HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 15 kol 2024, 00:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4773 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 191  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 12:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Biološko-ideološka podjela društva se događa.

I tu nema pomoći. Ljevicu oblikuje ženska priroda, desnicu muška.

U 2023. mi je jasno zašto su ljudi u prošlosti spaljivali vještice.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 13:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Planina je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Ekstremno odvratna ova ida

Daj svima dilite ovo i je*ite sve po spisku majmunima kojima su i dalje Srbi i 90e tema.

Ovo ozareno lice koje gleda u nebo, sa ocima koje svitle od srice kad govori "evo napokon je Hrvatska puna svih razlicitih rasa" je problem.

Najgori, egzistencijalni problem nase nacije.

Ta ida i one 4 kravetine ona ministrica kulture i one 3 woke glupace koje vode HTV.

Rekla mi je i prijateljica da od vrsnjakinja koje ona zna, cure kasna srednja i rani faks, skoro sve su woke. Ona doduse nije woke nego desno, al ona je dosta neobicna oko vise stvari.

Ovo ce kroz par godina vjerojatno dovest do 'kulturnog flipa' ka sta smo vidili u Irskoj i Finskoj da od jedne relativno kontervativne no ne i konformisticke zemlje, kroz medije, totalno eliminiraju etnocentrizam. Ponajvise kroz pranje mozgova mladih cura koje onda imaju efekt da muski, zbog prirodne zelje da nadu cure vrse samocenzuru.

To i je jedan od razloga zasto leftardi, optuzuju desnicare koji se ne samocenzuriraju, da su inceli. Jer to sto govore su 'stvari koje znas da ne smijes reci ako zelis se svidjeti curama' stoga racunaju 'tko to govori, je ocito toliko daleko od uspjeha sa curama da zbilja nema sto izgubiti'.

To je nesto sta samo smisla ima zlim i nakaznim leftardima.

Takoder, vecina ovog sirenja LGBTQIA+ kroz generacije se zapravo ocituje na mlade cure, ne toliko na muske.

Takoder, kad se gledaju politicka stajalista zoomera, iako je u nekim zemljama drasticam rast desnicarstva, on je svejedno spolno podjeljen, tako da Poljskih 40% za ultranacionaliste i reakcionare je zapravo 70% kod muskih a kod cura je nekih 65% za ekstremne zeleno woke stranke.


Sve potvrđujem iz osobnog iskustva, mlade cure su najpodložnije ispiranju mozga i ovo što kažeš puno muških jadnika pristaje na toleranciju toga degenerluka koje te cure usvajaju iz straha da inače neće imati uspjeha sa njima. Ima i muških koji su također stvarno pokupili taj degenerluk ali ipak daleko manje nego cura, mislim da je bar 70% cura totalno pod utjecajem woke feminističkog ludila. Mainstream mediji ih odgajaju.


Koji postotak i do kojeg godišta procjenjuješ?

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 13:08 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5729
Lokacija: planina
A brate zahvaćene su sve time, sjećam se dok sam bio dijete vlastita mater mi ne bi propustila epizodu sex i grada, kućanica i sličnog degenerluka, odavno je to krenulo, pa kad je izašla 50 Shades of Grey nema ženska koje to nije čitalo, religiozno su si dijelile tu knjigu. Sad kad su sve prištekane na Instagram 0 - 24 šta očekivat? Lutrija je naći iole normalnu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 13:10 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2022, 21:03
Postovi: 531
Planina je napisao/la:
A brate zahvaćene su sve time, sjećam se dok sam bio dijete vlastita mater mi ne bi propustila epizodu sex i grada, kućanica i sličnog degenerluka,


Postoji i studija o tome



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 13:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Pa dobro pitam te za tvoju procjenu u društvu u kojem se krećeš. Znam da nije znanstvena studija. Tvoj dojam.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 13:23 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Šarabara je napisao/la:
Važan razlog zašto ljudi puše pro-migrantsku propagandu je taj vječan balkanski kompleks inferiornosti. Misaoni proces im je da vide kako Zapadna Europa prima imigrante, i zato moramo i mi da ne ispadnemo nazadni. Moramo kopirati Zapad pod svaku cijenu, čak i sad kad on vrši kolektivno demografsko samoubojstvo. Zato imaš progresivce koji se groze uvozu Hercegovaca jer fuj balk*nci, ali uvoz Pakistanaca je dobrodošao


tragično ja da taj kompesk kod nas imaju i tzv. nacionalisti. Tipa ono, "mi nismo Slaveni, Balkanci, mi smo mitteleuropejci" i slične bulaznije.

Dotle ga u mitteleuropi smatraju za Ciganina

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 13:24 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Planina je napisao/la:
Lutrija je naći iole normalnu.


navrat u Crkvu ponekad, mani se cajkaških klubova

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 13:26 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5729
Lokacija: planina
Šarabara je napisao/la:
Planina je napisao/la:
A brate zahvaćene su sve time, sjećam se dok sam bio dijete vlastita mater mi ne bi propustila epizodu sex i grada, kućanica i sličnog degenerluka,


Postoji i studija o tome



Ma sve jasno svakome sa očima i gramom pameti...

Reconquista je napisao/la:
Pa dobro pitam te za tvoju procjenu u društvu u kojem se krećeš. Znam da nije znanstvena studija. Tvoj dojam.


U mom društvu jedina ženska koju znam da jasno i glasno kaže želim biti tradicionalna žena mi je rodica, ostalo sve su razne nijanse ispranog mozga, ona sama mi priča kako je jedina u svom razredu prošle godine to tako otvoreno rekla kad je bila ta neka tema i pitalo ih sve kao šta žele u životu, ona jedina rekla želim bit kući podizat dicu muž neka radi i brine se oko kuće itd. Ostale cure crkle od smija kad su čule a razrednica rekla paaaa dobrooooo..... U jebenom Duvnu kume. O čemu dalje imamo pričat?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6306
Šta će drugo nego se smijat na takav odgovor.
Trebalo je te cure pitati koliko djece žele imati, siguran sam da nijedna ne bi rekla manje od troje, a većina bi rekla četvero.
Da je neka rekla nijedno, bila bi gledana kao ufurana glumica, a profesorica bi pitala zašto to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 15:49 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5729
Lokacija: planina
Dašta, svaka bi 4 djece, samo nakon što ostvari tu svoju "karijeru", što u duvanjskoj praksi znači da će nakon srednje pokupit prnje za Njemačku / Zagreb, i neke od njih ako i dođu na vrijeme pameti što se tiče djece tih četvero će imati tamo negdje. Mada će većina s obzirom na način života već nakon prvog skontati da im je i to jedno puno.

Ne može i ovce i novce, ne može karijera lova uspjeh materijalizam hedonizam kozmopolitizam i hrpa djece.

Ne može se služiti dvojici gospodara.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 15:57 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5729
Lokacija: planina
Ja bih gonjala karijeru, ja bih se jebavala gdje me volja, ja bih putovala svijetom, pa bih onda tamo nekad taman kad mi prođu plodne godine smirila se sa zgodnim uspješnim muškarcem i imala 4 djece. Dašta misliš. I ja bi sedmicu na Eurojackpotu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31946
Planina je napisao/la:
Ne može se služiti dvojici gospodara.


Amen.

Definicija uspjeha je presudna.

Je li čovjek bogat novcem ili djecom, je li važniji novac ili dijete. Ako je važniji novac, bi li prodao vlastito dijete i za koliko?

Je li Hrvatska uspješna ako je veći BDP ili ako je više Hrvata. Jesu važniji Hrvati ili BDP? Ovisi rekao bih, što je kome važno.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

922 of 2558 - 36.04%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278


Temeljni glasački blok ljevice.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6306
Naša Kvačica je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Ne može se služiti dvojici gospodara.


Amen.

Definicija uspjeha je presudna.

Je li čovjek bogat novcem ili djecom, je li važniji novac ili dijete. Ako je važniji novac, bi li prodao vlastito dijete i za koliko?

Je li Hrvatska uspješna ako je veći BDP ili ako je više Hrvata. Jesu važniji Hrvati ili BDP? Ovisi rekao bih, što je kome važno.


Završavanje fakulteta nije služenje nijednom gospodaru.
Na koju god stranu oko sebe pogledam, od obitelji preko rodbine, susjeda pa do ljudi s kojima se družim. Većina žena ima fakultet i troje djece.
Vaše teze i težnje imaju takav odjek da se žene kad to čuju odmiču i približavaju ljevici.
Nema ništa na silu, ako ne možeš pred ženom dobrom argumentacijom, čvrstim stavom i životnim primjerom braniti ono što je poželjno, normalno i dobro, ostvarit ćeš kontraefekt.

Nastavno na ovo gore, oko sebe vidim najviše neženja među onima koji nisu završili fakultet, nisu ostvarili karijeru, žive s materom i vječito se žale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 18:29 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5729
Lokacija: planina
Zaba zašto smo onda pali na 100 rođenih godišnje u TG ako svaka žena ima troje djece? Imaju one koje ostaju. Btw kod mene od ovih udanih u selo nijedna nema fakultet, rano su udale i kućanice su, muževi imaju svoje firme / obrte. Da su išle na fakultete i ganjale karijere okolo ko zna di bi završile. Ne kažem da je problem fakultet sam po sebi ali jednostavno to tako ide.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6306
Ne ide tako, žene s fakultetom u Duvnu većinom imaju troje djece danas. A skoro da ne postoji ona koja svojom voljom ima manje.
U vrijeme komunizma je bilo više žena sa dvoje djece, tada je to bila moda među administracijom koja se htjela razlikovati od ovih sa sela.
Danas se smatra troje kao normala, manje ima samo ko nije mogao zbog zdravstvenih razloga i takvi redovito govore da im je žao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 18:44 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
nije stvar u fakultetu nego u kariejrizmu, mentalitetu po kojom je najjvažnjija karijera, pare i guštanje

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6306
Da, ali muškom.
Problem su nesposobne neženje .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 18:51 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3966
Planina je napisao/la:
Zaba zašto smo onda pali na 100 rođenih godišnje u TG ako svaka žena ima troje djece? Imaju one koje ostaju. Btw kod mene od ovih udanih u selo nijedna nema fakultet, rano su udale i kućanice su, muževi imaju svoje firme / obrte. Da su išle na fakultete i ganjale karijere okolo ko zna di bi završile. Ne kažem da je problem fakultet sam po sebi ali jednostavno to tako ide.


Žene iz tradicionalnih sredina imaju sindrom puštanja s lanca pa nije čudo ako je istina što kažeš da preziru tradicionalne vrijednosti. Jednostavno ako je gledala mater i babu koje su završile dva razreda osnovne, cijeli život služile muževima, ako je otac razvlastio tj. sve ostavio muškim nasljednicima, onda nema što izgubiti ako ide kontra struje.

Žene iz grada koje su odrasle s jednakim pravima nemaju tu potrebu da kontriraju i otkrivaju neki novi svijet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 18:53 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
zaba1111 je napisao/la:
Da, ali muškom.
Problem su nesposobne neženje .


problem su itekako i žene.

žene često ne shvaćaju da im s godinama vrijednost opada, a drže kriteriej istima.

ona bi studirala, pa gradila karijeru, pa ovo i ono, i onda bi se s 35 godina udala za tip top lika s puno para, zgodnog i obrazovanog.

a ostali su samo šonje i sad oni njoj ne valjaju.

poanta priče oko žena je da moraj ushvatit da ako se ne udaš mlada, moraš spusti kriterije ili ćeš opstati sama. one biraju ostati same, nakon što su zbog zablude mislile da će s 35 moći birati mušakrce kao s 25.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
zaba1111 je napisao/la:
Ne ide tako, žene s fakultetom u Duvnu većinom imaju troje djece danas. A skoro da ne postoji ona koja svojom voljom ima manje.
U vrijeme komunizma je bilo više žena sa dvoje djece, tada je to bila moda među administracijom koja se htjela razlikovati od ovih sa sela.
Danas se smatra troje kao normala, manje ima samo ko nije mogao zbog zdravstvenih razloga i takvi redovito govore da im je žao.


To je prijelazna generacija ali društvene promijene idu dalje.

Neki trendovi slabe, drugi jačaju pa dovode do promijene.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966


UK, Skotska i Irska imaju ljude iz juzne Azije tj indijskog podkontinenta kao premijere.

Zbog ovog nisam toliko protiv indijske imigracije u Hrvatsku.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 27 ožu 2023, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6306
Reconquista je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Ne ide tako, žene s fakultetom u Duvnu većinom imaju troje djece danas. A skoro da ne postoji ona koja svojom voljom ima manje.
U vrijeme komunizma je bilo više žena sa dvoje djece, tada je to bila moda među administracijom koja se htjela razlikovati od ovih sa sela.
Danas se smatra troje kao normala, manje ima samo ko nije mogao zbog zdravstvenih razloga i takvi redovito govore da im je žao.


To je prijelazna generacija ali društvene promijene idu dalje.

Neki trendovi slabe, drugi jačaju pa dovode do promijene.


U pravu si, ali ja procjenjujem da će uskoro doći do promijene trenda. Uskoro će doći do takvih probleme u svim segmentima društva na Zapadu da će branjenje neobranjivog izgledati suludo.

Pokušat će se cenzurom i represijom, ali to neće ići u vrijeme informacija
Prirodan, odnosno instiktivan, je nagon za produženjem vrste i normalnim ponašanjem, ali je agresivna propaganda odradila svoje, a niko, pogotovo žene ne žele biti "zaostale".

Kada se desi nekakav propagandni čin gdje se veliča nastranost, ljudi to prešute ili prihvate s nelagodom iznutra.
Kad se čuje za neki primjer žrtve koja slavi i spasi život to ljudi doživljavaju sa unutarnjom radošću i oduševljenjem.

To je zaton što je tako prirodno i normalno.
Sranja će imati prolaz dok ide izobilje i blagostanje, a svima nam je jasno do tomu dolazi kraj upravo zbog propagande koja slavi neodrživost i vodi u nered i propadanje.

Zato društva koja ostanu čista imaju budućnost, ona koja su preuzeta od nekog drugog nemaju više izbora iako će otriježnjenja uskoro doći, ako već i nije.
Zato slijedi promjena trenda.

Evo upravo gledam a RTLu po drugi put u dva dana priloge sa našim gastarb koji svjedoče da u D nema više života i da se vraćaju kući.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4773 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 191  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO