HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 09:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4723 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 189  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 15 vel 2021, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I kako te budaletine misle parirati Kinezima i Rusima ? Jadna im crna majka.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 15 vel 2021, 21:58 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 08:59
Postovi: 449
Ma ta Fifa je ko Starbucks. Okolo njam unutra fuj. Zato i glume toliko jer su truli ko trulo voce.

_________________
fakofbolan


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 15 vel 2021, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
ikmandvaradtist je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:
mazohistčka potreba



Pre bih rekao SADISTIČKA. Jer, na jakim muškarcima se ne možeš istresati i iživljavati, zar ne?

No, ako odgojiš SLABE, JADNE, BEDNE - e, tu već ima doooosta prostora za Sadističko gaženje, mrcvarenje i kinjenje!

Ludilo izgleda nema granica-obratite pažnju kakvi postaju Uzori i Učitelji :smajl049 :


slika

Samo zamisli ovaj tekst na hrvatskom i ovakvu sliku da neka ovakva stavi hahahah.
Da pomocu vam da budete fit kao ja.

Ipak BBC oni mogu parirat kinezima.Jebote kinezi nemaju ni stozer koji bi upravljao svim rodovima vojske odjednom.
Nemogu ga ni imat jer se rodovi vojske dodjeljuju partijskim funkcionerima kako bi se osdjecli sigurno jedan od drugog.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 15 vel 2021, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šta ovaj lupa.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2021, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2020, 22:00
Postovi: 232
Ne brinite naš spasitelj ima plan. Jest ćemo GMO hranu i bit ćemo sretni. Kaže od nedavno vlasnik najveće obradive zemlje u SADu.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=fit&id=2254983


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2021, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ne otvaram Index pa ne znam šta je Bill Gates sad provalio.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2021, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
BBC je napisao/la:
I kako te budaletine misle parirati Kinezima i Rusima ? Jadna im crna majka.

Gotova je to priča. Amerikanci ulaze u pljačkašku ekonomsku fazu gdje svak gleda da se za nešto materijalno pogrebe. Propast države se već podrazumijeva. Kina će postati svjetski broj 1 u idućih 10 godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 vel 2021, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278


Sam početak je dovoljan.

Čovjek koji je razvio transparent White Liver Matter je dobio otkaz.

Smeđa Indijka koja je napisala White lives don't matter. Ablolish Whiteness je dobila profesuru na Sveučilištu Cambridge.

Establishment promiče rasističku mržnju prema Bijelima u većinski bijelim zemljama.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 vel 2021, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Coca Cola govori zaposlenicima da budu manje 'bijeli'.

Zvizdac je dao u javnost sta ljudski resursi u toj kompaniji davaju u slideovima zaposlenicima.

http://www.informationliberation.com/?id=62055

Receno im je ovo:

Biti manje bijel tj bijele rase znaci

Biti manje opresivan
Biti manje arogantan
Biti manje siguran
Manje se braniti
Manje ignorirati
Biti vise skroman
Slusati
Vjerovati
Raskinut s apatijom (prema problemima ne bjelaca)
RASKINUTI S SOLIDARNOSTI S DRUGIM BJELCIMA

slika

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 vel 2021, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To sam danas vidio i prva misao mi bila: 99% milijardera i vlasnika velikih firmi su bijelci. Što ako...? Dalje mozak zablokirao a čak i ne živim u tako ludom društvu kao oni pa da se moram zajebavati i rješavati te "probleme".
Valjda će preseliti u Kinu i Rusiju i od tamo voditi svoje firme. Ne znam kako su to zamislili.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 vel 2021, 14:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20823
Velebit je napisao/la:
Coca Cola govori zaposlenicima da budu manje 'bijeli'.

Zvizdac je dao u javnost sta ljudski resursi u toj kompaniji davaju u slideovima zaposlenicima.

http://www.informationliberation.com/?id=62055

Receno im je ovo:

Biti manje bijel tj bijele rase znaci

Biti manje opresivan
Biti manje arogantan
Biti manje siguran
Manje se braniti
Manje ignorirati
Biti vise skroman
Slusati
Vjerovati
Raskinut s apatijom (prema problemima ne bjelaca)
RASKINUTI S SOLIDARNOSTI S DRUGIM BJELCIMA

slika

Ovo je za tužbu ustavnom sudu, ne znam kako nitko od tisuća zaposlenika nije poludio na ovakva sranja.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 vel 2021, 19:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633


Spot on.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 vel 2021, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Reconquista je napisao/la:


Sam početak je dovoljan.

Čovjek koji je razvio transparent White Liver Matter je dobio otkaz.

Smeđa Indijka koja je napisala White lives don't matter. Ablolish Whiteness je dobila profesuru na Sveučilištu Cambridge.

Establishment promiče rasističku mržnju prema Bijelima u većinski bijelim zemljama.


Establishment ne znači ništa. To je skrivanje inteligencije... Lijepo reci, hazarska košer mafija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 vel 2021, 20:24 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
buenos aires je napisao/la:
Establishment ne znači ništa. To je skrivanje inteligencije... Lijepo reci, hazarska košer mafija.


To je pojednostavljivanje priče. Prvo, masa tih Hazara kako veliš uopće nisu košer, a isto tako ovi degenerici masom nisu Hazari.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 vel 2021, 20:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
divizija je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:
Establishment ne znači ništa. To je skrivanje inteligencije... Lijepo reci, hazarska košer mafija.


To je pojednostavljivanje priče. Prvo, masa tih Hazara kako veliš uopće nisu košer, a isto tako ovi degenerici masom nisu Hazari.


Priča i jeste jednostavna, mrze nas i žele nas pobiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 vel 2021, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
New York principal sends parents pamphlet asking them to rate their 'whiteness' and urging them to be 'white traitors' who 'dismantle institutions'

Mark Federman, the principal of East Side Community High School, reportedly sent the documents to all parents at the school

The '8 White Identities' graphic includes a colored meter ranging from red to green with labels including 'white supremacist' and 'white abolitionist'

The curriculum on which the documents were based was developed by Barnor Hesse, a Northwestern University professor

slika

slika


https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... eness.html

slika

Ovaj intelektualac je to izmislio.

Inteligenciju mu na faci vidiš...

slika

A ova spodoba je to poslala...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 vel 2021, 21:00 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Reconquista je napisao/la:
Inteligenciju mu na faci vidiš...


Racist!!!!!!!!!!!!

Ovo ti je odma otkaz a još malo i robija na krepanom zapadu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 vel 2021, 21:16 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10442
https://nypost.com/2021/02/19/columbia- ... e-balance/

Columbia professor: I do heroin regularly for ‘work-life balance’

Čekamo Konjušare da krenu sa ismijavanjem.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 vel 2021, 09:18 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
BBC je napisao/la:
To sam danas vidio i prva misao mi bila: 99% milijardera i vlasnika velikih firmi su bijelci. Što ako...? Dalje mozak zablokirao a čak i ne živim u tako ludom društvu kao oni pa da se moram zajebavati i rješavati te "probleme".
Valjda će preseliti u Kinu i Rusiju i od tamo voditi svoje firme. Ne znam kako su to zamislili.

Hoćeš reći pola su iz onoga malog plemena?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 vel 2021, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Oy vey!!

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 vel 2021, 11:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Orion je napisao/la:
BBC je napisao/la:
To sam danas vidio i prva misao mi bila: 99% milijardera i vlasnika velikih firmi su bijelci. Što ako...? Dalje mozak zablokirao a čak i ne živim u tako ludom društvu kao oni pa da se moram zajebavati i rješavati te "probleme".
Valjda će preseliti u Kinu i Rusiju i od tamo voditi svoje firme. Ne znam kako su to zamislili.

Hoćeš reći pola su iz onoga malog plemena?


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 vel 2021, 13:09 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 08:59
Postovi: 449
Reconquista je napisao/la:
Citat:
New York principal sends parents pamphlet asking them to rate their 'whiteness' and urging them to be 'white traitors' who 'dismantle institutions'

Mark Federman, the principal of East Side Community High School, reportedly sent the documents to all parents at the school

The '8 White Identities' graphic includes a colored meter ranging from red to green with labels including 'white supremacist' and 'white abolitionist'

The curriculum on which the documents were based was developed by Barnor Hesse, a Northwestern University professor

slika

slika


https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... eness.html

slika

Ovaj intelektualac je to izmislio.

Inteligenciju mu na faci vidiš...

slika

A ova spodoba je to poslala...


Bas su lepi.

E vidis, ja bi takve jednostavno poslao u gulag. Na prinudni rad. 12-satni dan, udaranje maljem o tvrd kamen.

Ne, nisam rasista, niti mislim da neko na osnovu boje koze, spola, ma bilo cega na sta on direktno kao individua nije mogao imati uticaja, treba biti privilegovan ili diskriminiran, ali ovo neoliberalno ispiranje mozga koje se sprovodi zadnjih - brat bratu - tries godina, je toliko ocigledno izopaceno i nenormalno, hinjavo, lazljivo i licemjerno, da covjek s mrvom mozga moze uociti iz aviona (ukoliko zeli).

Ne mogu vise.. svaka tri sata Navalny, lezbace, crnci, ********.. kakav god medij da otvoris na Zapadu.

Pokusaj objasniti nekome da ti je bolesno dati ******** paru dijete na usvajanje (ukoliko je moguce preferirati normalni hetero par) a da istovremeno nemas nista protiv toga da se trpaju u bulje gdje i kad god hoce, da se zene, pa i u crkvama, dzamijama, da jednostavno smiju i mogu sve sto i ostali. Nema, ispadas maltene pa Göbbels. Ljudi, u svom od medija tipa cosmoplitan i sicnog smeca ispranom mindsetu, ne mogu da shvate da dijete, odgajano od "oca i oca u ulozi majke" nema normalno djetinjstvo, niti ga moze imati..

Na kraju krajeva, da je priroda htjela da 2 muskarca mogu imati dijete, valjda bi muskarcima pored cmara usadila i neku vrstu organa za oplodnju.

_________________
fakofbolan


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 vel 2021, 14:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20823
franzetitts je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:

https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... eness.html

slika

Ovaj intelektualac je to izmislio.

Inteligenciju mu na faci vidiš...

slika

A ova spodoba je to poslala...


Bas su lepi.

E vidis, ja bi takve jednostavno poslao u gulag. Na prinudni rad. 12-satni dan, udaranje maljem o tvrd kamen.

Ne, nisam rasista, niti mislim da neko na osnovu boje koze, spola, ma bilo cega na sta on direktno kao individua nije mogao imati uticaja, treba biti privilegovan ili diskriminiran, ali ovo neoliberalno ispiranje mozga koje se sprovodi zadnjih - brat bratu - tries godina, je toliko ocigledno izopaceno i nenormalno, hinjavo, lazljivo i licemjerno, da covjek s mrvom mozga moze uociti iz aviona (ukoliko zeli).

Ne mogu vise.. svaka tri sata Navalny, lezbace, crnci, ********.. kakav god medij da otvoris na Zapadu.

Pokusaj objasniti nekome da ti je bolesno dati ******** paru dijete na usvajanje (ukoliko je moguce preferirati normalni hetero par) a da istovremeno nemas nista protiv toga da se trpaju u bulje gdje i kad god hoce, da se zene, pa i u crkvama, dzamijama, da jednostavno smiju i mogu sve sto i ostali. Nema, ispadas maltene pa Göbbels. Ljudi, u svom od medija tipa cosmoplitan i sicnog smeca ispranom mindsetu, ne mogu da shvate da dijete, odgajano od "oca i oca u ulozi majke" nema normalno djetinjstvo, niti ga moze imati..

Na kraju krajeva, da je priroda htjela da 2 muskarca mogu imati dijete, valjda bi muskarcima pored cmara usadila i neku vrstu organa za oplodnju.

Ne vrijedi ti više ta borba, oni su toliko skrenuli u degenerluk i ludilo da su naši lokalni problemi slatka limunada naspram toga. Samo za ovo što si sada napisao bi sasvim sigurno dobio otkaz u americi, bio tužen i optužen za rasizam,ksenofobiju, white supremacy i hrpu tih izama...

Ludo i rastrojeno društvo.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 vel 2021, 14:31 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 08:59
Postovi: 449
weasel je napisao/la:
franzetitts je napisao/la:

Bas su lepi.

E vidis, ja bi takve jednostavno poslao u gulag. Na prinudni rad. 12-satni dan, udaranje maljem o tvrd kamen.

Ne, nisam rasista, niti mislim da neko na osnovu boje koze, spola, ma bilo cega na sta on direktno kao individua nije mogao imati uticaja, treba biti privilegovan ili diskriminiran, ali ovo neoliberalno ispiranje mozga koje se sprovodi zadnjih - brat bratu - tries godina, je toliko ocigledno izopaceno i nenormalno, hinjavo, lazljivo i licemjerno, da covjek s mrvom mozga moze uociti iz aviona (ukoliko zeli).

Ne mogu vise.. svaka tri sata Navalny, lezbace, crnci, ********.. kakav god medij da otvoris na Zapadu.

Pokusaj objasniti nekome da ti je bolesno dati ******** paru dijete na usvajanje (ukoliko je moguce preferirati normalni hetero par) a da istovremeno nemas nista protiv toga da se trpaju u bulje gdje i kad god hoce, da se zene, pa i u crkvama, dzamijama, da jednostavno smiju i mogu sve sto i ostali. Nema, ispadas maltene pa Göbbels. Ljudi, u svom od medija tipa cosmoplitan i sicnog smeca ispranom mindsetu, ne mogu da shvate da dijete, odgajano od "oca i oca u ulozi majke" nema normalno djetinjstvo, niti ga moze imati..

Na kraju krajeva, da je priroda htjela da 2 muskarca mogu imati dijete, valjda bi muskarcima pored cmara usadila i neku vrstu organa za oplodnju.

Ne vrijedi ti više ta borba, oni su toliko skrenuli u degenerluk i ludilo da su naši lokalni problemi slatka limunada naspram toga. Samo za ovo što si sada napisao bi sasvim sigurno dobio otkaz u americi, bio tužen i optužen za rasizam,ksenofobiju, white supremacy i hrpu tih izama...

Ludo i rastrojeno društvo.


Ma ovo kad bih rekao na vlastitom radnom mjestu..nebi dobio otkaz..ali bi ispao zesci freak kojeg vise niko nebi ozbiljno shvatao. Da ne govorimo o tome da bi se to proculo i dalje, mala je to scena, i svaka vrsta napredka u buducnosti bi isla po principu: "a taj, pa to je idiot..." Jednostavno ludilo jednoumlja dok Bezos nagomilava evo vise od 200 mrd. a Gates haman toliko (no on je dobar, on je filantrop..hmm da). The new leftwing..stash.

I licemjeri, sad dok murija batinja ove prosvjednike protiv corona mjera - ovdje su to vecinom desnicari, ili ljudi bez neke jasno formulirane ideologije, jer su mediji stvorili sliku "ko god prosvjeduje je jednostavno seljacina ili nacista (pa odaberi)" - ovi sto sebe smatraju ljevicarima aplaudiraju. Procitalo u novinama da prosvjeduju samo nacisti i seljacine, pa djesh ti kao kozmopolita intelektualac da se mjesas s takvom stokom..? Cista manipulacija koju su progutali ko Cicolina spermu.

Ali kad se njihova ledja pendrekaju onda ide kuknjava o fasistima i rasistima u muriji i ne znam cemu sve. Toliko su jednostavno glupi. Ne moraju to biti losi karakteri, losi ljudi, vec samo glupavi retardi.

_________________
fakofbolan


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 vel 2021, 14:45 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 08:59
Postovi: 449
E pazi ovo molim te

https://www.24sata.hr/lifestyle/eldina- ... ylB0aHV4Ns


E sad ne znam, jesam li ja isuvise povrsan, sovinist, sta li, ali prije par godina - nikad necu zaboraviti, na bivsem radnom mjestu (ja tek poceo) ulazi treba, pruza mi ruku, predstavlja se,..a ja se na sekund, tj. tri-cetiri sekunda, totalno izgubio..samo buljim u nju..i brkove, tj. rijetku ocerupanu bradicu od 1 do 2 centimetra..ono visi, ko rute s brade. Jebote..gledam..vidim..ne vidim..vjerujem..ne vjerujem.. Pruzam ruku, predstavljam se..smijesim..heh..

Zar zaista to mora biti? Retoricno pitanje..

(jos i ruzna)

_________________
fakofbolan


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4723 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 189  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, zet i 40 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO