HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 08:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4998 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 200  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 20 kol 2019, 08:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Naša Kvačica je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Nek si ti pametan. S imigracijom treba krenuti na vrijeme, i birati dok se može. Švabe su mogle birati koga će. Mogli su posrkati puno bolje ljude od ovih koje su povukli.

Imigracija Kvačice ne treba ako ljudi imaju djecu, ali Švabe nemaju a i mi sve manje.

Radije i ateističke Bošnje nego Arape.

Vi u Hercegovini niste svjesni kolika je bijela kuga u RH. Ovih dana zujim Gorskim kotarom, to je bio u WWII jako napućen kraj. Sad je pustoš.


Imigracija ne treba ako ljudi imaju djecu. Zastanimo na trenutak nad tom rečenicom.

Imigracija kao rješenje zvuči kao uzimanje antibiotika. Antibiotik je nužno zlo, puno je bolje ako čovjek jača imunitet. Antibiotik se uzima samo kad se mora i poželjno je prestati čim ne mora. Nije normalno stalno živjeti na antibioticima.

Uvijek ćeš bolje integrirati u društvo vlastitu djecu nego neke imigrante. Djeca se integriraju svaki dan od kad se rode i dok narastu integrirana su koliko god je to moguće.

Nemate djece. Pa pravite ih pa ćete imati. :zubati Oh, zaboravio sam, praviti djecu liberalima nije cool. :biceovodobro

Očigledno je liberalizam kultura smrti. Da su svi ljudi liberali čovječanstvo bi nestalo za par generacija. Da neka životinjska vrsta preuzme principe liberala, znanstvenici bi je smatrali bolesnom i tražili rješenje.

Liberalizam je kao bolest. Jedini način da liberalizam poživi malo duže je da uvijek traži novog domaćina, tj. nove primitivce koje će pokušati "civilizirati" i napraviti cool.


Evo ja sam zastao, i ne pomaže, ljudi ne žele imati djecu. I logično je, ljudi su proračunata bića, ako više djece znači više prihoda u kući, imaju djecu. Primjer su naši malinari koji su žene i djecu pozapošljavali u malinicima a oni glume poslovne ljude u audijima. Ili razni nehljebi kojima je socijala za djecu u zapadnim zemljama dovoljan prihod za nerad.

S druge strane, normalnim ljudima je dijete čisti trošak, idu u školu skoro do 30-te. Ja imam troje i mogao sam puno toga sebi više priuštit i manje radit s manje djece. Ljudi su naprosto razumna bića. Pogotovo oni malo obrazovaniji kojima ne može svećenik ili imam reći: "Pravite djecu, dat će Bog" ili "Svako dijete ima svoju nafaku".

Uglavnom, očekivati da će Nijemci pa i Hrvati okrenut trendove jer tamo neki Kvačica misli da je to pametnije je iluzorno. Nijemcima je nemoguće a mislim da smo i mi zakasnili s tim.

Mi moramo kao i Nijemci imigrirat ljude i asimilirat ako mislimo opstat. To Bošnje i Srbi neće radit i vjerujem da će nestati. Mi možda opstanemo ali sa sasvim drugom supstancom. Poput Nijemaca.

Meni samo nije jasna njihova fokusiranost ma islamske zemlje i imigrante u odnosu na Ukrajinu npr. čiji su dijelovi nekad i bili dijelovi njemačkih carstava te ljudi imaju bar malo mentaliteta.

Jedino što mi objašnjava to je što su muslimani labilni pa ih je lakše oblikovati. Iako i dalje ostanu amorfni. Valjda na to Švabe računaju.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 20 kol 2019, 18:39 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3886
Naša Kvačica je napisao/la:

Očigledno je liberalizam kultura smrti. Da su svi ljudi liberali čovječanstvo bi nestalo za par generacija. Da neka životinjska vrsta preuzme principe liberala, znanstvenici bi je smatrali bolesnom i tražili rješenje.



Analogija ti nije baš dobra jer prema životinjskom svijetu mi smo svi ista vrsta i možemo se međusobno razmnožavati bez obzira na nacionalnosti i religije. To što su samo neki narodi prihvatili liberalne vrijednosti ništa ne znači za svjetsku populaciju ljudi koja i dalje raste, relativno je mlada i nije blizu ugroženosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 kol 2019, 09:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
80% prvasica u njemackoj useljenici

https://fenix-magazin.de/pocetak-nove-s ... le-najvise

Njemacka ajd zdravo.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 kol 2019, 09:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30396
Kaftanzoglio je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Očigledno je liberalizam kultura smrti. Da su svi ljudi liberali čovječanstvo bi nestalo za par generacija. Da neka životinjska vrsta preuzme principe liberala, znanstvenici bi je smatrali bolesnom i tražili rješenje.



Analogija ti nije baš dobra jer prema životinjskom svijetu mi smo svi ista vrsta i možemo se međusobno razmnožavati bez obzira na nacionalnosti i religije. To što su samo neki narodi prihvatili liberalne vrijednosti ništa ne znači za svjetsku populaciju ljudi koja i dalje raste, relativno je mlada i nije blizu ugroženosti.


Kako nije dobra analogija?

Svjetska populacija nije ugrožena samo zato jer nije potpuno prihvatila liberalizam. Oni koji su ga prihvatili ti su ugroženi. Oni koji ga nisu prihvatili nisu ugroženi.

Očigledni zaključak, liberalizam je kultura smrti, tko ga prihvati gotov je.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 kol 2019, 09:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30396
Junuz Djipalo je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Imigracija ne treba ako ljudi imaju djecu. Zastanimo na trenutak nad tom rečenicom.

Imigracija kao rješenje zvuči kao uzimanje antibiotika. Antibiotik je nužno zlo, puno je bolje ako čovjek jača imunitet. Antibiotik se uzima samo kad se mora i poželjno je prestati čim ne mora. Nije normalno stalno živjeti na antibioticima.

Uvijek ćeš bolje integrirati u društvo vlastitu djecu nego neke imigrante. Djeca se integriraju svaki dan od kad se rode i dok narastu integrirana su koliko god je to moguće.

Nemate djece. Pa pravite ih pa ćete imati. :zubati Oh, zaboravio sam, praviti djecu liberalima nije cool. :biceovodobro

Očigledno je liberalizam kultura smrti. Da su svi ljudi liberali čovječanstvo bi nestalo za par generacija. Da neka životinjska vrsta preuzme principe liberala, znanstvenici bi je smatrali bolesnom i tražili rješenje.

Liberalizam je kao bolest. Jedini način da liberalizam poživi malo duže je da uvijek traži novog domaćina, tj. nove primitivce koje će pokušati "civilizirati" i napraviti cool.


Evo ja sam zastao, i ne pomaže, ljudi ne žele imati djecu. I logično je, ljudi su proračunata bića, ako više djece znači više prihoda u kući, imaju djecu. Primjer su naši malinari koji su žene i djecu pozapošljavali u malinicima a oni glume poslovne ljude u audijima. Ili razni nehljebi kojima je socijala za djecu u zapadnim zemljama dovoljan prihod za nerad.

S druge strane, normalnim ljudima je dijete čisti trošak, idu u školu skoro do 30-te. Ja imam troje i mogao sam puno toga sebi više priuštit i manje radit s manje djece. Ljudi su naprosto razumna bića. Pogotovo oni malo obrazovaniji kojima ne može svećenik ili imam reći: "Pravite djecu, dat će Bog" ili "Svako dijete ima svoju nafaku".

Uglavnom, očekivati da će Nijemci pa i Hrvati okrenut trendove jer tamo neki Kvačica misli da je to pametnije je iluzorno. Nijemcima je nemoguće a mislim da smo i mi zakasnili s tim.

Mi moramo kao i Nijemci imigrirat ljude i asimilirat ako mislimo opstat. To Bošnje i Srbi neće radit i vjerujem da će nestati. Mi možda opstanemo ali sa sasvim drugom supstancom. Poput Nijemaca.

Meni samo nije jasna njihova fokusiranost ma islamske zemlje i imigrante u odnosu na Ukrajinu npr. čiji su dijelovi nekad i bili dijelovi njemačkih carstava te ljudi imaju bar malo mentaliteta.

Jedino što mi objašnjava to je što su muslimani labilni pa ih je lakše oblikovati. Iako i dalje ostanu amorfni. Valjda na to Švabe računaju.



Ne znam na osnovu čega misliš da je muslimane lakše oblikovati? Gdje se to dogodilo? Tko je to već uradio?

Jedini primjer donekle, a i to samo kratkoročno uspije komunistima, koji im kažu ili se oblikuj ili u zatvor. Evo ne znam Kina sad otvara kampove za preodgoj, ne znam koliko je to moguće kod nas. :zubati

A oni u Njemačkoj se baš i ne oblikuju. Naprotiv, nastoje oni oblikovati Njemačku.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 kol 2019, 12:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Naša Kvačica je napisao/la:
Ne znam na osnovu čega misliš da je muslimane lakše oblikovati? Gdje se to dogodilo? Tko je to već uradio?

Jedini primjer donekle, a i to samo kratkoročno uspije komunistima, koji im kažu ili se oblikuj ili u zatvor. Evo ne znam Kina sad otvara kampove za preodgoj, ne znam koliko je to moguće kod nas. :zubati

A oni u Njemačkoj se baš i ne oblikuju. Naprotiv, nastoje oni oblikovati Njemačku.


Pa, uspjeli su kraljevi Jugoslaveni, pa ustaše, pa partizani. :D

Ovisi što smatraš oblikovanjem. Iz pespektive nekog iz islamskih zemalja žena koja otkrije lice je preoblikovana, a mi je recimo ne doživljavamo tako ako ima pokrivenu kosu npr.

Kad bih bio zločest pao bi mi jedan dobar plan napamet. Npr. zovnuo bih mlade dečke u razvijene zemlje da uđu, vide, naviknu se malo na zapadni način života. Preoblikuju se.

I onda ih vratio nazad...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 kol 2019, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
- 25.5% stanovništva migranti, stranci.
- 42% novorođenih stranci, migranti.


Marksizam u punom obliku. Nekima se jako žurilo da vide "plodove" svog rada za vrijeme svog života. Dosadilo im prebacivati posao na sinove, unuke i ostale "partnere".
Rezultat je da će umjesto poslušnih Nijemaca ubuduće morati kontrolirati zmije koje je nemoguće pripitomiti. Ne kužim taj cilj, stvarno ne.

Nijemci više nikome u Europi ne mogu biti prijetnja. Bar ne kao Nijemci, kao islam će biti.

Godina 2045. Njemački veleposlanik u Sarajevu Abdul Al Azizi je rekao da svi političari moraju dati sve od sebe da se formira vijeće ministara.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 kol 2019, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Predivne vijesti, guštam. Nažalost, Nijemci će se ipak dominantno zadržati u okoštalim političko-sigurnosno-gospodarskim strukturama. Proces njihovog izbacivanja će trajati predugo.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 kol 2019, 17:10 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
BBC je napisao/la:
- 25.5% stanovništva migranti, stranci.
- 42% novorođenih stranci, migranti.


Marksizam u punom obliku. Nekima se jako žurilo da vide "plodove" svog rada za vrijeme svog života. Dosadilo im prebacivati posao na sinove, unuke i ostale "partnere".
Rezultat je da će umjesto poslušnih Nijemaca ubuduće morati kontrolirati zmije koje je nemoguće pripitomiti. Ne kužim taj cilj, stvarno ne.

Nijemci više nikome u Europi ne mogu biti prijetnja. Bar ne kao Nijemci, kao islam će biti.

Godina 2045. Njemački veleposlanik u Sarajevu Abdul Al Azizi je rekao da svi političari moraju dati sve od sebe da se formira vijeće ministara.


A?
42% rodjenih na razini njemacke?
Uti krvi. Brzo ce to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 kol 2019, 17:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bolje vam da vas nazivaju svakavim etiketama i lažno govore o vama. Nego potpun nestanak vašeg naroda, uništeno društvo. Matematika, logika, budite hrabri, ne dajte na sebe.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 kol 2019, 17:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Farhad A. je u Švedskoj pod imenom Mohammad, siluje žene i ubire socijale na 3 različita identiteta.

Citat:
Syrian Found Guilty of Murder that Sparked Riots in German City

CHRIS TOMLINSON23 Aug 2019143

Syrian asylum seeker Alaa Sheikhi has been found guilty of the murder of Chemnitz resident Daniel Hillig, whose killing sparked large-scale riots last year.
The Syrian was sentenced to nine and a half years in prison for stabbing the 35-year-old German to death on the outskirts of the Chemnitz City Festival in the centre of the city in August of 2018, German tabloid Bild reports.

The 24-year-old Syrian is also believed to have been aided in the murder by an Iraqi migrant named Farhad A., who has also been charged with manslaughter and serious bodily harm but so far has not been arrested, despite an international search warrant ordered for his capture.

The prosecution demanded a total of eleven years in prison, stating that the murder had seen a “high degree of brutality,” and that Mr Hillig had no opportunity to either escape or defend himself.
The lawyers for the Syrian migrant attempted to plead for an acquittal in the case, arguing that the court should not be influenced by the political climate or what they referred to as a “marauding mob.”

Sheikhi gave his own statement before the court prior to the verdict professing his innocence and stating, “I hope I will not be the second victim of the actual perpetrator.”
His defence immediately appealed the verdict, claiming a lack of evidence and conflicting testimony.
The murder of Mr Hillig brought the city of Chemnitz into international headlines following the riots that took place after football hooligans organized around 1,000 people into the streets.

A peaceful vigil, organised by the populist Alternative for Germany (AfD) also took place following the murder and members of the party later took part in a “mourning march” in early September to remember all of those killed by migrants.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 kol 2019, 18:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30396
BBC je napisao/la:
Bolje vam da vas nazivaju svakavim etiketama i lažno govore o vama. Nego potpun nestanak vašeg naroda, uništeno društvo. Matematika, logika, budite hrabri, ne dajte na sebe.


Upravo tako. Bogu hvala ako smo zatucani i zaostali, to je jedan način da se sačuvamo od propasti naprednih.

Je li tako Junuze? :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 kol 2019, 19:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
BBC je napisao/la:
- 25.5% stanovništva migranti, stranci.
- 42% novorođenih stranci, migranti.


Marksizam u punom obliku. Nekima se jako žurilo da vide "plodove" svog rada za vrijeme svog života. Dosadilo im prebacivati posao na sinove, unuke i ostale "partnere".
Rezultat je da će umjesto poslušnih Nijemaca ubuduće morati kontrolirati zmije koje je nemoguće pripitomiti. Ne kužim taj cilj, stvarno ne.

Nijemci više nikome u Europi ne mogu biti prijetnja. Bar ne kao Nijemci, kao islam će biti.

Godina 2045. Njemački veleposlanik u Sarajevu Abdul Al Azizi je rekao da svi političari moraju dati sve od sebe da se formira vijeće ministara.

Ovo je poluinformacija, koliki postotak od tih 42% novorođenih su muslimani a koliki nemuslimani, tj druge vjere i nacije?
Trebaju proći stoljeća i stoljeća da njemci postanu manjina.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 kol 2019, 23:31 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Kakva stoljeca, de objasni nam tu matematiku.

Udio migranata u stanovnistvu i rodjenima ce rasti iz godine u godinu, em zato sto prave 3 puta vise djece od svaba em zato sto ih svabe svake godine uvezu jos stotine tisuca,

ne znam kakva je godisnja stopa rasta ali ako su ovo tocni podaci migranti postaju vecina u njemackoj kroz par desetljeca a vecinu u rodjenima ce po svemu sudeci imati vec za par godina.
Naravno da nisu svi migranti muslimani ali ko da je bitno, kad njemci postanu manjina u svojoj drzavi sve ode nizbrdo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 kol 2019, 01:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Njemacka je odlučila postati europska Amerika.

Minus islamisti, ne vidim u tome ništa loše.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 kol 2019, 06:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24628
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ne bi ti vidio ništa loše ni da Hrvatska odluči etnički postati Amerika.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 kol 2019, 08:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
POL_GASOL je napisao/la:
BBC je napisao/la:
- 25.5% stanovništva migranti, stranci.
- 42% novorođenih stranci, migranti.


Marksizam u punom obliku. Nekima se jako žurilo da vide "plodove" svog rada za vrijeme svog života. Dosadilo im prebacivati posao na sinove, unuke i ostale "partnere".
Rezultat je da će umjesto poslušnih Nijemaca ubuduće morati kontrolirati zmije koje je nemoguće pripitomiti. Ne kužim taj cilj, stvarno ne.

Nijemci više nikome u Europi ne mogu biti prijetnja. Bar ne kao Nijemci, kao islam će biti.

Godina 2045. Njemački veleposlanik u Sarajevu Abdul Al Azizi je rekao da svi političari moraju dati sve od sebe da se formira vijeće ministara.

Ovo je poluinformacija, koliki postotak od tih 42% novorođenih su muslimani a koliki nemuslimani, tj druge vjere i nacije?
Trebaju proći stoljeća i stoljeća da njemci postanu manjina.


Kakve veze ima. Nisu etnički Nijemci.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 kol 2019, 08:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ko bi rekao da će glavni uzrok nestajanja nekih europskih naroda biti socijala. Sve države koje ne dijele obilatu socijalu i plaćaju stanove migrantima će preživjeti tu kataklizmu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 kol 2019, 09:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nijemci su slobodni diskutirati o svim mogućim invazijama osim o svojim migrantskim. Cenzura ne vrijedi za Dubrovnik pa si daju malo oduška. Ko im jebe mater, nek nestanu potpuno.

https://www.dnevnik.ba/vijesti/njemacka ... d-kolapsom

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 kol 2019, 21:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Citat:
NJEMAČKA: Brutalno ubojstvo usred dana – Biciklist pucao u muškarca koji se dovodi u vezu s islamističkim organizacijama



http://fenix-magazin.de/njemacka-brutal ... izacijama/

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 kol 2019, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Nijemci se posljednih godina zene sa Poljakinjama, Ukrajinkama i dr. preko agencija za sklapanje brakova ili po preporuci vec nastanjenih strankinja. Problem je u vrhuncu zenske emancipacije, jer Nijemice su danas teske zahtjevne, komplikovane i stalno pozivaju na neka svoja prava, a zanemaruju izgled, sarm, radne navike...
Kada sam onako u sali pitala rodjakinje, koje su Njemice po rodjenju, imaju li koga i sl. kazu nemaju, Arapi su lijepi, ali su arapi, Nijemci su ruzni, a i zene se pretezno sa Poljakinjama i Ukrajinkama, pa i Ruskinjama na tesko razocarenje roditelja jer ,,kuhaju,,....
Nijemcima je postalo naporno da povladjuju, jedu gotova jela i vjecito raspravljaju. Zivot im je jednostavniji uz strankinje koje su podredjene muzu i vode racuna o domacinstvu. Zauzvrat, one su zahvalne njima sto su im pruzili normalan zivot. Djeca se vaspitavaju po njemackim standardima. I u sustini oni (djeca) bez obzira na majcino porijeklo osjecaju se i ponasaju kao Nijemci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 25 kol 2019, 18:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Lapo-lapo je napisao/la:
Nijemci se posljednih godina zene sa Poljakinjama, Ukrajinkama i dr. preko agencija za sklapanje brakova ili po preporuci vec nastanjenih strankinja. Problem je u vrhuncu zenske emancipacije, jer Nijemice su danas teske zahtjevne, komplikovane i stalno pozivaju na neka svoja prava, a zanemaruju izgled, sarm, radne navike...
Kada sam onako u sali pitala rodjakinje, koje su Njemice po rodjenju, imaju li koga i sl. kazu nemaju, Arapi su lijepi, ali su arapi, Nijemci su ruzni, a i zene se pretezno sa Poljakinjama i Ukrajinkama, pa i Ruskinjama na tesko razocarenje roditelja jer ,,kuhaju,,....
Nijemcima je postalo naporno da povladjuju, jedu gotova jela i vjecito raspravljaju. Zivot im je jednostavniji uz strankinje koje su podredjene muzu i vode racuna o domacinstvu. Zauzvrat, one su zahvalne njima sto su im pruzili normalan zivot. Djeca se vaspitavaju po njemackim standardima. I u sustini oni (djeca) bez obzira na majcino porijeklo osjecaju se i ponasaju kao Nijemci.


Nidje veze, najopustenije zene koje sam imao priliku upoznati uz dankinje su njemice. Ti sto traze da im neko kuha, bolje da se ne zene.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 25 kol 2019, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
s one strane dinare je napisao/la:
Kakva stoljeca, de objasni nam tu matematiku.

Udio migranata u stanovnistvu i rodjenima ce rasti iz godine u godinu, em zato sto prave 3 puta vise djece od svaba em zato sto ih svabe svake godine uvezu jos stotine tisuca,
....

Kao prvo ti treba biti jasno da u migrante broje i čistokrvne Nijemce tj. ako ti je - kao npr. masa osoba u mjestu gdje živim - otac il mati najurena iz Vojvodine ti imaš danas preko 60 godine i dalje ulaziš u statistiku kao osoba migrantskog porijekla. Da ne govorimo njemačko/migrantskim brakovima gdje djeca isto tako ulaze u statistiku, ali su kulturološki gledano pravi Nijemci.
Nijemci trenutno polaze od toga da ukoliko su ti oba roditelja rođena u Njemačkoj, neovisno o porijekla, tada dijete nije više migrant jer se je sa velikom vjerovatnoćom dovoljno asimilaralo. Kad pogledam oko sebe za 90% dotičnih su potpuno u pravu.

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 25 kol 2019, 22:55 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Sandalj je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
Kakva stoljeca, de objasni nam tu matematiku.

Udio migranata u stanovnistvu i rodjenima ce rasti iz godine u godinu, em zato sto prave 3 puta vise djece od svaba em zato sto ih svabe svake godine uvezu jos stotine tisuca,
....

Kao prvo ti treba biti jasno da u migrante broje i čistokrvne Nijemce tj. ako ti je - kao npr. masa osoba u mjestu gdje živim - otac il mati najurena iz Vojvodine ti imaš danas preko 60 godine i dalje ulaziš u statistiku kao osoba migrantskog porijekla. Da ne govorimo njemačko/migrantskim brakovima gdje djeca isto tako ulaze u statistiku, ali su kulturološki gledano pravi Nijemci.
Nijemci trenutno polaze od toga da ukoliko su ti oba roditelja rođena u Njemačkoj, neovisno o porijekla, tada dijete nije više migrant jer se je sa velikom vjerovatnoćom dovoljno asimilaralo. Kad pogledam oko sebe za 90% dotičnih su potpuno u pravu.


nisu to nikakvi "čistokrvni" nijemci i to će bit jasno kad oriđinale hans i heidi postanu manjina. :palacgore2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 28 kol 2019, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hvala Bogu i ovi pizduni da pokažu zube. Jedna savezna pokrajina u Njemačkoj zapovijedila svojoj policiji da moraju javnosti reći nacionalitet osumnjičenih kriminalaca, svih. (Kad se kriminal dogodi)
To austrijska policija radi kao normalnu stvar, niti ikoga pitaju za dozvolu niti to ikome smeta.

U stvari inicijativa od policije, vlada se sa tim slaže.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4998 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 200  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 32 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO