HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 06:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4993 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 200  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 29 srp 2019, 20:18 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
dudu je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:

Upravo to, velika je laz da odlaze najsposobniji, odlazi nesposobna bagra sa komunistickim sklopom koja ocekuje od drzave da im stvara "perspektivu" umjesto njih samih.

@buenos aires ima iznimki naravno. Ne vrijedjam ove koji stvarno odu privremeno. Da bi pruzili sebi i svojoj obitelji bolji zivot ovdje. Nisam ni ja neki inzinjer i kreativac i nije ni mene zivot mazio u puno toga, ali otic za stalno i pravit male nijemce, to je izdaja najvece vrste. Odradit par godina ok, ali mnogi su otisli na "par godina" pa ih vise nisi vidio.


Govorim o mentalitetu da im je jedini cilj i jedino što znaju otići u Njemačku i to je kao ispunjen život, vidi ga uspio. Oženio se i otišao u Njemačku. Pučkoškolac koji u sebe nije uložio 10 maraka za čitav život postojanja. Takvih je 95% iz naših krajeva.


oženit se, otić u njemačku, "imat dobru satnicu", i doć sa polovnim bmwom za Gospu da ova šaka jada što je ostala priča svojoj djeci, evo vidiš sine, to je uspješan čovjek, taj je uspio u život. i tako pravi i od svog malog dezertera. točno da povratiš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 29 srp 2019, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
DrMag je napisao/la:

Ti pobjegao od zelenila u kamenjar. :klanjam



Nemaš ti pojma kako izgleda izlazak sunca nad Neretvom!!


PS. A ti od zelenila u betonjaru - jaka razlika. :zubati

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 29 srp 2019, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jihad lomim, ruke mi krvave.

Citat:
Murder Investigation: African Migrant Arrested After 8-Year-old Pushed In Front of Train

A 40-year-old African migrant has been arrested after allegedly pushing a woman and her eight-year-old son into the path of an oncoming express train.
The incident took place at Frankfurt’s central railway station at 10 am on Monday morning and allegedly saw the African randomly target the woman and her son, pushing them off platform 7, German tabloid Bild reports.

The woman was able to roll into the void between tracks but was unable to reach her son, who was hit by an express train and died at the scene.

Investigators say the man, who has been identified as an Eritrean migrant, attempted to flee the scene but was pursued by witnesses and was later arrested by police. The motive for the attack remains unclear according to police who have yet to establish any links between the migrant and the victims.

The incident comes just over a week since Bosnian migrant Jackson B. was accused of throwing 34-year-old Anja B. in front of a train in North-Rhine Westphalia that also led to her death.

Police say there were no links between the Bosnian and the woman, while witnesses say he silently moved toward her and pushed her from behind into the path of the train.

Last year another migrant, a 23-year-old asylum seeker from India, attempted to kill a 5-year-old boy along with himself in Wuppertal after grabbing the boy from his family at a train station and jumping in front of a moving train.

The driver of the oncoming train was unable to stop but the pair ended up underneath the train and were unharmed. The asylum seeker was later taken to a psychiatric facility.

Several other incidents of violence have been carried out by migrants in and around train stations in Germany this year including a 50-man brawl in Rastatt, a Syrian man attacking police in a rampage in Augsburg and an Islamic State-linked Iraqi who allegedly attempted to derail trains in Bavaria.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 29 srp 2019, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1756
Lokacija: Strateška autonomija
Smijem li dati komentar?
Da se razumijemo,nisam nikakav pristaša postojeće njemačke garniture,štoviše,otvorio bih ne bocu,nego čitavu gajbu šampanjca kad bi Merkelica ovog časa odstupila,no pljuvanje po ljudima koji su se odlučili odseliti u DE potpuno deplasirano (iako među njima ima i onih koji nisu imali nikakvu potrebu za odlaskom) vi ste možda i ok situirani,kako kaže ona narodna da sit ne vjeruje gladnom,no mnogi nisu zaista imali izbora.Zamislite da ste podstanari (a biti najmoprimac u Hrvatskoj je kalvarija,pogotovo ako ste na obali),a na zapadu to je puno uređenije,nisu svi naslijedili kuće od tri kata da mogu iznajmljivati,a još ako ste traženi kadar bez obzira bili to VSS STEM područja ili sposobni zanatlije,ako još imate i obitelj,malo tko bi se nećkao oko odlaska...

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 29 srp 2019, 20:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
dudu je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:

Upravo to, velika je laz da odlaze najsposobniji, odlazi nesposobna bagra sa komunistickim sklopom koja ocekuje od drzave da im stvara "perspektivu" umjesto njih samih.

@buenos aires ima iznimki naravno. Ne vrijedjam ove koji stvarno odu privremeno. Da bi pruzili sebi i svojoj obitelji bolji zivot ovdje. Nisam ni ja neki inzinjer i kreativac i nije ni mene zivot mazio u puno toga, ali otic za stalno i pravit male nijemce, to je izdaja najvece vrste. Odradit par godina ok, ali mnogi su otisli na "par godina" pa ih vise nisi vidio.


Govorim o mentalitetu da im je jedini cilj i jedino što znaju otići u Njemačku i to je kao ispunjen život, vidi ga uspio. Oženio se i otišao u Njemačku. Pučkoškolac koji u sebe nije uložio 10 maraka za čitav život postojanja. Takvih je 95% iz naših krajeva.


Ispunjen život je puno različitih stvari za puno različitih ljudi. Naši su često žrtve naopakog mentaliteta, što da se radi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 29 srp 2019, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jesi KiM ili džamijaš ? Robbie MO misli da si KiM.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 29 srp 2019, 20:54 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Ja nemam nista protiv da odu, nek steknu neka znanja iskustva i nauce jezik plus kapital neki spreme i nazad doma :)

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 29 srp 2019, 21:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Flamel je napisao/la:
Smijem li dati komentar?
Da se razumijemo,nisam nikakav pristaša postojeće njemačke garniture,štoviše,otvorio bih ne bocu,nego čitavu gajbu šampanjca kad bi Merkelica ovog časa odstupila,no pljuvanje po ljudima koji su se odlučili odseliti u DE potpuno deplasirano (iako među njima ima i onih koji nisu imali nikakvu potrebu za odlaskom) vi ste možda i ok situirani,kako kaže ona narodna da sit ne vjeruje gladnom,no mnogi nisu zaista imali izbora.Zamislite da ste podstanari (a biti najmoprimac u Hrvatskoj je kalvarija,pogotovo ako ste na obali),a na zapadu to je puno uređenije,nisu svi naslijedili kuće od tri kata da mogu iznajmljivati,a još ako ste traženi kadar bez obzira bili to VSS STEM područja ili sposobni zanatlije,ako još imate i obitelj,malo tko bi se nećkao oko odlaska...


U pravu si. U biti, ne znamo ničiju biografiju, muku, snove, ambicije. To su za nas samo ljudi koji pakiraju stvari, a svako pakiranje stvari ima pozadinsku priču. Mnoge nisu vesele. Ne odobravam iseljavanje naravno, ali država lako postaje zatvor ako se ljudima sasjeku krila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 29 srp 2019, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1756
Lokacija: Strateška autonomija
BBC,ako si mislio na mene,odgovorio sam ti na PP,zapravo sam mislio odgovoriti na temi no slučajno sam poslao tamo...

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 01 kol 2019, 20:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68249
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Sirijac usred dana u Stuttgartu mačem ubio Kazahstanca

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 06 kol 2019, 06:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Robbie MO je napisao/la:
Sirijac usred dana u Stuttgartu mačem ubio Kazahstanca


Njemačka sve više liči na ratnu zonu a sve manje na vodeću državu EU...

https://voiceofeurope.com/2019/08/syrian-migrant-hacks-kazakh-man-to-death-in-broad-daylight-in-stuttgart-germany/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 06 kol 2019, 07:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
DrMag je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:

Ja sam iz (da prostiš) Kaknja "dezertirao" u Hercegovinu. Mi smo nacija dezertera. :)

Ono selo rodno, onaj kućerak prazni i grob djedov, onaj potok što žubori iza sela, njima je svejedno je li mali Antiša odselio u ZG ili Berlin.


Ti pobjegao od zelenila u kamenjar. :klanjam

Trebao je da ostane, da mu neki Abu Hamza ibn Abdullah odseče glavu i pošalje Aliji u Sarajevo na poklon.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 06 kol 2019, 07:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Flamel je napisao/la:
Smijem li dati komentar?
Da se razumijemo,nisam nikakav pristaša postojeće njemačke garniture,štoviše,otvorio bih ne bocu,nego čitavu gajbu šampanjca kad bi Merkelica ovog časa odstupila,no pljuvanje po ljudima koji su se odlučili odseliti u DE potpuno deplasirano (iako među njima ima i onih koji nisu imali nikakvu potrebu za odlaskom) vi ste možda i ok situirani,kako kaže ona narodna da sit ne vjeruje gladnom,no mnogi nisu zaista imali izbora.Zamislite da ste podstanari (a biti najmoprimac u Hrvatskoj je kalvarija,pogotovo ako ste na obali),a na zapadu to je puno uređenije,nisu svi naslijedili kuće od tri kata da mogu iznajmljivati,a još ako ste traženi kadar bez obzira bili to VSS STEM područja ili sposobni zanatlije,ako još imate i obitelj,malo tko bi se nećkao oko odlaska...

Analiza, dokle više kloniranja i laganja jebem mu mater.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 07 kol 2019, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Islam je zlo, ogromno.

Citat:
Suspect in Samurai Sword Murder That Shocked Germany Was Fake ‘Refugee’

CHRIS TOMLINSON7 Aug 2019212

A “Syrian” migrant who was arrested last month after allegedly stabbed a man to death with a samurai sword in the middle of a busy street in front of dozens of witnesses was using a false identity to claim asylum.
The alleged murderer, identified as 28-year-old Issa M., claimed to be Syrian when he came from Turkey to Germany in 2015 but according to his brother, he was not born in Syria but in Jordan, Austrian tabloid Kronen Zeitung reports.

The murder, which took place last week in Stuttgart, was caught on film and during the incident, Issa M. can be heard asking, “what did you send to Berlin?”, fuelling speculation that the motive behind the killing had to do with his false identity being found out by the victim Wilhelm L.

A friend of both men has added to the speculation saying that the 36-year-old German Kazakh had reported Issa M., his former roommate, to the authorities for asylum fraud.

The brother of the alleged killer said that Issa M. bought a fake passport in Turkey that claimed he had been born in the Syrian city of Dara but the truth was that he had been born 20 miles away across the Jordanian border.
Fake Syrian passports have been a problem for German authorities since the height of the migrant crisis in 2015 with a report in November of that year claiming that the country had been inundated with fakes.

In 2016, German authorities admitted that they had let in migrants with fake passports even when they were aware the documents were fraudulent.
According to the brother, Issa M. had led a relatively normal life after being given refugee status in Germany and had married a woman who may have already been married herself and had cheated on him.

Issa M. allegedly beat the woman and afterwards moved to Stuttgart where he met Wilhelm. L. and shared an apartment together. Issa M. eventually left the flat after telling his brother the German-Kazakh had made his life hell.
The case is just the latest murder allegedly committed by a migrant in Germany this year and follows the shocking murder of an eight-year-old child who was pushed in front of a train only days before.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 kol 2019, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
https://m-mojahrvatska.vecernji.hr/vije ... ji-1339444

Pa imaju li ti Nijemci uopće djecu? Ili samo peseke drže.

Mi smo bijelci, Slaveni pa smo njemačku Slavoniju uništili. Što li će tek učinit ovo šarenilo?

Bojim se da budućnost nije u Njemačkoj.

Ja sam za imigraciju ali ovo je malo previše

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 kol 2019, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ovo 80% se odnosi na tu jednu određenu školu u Berlinu.
Njemačku i EU može spasiti samo jedna žešća recesija o otpuštanje bar 5 milijuna radnika. Nikaj drugo.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 kol 2019, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Bobovac je napisao/la:
Ovo 80% se odnosi na tu jednu određenu školu u Berlinu.


Bio sam sad preko ljeta s nekim našim ljudima koji rade u Nj. Isto ovo govore.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 kol 2019, 19:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Junuz Djipalo je napisao/la:

Ja sam za imigraciju ali ovo je malo previše


Kad je Junuz skontao onda možeš mislit dokle je došlo. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 kol 2019, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Nek si ti pametan. S imigracijom treba krenuti na vrijeme, i birati dok se može. Švabe su mogle birati koga će. Mogli su posrkati puno bolje ljude od ovih koje su povukli.

Imigracija Kvačice ne treba ako ljudi imaju djecu, ali Švabe nemaju a i mi sve manje.

Radije i ateističke Bošnje nego Arape.

Vi u Hercegovini niste svjesni kolika je bijela kuga u RH. Ovih dana zujim Gorskim kotarom, to je bio u WWII jako napućen kraj. Sad je pustoš.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 kol 2019, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Junuz Djipalo je napisao/la:
Nek si ti pametan. S imigracijom treba krenuti na vrijeme, i birati dok se može. Švabe su mogle birati koga će. Mogli su posrkati puno bolje ljude od ovih koje su povukli.

Imigracija Kvačice ne treba ako ljudi imaju djecu, ali Švabe nemaju a i mi sve manje.

Radije i ateističke Bošnje nego Arape.

Vi u Hercegovini niste svjesni kolika je bijela kuga u RH. Ovih dana zujim Gorskim kotarom, to je bio u WWII jako napućen kraj. Sad je pustoš.



Ti se sjećaš toga?

Joža,ti si?

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 kol 2019, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Opet Junuz misli da se može birati....

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 kol 2019, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Junuz pobjegao u Zagreb i onda se čudi kako li su se ovi iz Gorskog kotara dosjetili toga.

Njemačka je mogla birati, za njihovu viziju nije važno tko dolazi nego koliko, kvantitet ispred kvalitete.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 kol 2019, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
kiler je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Nek si ti pametan. S imigracijom treba krenuti na vrijeme, i birati dok se može. Švabe su mogle birati koga će. Mogli su posrkati puno bolje ljude od ovih koje su povukli.

Imigracija Kvačice ne treba ako ljudi imaju djecu, ali Švabe nemaju a i mi sve manje.

Radije i ateističke Bošnje nego Arape.

Vi u Hercegovini niste svjesni kolika je bijela kuga u RH. Ovih dana zujim Gorskim kotarom, to je bio u WWII jako napućen kraj. Sad je pustoš.



Ti se sjećaš toga?

Joža,ti si?


1900. 46000 ljudi.

Danas ispod 20 i to užasne starosne strukture. Na sve strane prazne propale kuće unatoč odličnim prometnim vezama sa Zg i Ri.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 kol 2019, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Junuz Djipalo je napisao/la:
kiler je napisao/la:


Ti se sjećaš toga?

Joža,ti si?


1900. 46000 ljudi.

Danas ispod 20 i to užasne starosne strukture. Na sve strane prazne propale kuće unatoč odličnim prometnim vezama sa Zg i Ri.


Tebi za utjehu propadaju ruralne sredine u daleko razvijenim zemljama.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 kol 2019, 22:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Junuz Djipalo je napisao/la:
Nek si ti pametan. S imigracijom treba krenuti na vrijeme, i birati dok se može. Švabe su mogle birati koga će. Mogli su posrkati puno bolje ljude od ovih koje su povukli.

Imigracija Kvačice ne treba ako ljudi imaju djecu, ali Švabe nemaju a i mi sve manje.

Radije i ateističke Bošnje nego Arape.

Vi u Hercegovini niste svjesni kolika je bijela kuga u RH. Ovih dana zujim Gorskim kotarom, to je bio u WWII jako napućen kraj. Sad je pustoš.


Imigracija ne treba ako ljudi imaju djecu. Zastanimo na trenutak nad tom rečenicom.

Imigracija kao rješenje zvuči kao uzimanje antibiotika. Antibiotik je nužno zlo, puno je bolje ako čovjek jača imunitet. Antibiotik se uzima samo kad se mora i poželjno je prestati čim ne mora. Nije normalno stalno živjeti na antibioticima.

Uvijek ćeš bolje integrirati u društvo vlastitu djecu nego neke imigrante. Djeca se integriraju svaki dan od kad se rode i dok narastu integrirana su koliko god je to moguće.

Nemate djece. Pa pravite ih pa ćete imati. :zubati Oh, zaboravio sam, praviti djecu liberalima nije cool. :biceovodobro

Očigledno je liberalizam kultura smrti. Da su svi ljudi liberali čovječanstvo bi nestalo za par generacija. Da neka životinjska vrsta preuzme principe liberala, znanstvenici bi je smatrali bolesnom i tražili rješenje.

Liberalizam je kao bolest. Jedini način da liberalizam poživi malo duže je da uvijek traži novog domaćina, tj. nove primitivce koje će pokušati "civilizirati" i napraviti cool.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4993 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 200  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 20 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO