HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 lis 2024, 00:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 12:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Junuz Djipalo je napisao/la:
Upitni izvori i vijest ali seksualna iskoristavanja djece su česta kod starih bijelaca tradicionalnih vrijednosti da ih deportiramo?

IMAS VIDEO SA TELEVIZIJE NA LINKU IZ TELEGRAMA!!!

Dusmane ne relativiziraj patnju te obitelji!

Jos prije par dana je mala Lola silovana i zaklana od strane imigrantice a ovaj demon ovo govori!

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 13:03 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10823
Lokacija: No Country for White Men
Velebit je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
=))

Nisan tia da je komicno. Neku verziju toga garant ova utjelovljena nakarada misli.

'Umjesto da je pustio institucije da rade svoj poso, i malo se opustio u prirodi, uz zipline ili vinsku cestu...

...on, primitivac, isao sakama to rijesiti... a znamo da nasilje nista ne rjesava'

slika

Ma znam ja šta si tia al to tvoje usporedbe koliko su istinite toliko su i smišne.

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Reconquista je napisao/la:
weasel je napisao/la:


Onaj koji objašnjava da nema čamaca za sve :zubati

1:30


Da smo je na kraju lik u pravu. Titanik će potonuti i nema dosta čamaca za sve.

Isto tako je divizija u pravu oko sudbine europe ako se nešto ne promjeni.

A Junuz je doslovno kao ovi putnici prve klase koji se zabavljaju pijuckajući brandy dok brod tone.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Junuz Djipalo je napisao/la:
Upitni izvori i vijest ali seksualna iskoristavanja djece su česta kod starih bijelaca tradicionalnih vrijednosti da ih deportiramo?


Zaista si pokvarenjak s tim relativiziranjima.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 13:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9959
Lokacija: Usa
Koji si lik sa Titanika je potpuno nebitno, brod je potonuo poginuli su skoro svi.

To i je sustina, ode brod a ti pesimist ili optimist, nebitno je. Ode ti sa brodom. Uz bitnu razliku, ovaj brod na kojem smo mi trenutno, nema nijedan camac za spasavanje.

Prosto stvari stoje tako, i ovaj neoliberalni ludjacki sustav koji je nametnut, koji je za mene nista drugo do sotonski sustav, on ce pobijediti ili vec je pobijedio. Mozemo se kao srbadija recimo zanositi da ce amerika propasti, Europa ce krahirati a pobijedice valjda Kina, no to se nece dogoditi a i da se dogodi, Kina je jos gora. Tamo Boga nema nikako.

Vjernici ce vjerovati da ce Bog nesto, nevjernici ce lagati sami sebe i druge da je sve super ili ce se deprimirati, neki ce reci da je sve ok i da nema mjesta za paniku, ali stvarnost je neumoljiva. Kajak je kul, planinarenje je odlicna hrana za dusu, cesto prakticiram, i meditacija je dobra za dusevni mir. Samo, to i dalje ne mijenja stvarnost niti najmanje. Samo pomaze covjeku da prihvati stvari kakve jesu.

Ako smo krscani, recimo da jesmo, moramo vidjeti kako stvari stoje. Nije daleko vrijeme kada ce krscani biti i fizicki progonjeni, ne samo u nekrscanskim zemljama gdje je to praksa vec uveliko, nego i u svojim zemljama i domovinama. Uglavnom zato sto se ne slazes sa novim poretkom svijeta i ljudskog drustva. A ono je takvo, bolesno i nakaradno, da kao i svaki nezdravi organizam na koncu pojede samog sebe. Kancer je u terminalnoj fazi, ja bi volio da nije tako ali jeste.
Hocu li ja otici biciklom u prirodu, na utakmicu ili sa obitelji u setnju, ili sjesti doma i plakati, potpuno je nebitno. To je samo osobna percepcija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 13:25 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 17:53
Postovi: 2369
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu... :zubati

Mnoge generacije i civilizacije kroz povijest su dramatizirale svoje padove i mislile da poslije njih ide kraj svijeta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 13:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37314
Lokacija: Gl. grad regije
Ja samo ne znam za čim mi to imamo žalit.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
weasel je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:

Da smo je na kraju lik u pravu. Titanik će potonuti i nema dosta čamaca za sve.

Isto tako je divizija u pravu oko sudbine europe ako se nešto ne promjeni.

A Junuz je doslovno kao ovi putnici prve klase koji se zabavljaju pijuckajući brandy dok brod tone.


Gmazovi se nadaju da ce oni tj njihova dica bit zadnji pojedeni.

Cesto ne kazu niti 'nije loše' nego 'nije JOŠ loše'.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 15:28 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2022, 21:03
Postovi: 531
Junuz Djipalo je napisao/la:
Upitni izvori i vijest ali seksualna iskoristavanja djece su česta kod starih bijelaca tradicionalnih vrijednosti da ih deportiramo?


Imaš domaće kriminalce, zašto uvoziti tuđe? Osim ako nisi akceleracionist


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
divizija je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Spalit će se zlikovci, sunce pravde će granuti. Ne može bolje. :zubati :palacgore1


apslutno, slava Bogu!

kada dođe Dan.

Dotada ti slijedi velika patnja jer si Božji, kako reče evanđelje. Osim ako odbaciš Isusa, onda možeš s Junuzom na kajak i biti će ti super, i meni. i njemu je.

To ti je suština današnjih čitanja I onoga što Vam @Divizija ima za reći.


Smije se naravno otići na kajak, ne dramatiziraj i ne tjeraj Junuza od spasenja, Junuze ja sam ti rekao da smiješ :zubati . Naravno da mi je super. Ovo je dan što ga učini Gospodin, kličimo i radujmo se njemu. :zivili

Zapravo kad razmislim, današnje 2. čitanje se odnosi na tebe. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
dunno je napisao/la:
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu... :zubati

Mnoge generacije i civilizacije kroz povijest su dramatizirale svoje padove i mislile da poslije njih ide kraj svijeta.


To je to. :palacgore1

Kraj svijeta može biti sutra, a može i za 10 000 godina. Svakako nije naš problem, to je posao direktora svemira.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 16:24 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5752
Lokacija: planina
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ja samo ne znam za čim mi to imamo žalit.


Pa ubij se odma ako si toliki samomrzeći degenerik. Ne širi svoju bolest.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 16:30 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:
dunno je napisao/la:
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu... :zubati

Mnoge generacije i civilizacije kroz povijest su dramatizirale svoje padove i mislile da poslije njih ide kraj svijeta.


To je to. :palacgore1

Kraj svijeta može biti sutra, a može i za 10 000 godina. Svakako nije naš problem, to je posao direktora svemira.

Ja ne kužim kako tiod svih ljudi ne kužiš da kraj svijeta nije problem. Kraj svijeta je za vjernika radost. Tada će Bog prekinuti patnju. Problem je ono što će biti u međuvremenu, u međuvremenu će biti pakao za nas. To je ono što ukazujemo, i da tu više popravka nema

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 16:32 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Planina je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ja samo ne znam za čim mi to imamo žalit.


Pa ubij se odma ako si toliki samomrzeći degenerik. Ne širi svoju bolest.

Ne može sad to, mora u međuvremenu na kajak. Ne opterećivati time što će mu sjeme biti zatrto.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 17:04 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 17:53
Postovi: 2369
divizija je napisao/la:

Problem je ono što će biti u međuvremenu, u međuvremenu će biti pakao za nas. To je ono što ukazujemo, i da tu više popravka nema


Čemu onda sekirancija oko stvari na koje ionako ne možeš uticati? :neznam

divizija je napisao/la:
Ne može sad to, mora u međuvremenu na kajak. Ne opterećivati time što će mu sjeme biti zatrto.


Mnogim civilizacijama je sjeme zatrto, a svijet se i dalje okreće i nije nas pretjerano briga za njih.

Sasvim prirodna pojava.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 17:39 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dunno je napisao/la:

Čemu onda sekirancija oko stvari na koje ionako ne možeš uticati? :neznam


Mnogim civilizacijama je sjeme zatrto, a svijet se i dalje okreće i nije nas pretjerano briga za njih.

Sasvim prirodna pojava.

1. Ko kaže da se sekiram? Ja samo konstatirano stvari, a onda me ekipa samozavarača napada da sam pesimist i mračnjak. Vole se lagati da im život bude lakši. 2. Naravno da nas nije briga što su nestali oni. Ali sam prilično uvjeren da je njih bilo briga što nestaju, i da su, za razliku od nas, pokušali opstati. Siguran sam da za 150 godina Filipince, nepalce, Pakistanci i ostale nove Europljane neće biti briga što smo mi nestali. Dapače, možda nas budu razgledavati u muzeju ko mi neandertalaca u Krapini.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 17:56 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 17:53
Postovi: 2369
divizija je napisao/la:
1. Ko kaže da se sekiram?

Čita se između redova. :zubati

divizija je napisao/la:
2. Naravno da nas nije briga što su nestali oni. Ali sam prilično uvjeren da je njih bilo briga što nestaju, i da su, za razliku od nas, pokušali opstati.


Pokušavali su na isti način na koji i mi pokušavamo.

I koja im korist, kad su ionako propali? To je prirodna nužnost, prije ili kasnije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 17:59 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dunno je napisao/la:
Čita se između redova. :zubati


Pokušavali su na isti način na koji i mi pokušavamo.

I koja im korist, kad su ionako propali? To je prirodna nužnost, prije ili kasnije.

1. To je projekcija. Nije meni drago što je loše, ali kad to konstatirano, ne znači da ludim zbog toga, objasnio sam i zašto. 2. Mi ne pokušavamo ništa, mi vlastiti nestanak slavimo i zovemo progres.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 19:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Možda da popričaš sa Jussijem. On će ti neumorno objasniti kako Amerika propada dok kažeš keks i naravno "ništa ne može spriječiti" dominaciju Kine. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 13 stu 2022, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37314
Lokacija: Gl. grad regije
I Srbija do 2027. Postaje ekonomsko čudo. Tigar izvan EU.

Poslije toga govori kako je moj IQ nizak. Ajde dobro..

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 05:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Junuz Djipalo je napisao/la:
I Srbija do 2027. Postaje ekonomsko čudo. Tigar izvan EU.

Poslije toga govori kako je moj IQ nizak. Ajde dobro..

Svi azijski tigrovi
-Koreja
-Tajvan
-Hong Kong
-Singapur

Imaju broj dice po zeni ISPOD 1. Osin toga imaju IQ oko 105 dok Srbija ima oko 90

Ne samo sta Srbija nikad nece i ne moze bit nesto ka oni nego i da moze, to bi bila kompletna katastrofa za srpsku naciju.

Hvala sta utjelovljavas ljevicarsko ludilo. Ka narucen. Ti si ekvivalent onom kad CNN pozove nekog 'desnicara' da imaju 'argumentiranu raspravu' pa dovedu namjerno nekog naj goreg ko izlaze nebuloze i napravi totalno ruglo i diskreditira vlastitu poziciju.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 05:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
dunno je napisao/la:
divizija je napisao/la:
1. Ko kaže da se sekiram?

Čita se između redova.

divizija je napisao/la:
2. Naravno da nas nije briga što su nestali oni. Ali sam prilično uvjeren da je njih bilo briga što nestaju, i da su, za razliku od nas, pokušali opstati.


Pokušavali su na isti način na koji i mi pokušavamo.

I koja im korist, kad su ionako propali? To je prirodna nužnost, prije ili kasnije.

Prestani maltretirat diviziju svojim dosadnim i nepotrebnim observacijama o njemu. Ispali s tim u privatne poruke.

Tema je ljevicarsko ludilo na zapadu a ne divizija.

A ti divizija se nemas sta opravdavat blesavcima kojima bi da zabiju glavu ka noj u zemlju.

Neka im drmas kavez. Drmaj jace neka place.

Dokazano je da se tuga (i depresija) moze sirit. Deprimiraj ih! Da kad pogledaju loptanje ili pojedu pizzu da in prisjedne. Nema mira za one kojima priti globo homo i koje vode izdajice. Imaju se trgnit i udostojit da se bore za sebe.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 09:24 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:
Možda da popričaš sa Jussijem. On će ti neumorno objasniti kako Amerika propada dok kažeš keks i naravno "ništa ne može spriječiti" dominaciju Kine. :zubati


Jussi je djetinjast, Kina je još desetljećiam od detroniziranja Amerike, a čak i kad se to desi, nama u Europi to neće puno promijeniti, mi ostajemo pod palicom velikog sotone

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 09:32 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Velebit je napisao/la:
A ti divizija se nemas sta opravdavat blesavcima kojima bi da zabiju glavu ka noj u zemlju.

Neka im drmas kavez. Drmaj jace neka place.

Dokazano je da se tuga (i depresija) moze sirit. Deprimiraj ih! Da kad pogledaju loptanje ili pojedu pizzu da in prisjedne. Nema mira za one kojima priti globo homo i koje vode izdajice. Imaju se trgnit i udostojit da se bore za sebe.


mislim da si dobro shvatio - ja se njima ne opravdavam, je pišem da inficiram depresijom NJIH, da oni shvate da ONI nestaju i da će se NJIHOVO sjeme zatrti. Netko ih mora na to podsjećati.

A onda oni misle da ja širim svoju depresivnost. Postoji živi Bog i nema depresije, sve da je pakao na Zemlji, mi Spasitelja imamo. Depresije ima za one kojia je ovaj svijet vrhunac i sve.

Zato Junuzi i Nostrandi ovoga svijeta, nemaju ništa osim potpune praznine, sjeme će im biti zatrto na ovom svijetu (kao i nama nažalost), ali za njih na onom tek Bože sačuvaj. Mogu ko faraon i svo svoje bogatstvo natrpati u piramide i pokopat se u njima, ostat će ništavilo i praznina u tami.

Zato je najbolje da uživaju u kajaku i filipinskim konobarima dok se može, jer njima je doslovce ona - poslije mene potop.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 14 stu 2022, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37314
Lokacija: Gl. grad regije
Divizija drma kavez?

Divizija baca u depru i defetizam, njegovi igrači ne bi ni na teren istrčali jer "znaju" da će izgubit velikom razlikom.

Ja sam recimo za borbu do kraja, svim sredstvima pa i otimanjem igrača protivnika ako treba. :D I usput bi plovio kajakom.


_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO