HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 07:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4723 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 189  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 15 lis 2021, 12:36 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 12:35
Postovi: 349
joe enter je napisao/la:
Jean Luc Picard je napisao/la:

Ja mislim da su progresivni ljevičari ljudi koji žive u nekom svom svijetu, kad čujem ovu spodobu (Alexandria Ocasio-Cortez): https://www.youtube.com/watch?v=wXvqJTOKcp0
Senfa iz možemo, Katu Šmajser iz radničke fronte ili onog malog salonskog ljevičara iz stranke levica u Sloveniji steknem utisak da oni ne žive u realnom svijetu i da su im ekonomski procesi potpuno nepoznati.


Takvi su specifična fela , ono kad milioneri mrze milijardere(poneke ne sve).

Sad se izrodila nova vrsta koji nemaju nimaloo srama ,tipa youtuber Hasan(nećak onog Čenka iz Maldih Turaka) se direktno zalaže za komunizam i hoće sve bogate da poptuno oporezuje i konfiskuje imovinu , merzi Ameriku i govori kako je USA zaslužila rušenje tornjeva , ali zato svaki mesec uzme od zlog kapitalističkog društva po 200.000$ od preseravanja na youtubu i kupi kuću u elitnom delu L.A od 3.miliona $.

Holywood je pun levičara i a desni su dolsovno u ormanu jer ako sucnu odmah će ga odjebati svi producenti.
Biti levičar u showbiznisu je čista kontradikcija , jer showbiznis je simbol kapitalizma.

Besramnici totalni.


To su ti tipični salonski ljevičari iliti "šampanjski socijalisti" kako se na engleskom zovu, očito bi im trebala turneja po sjevernoj Koreji i brzo bi ih minula želja za ljevičarenjem, bez privatnog vlasništa i enkonomskih sloboda bi oni bili nitko i ništa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 15 lis 2021, 12:46 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 12:35
Postovi: 349
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa je li vam palo napamet da ovakvim pitanjima ujedinjuju svijet? Svi smo za i protiv i takve globalne teme nam počinju dominirat životima. Drzave su sve više nalik jedna na drugu. Korona, abortusi, spolnost, rasizam, migranti... sve teme o kojima nismo razmišljali prije 20 g. uopće a danas uzimaju 2/3 medijskog i političkog prostora u cijelom svijetu.

Kad se tim baviš ne zajebavaš manjine niti ratuješ sa susjedima, nego se promatraš kao da si u istom sosu s njima i vidiš saveznike a ne neprijatelje.

Eno Mar-kan bi u vehabije prije nego u cijepljene. :D

A svi koji nasjednu zdušno na za i protiv tih pitanja su korisni idioti kakve svaka ideologija ima.

U principu mislim da je globalizam pozitivan, mada mi se sredstva ne sviđaju kako se dolazi do njega.


Čak su pokušali skinuti i profesora (koji je po navodima inače totalno apolitičan) sa fakulteta MIT koji je rekao da ocjenjuje samo po sposobnostima i rezultatima, a ljevičari bi htjeli i po rasi, podrijetlu, blala, ali nakon što su se mnogi studenti prijavili na njegova predavanja vraćen je, pa im je pokušaj propao, ovi woke ljevičari su kompletno prolupali:

https://www.youtube.com/watch?v=sdp9PQy ... wQ&index=2

Ispravka planirao je predavanje na MIT-ju ali je ukinuto, nije na drugim fakultetima, jer su se studenti na drugim fakultetima prijavili na njegova predavanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 15 lis 2021, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2021, 23:26
Postovi: 2719
Lokacija: Sarajevo
Zbog cega ste toliko protiv abortusa?

_________________
High Mobility Anti russian System


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 15 lis 2021, 12:54 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2021, 12:35
Postovi: 349
ObjektivnaPublika je napisao/la:
Zbog cega ste toliko protiv abortusa?


Zato jer je to ubojstvo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 15 lis 2021, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
ObjektivnaPublika je napisao/la:
Zbog cega ste toliko protiv abortusa?


Zato jer ako ženi treba 6 mjeseci da se odluči hoće li abortirati ili ne treba je strpati u mentalnu instituciju. A ne da mi o tim ženskim budaletinama raspravljamo i gubimo vrijeme.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 lis 2021, 04:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966


Najstarija novinarska organizacija u SADu sada izlazi s ******** porukama "zemljovlasnicima", iako su ti sami zemljovlasnici jako Woke.

Esencija ljevice je zavist prema boljima i trazenje socijalnih poena na brizljivosti prema jadnicima.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 lis 2021, 08:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24659
Lokacija: Heartbreak Hotel
ObjektivnaPublika je napisao/la:
Zbog cega ste toliko protiv abortusa?


slika

Da li bi ti pobio ovu djecu (da su tvoja) kako bi imao više remena za hedonizam, putovanja, ili pak karijeru?

Ako je odgovor DA onda razumijem tvoje pitanje.
Ako je odgovor NE onda ne znam zašto pitaš. Onda je i tebi jasno.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 lis 2021, 11:04 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Ne znam brate, gade mi se feministice sto nece djece jer nece djece i jer znam da su egoisticne picke u dushi, ali opet nekako kad skontam, de ba jebala vas djeca..et ja sam se razmnozio ali na kraju krajeva si samo sluga i bankomat..vozac..i rjesavaoc problema a ne smijes im ni shamar zweknuti jer ti odmah na vrata pokuca Jugendamt.

Tako da, ako vec morate, ovo za muskarce, sacekajte fino cetrestu i onda ozenite neku ne previse lijepu ali zato vrijednu i poslusnu zenicu, kucenicu, brizljivu, i zbombajte joj jedno dvoje..ako vec BAS MORA BITI..ali prije nikako..NIPOSTO! Dakle niposto.

I da, Kvacice, jednu jedinu stvar sam te zamolio a ni to mi ne mozes ispuniti, a to je da se ova tema preimenuje. Jer 90% ovde postavljenih stvari NEMA NIKAKVE VEZE SA LJEVICOM, sa istinskom ljevicom.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 lis 2021, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69229
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Znam da nisi ozbiljan, ali da iskoristim priliku spomenuti običaj, zahtjev za preimenovanjem obično može tražiti samo autor teme.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 lis 2021, 15:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30466
Ne da Robbie.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

808 of 2558 - 31.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 lis 2021, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I ja se slažem da izmjenite naslov. "Lijevo" nije ni blizu isto u dvije susjedne države, kamoli po čitavom zapadu ili svijetu. Samim tim imam osjećaj da šta god tu napišem uradio sam krivo. Kina lijevo, USA lijevo, Sarajevo lijevo....šta je istina.
"Globalističko ludilo na Zapadu" više odgovara.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 lis 2021, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Chicago’s Art Institute Fires All of Its Docents: Too Many Wealthy White Ladies

slika

The Art Institute of Chicago fired all of its roughly 100 volunteer museum guides, or docents, in September because too many of them were wealthy, white women.

The news of the mass firing has only trickled out slowly, partly because the institute asked docents not to speak to the media, and because the left-leaning Chicago media showed little interest in covering the issue.

In museum-speak, a docent is a trained volunteer who greets visitors and guides them through the collection, filling in details of the artists’ lives, speaking to the visual elements of the work on display and adding art-history context.

The Art Institute used to have more than 100 docents, 82 of them active, until Veronica Stein, an executive director of learning and engagement, sent a Sept. 3 email canning all of them.

In gratitude for their long, unpaid service—averaging 15 years each—the Art Institute offered the involuntarily retired guides a two-year free pass to the museum.

Chicago Tribune criticized the Art Institute’s actions as shameful and done in a “weaselly” way. It was one of the few mentions of the story in Chicago-area media.

In reply, Robert Levy, chairman of the Art Institute, defended the decision of his “professional staff” to dismiss the amateur volunteers. Though the docents were given no warning before being fired, Mr. Levy insisted that the plan had been in the works for 12 years


https://www.breitbart.com/politics/2021 ... te-ladies/

Bonus za primjećivanje.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 lis 2021, 18:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
slika

slika

slika

slika

slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 22 lis 2021, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
[quote][/quote]https://variety.com/2021/film/features/riz-ahmed-mogul-mowgli-encounter-muslim-representation-1235092568/

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 22 lis 2021, 17:39 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
BBC je napisao/la:
ObjektivnaPublika je napisao/la:
Zbog cega ste toliko protiv abortusa?


Zato jer ako ženi treba 6 mjeseci da se odluči hoće li abortirati ili ne treba je strpati u mentalnu instituciju. A ne da mi o tim ženskim budaletinama raspravljamo i gubimo vrijeme.



Word!

Eto Robbie cak i BBC kaze da je to jednostavno globalisticko ludilo na Zapadu. Ja bih dodao i neoliberalno.

Sad sam vidio dae reconquista otvorio temu. Pa taj bi prije srusio zagtebacku katedralu nego sto bi meni udovoljio.


I da, razmislite malo - koliko ima normalnih ljevicara koji s ovim sranjem sto se ovde postavlja nema nikakve veze. Pa od njih ces samo napraviti neprijatelje stavljajuci ih u istu ladicu s ovim izopacenim majmunima.

Danas na poslu raspravljam na nekoj temi u vezi policajca koji je prije 2-3 dana ubio zenu u BRD pa pobjegao - jos ga traze. I odmah je pocelo o „femicidu“. Samo sam rekao da nije uvijek femicid kad neko ubije svoju zenu. Ako to ucini kad je uhvati u preljubi, onda je to vise iz impulsa i zbog toga sto emotivno ocito nije dorastao situaciji, a ne zato sto je zena, tj. Pripadnica zenskog spola, ili zbog toga sto je on „macho tip koji mrzi zene“, zbog patrijarhata.

Nevjerovatna je kolicina govana kojom sam zatrpan.

Najbolje mi je bilo ono kad jedan/jedna rece da je to itekako femicid jer je ubio SVOJU zenu. To „svoju“ implicira da on na nju polaze imovinsko pravo. Reko, pa nece valjda ubiti tudju? Kaze: ako ne mrzi zene, sto onda ne ubije prijatelja koji vara suprugu..?! Reko sta??‘

Dakle nidje veze. Ne mozes dakle doci mami i predstaviti djevojku, halo mama, ovo je MOJA nova djevojka, jer si onda patrijarhalni sovinista, macho, i najvjerovatnije potencijalni ubica.

Ovo je sve dakle totalno pobjesnilo i poludilo. Izgubilo osjecaj za samog sebe.

I kakve to veze ima s Marksom, Lenjinom, Titom, ili borbom za radnicka prava??! Retoricko pitanje, nema naime NIKAKVE!

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 22 lis 2021, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Što je ovaj buthurt islamoljevičar dosadan. Ne sviđa ti se tema? Nemoj ju posjećivati. Otvori svoju temu kako su ljevičari cool i zakon.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 22 lis 2021, 18:34 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
turbotakija je napisao/la:

I da, razmislite malo - koliko ima normalnih ljevicara koji s ovim sranjem sto se ovde postavlja nema nikakve veze.


jako malo, a ako ih i ima ne čuju se uopće.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 22 lis 2021, 19:03 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Reconquista je napisao/la:
Što je ovaj buthurt islamoljevičar dosadan. Ne sviđa ti se tema? Nemoj ju posjećivati. Otvori svoju temu kako su ljevičari cool i zakon.



Ti si rezistentan na argumente.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 23 lis 2021, 01:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Tribate prerast te boomerske ideje da ljevica= rezimi istocnog bloka tokom hladnog rata

Esencija ljevice je ono sta Hegel zove dijalekticko napredovanje a to je POSTEPENI put prema utopiji.

Ljevica iz 1780ih __ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove
Ljevica iz 1850ih __ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove, klerikalizam, ropstvo, dueliranje
Ljevica iz 1890ih __ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove, klerikalizam, ropstvo, dueliranje, klasne podjele, djecji rad,
Ljevica iz 1920ih __ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove, klerikalizam, ropstvo, dueliranje, klasne podjele, djecji rad, patrijarhat, ograniceno pravo glasa
Ljevica iz 1940ih __ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove, klerikalizam, ropstvo, dueliranje, klasne podjele, djecji rad, patrijarhat, ograniceno pravo glasa, kolonijalizam, rasne zakone
Ljevica iz 1980ih __ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove, klerikalizam, ropstvo, dueliranje, klasne podjele, djecji rad, patrijarhat, ograniceno pravo glasa, kolonijalizam, rasne zakone, moralna ogranicenja, formalno odjevanje, sovinizam
Ljevica iz 2020+__ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove, klerikalizam, ropstvo, dueliranje, klasne podjele, djecji rad, patrijarhat, ograniceno pravo glasa, kolonijalizam, rasne zakone, moralna ogranicenja, formalno odjevanje, sovinizam, anti LGBT, granice, kriterije ljepote, etnocentrizam, rodne uloge, medicinsku privatnost

Sve je to niz, samo se dodaje i nikad ne mice ista s te liste. Sve je to dijalektika i zato centristima nikad nije jasno kako to leftardi iz 2020 vole Tita kad bi on danas izgledao "zatucan". Poanta je sta ljevicari sve to promatraju iz ugla PROMJENA koje je netko uveo naspram onog unazad.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 23 lis 2021, 07:48 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Velebit je napisao/la:
Tribate prerast te boomerske ideje da ljevica= rezimi istocnog bloka tokom hladnog rata

Esencija ljevice je ono sta Hegel zove dijalekticko napredovanje a to je POSTEPENI put prema utopiji.

Ljevica iz 1780ih __ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove
Ljevica iz 1850ih __ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove, klerikalizam, ropstvo, dueliranje
Ljevica iz 1890ih __ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove, klerikalizam, ropstvo, dueliranje, klasne podjele, djecji rad,
Ljevica iz 1920ih __ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove, klerikalizam, ropstvo, dueliranje, klasne podjele, djecji rad, patrijarhat, ograniceno pravo glasa
Ljevica iz 1940ih __ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove, klerikalizam, ropstvo, dueliranje, klasne podjele, djecji rad, patrijarhat, ograniceno pravo glasa, kolonijalizam, rasne zakone
Ljevica iz 1980ih __ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove, klerikalizam, ropstvo, dueliranje, klasne podjele, djecji rad, patrijarhat, ograniceno pravo glasa, kolonijalizam, rasne zakone, moralna ogranicenja, formalno odjevanje, sovinizam
Ljevica iz 2020+__ ukida aristokraciju, feudalizam, klanove, klerikalizam, ropstvo, dueliranje, klasne podjele, djecji rad, patrijarhat, ograniceno pravo glasa, kolonijalizam, rasne zakone, moralna ogranicenja, formalno odjevanje, sovinizam, anti LGBT, granice, kriterije ljepote, etnocentrizam, rodne uloge, medicinsku privatnost

Sve je to niz, samo se dodaje i nikad ne mice ista s te liste. Sve je to dijalektika i zato centristima nikad nije jasno kako to leftardi iz 2020 vole Tita kad bi on danas izgledao "zatucan". Poanta je sta ljevicari sve to promatraju iz ugla PROMJENA koje je netko uveo naspram onog unazad.


ne bih se u potpunosti složio s teorijom kontinuiteta, jer današnja ljevica uvelike OBNAVLJA feudalizam (u korporatisitčkoj varijanti), ropstvo, kolonijalizam i klasne podjele, a moralna ograničenja dovodi do razine koje bi se inkvizicija posramila, samo u drugačijoj formi, kroz političku korektnost.

mislim da ipak postoji određeni diskontinuitet, samo što je ljevici dovoljno na kolonijalizam ili moralna ograničenja naljepiti drugu etiketu da im to izgleda "novo, progresivno, drugačije".

kod ljevičara je sve stvar etikete. zato su oni tako woke i tako puni virtue signalinga.

suština je nebitna, samo etiketa.
oni su za klimu, ali se svugdje vode avionom. oni su protiv klasnih podjela, ali podupiru sve korporativističke politike, protiv kolonijalizma, ali saspi bombe po Libiji, Siriji, maltretiraj Poljake, protiv rasizma ali kazni Afriku ako neće pro LGBT zakone.....

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 23 lis 2021, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 vel 2010, 02:15
Postovi: 780
Kolektivizam je rak za čovječanstvo jer je neprirodan, može se samo održati upotrebom jake sile i represijom, nažalost kako se stvari odvijaju europa će uskoro biti više komunistička nego što je kina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 23 lis 2021, 12:13 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Burruchaga je napisao/la:
Kolektivizam je rak za čovječanstvo jer je neprirodan, može se samo održati upotrebom jake sile i represijom, nažalost kako se stvari odvijaju europa će uskoro biti više komunistička nego što je kina.


A nacionalisticki kolektivizam, je li on valja?

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 23 lis 2021, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 vel 2010, 02:15
Postovi: 780
turbotakija je napisao/la:
Burruchaga je napisao/la:
Kolektivizam je rak za čovječanstvo jer je neprirodan, može se samo održati upotrebom jake sile i represijom, nažalost kako se stvari odvijaju europa će uskoro biti više komunistička nego što je kina.


A nacionalisticki kolektivizam, je li on valja?


To se odnosi na sve kolektivizme, svaka ideologija koja stavlja kolektiv ispred pojedinca je zlo i završi u moru krvi, komunizam i nacizam su samo u 20. stoljeću krivi za smrt preko 200 mil. ljudi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 23 lis 2021, 12:24 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Dobrodosao na forum. :)

Nego, za komunizam se necemo sloziti jer je to po meni JEDINI kolektivizam IKAD koji u sebi nosi vise pozitivnih od negativnih faktora.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 23 lis 2021, 12:26 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Citat:
kod ljevičara je sve stvar etikete. zato su oni tako woke i tako puni virtue signalinga.

suština je nebitna, samo etiketa. oni su za klimu, ali se svugdje vode avionom. oni su protiv klasnih podjela, ali podupiru sve korporativističke politike, protiv kolonijalizma, ali saspi bombe po Libiji, Siriji, maltretiraj Poljake, protiv rasizma ali kazni Afriku ako neće pro LGBT zakone.....


To NISU ljevicari. Vec lifestyle-ljevicari. I meni se gade svakog dana sve vise i vise. Radji mi je najokoreliji Hercegovac nafuran na domovinu i obitelj i kriz od ovih majmuna.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4723 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 189  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 31 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO