovi: 837
Vojna analiza Izrael vs Turska:



Citat:
Izrael i Turska vodeće su sile na Bliskom istoku, no neo-osmanske ambicije Erdoganova režima su narušile njihove međusobne odnose, te zategnule odnose Turske i NATO-a, a okretanje Rusiji dovelo je i do zabrane isporuke borbenih aviona F-35 Turskoj, koje je Izrael već primio u službu. Izrael pak preustrojava svoju vojsku u sklopu plana Gideon, i zadržava jednu ultimativnu prednost nad Turskom. Saznajte koji su im odnosi snaga, čime ove dvije države raspolažu i kako će se u budućnosti razvijati njihove oružane snage, te može li Turska doista parirati Izraelu u ostvarivanju svojih ambicija regionalne sile Sredozemlja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 18 lip 2020, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Za sve islamiste i one koji sanjaju Izrael gurnuti u more.

https://en.wikipedia.org/wiki/Samson_Option


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 02 srp 2020, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 06 srp 2020, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
divizija je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Taj plan je sranje. Židove ne zanima ništa manje nego da ih sve istjeraju. Razumijem ih, ali treba biti svjestan situacije.


Plan je realan, jer predstavlja mogući sporazum između strane koja je sve sukobe izgubila, i one koja je sve dobila. Za poražene, Palestincima se super nudi.

U budućnosti će im se nuditi još manje.

Pogledajte naprosto trend: Peelov plan iz 1937., UNov plan iz 1947., granice od 1949.-1967., Olmertova ponuda iz 2008. i sada ovo.

Svaki puta Palestinci dobivaju sve manje. Ali se ponašaju autistično, nadajući se nekom preokretu. Njemci su mislili da je Versajski sporazum loš, pa su dobili još gore 1945. i opametili se, pomirli se sa sudbinom do daljnjeg.
Palestinci žele produžavanje sukoba u kojima su ima šanse za pobjedu stalno sve manje.


UN-ov plan mi je ful poznat, dosta se priča o njemu, al ovaj Peelov mi je nekako dosad prolazio ispod radara.

Majko mila, šta im se tad nudilo, to mogu danas sanjat samo, blago rečeno. :kava

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 14 srp 2020, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Izraelski klub Hapoel iz Berševe osvojio izraelki kup u dresovima Hrvatske, protiv Makabija iz Petah Tikve. :zubati

slika

https://www.24sata.hr/sport/jesu-li-to- ... XQjuuVDxT4

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 14 srp 2020, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ibar je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Plan je realan, jer predstavlja mogući sporazum između strane koja je sve sukobe izgubila, i one koja je sve dobila. Za poražene, Palestincima se super nudi.

U budućnosti će im se nuditi još manje.

Pogledajte naprosto trend: Peelov plan iz 1937., UNov plan iz 1947., granice od 1949.-1967., Olmertova ponuda iz 2008. i sada ovo.

Svaki puta Palestinci dobivaju sve manje. Ali se ponašaju autistično, nadajući se nekom preokretu. Njemci su mislili da je Versajski sporazum loš, pa su dobili još gore 1945. i opametili se, pomirli se sa sudbinom do daljnjeg.
Palestinci žele produžavanje sukoba u kojima su ima šanse za pobjedu stalno sve manje.


UN-ov plan mi je ful poznat, dosta se priča o njemu, al ovaj Peelov mi je nekako dosad prolazio ispod radara.

Majko mila, šta im se tad nudilo, to mogu danas sanjat samo, blago rečeno. :kava

slika


Juznja polovica je pustinja Negev, nije za baciti ali Izrael nije tu nešto puno dobio.

slika

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 14 srp 2020, 21:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Robbie MO je napisao/la:
Ibar je napisao/la:

UN-ov plan mi je ful poznat, dosta se priča o njemu, al ovaj Peelov mi je nekako dosad prolazio ispod radara.

Majko mila, šta im se tad nudilo, to mogu danas sanjat samo, blago rečeno. :kava

slika


Juznja polovica je pustinja Negev, nije za baciti ali Izrael nije tu nešto puno dobio.

slika




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 14 srp 2020, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Citat:
Jesu li to 'vatreni'? Ne, Izraelci su uzeli naš dres i osvojili Kup!


slika

https://www.24sata.hr/sport/jesu-li-to- ... kup-705721


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 14 srp 2020, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Forumaši koji zdušno brane Izrael i Židove kao nekakve naše "saveznike" samo zato što se oboje borimo protiv političkih sila čiji je temelj vjera islam su mi potpuno neshvatljivi i vjerojatno nisu dovoljno upućeni u utjecaj Židova na Zapadu i što taj utjecaj čini, kao ni u većinu njihove inteligencije koji su glavna struja u ovoj cultural revolution koju vidimo na Zapadu od početka 60-ih godina 20. st.

Ili možda sam ja u krivu? Teško, jer zaista se dugo bavim ovime. Glupo mi je davati si pridjeve pameti i autoriteta na nekom području jer često, naravno, nisam to, već ima hrpa forumaša koji su stručniji od mene na raznim područjima naravno, ali mislim da su mi stvari oko američkog imperijalizma, općenito židovskog naroda, Izraela i njihovih intelektualaca u Europi i Sj. Americi prilično jasne jer pratim i čitam puno vezano za ovo i oko ovoga otkad sam bio još i vrlo mlad.

Dakle, da Izrael bude sutra gurnut u more u korist palestinske države - to ne bi uopće bila loša stvar. Ali ništa posebno previše.
Lijepo bi bilo kad bi se ista stvar dogodila s njihovim "intelektualcima" koji su često osnivači takvih nevjerojatnih područja izučavanja u sklopu sveučilišta na Zapadu. Poput LGBT studies, Queer studies, Gender studies, Black studies, Women's studies, čak i sociologija i nešto što se smatra više mainstream je potpuno duboko zašlo u teže ljevičarenje.

Zašto su tako često ljudi židovskog porijekla okrenuti onime što većina naše civilizacije smatra izopačenošću, slabošću, bolesti i neprihvatljivim (ali forsirajući to samo na Bijele zemlje, ne na Izrael naravno), i zašto su osobe s prezimenima sa sufiksima -berg, -stein, -witz (dakle, Židovi) toliko opsjednuti kulturalnim marksizmom (ali u sklopu divljeg kapitalizma koji osigurava "protok radne snage") koji ispoljavaju preko mass medija koje financiraju vrlo često njihovi sunarodnjaci (NYT, Time, CNN, MSNBC, BBC, Huff Post), masovnim migracijama u Bijele zemlje, BLM i SJW terorizmom, općenitom destabilizacijom europskih i derivatno-europskih (Australija, SAD, Kanada) zemalja, ukidanja domicilnih kultura, promoviranjem nesvakidašnjeg ponašanja i davanja podrške revolucionarnim stranama, slabljenjem nacionalnog ponosa kod Europljana i metafizike nacije, naroda, "krvi i zemlje", kršćanstva (dakle, The Great Replacement i globalizam/"globohomo"); to mi nikad neće biti do kraja jasno.
No, treba imati na umu da su Europljani Židove progonili stoljećima. To je vjerojatno razlog. Hitler nije neka novina bio zaista. Samo kulminacija. Mada ja vjerujem u puno manju brojku od 6 milijuna, čista glupost i propaganda koju toliko vješto koriste.

Ukratko, Izrael smije biti nation state/ethno-state (iako je nastala na teškim ratnim zločinima i kolonizaciji, i to tek nakon WW2, dakle ne u srednjem vijeku), a Njemačka, Francuska, Mađarska itd. ne smiju biti nacionalne države jer je to rasistički, šovinistički i netolerantno.
To je uglavnom srž te politike. Licemjerno, naravno. Ali snažno. To žele i to rade. Uspijevaju. Jer su bogati i utjecajni.

Knjiga Culture of Critique razmatra kroz stajališta evolucionarne psihologije kako je židovski identitet kroz razna povijesna iskušenja koja je proživio postao jak i neuništiv danas, kako se Židovi danas identificiraju kao grupa s posebnim interesima s jakom kohezijom i osjećajem pripadnosti, kako uspijevaju u svojim naumima i da je zapravo judaizam danas jedan od najjačih političkih igrača. A useful read.
Napisao ju je sveučilišni profesor i čim sam vidio da su je neki popljuvali kao "antisemitsku", znao sam da valja.

Uglavnom, Jakob Finci vam ne podupire treći entitet. =))

Eto, to je samo moje neko viđenje situacije. Malo ekscesivan post, ali neka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 14 srp 2020, 22:09 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Sada si najebao. Robbie će ti dati ban.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 14 srp 2020, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Treba i znati da su npr. križari zaklali na tisuće Židova koji su posve mirno živjeli s muslimanima. Odnosno, više su ih iskorištavali za svoje trgovačke pothvate i osobne materijalne interese, ali činjenica stoji da je i Martin Luther (da, reformator) napisao knjigu "Von den Juden und ihren Lugen".

Rimski car Tit 60-ih godina 1. st. uništio, izmasakrirao i raselio Izrael i Židove. To većina zna.

Realno, Židovi su u tisućljetnoj borbi s Europljanima i kasnije kršćanima, odnosno obrnuto; a ne s muslimanima i islamom kao što većina smatra. Znamo i što je bilo tijekom Rekonkviste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 14 srp 2020, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Netko zna koje su nacionalnosti bili Marx, Engels, Lenjin, Beria, Yagoda, Trocki, Rosa Luxembourg, Liebknecht, CIJELA Frankfurtska škola, Ehrenburg... itd.? To su samo oni koji mi padaju na prvu na pamet.
Previše je tu slučajnosti čovječe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 14 srp 2020, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Jefferson Davis je napisao/la:
Netko zna koje su nacionalnosti bili Marx, Engels, Lenjin, Beria, Yagoda, Trocki, Rosa Luxembourg, Liebknecht, CIJELA Frankfurtska škola, Ehrenburg... itd.? To su samo oni koji mi padaju na prvu na pamet.
Previše je tu slučajnosti čovječe.


A navedi sad imena 10 fizicara koja su bila na Project Manhattan kojim je Amerika postala svjetska vojna velesila jer se prva nuklearno naoružala?

Konstantno filtriras liste Zidova koji su imali po tebi sporan utjecaj, tako da umjesto realnosti da su ljudi koji potječu iz židovske kulture SVUDA natprosjecno zastupljeni pokušavaš napraviti konstrukciju da su samo tamo gdje se tebi ne svidja zastupljeni.

To je identično nabrajanju kriminalaca Hercegovaca u Zagrebu.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 14 srp 2020, 22:38 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Robi ako recimo Bošnjaci čine 1/3 ustavnog suda Republike Hrvatske ili trećinu ministara hrvatska vlade, šta misliš jel bi Hrvatska bila za treći entitet?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 20395 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 816  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: VUKsaJUGA i 41 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO