HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 13:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 904 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58904
Lokacija: DAZP HQ
K:M je napisao/la:
Kak da nepobedivi Hrvati izgube od Janeza rat?
Izgleda da ste vi samo pobedili izdane od Slobe Srbe RSK.

Frapiran sam koliko vas Slovenci glođu i otimaju.
Te prekmurje, te Istra, Žumberak, Bjela Krajina.

Pušite na svim frontama, Samobor vam za 10 g uzimaju.

Zagreb za 30 g. Kada vas brojčano nadvladaju.


Slovenci su ne tako davno činili 20tak % populacije Zagreba, prije 100tinjak godina. Sad više nitko ne zna za ikakve Slovence, moja recimo nema pojma da su joj korijeni njemačko-slovenski, to sam ja proučio sebi za gušt, ona samo kaže: dudu, povedi nas na Budimpeštu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
slika

Dao Perziju, Armeniju, Kurdistan, preselio Albaniju, pojačao Hrvatsku :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
dudu je napisao/la:
K:M je napisao/la:
Kak da nepobedivi Hrvati izgube od Janeza rat?
Izgleda da ste vi samo pobedili izdane od Slobe Srbe RSK.

Frapiran sam koliko vas Slovenci glođu i otimaju.
Te prekmurje, te Istra, Žumberak, Bjela Krajina.

Pušite na svim frontama, Samobor vam za 10 g uzimaju.

Zagreb za 30 g. Kada vas brojčano nadvladaju.


Slovenci su ne tako davno činili 20tak % populacije Zagreba, prije 100tinjak godina. Sad više nitko ne zna za ikakve Slovence, moja recimo nema pojma da su joj korijeni njemačko-slovenski, to sam ja proučio sebi za gušt, ona samo kaže: dudu, povedi nas na Budimpeštu.


Slovenci nemaju nekog identiteta, a i ono, župa Hrvati u središtu Koruške.

https://www.google.com/search?q=%C5%BEupa+hrvati+karta&tbm=isch&ved=2ahUKEwiTka7d9bbtAhU1IMUKHZDaCwoQ2-cCegQIABAA&oq=%C5%BEupa+hrvati+karta&gs_lcp=CgNpbWcQA1CkDljLFWD5FmgAcAB4AYABvQKIAe8HkgEHMS4xLjIuMZgBAKABAaoBC2d3cy13aXotaW1nwAEB&sclient=img&ei=dYfLX9OCCrXAlAaQta9Q&bih=744&biw=1607&rlz=1C1GGRV_enHR824HR824&safe=strict#imgrc=TPIJWY6sq0NhRM


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
Planina je napisao/la:
dudu je napisao/la:

suptilno to rješavamo, u nekoliko faza.

najprije prijedlog zajedničke nogometne lige, malo da se igramo hahahaha, nije ništa strašno što malo lopte skupa igramo, ništa ne namećemo...boom 10 godina zaredom prvak lige hrvatski klub- faza 1 gotova.

sad kad znate tko kosi, a tko vodu nosi lagano nametnemo neku našu pjesmu kao jingl te nogometne lige, dal Pukni puško, Ljutu travu, uglavnom postane normala da to svira prije svake utakmice na svim stadionima- faza 2 gotova, ušlo im u uho.

došlo je vrijeme da pjevač te ili cijelog tog seta jingl pjesama posjeti uživo stadione i upriliči neke megaderbije, tu dolazi do skliskog terena, na pjevaču je da odradi cijeli koncert izvanredno i da raspameti publiku- faza 3 gotovo, rulja kliče hoćemo još.

paralelno kroz sve 3 faze subvencioniramo dolaske sve i jednog žitelja te prirodne Hrvatske, od turističkih, obrazovnih, znanstvenih, poslovnih i susreta svake vrste. prikazujemo im našu superiornu kulturu i dominaciju na svim nivoima, koristeći sve poznate tehnike privlačenja. vrbujemo među njima najodanije kao agente koji idu nazad u svoje države propovijedati o tome da se svi moramo ujediniti pod jednim imenom, zastavom i genom, onim superiornim i ne pod tim lažnim imenima slavena, rijeka, poljskog cvijeća, krajina i ne znam što već nisu izmislili samo da prikriju trag da se radi o ovejanim Hrvatima.

katolik si, I2a2 i pričaš slavenskim jezikom- dakle Hrvat si i rođen si dominator.

u 4 fazi kad već ne postoji nikakav otpor, HV ulazi u sve hrvatske zemlje i uspostavlja najprije vojnu upravu, a potom vraća vlast civilnim strukturama. zbog svog geografskog položaja Budimpešta ili po novom Stolni Biograd postaje glavni grad prirodne Hrvatske.

u idućoj fazi kreće obračun s nekatoličkim elementom u našoj genetici.


Zamislite da su cijela Vlada klonovi dudua. Gdje bi stali.

Oko Himalaje kao Aleksandar Veliki :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 14:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20867
dudu je napisao/la:
K:M je napisao/la:
Kak da nepobedivi Hrvati izgube od Janeza rat?
Izgleda da ste vi samo pobedili izdane od Slobe Srbe RSK.

Frapiran sam koliko vas Slovenci glođu i otimaju.
Te prekmurje, te Istra, Žumberak, Bjela Krajina.

Pušite na svim frontama, Samobor vam za 10 g uzimaju.

Zagreb za 30 g. Kada vas brojčano nadvladaju.


Slovenci su ne tako davno činili 20tak % populacije Zagreba, prije 100tinjak godina. Sad više nitko ne zna za ikakve Slovence, moja recimo nema pojma da su joj korijeni njemačko-slovenski, to sam ja proučio sebi za gušt, ona samo kaže: dudu, povedi nas na Budimpeštu.

Di su se oni u Zagreb toliko navukli? Imaš negdje podatke za to? Nekako mi to velik postotak...

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58904
Lokacija: DAZP HQ
Ne želim ništa što nije naše, samo ono što je odvajkada hrvatsko bilo, a to su dakle i taj Požun i Pešta i Krakov i Lav.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
weasel je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Slovenci su ne tako davno činili 20tak % populacije Zagreba, prije 100tinjak godina. Sad više nitko ne zna za ikakve Slovence, moja recimo nema pojma da su joj korijeni njemačko-slovenski, to sam ja proučio sebi za gušt, ona samo kaže: dudu, povedi nas na Budimpeštu.

Di su se oni u Zagreb toliko navukli? Imaš negdje podatke za to? Nekako mi to velik postotak...


Zagreb ti je imao 20 tisuća stanovnika na početku stoljeća.
20% ti je 4 tisuće ljudi, nije to puno.
Došli su ti za poslom.

A otišli su i naši. Moj jedan prastric (stric od tate) je nakon ww2 ostao gore. Jbg. bio u Ustašama, pa mu se baš nije bilo uputno vraćati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 14:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15872
Lagani offtopic za temu Poljska ali pošto ide tema u tom pravcu evo jedna zanimljvost
https://en.wikipedia.org/wiki/Charvatce

Charvatce is a village and municipality in Mladá Boleslav District in the Central Bohemian Region of the Czech Republic.
Name Charvatce means Croat and origins from White Croats who founded village.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58904
Lokacija: DAZP HQ
weasel je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Slovenci su ne tako davno činili 20tak % populacije Zagreba, prije 100tinjak godina. Sad više nitko ne zna za ikakve Slovence, moja recimo nema pojma da su joj korijeni njemačko-slovenski, to sam ja proučio sebi za gušt, ona samo kaže: dudu, povedi nas na Budimpeštu.

Di su se oni u Zagreb toliko navukli? Imaš negdje podatke za to? Nekako mi to velik postotak...


Slovenci su u Zagrebu prisutni vjerojatno stoljećima, a još na popisu 1948. je u Zagrebu 6,71% stanovništva bilo rodjenjem iz Slovenije, to je zadnji popis na kojem su rodjeni u Sloveniji bili brojniji od onih rodjenih u BIH.

I dan danas sve do Novog Mesta gravitira Zagrebu, navijaju za Dinamo, dolaze u Zagreb, kad su velike Dinamove tekme slovenskih rega imaš koliko hoćeš. Razlika je i ta da mladi Slovenci u Ljubljani loše govore hrvatski, razumiju ga, ali ga ne govore uglavnom, dok ovi u Novom Mestu pričaju gotovo savršeno.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
dudu je napisao/la:
Ne želim ništa što nije naše, samo ono što je odvajkada hrvatsko bilo, a to su dakle i taj Požun i Pešta i Krakov i Lav.

Požun je hrvatska Bratislava, Braslavov grad.
Pešta je s druge strane Dunava, Budim je naš.
Lavov i Krakov su Galicija, da.

Za ostalo...
Istočna Šleška, dio oko Katovica ti je naseljen iz Galicije.
Ostatak Šleske je bio ispraznjen poslije rata, isto je naseljen ljudima iz Galicije.
Komotno se tu može granica do Odre potegnuti.

Moravska je uvijek bila naša.
Ovo im je grb
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Coat_of_arms_of_Moravia
To su bohemmizirani zapadni Slovaci.

Jedino kaj sam uzeo je Beč, on je sagrađen kao kolonijalni gradić usred hr. zemalja, a danas je pun Srba.


Na jugu sam potegao do Sazana, koji je bio dio Dalmacije, a Vloru i Drač sam ostavio Grcima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
Rika sv Vida je napisao/la:
Lagani offtopic za temu Poljska ali pošto ide tema u tom pravcu evo jedna zanimljvost
https://en.wikipedia.org/wiki/Charvatce

Charvatce is a village and municipality in Mladá Boleslav District in the Central Bohemian Region of the Czech Republic.
Name Charvatce means Croat and origins from White Croats who founded village.


https://www.google.com/search?q=croats+ ... 23p9UcY-1M

Taj dio oko Lidica nismo dirali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Planina je napisao/la:
Rješenje za Balkan.

slika


Prigovor zbog nepostojanja Crvene Hrvatske, junačke Crne Gore u planinama iznad Hrvatske. I Dardanija (Kosovo) je albansko.

Ali uglavnom pošteno.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 pro 2020, 16:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
Reconquista je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Rješenje za Balkan.

slika


Prigovor zbog nepostojanja Crvene Hrvatske, junačke Crne Gore u planinama iznad Hrvatske. I Dardanija (Kosovo) je albansko.

Ali uglavnom pošteno.

Svakom svoje :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 08 pro 2020, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
POLJSKI PREMIJER ZA VEČERNJI:
Poljsko ‘ne’ danas, ‘da’ je slobodnoj i solidarnoj Europi u budućnosti
slika
...

Danas svi imamo jedan cilj, a taj nam cilj – gospodarski oporavak Europe – mora biti vodilja.

Mehanizam u svom sadašnjem obliku dovodi do opasnih interpretacija. Daje veliku moć i diskreciju entitetima bez demokratske legitimnosti ili entitetima sa značajnim „demokratskim deficitom“ u usporedbi s nacionalnim parlamentima. To ozbiljno prijeti svim državama članicama i budućnosti cijele Unije. Oni koji misle da su imuni, ne shvaćaju koliku slobodu ovaj mehanizam dopušta.

Uostalom, nije toliko teško zamisliti situaciju u kojoj se nekoj političkoj sili u EU ne svide ustavne ili ekonomske reforme uvedene u određenoj državi članici. Dovoljno će biti tvrditi u medijima i u europskom parlamentu da ova reforma krši vladavinu prava i time otvoriti put k rezanju sredstava. Je li to zaista ono što želimo? Omogućiti takvu samovolju? Stvoriti takve centrifugalne sile koje bi ova uredba uzrokovala?

Ograničavanje suvereniteta

Takvo rješenje pruža dosad neviđene mogućnosti za politički pritisak na tijek poslova u unutarnjoj politici država članica. Naglašavam: unutarnjoj politici. Danas je ovaj proizvoljni, politički motivirani mehanizam usmjeren protiv Poljske, ali kako možemo biti sigurni da neće biti usmjeren protiv druge države članice koja se ne želi podrediti političkoj volji institucija iz Bruxellesa? Ugovori poštuju i štite suverenitet, dok ga novi mehanizam krši i ozbiljno ograničava.

Neodobravanje ovakvog stanja stvari, tj. veto, ne dovodi do slabljenja EU. To je mehanizam usađen u stvarnost struktura EU, u skladu s duhom Zajednice i njezinom demokratskom prirodom. To je sigurnosni ventil potreban da bi Unija uopće mogla postojati. To je način da se zaštiti kompromis i zapreka protiv nametanja volje od strane onih koji su trenutno jači. To je potvrda činjenice da glas svih država članica ima jednaku težinu.

Charles de Gaulle jednom je rekao da „čovjek žrtvuje budućnost sadašnjosti, jer jednostavno ne može reći „ne“. Poljska se osjeća odgovornom za budućnost Europe. Stoga je naše „ne“ za danas predloženi mehanizam istovremeno i „da“ Europi uistinu ujedinjenoj u raznolikosti, slobodnoj, jednakoj i solidarnoj.


https://www.vecernji.hr/vijesti/poljsko ... ti-1452022

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 vel 2021, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Germany and France exclude Poland from military projects
slika

According to the Welt newspaper, such a decision has serious consequences for European defense policy, and therefore for European security.

As an example of the refusal to cooperate with Warsaw, the newspaper cites the French-German project MGCS (Main Ground Combat System / Main Ground Combat System) to replace the Leclerc and Leopard tanks deployed in the European Union. “Warsaw would gladly take part in a joint project to build a new tank, but Germany and France prefer to carry out the project on their own,” writes Die Welt.

“Poland is a heavy military load, defends NATO’s eastern flank. The European Union wants more defense cooperation. But for this you need to use the same weapons systems. If Poland concludes only bilateral agreements with the United States, uniting European armies will be even more difficult.” – the newspaper adds.

The publication quotes an anonymous interlocutor from Berlin political circles:

“In conversations with German defense companies, including regarding political decisions, the needs of the Poles rarely play any role. This is a mistake.”

Die Welt also writes that Poland has found a military partner in South Korea. We are talking about the company Hyundai Rotem, which will offer Poland a model of the K2 tank.

“This is only the beginning of negotiations, but now there is talk of 800 copies. After such a giant contract, Poland will have more modern tanks than Germany and France combined. There are rumors from Berlin that many did not know about Poland’s readiness to invest (in South Korea ). Does the German or French industry want to miss the chance to order 800 tanks because they don’t need an additional project partner? “ – the newspaper asks.


https://bulgarianmilitary.com/2020/01/0 ... -projects/

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 vel 2021, 13:59 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
Kako su sve gluplji nijemci i francuzi, nekadašnje velike nacije. Poljaci će samo zaobići te klaune. SAD ima odlične odnose s poljacima koji su štit istočne europe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 vel 2021, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Citat:
Policija intervenisala protiv protesta Poljakinja ispred Ustavnog suda u Varšavi

Policija je večeras u Varšavi uhapsila troje ljudi koji su, tokom demonstracija protiv gotovo potpune zabrane abortusa u Poljskoj, upali u dvorište Ustavnog suda, gde je masa gnevnih Poljakinja prosula crvenu boju, kao simbol krvi, i ostavila dečije plišane igračke.

https://www.danas.rs/svet/policija-inte ... u-varsavi/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 vel 2021, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Kraljevske budaletine...

Nijemci i Francuzi.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 vel 2021, 15:22 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
Kao nastetit ce poljacima, ameri trljaju ruke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 vel 2021, 16:24 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Robbie MO je napisao/la:
Pričaš kao da je abortus glavna kontracepcijska metoda.

Pa kondomi su ti spriječili daleko više trudnoća od abortusa.

Jesi li koristio kondome kad si se muvao s tim svojim muslimankama u Yugi? :zubati


Abortus nije spriječio ni jednu trudnoću, abortus je prekid trudnoće. i ljudskog života.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 vel 2021, 17:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
divizija je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Pričaš kao da je abortus glavna kontracepcijska metoda.

Pa kondomi su ti spriječili daleko više trudnoća od abortusa.

Jesi li koristio kondome kad si se muvao s tim svojim muslimankama u Yugi? :zubati


Abortus nije spriječio ni jednu trudnoću, abortus je prekid trudnoće. i ljudskog života.



Filipinke kojima nije dostupan abortus udaraju se u trbuh dok ne ubiju fetus, posle ga same vade mrtvog u kućnoj radinosti, raznim hvataljkama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 vel 2021, 18:29 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
buenos aires je napisao/la:
Filipinke kojima nije dostupan abortus udaraju se u trbuh dok ne ubiju fetus, posle ga same vade mrtvog u kućnoj radinosti, raznim hvataljkama.


Čuj, od kad je svijeta i vijeka ljudi su radili razne gadarije.

Ali, kad se pozitivno utječe na ljude, malo se poprave.
Evo ti primjera:

http://cdn.statcdn.com/Infographic/imag ... 19490.jpeg
https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-e ... 2d84a.webp
https://www.tportal.hr/media/thumbnail/w1000/70757.png

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 vel 2021, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
divizija je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:
Filipinke kojima nije dostupan abortus udaraju se u trbuh dok ne ubiju fetus, posle ga same vade mrtvog u kućnoj radinosti, raznim hvataljkama.


Čuj, od kad je svijeta i vijeka ljudi su radili razne gadarije.

Ali, kad se pozitivno utječe na ljude, malo se poprave.
Evo ti primjera:

http://cdn.statcdn.com/Infographic/imag ... 19490.jpeg
https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-e ... 2d84a.webp
https://www.tportal.hr/media/thumbnail/w1000/70757.png


Da, ali u ranijim stoljećima nismo imali preko trideset kontraceptivnih metoda za sprječavanja neželjene trudnoće, koji se eto i dalje nerado koriste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 vel 2021, 19:23 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
buenos aires je napisao/la:

Da, ali u ranijim stoljećima nismo imali preko trideset kontraceptivnih metoda za sprječavanja neželjene trudnoće, koji se eto i dalje nerado koriste.


Kojim stoljećima, ovo su grafovi unazad nekoliko desetljeća, ništa novo nije izmišljeno, samo su se ljudi malčice opametili.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 05 vel 2021, 20:00 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
divizija je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:

Da, ali u ranijim stoljećima nismo imali preko trideset kontraceptivnih metoda za sprječavanja neželjene trudnoće, koji se eto i dalje nerado koriste.


Kojim stoljećima, ovo su grafovi unazad nekoliko desetljeća, ništa novo nije izmišljeno, samo su se ljudi malčice opametili.


Prestrašne brojke. To je već bio stavljao mislim Veseljak na drugoj temi, te grafove o pobačajima. Znači nije to bilo prije 500 godina nego praktički jučer. Strava, dok se imalo zamisliš nad tim brojkama.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 904 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 80 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO