|
|
Stranica: 340/340.
|
[ 8487 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
i_jopet
|
Naslov: Re: Napad na Iran Postano: 20 lip 2026, 17:06 |
|
Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44 Postovi: 8793
|
|
Jedno je javni nemoral pa čak i tajni nemoral, nije za pohvalu naravno ali što je ovdje bilo nemoralno. I zašto smrtnici uzimaju Božju pravdu i sud u svoje ruke, gdje će im duša.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Napad na Iran Postano: 20 lip 2026, 17:28 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41087
|
novosve je napisao/la: Naša Kvačica je napisao/la: Pa farizejstvo je bilo i ostalo najveća prepreka širenju kršćanstva.
Jesi li ti bolji od kurve?
Ne, najveća prepreka su bili i ostali mlaki kršćani koji nisu ni vrući ni studeni. Nisam ja bolji, nisi ti. Nije stvar tko je bolji. Stvar je u tome da ne smije biti javnog toleriranja nemorala uključujuć žensku lajavost.I to nema veze s time tko je bolji od koga. O spasenju svačije duše samo Bog odlučuje. Stvar je u tomu što se može javno tolerirati.Mi smo odavno počeli lajave babuskare tolerirati, pa nam evo upravo sad jedna takva tumači da nam ne treba treći entitet. Muslimani nisu suicidalni ko mi nego žele dominaciju, pa ne toleriraju žensku buntovnost i kršenje javnog morala. To što se kod nas "tolerira" ženska lajavost i buntovnost nije pokazatelj naše dobrote ni samilosti, nego naše slabosti i mlakosti, jer time odbacujemo križ koji nam je Bog dao. Nama je dato da vodimo i predovdimo (i snosimo udarce zbog toga), a mi smo taj križ odbacili u ime "tolerancije", "ravnopravnosti" i ostalih laži sotoninih. Kršćanska samilost prema grešniku uvijek ima za voditi obraćenju, a ne toleriranju zla i nemorala. Ne bludite mlaki, ni vrući ni studeni. Samilost da, toleriranje nemorala ne Ti upravo propagiraš nemoral. Isus Krist je jasno zabranio gomili da kamenuju bludnicu. Tu nema ništa nejasno niti može biti podložno različitim tumačenjima. Tko je bez grijeha neka baci kamen. Tko je bez grijeha neka bičuje pjevačicu.
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Napad na Iran Postano: 20 lip 2026, 19:14 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13226 Lokacija: 🇮🇷
|
|
Opet smo malo zatvorili Hormuz, zbog popravki,molimo za strpljenje. Imamo pronlem sa sistemom naplate hormuznine
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Salivator
|
Naslov: Re: Napad na Iran Postano: 20 lip 2026, 20:36 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2023, 10:49 Postovi: 3528
|
Karabaja je napisao/la: Opet smo malo zatvorili Hormuz, zbog popravki,molimo za strpljenje. Imamo pronlem sa sistemom naplate hormuznine Dance, boy! 
_________________ Thiel je odselio u Patagoniju. Odselimo Patagoniju!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: Napad na Iran Postano: 21 lip 2026, 01:20 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 9717 Lokacija: Herceg-Bosna
|
novosve je napisao/la: potocnj je napisao/la: Novosve usra temu svojim glupostima.
Nije pitanje čuvanja Irana od utjecaja kurvi i vještica, nego što je žena nastupala, pjevala, bez hidžaba, i za to je fizički maltretiraju, muče, doslovno.
Pitanje za njega, jel bi on svoju majku, sestru, kćer, mlatio bičem jer ne nosa pokrivalo za glavu? ja ne bi, ali ako moja mama, sestra ili kćer ode u zemlju gdje je ZAKON da se mora pokrivati ona odluči kršiti zakon, neka snosi posljedice. Pitanje je dopuštanja lajavim babama da laju i odlučuju same što valja, a što ne, to je pitanje. I ni jedno muško koje drži do sebe i nije liberalizmom uškopljno neće podržati ženu da se igra buntovnice i sama odlučuje koja će pravila poštivati. Samo hrpa uškopljnih baba koja se naziva "zapadnim konzervativcima" podržava feminizam po tuđim kućama jer su u svojoj uškopljeni. Temu si ti usrao uvođenjem liberalne kritike za iranski režim. A ja sam alergičan na liberalizam. Jel tebi zakon iznad objektivnog morala, ili ti je objektivni moral iznad zakona? Svakakvih zakona ima s kojima se ne slažem i koje ću kritizirati, kao i naš Izborni zakon jer nije osigurao objektivnu pravdu i poštivanje dogovorenog. Nije ovdje pitanje da li ona treba poštovat zakon, da je i meni majka ili sestra tamo rekao bih joj da se pokrije da ju ne bičuju ali to ne opravdava postojanje zakona koji to zapovjeda. U normalnoj državi ljudi bi se izborili protiv tog zakona, pa i sada je moguće da je većina iranaca protiv tog zakona, ali je to nebitno u državi kojom vlada pomahnitali islamistički režim. Ti ovdje vodiš borbu protiv pretjeranog liberalizma kada to uopće nije tema. Spominješ neke feminističke babe sa zapada kao da one imaju ikakvog utjecaja na Iran. Ponašaš se kao da nema razumne mjere između ludosti zapada i zadrtosti Irana, time si doslovno zasrao temu. Unosiš neke svoje frustracije u nešto što s tim nema veze. Nisi sposoban dvije različite stvari držati na dva odvojena mjesta u svojoj glavi. Ako to nisi sposoban sav tvoj kritički sud pada u vodu jer ne rezoniraš slijedom logičnih postavki. Karabaju razumijem, čovjek je islamista koji za sebe samo voli reći da nije islamista, on je opravdavao i kada su iranci ubili neku djevojku od 18 godina za "zločin" što je spalila sliku onog bivšeg Ajatolaha, starog prdonje. Valjda bi i ti bio zato jer njihov iranski zakon tako kaže?
_________________ "OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zviezda Granda
|
Naslov: Re: Napad na Iran Postano: 21 lip 2026, 04:47 |
|
Pridružen/a: 04 stu 2021, 10:21 Postovi: 2626
|
|
Teheran bez feminističkih baba ima TFR ko Zagreb.
EDIT: Zapravo lošiji, vidim sad po ozbiljnijim procjenama tek 1.1
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Li Zongren
|
Naslov: Re: Napad na Iran Postano: 21 lip 2026, 10:52 |
|
Pridružen/a: 20 stu 2024, 22:06 Postovi: 4711 Lokacija: Dridska Župa
|
|
Gori i od Rijeke.
_________________ Hrvatski Džihad je dielo visokog intelektulnog i moralnog dosega
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novosve
|
Naslov: Re: Napad na Iran Postano: 21 lip 2026, 18:58 |
|
Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17 Postovi: 2654
|
potocnj je napisao/la: Jel tebi zakon iznad objektivnog morala, ili ti je objektivni moral iznad zakona?
Svakakvih zakona ima s kojima se ne slažem i koje ću kritizirati, kao i naš Izborni zakon jer nije osigurao objektivnu pravdu i poštivanje dogovorenog.
Nije ovdje pitanje da li ona treba poštovat zakon, da je i meni majka ili sestra tamo rekao bih joj da se pokrije da ju ne bičuju ali to ne opravdava postojanje zakona koji to zapovjeda.
U normalnoj državi ljudi bi se izborili protiv tog zakona,
tvoja defincija "normalne države" dovodi do toga da na se kod nas djeci predstave sa špricanjem sperme izvode. Nema tu pretjeranoh ili umjerenog liberalizma, to je sve isti put u pakao. Nema "malo ću dati dušu vragu". Nema toga biti će malo pederi, kad ga jednom primiš si peder zauvijek. Korijen svih naših zala i propasti je feminizam, sve drugo su samo derivacije istoga. Vi to ne razumijete i zato ste kao što se kaže "konzervativci koji su liberali s ograničenjem brzine". Ne znam kakav je točno njihov zakon, ali vam svima nastojim ukazati da nema ništa pogrešno u tome da se ovakve babuskare suzbiju u korijenu. Možda su Iranci prestrogi, možda joj nisu ponudili da se pokaje i obrati, što bi kršćani napravili, ali ako je žena prkosna u neposluhu ona mora biti kažnjena. Potoji izgledna mogućnost da su oni postupili posve ispravno i da tu nema ništa moralno sporno, da se radi o lokalnoj prkosnoj babuskari, koja danas traži skidanje hidžaba, a sutra će tražit i legalni abortus i oduzimanje djece očevima i koješta. Feminizam uvijek ima isti početak, a završetak gledaš u umiranju naše civilizacije. Ono što ti ne razumiješ (ili jako dobro razumiješ, samo želiš da zlo koje je nas snašlo snađe i Irance) je da toleriranje ovakvih ženskih alapača vodi u propast, vodi nas u situaciju u kakvoj smo mi, gdje srednjovječne frustrirane babuskare organiziraju uvoz migranata i pornografiju za djecu i traže legalni pobačaj do 7. godine života djeteta. S druge strane, ja vjerujem da vi jako dobro razumijete što vam pričam, ali kako su kod nas babe zavladale i ne možemo se tog zla osloboditi, sad želite da zavladaju i njima, jer i neprijatelju želiš zlo koje je tebe zadesilo. Dakle, da sumiram, nije nužno uopće moralno pogrešno ovakve alapače u korijenu suzbit. S obzirom da mi nismo, sad smo tu gdje jesmo. Ali onda ste licemjeri kad feminisitčko sjeme u Iranu uzdižete, kao da ne znate u što će se pretvoriti kad proklija i kakve zle plodove donosi.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novosve
|
Naslov: Re: Napad na Iran Postano: 21 lip 2026, 18:58 |
|
Pridružen/a: 16 stu 2025, 18:17 Postovi: 2654
|
Zviezda Granda je napisao/la: Teheran bez feminističkih baba ima TFR ko Zagreb.
EDIT: Zapravo lošiji, vidim sad po ozbiljnijim procjenama tek 1.1 sudeći po odzivu na antirežimske demonstracije Teheran je prepun feminističkih baba. Samo još nisu preuzele vlast, zasad
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Navodni Poslanik
|
Naslov: Re: Napad na Iran Postano: 23 lip 2026, 05:46 |
|
Pridružen/a: 03 tra 2022, 20:52 Postovi: 655
|
Rika sv Vida je napisao/la: novosve je napisao/la: Muškarac JEST čuvar morala ženske osobe, to je nauk i svetog pisma i svete tradicije.
Nebuloza. Gdje to piše? I muškarac i žena sami biraju svoj moral i Bog kažnjava ili nagrađuje nakon smrti a ne ti. Nigdje ne piše da ti moraš nekome određivat moral. Štoviše, piše ne sudi da ti ne bude suđeno jer sudom kojim sudiš sudit će ti se i mjerom kojom mjeriš mjerit će ti se. Žena ima pravo izabrat bit kurva. Ja je imam pravo prozivat za to da je kurva no nemam pravo je spriječavat nit joj određivat išta. Ona sama bira svoj put a Bog će joj sudit. Ti si zaglibio u islamizam daleko od kršćanstva Ta nije izabrala samo da bude kurva nego je širila kurvaluk. Ne razlikuješ? A u Rusiji lepo razlikuješ kada kažnjavaju promociju homoseksualizma, a ne kažnjavaju homoseksualizam pa ih onda zapad napada, znamo zašto.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
levat
|
Naslov: Re: Napad na Iran Postano: 23 lip 2026, 07:55 |
|
Pridružen/a: 28 sij 2026, 14:42 Postovi: 505
|
|
Ovaj memorandum od 14 točaka je velika strateška pobjeda Irana i veliki strateški poraz SAD-a, no najveći gubitnik je Izrael koji čak nije ni stranka sporazuma premda je jedna od sukobljenih strana. I dok će taj memorandum Trump moći predstaviti biračkom tijelu kao uspjeh jer otvara Iran američkom kapitalu što potencijalno dovodi do rasta američke moći i bogatstva, a što odgovara i Iranu jer je u tom slučaju manja vjerojatnost da će opet biti napadnut od strane SAD-a.
U svakom slučaju Izrael kao najveći gubitnik tog sporazuma se iz petnih žila trudi sabotirati sporazum tj. memorandum, hoće li uspjeti u tome vrijeme će pokazati...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
tetejac
|
Naslov: Re: Napad na Iran Postano: 23 lip 2026, 09:25 |
|
Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07 Postovi: 3396
|
|
Kakve veze ima Izrael s ovim? Izrael zaboli neka stvar za memorandume. Oni rokaju kad im se ćefne. Druga dimenzija.
_________________ Idi kući maži supe
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 40 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|