HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4723 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 189  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 tra 2021, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16105
..vodja i idol ljevice Zoran Milanović..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 tra 2021, 19:21 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
laganini je napisao/la:
..vodja i idol ljevice Zoran Milanović..


Milanovića prosječni zapadni ljevičar samtra ekstremnim desničarem

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 tra 2021, 16:54 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
Isaac Newton may have laid the foundations of modern physics, but professors at Sheffield University reportedly think he benefited from “colonial-era activity,” and the engineering curriculum should be “decolonized” as a result.
Isaac Newton’s three laws of motion and universal gravitation form the core of modern physics, which is as apolitical a subject as one can imagine. However, the faculty of engineering at Sheffield University wants students to understand the “global origins and historical context” of his theories, and that he may have benefited from “colonial-era activity.”

That’s according to leaked university documents seen by the Telegraph last week. The documents set out a plan to “challenge long-standing conscious and unconscious biases” among students, and to rethink “Eurocentric” and “white saviour” approaches to science and promote “inclusive design.”

https://www.rt.com/uk/522155-isaac-newt ... al-racist/

Cancel gravity!

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 29 tra 2021, 21:39 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546


Pop-kultura napravila puni krug i u očaju se vratila natrag na dogovorene brakove... =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2021, 00:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278


Bitan dio problema.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2021, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Reconquista je napisao/la:


Bitan dio problema.



Polovina Problema.

Jer, o onoj drugoj polovini vlada zakon ćutanja.

Koliki je danas Estrogen kod žena? Samim tim, kolika je Ženstvenost, ženske osobine i esencijalno neophodni Kvaliteti?

Klasična fora Sotonista je: "Ponavljaj samo jednu polovinu!" Tako npr. u Porodičnom nasilju čujemo samo o muškoj Polovini (na Zapadu su polovi izjednačeni u ovome, a i kod nas - doduše, kod nas je Zvaničan podatak da žene čine tek skoro 40 % istog ali kad uzmeš u obzir koliko muškaraca je sramota da prijave, koliko ih se plaši podsmeha i koliko organi odgovaraju sa prezirom "Žena te bije? Ih, kakav si ti slabić... budi muško, istrpi!" onda znaš da je % znatno veći). O negativnim promenama možeš čuti samo o našem delu. Evo i u padu Hormona slušamo samo o našoj polovini. "Muškarci nisu šta su nekad bili", "Nema više Džentlmena!", "Nema više pravih muškaraca!", itd... Mislite da je to slučajno? Naravno da nije!

"Za Tango je potrebno dvoje". Ali jednu od strana je zabranjeno kritikovati, uočavati mane, ukazivati na neprihvatljivosti, analizirati, pominjati u negativnom aspektu, primećivati loše strane... čak i na ovom Forumu - iako sam uvek stavljao Linkove podataka i navodio gole činjenice, nazivan sam "ženomrscem" i "incelom"... Tema o ženama mi je obrisana iako nisam ni jednu reč komentara stavio, samo Linkove vesti, Statistike, Podataka... šta ti to govori?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2021, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
Što se toliko brineš ikman, zapad je prolupao i propast će, kod nas je još dobro, treba spasiti što se spasit da, a mi nismo još prešli tu non return point.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2021, 12:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30043
Pa i treba prezirati muškarca kojeg bije žena, ne vidim problem.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2021, 13:16 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2019, 23:46
Postovi: 287
Naša Kvačica je napisao/la:
Pa i treba prezirati muškarca kojeg bije žena, ne vidim problem.


https://youtu.be/Wid6Gt-tZls

:zubati

Ikmana nakon što prebije žena, ide oslobađati Kosovo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2021, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
weasel je napisao/la:
Što se toliko brineš ikman, zapad je prolupao i propast će, kod nas je još dobro, treba spasiti što se spasit da, a mi nismo još prešli tu non return point.



Samo se vi nadajte i tešite :001_rolleyes ... i meni su se smejali kad sam upozoravao pre skoro 10 god ("Ti si lud, mi smo Afrika u Evropi, mi kasnimo za svetom 200 god!"; "Znaš kad će to da stigne u ovu našu Tarzaniju? Nikad!"; "Mi smo neizlečivi Primitivci balkanski i kod nas to kod nas ne mož' da u'vati korena!", itd, itd) pa eno za kompliment ili vic (da, dobro ste pročitali) možeš da zaglaviš zatvor:


slika


A po prijavi porodičnog nasilja Policija dolazi i odvodi muškarca iz stana kome god on pripadao i ko god bio kriv. Na ulicu, bato! I znaš ka'ćeš da se vratiš u SVOJ rođeni stan? Nikad!

Stavljao sam podatke za Hrvatsku, i kod vas divljaju i biju k'o lude....


Naša Kvačica je napisao/la:
Pa i treba prezirati muškarca kojeg bije žena, ne vidim problem.



U tome i jeste fora:

1. ona može da ga bije i to NEKAŽNJENO. On ide u zatvor i kada ona njega prebije i prijavi nasilje.

2. ona NE MORA da ga bije. Može i sama sebe da bije i prijavi nasilje, opet on ide u zatvor.

https://abc13.com/video/embed/?pid=1498839

Ponekog kao ovog spasi kamera... ima ovakvih snimaka po netu dosta...

3. a ne mora ni sebe - samo okrene Policiju i prijavi. Njena reč je obično dovoljna. Tada će Policija da ga biju za nju. Opet on u zatvor.

Kako god okreneš - muško u zatvor.

Onog Kanađanina uhapsiše i u zatvor a lik samo digao ruke da zaštiti lice (izgrebala ga po faci i oslepela na jedno oko) - Sud je to protumačio "dizanje ruke na ženu"! Ono, krvav i izranjavan a njoj ni puder na licu nedirnut - a on NASILNIK... :neznam

I naše Prababe bi tukle naše Prađedove da su imali Žandarsku stanicu u selu... da im je bilo dovoljno da viknu ili odu i prijave i eto ti 10 Žandara da vode Prađeda vezanog u aps i mrcvare ga tamo do mile volje... pa mu ne daju kući da se vrati, oduzimaju imovinu, proglase za Nasilnika i Štetočinu da niko ne želi sa njim da radi... lako je bilo biti Autoritet tada u Patrijarhatu, aj ti sad u Matrijarhatu gde je sve namešteno u korist žena... uslovi u sredini su potpuno drugačiji, čak umnogome IZVRNUTI NAOPAČKE ali - kome pričati? :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2021, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ovakvo stanje dovodi do sloma društva. Jer vani su se muški već počeli prilagođavat i neće se ženiti ako postoji realna mogućnost da će ti se tako nešto dogoditi.

I game over.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2021, 23:27 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2013, 00:51
Postovi: 1877
ikmandvaradtist je napisao/la:
slika



Mene više zanima kako je ovo kod nas u praksi. Ovo je sve suviše uopšteno, teško dokazivo i zavisi od subjektivnog utiska.
Ako neko radi ovo pod 4 ili 5 onda je već stvarno poremećen i potrebna mu je pomoć (konkretno pod 4 mislim na konstantno slanje poruka i zivkanje, a ne ako je neko poslao poruku par puta).

Kad jedan drugar još nije zaglavio zatvor retko ko će. Njegova filozofija je: na svakih 10 koje me odbiju jedna će sigurno da pristane. I tako redom kad izađe u grad ide od stola do stola i upoznaje se sa devojkama. Bilo je baš interesantnih situacija =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2021, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Reconquista je napisao/la:
Ovakvo stanje dovodi do sloma društva. Jer vani su se muški već počeli prilagođavat i neće se ženiti ako postoji realna mogućnost da će ti se tako nešto dogoditi.

I game over.



Naravno, svako Normalan i Racionalan gleda da NE UPADNE U KLOPKU. A brak je za muškarce postao upravo to. Većina brakova kod nas je pijano zatrudnjivanje na nekoj žurci ili kres kombinacija koja se završila začećem. Kad neko javi da se ženi, svi mu kažu: "Šta, zakačila? :ucelo E, jebiga, matori, 'rikverc metoda' je rizična, znao si to, čoveče..." :sad

Sad kad vide da muškarci neće, kreću pokušaji da ih se PRISILI na brak - u Japanu su pokušali da uvedu "neženje-porez" ali im je propalo jer su ljudi rekli "vodi me u zatvor, neću da plaćam" a oni nemaju desetine M mesta u zatvorima...

Ja sam shvatio da je KRAJ kad su počeli da cepaju Predbračni ugovor na Sudu (ni on ti više nije zaštita) :ohmy .... i otimaju imovinu pa uvaljuju Alimentaciju tipovima koji nisu ni bili u braku, ni veridbi a ni živeli zajedno sa tim ženama :ucelo ... ono, imaš sex kombinaciju sa ženskom i - hop: jednog dana ti uzme veći deo imovine, dobije Alimentaciju i izdržavanje... poštenije je Legalizovati Prostituciju nego ovakvo "naplaćivanje".... a da i ne pominjem OBAVEZU izdržavanja dece kojima si DNK analizom dokazao da NISU TVOJA... :smajl043

Mi muškarci smo očigledno u njihovim očima tovarna marva i stoka za mužu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2021, 23:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Reconquista je napisao/la:
Ovakvo stanje dovodi do sloma društva. Jer vani su se muški već počeli prilagođavat i neće se ženiti ako postoji realna mogućnost da će ti se tako nešto dogoditi.

I game over.


Upravo to slom društva , a to znači vraćanje na početke civilizacije iliti tribalizam gde će vođe plemena oplođavati žene uz čete svojih muških podanika koji će silovati one iz drugog plemena.
Feministkinje to ne shvataju jer njihov mozak je dečije idealističan misleći da sve beneficije koje su im DATE a ne izborene traju zauvek ne računajući da sistem može puknuti kao što sve puca ako ga ne baštinimo.

Ljudi su blesavi misleći da je progresivizam kao ideja dobara sama po sebi jer zaboravljaju da ljudskom rodu treba identitet i stabilnost pa makar bilo moralnih i društvenih stega.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 03 svi 2021, 23:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
ikmandvaradtist je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:
Ovakvo stanje dovodi do sloma društva. Jer vani su se muški već počeli prilagođavat i neće se ženiti ako postoji realna mogućnost da će ti se tako nešto dogoditi.

I game over.



Naravno, svako Normalan i Racionalan gleda da NE UPADNE U KLOPKU. A brak je za muškarce postao upravo to. Većina brakova kod nas je pijano zatrudnjivanje na nekoj žurci ili kres kombinacija koja se završila začećem. Kad neko javi da se ženi, svi mu kažu: "Šta, zakačila? :ucelo E, jebiga, matori, 'rikverc metoda' je rizična, znao si to, čoveče..." :sad

Sad kad vide da muškarci neće, kreću pokušaji da ih se PRISILI na brak - u Japanu su pokušali da uvedu "neženje-porez" ali im je propalo jer su ljudi rekli "vodi me u zatvor, neću da plaćam" a oni nemaju desetine M mesta u zatvorima...

Ja sam shvatio da je KRAJ kad su počeli da cepaju Predbračni ugovor na Sudu (ni on ti više nije zaštita) :ohmy .... i otimaju imovinu pa uvaljuju Alimentaciju tipovima koji nisu ni bili u braku, ni veridbi a ni živeli zajedno sa tim ženama :ucelo ... ono, imaš sex kombinaciju sa ženskom i - hop: jednog dana ti uzme veći deo imovine, dobije Alimentaciju i izdržavanje... poštenije je Legalizovati Prostituciju nego ovakvo "naplaćivanje".... a da i ne pominjem OBAVEZU izdržavanja dece kojima si DNK analizom dokazao da NISU TVOJA... :smajl043

Mi muškarci smo očigledno u njihovim očima tovarna marva i stoka za mužu...


Ja sam se fraprio kad sam čuo za neke slučajeve u državi Michigen.
Uglavnom jedan lik je postao cimer u kući sa dve sestre studentkinje od kojih jedna imala dvoje dece , i dok su one studirale u susednom mestu on se ponudio da ih čuva(bejbisiter) i pošto je živeo u istoj kući nije im naplaćivao.
I posle određenog vremena oni se međuusbno pokače i ova ga 'ladno tuži za alimentaciju.
Ima više sličnih slučajeva , samo ako se zajebeš i useliš se kod samohrane majke , odmah te smatraju za oca i kreće otimanje para.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 04 svi 2021, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10119
Lokacija: Banja Luka
:laugh
Oprostite što se smijem , bar ovi mlađi...prosto mi drago što najbolje godine provedoh u patrijahatu .A vi sad vidite šta ćete i kako ćete .
Tu računam i na djecu i unučad

Izgleda da je došlo vrjeme za kamere u svim kućnim prostorijama , kao i zapošljavanje ( bar ovi bogatiji )kućnog notara , preko kojeg bi komunicirali sa svojim sad već jačim polovinama .
Borite se ljudi :smajl034
PS
Izgleda da je neko ''gore'' smislio caku kako da se smanji populacija . Yeba je što izgleda da će caka upaliti samo kod bjelaca , ostali je slabo fermaju.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 04 svi 2021, 01:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Svarog je napisao/la:
Yeba je što izgleda da će caka upaliti samo kod bjelaca , ostali je slabo fermaju.


Nisam baš siguran. Pali i kod crnaca i Azijaca izgleda pa i dalje...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 04 svi 2021, 02:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
@joe enter to sta opisujes taj progresivisticki pogled di sve ide linearno u jednom smjeru se zove i sluzbeno Whig History
https://en.wikipedia.org/wiki/Whig_history

Opcenito, ljude se uci upravo ovakav nacin gledanja. Imas bilo crno tj jasno podjelu na dobro i lose i sve ide samo u smjeru koji je u clanku opisan. Krajnji i neizbjezni cilj drze da je ustavna liberalna demokracija koja se vodi principima jednakosti i pacifizma a ekonomski sustav ne baziran na relativno slobodnom trzistu.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 04 svi 2021, 03:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Velebit je napisao/la:
@joe enter to sta opisujes taj progresivisticki pogled di sve ide linearno u jednom smjeru se zove i sluzbeno Whig History
https://en.wikipedia.org/wiki/Whig_history

Opcenito, ljude se uci upravo ovakav nacin gledanja. Imas bilo crno tj jasno podjelu na dobro i lose i sve ide samo u smjeru koji je u clanku opisan. Krajnji i neizbjezni cilj drze da je ustavna liberalna demokracija koja se vodi principima jednakosti i pacifizma a ekonomski sustav ne baziran na relativno slobodnom trzistu.


Znam Velebite , poznato mi je to vrlo dobro.

Ima kod nas primer interpretacije srpske istorije srednjeg veka na taj način od strane srpskih i hrvatksih progresivaca na jednom panelu u BG.
Uglavnom jedna komunistkinja na panelu počela je priču o tome kako je sv.Sava bio rasistički nastrojen , ja čitam i ne mogu verovati WTF.
Ta priča se zansiva o putavanju sv.Save u Egipat gde je on u Aleksandriji video čuvenu crnu ikonu Isusa Hrista , i sv.Sava reče da Isus nije bio crnac već da je ikona pocrnela zbog Adamovog greha , međutim ona u toj progresivističkom tumačenju istorije gde treba ocrniti crkvu reče da je Sava bio rasista.

To su takvi idioti da bi oni raskopali grob svoga dede jer je bio ženomrzac i homofob.

Komunisti i fašisti prvo što su raidli je obračun sa istorijom i nasleđem , a idioti ne znaju da ako ne integriraš tzv.loše društvene aspekte iz svoje prošlosti u svoje kompletno nasleđe , nećeš moći ono loše da prepoznaš ako se ponovo pojavi , a da ne govorim da eliminisanje tj.odrezivanje dela prošlosti pravi ranu koja neće zaceliti nikada.

Feministkinjama i levičarima je najgori ovaj citat sv.Pavla:

Citat:
Žene vaše da ćute u crkvama; jer se njima ne dopusti da govore, nego da slušaju, kao što i zakon govori.
Ako li hoće čemu da se nauče, kod kuće muževe svoje neka pitaju; jer je ružno ženi da govori u crkvi.


Ona i levičari ne shvataju ili neće da shvate u staro vreme kad je sve bilo manje više telesno i opasno po život jer se on svodio na preživljavanje bilo vrlo opasno da neko govori(propoveda) a da posle ne stoji iza svojih reči i ne brani ih svojim životom uz to da rizikuje svoju zajednicu zbog toga.
Dakle , ako žena krene govoriti u crkvi ili bilo koji čovek u to vreme on životom mora stajati iza svojih reči i svojih postupaka , a žena to svakako nije bila u stanju i još plus rizikuje svoje potomstvo i celu zajednicu.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 04 svi 2021, 08:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10119
Lokacija: Banja Luka
Reconquista je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
Yeba je što izgleda da će caka upaliti samo kod bjelaca , ostali je slabo fermaju.


Nisam baš siguran. Pali i kod crnaca i Azijaca izgleda pa i dalje...

Kad bi palila kod svih, a meni ne izgleda tako, onda bi to bio najnježniji način da se zaustavi problematičan progresivni rast populacije i svede na optimalnije cifre .
MNogo nježniji od npr WW ratova , koji su sada rizik za totalni nestanak civilizacije .
Osim toga ,valja uključiti kefalo i izboriti se i u takvoj situaciji (koja je takođe neka vrsta selekcije ) i izboriti se za parče što prijatnijeg života , u kojoj ćeš biti među onim koji će produžiti vrstu :zubati
Đavo nikad nije tako crn kao što izgleda .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 04 svi 2021, 09:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Koji mozak moraš bit da se žališ na ljevičare, a gledaš Lauren Southern ili Christinu Hoff Summers. To je samo po sebi totalna pobjeda ljevice. Kako reče onaj meme "vratimo se na tradicionalno društvo iz 2014. godine!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 04 svi 2021, 09:52 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Velebit je napisao/la:
Krajnji i neizbjezni cilj drze da je ustavna liberalna demokracija koja se vodi principima jednakosti i pacifizma a ekonomski sustav ne baziran na relativno slobodnom trzistu.


samo im je ovaj cilj sve jasnije subvertiran u zadnje vrijeme od onih koji se u njega kunu.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 04 svi 2021, 10:07 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Koji mozak moraš bit da se žališ na ljevičare, a gledaš Lauren Southern ili Christinu Hoff Summers. To je samo po sebi totalna pobjeda ljevice. Kako reče onaj meme "vratimo se na tradicionalno društvo iz 2014. godine!"


Prosječni ljudi kod nas ne žive u 2014., nego u 2001., a da ne kažem da neki žive u 1979... Kad im netko objašnjava aktualnu "woke" "kulturu" na zapadu misle da je to teorija zavjere "desničara" i neka "fake news" dezinformacija. Misle da imamo "slobodne" i "nezavisne" medije... Misle da je poanta ljevice "kvalitetno" zdravstvo i školstvo, "više" socijale, da je "zelena" politika ideološki neutralna....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 04 svi 2021, 10:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Purger111 je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Koji mozak moraš bit da se žališ na ljevičare, a gledaš Lauren Southern ili Christinu Hoff Summers. To je samo po sebi totalna pobjeda ljevice. Kako reče onaj meme "vratimo se na tradicionalno društvo iz 2014. godine!"


Prosječni ljudi kod nas ne žive u 2014., nego u 2001., a da ne kažem da neki žive u 1979... Kad im netko objašnjava aktualnu "woke" "kulturu" na zapadu misle da je to teorija zavjere "desničara" i neka "fake news" dezinformacija. Misle da imamo "slobodne" i "nezavisne" medije... Misle da je poanta ljevice "kvalitetno" zdravstvo i školstvo, "više" socijale, da je "zelena" politika ideološki neutralna....

To je odlično. Dobar dio političara također tako razmišlja. Iznimka su novokomponirana zelena ljevica i nekakvi pokušaji neoliberalnih te konzervativno-kapitalističkih stranaka. To treba odmah sasjeći. Da smo pametni glasali bi za SDP da zadrže primat na ljevici. Usput bi i HDZ dobio šamar kao upozorenje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 04 svi 2021, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Purger111 je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Koji mozak moraš bit da se žališ na ljevičare, a gledaš Lauren Southern ili Christinu Hoff Summers. To je samo po sebi totalna pobjeda ljevice. Kako reče onaj meme "vratimo se na tradicionalno društvo iz 2014. godine!"


Prosječni ljudi kod nas ne žive u 2014., nego u 2001., a da ne kažem da neki žive u 1979... Kad im netko objašnjava aktualnu "woke" "kulturu" na zapadu misle da je to teorija zavjere "desničara" i neka "fake news" dezinformacija. Misle da imamo "slobodne" i "nezavisne" medije... Misle da je poanta ljevice "kvalitetno" zdravstvo i školstvo, "više" socijale, da je "zelena" politika ideološki neutralna....


Jedan dio. Drugi dio shvaća o čem se događa. Ali iz nekog razloga se mi volimo fokusirati samo na prve i biti depresivan zbog toga.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4723 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 189  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO