HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 srp 2024, 07:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1196 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Sljedeća

Tko će pobijediti u američkim predsjedničkim izborima?
1. Hillary Clinton 22%  22%  [ 10 ]
2. Donald Trump 78%  78%  [ 36 ]
Ukupno glasova : 46
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 10 stu 2016, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13038
Lokacija: Zagreb
Volio bih Randa Paula ili nekog iz buchananističke struje. Ali Newt se zna kretati uz struju, pokazao se na ovim izborima. Flynna i ekipu nazivaju jacksonian hawks, što god to značilo.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 10 stu 2016, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 22:01
Postovi: 1588
https://www.facebook.com/mememagical/vi ... 842334177/

čamuge napadaju neistomišljenike

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 10 stu 2016, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Češki predsjednik Miloš Zeman: "Jako sam sretan zbog pobjede Donalda Trumpa, imamo iste stavove", srdačne čestitke stižu i od strane mađarskog premijera Viktora Orbana


Izgleda kako svi oni koji su bili nezadovoljni Obamom su sada vrlo zadovoljni činjenicom da je na američkim predsjedničkim izborima pobijedio Donald Trump.

Jedan od njih je i češki predsjednik Miloš Zeman, jedan od rijetkih europskih državnika koji se usudio kritizirati militarističke aspekte američke vanjske politike.

slika

gospoda Viktor i Miloš





Zeman je poručio kako je "jako sretan" zbog pobjede Trumpa te kako dijeli njegove stavove. "Želio bih od srca čestitati Donaldu Trumpu. Ja sam jedan od rijetkih europskih političara koji je javno izrazio potporu za njegovu kandidaturu jer se slažem s njegovim stavovima po pitanju migracije i potrebe borbe protiv ISIL-a", rekao je češki predsjednik.

Slične srdačne čestitke Trumpu poslao je i mađarski premijer Viktor Orban. Njih dvojica, Zeman i Orban, vjerojatno su jedini državnici - na čelu i NATO i EU članica - koji su od početka otvoreno navijali za Trumpa.




http://www.advance.hr/vijesti/ceski-pre ... ra-orbana/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 10 stu 2016, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
:sega


Privitak/ci:
74dot-com-b6e_1478789143-CdeUih4UYAQ2DEm_1478789147.jpg
74dot-com-b6e_1478789143-CdeUih4UYAQ2DEm_1478789147.jpg [ 112.48 KiB | Pogledano 4042 put/a. ]
63ot-com-9a4_1478745467-14716475_1868819743350486_20807282555134_1478745823.jpg
63ot-com-9a4_1478745467-14716475_1868819743350486_20807282555134_1478745823.jpg [ 148.16 KiB | Pogledano 4042 put/a. ]

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 10 stu 2016, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 20:27
Postovi: 17384
Lokacija: יום טוב
volvoks je napisao/la:
Volio bih Randa Paula ili nekog iz buchananističke struje. Ali Newt se zna kretati uz struju, pokazao se na ovim izborima. Flynna i ekipu nazivaju jacksonian hawks, što god to značilo.


Citat:
One way I describe them is to talk about an incident in American history that illustrates a lot of that school's values. When Andrew Jackson was a general in 1818, he was fighting a war against the Creek Indians in Georgia. Because Florida at the time was still under Spanish rule and there were two Englishmen in Florida selling arms to the Indians, who were then attacking U.S. forces in Georgia. Jackson took the U.S. Army across the international frontier into Spanish territory without any permissions or any U.N. resolutions. He went in there, arrested the two Brits, brought them back to the United States, tried them before a military tribunal and hanged them. And this did cause outrage in Europe. They said "These people have no respect for international law." But it made Jackson so popular in the U.S. that his election to the presidency was just a matter of time after 1818. [The idea is]: "Don't bother with people abroad, unless they bother you. But if they attack you, then do everything you can."


vojna sila umjesto diplomacije.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 10 stu 2016, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Blitz je napisao/la:
https://www.facebook.com/mememagical/videos/944651842334177/

čamuge napadaju neistomišljenike


hiljarinosmrdokratsko-soroševskootporaška bljm škola :biceovodobro taj sitan ološ bi rođenu majku silovao za pola džointa :biceovodobro


Privitak/ci:
216-dada2--120-123bnsadaysr747538_eak-dot-com-e9b_1478734691-1_1478734712.jpg
216-dada2--120-123bnsadaysr747538_eak-dot-com-e9b_1478734691-1_1478734712.jpg [ 184.54 KiB | Pogledano 4034 put/a. ]

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 10 stu 2016, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
LIVE Stream: Donald Trump meets with Obama at White House after election victory (11/10/2016)



:biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 10 stu 2016, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22362
Nebula je napisao/la:
Raspada se na sastavne dijelove a to su entiteti. Čak i da se ti entiteti dalje raspadaju na kantone opet je pitanje šta sa SBK i HNK? Bez rata bi se teško podjelili a rat Hrvata i Bošnjaka nikako ne odgovara Hrvatima i Hrvatskoj. Ali nikako.
Problem je što EU bez NATO ne vrijedi pišljiva boba. Ako Trump razjebe NATO šta se dešava sa EU? Hoće li EU formirati svoj vojni savez ili će svaka zemlja jačati svoju vojsku? Ima li EU budućnost bez NATO kišobrana?

Treba tu citirat Zokija i onu rečenicu, ak odu Srbi, Hrvati s Muslićima nikako neće ostati ?
Neka Trump sredi NATO (to se neće dogoditi), eu ima drugu politiku.
Nebula je napisao/la:
Čije je Jajce? Po popisu Bošnjaci većina (i 1991-ve i 2013-te). Po izborima Bošnjaka načelnik. Ali oslobodio HVO.
Ko se smije odreći Jajca? Bošnjaci ili Hrvati? Ko smije?
Uostalom, sada ne pričamo o entitetima već o odcjepljenjima (kaže lik ako ode RS ide i HB). Kako da idu enklave Usora, Žepče, Jajce, Vitez, Kiseljak?

Grad je hrvatski, jug općine oko Vinca i poneka enklava su muslimanski.
Jajce je bilo miješano i 91 i 2013, nikoga nije bilo preko 50%, ne cimaj.

U uređenoj okolini i enklave mogu postojati.
Dobar primjer enklave je USK (ne i okoline). U njemu ste vi apsolutna većina, ali da se spojite su vam potrebni hr. Vitez i Jajce, kao i srpski Mrkonjić. ATo se neće dogoditi.
Osobno, išao bi na model banovine po kojem će SBŽ i HNŽ pripasti hrvatskoj, Hrvati će imati priznatu autonomiju u Usoru i Žepču, a još će se mijenjati i granice Vareša.
Istu stvar ćete i vi dobiti u selima u kojima ste većina.
Uzeo bi još i Martin Brod i Zavalje kod Bihaće, a i granica s RS se treba "lagano" korektirati.
Uostalom i RS je rađena od 2 dijela, zar ne ?
Druga je alternativa da ponovno sjednemo, izvučemo ovu kartu http://imgur.com/a/IJtbQ iz naftalina i korigiramo ju za poneko selo po novom popisu.
Ali drugi su ti poprilično dobro objasnili kako RH s 5 milijuna stanovnika i Bošnjakistan s 1 mogu razgovarati...

RH neće iseliti sve bošnjake. Dovoljno joj je da zauzme područja do Travnika ili do Žepča. To uopće nije puno ljudi, a uostalom 75% tvojih je skoncentrirano u Trokutu.
Što će s vama kasnije Srbi, to je vaš problem.
Srbi nad RH ne mogu dominirati, ali nad vama mogu.
Dovoljno ste beznačajni i maleni da budete njihove...
Kako nama ne trebate :D
Misliš da će Srbi s vama ratovati kontra nas ? =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 10 stu 2016, 23:21 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Mar-kan je napisao/la:
Nebula je napisao/la:
Raspada se na sastavne dijelove a to su entiteti. Čak i da se ti entiteti dalje raspadaju na kantone opet je pitanje šta sa SBK i HNK? Bez rata bi se teško podjelili a rat Hrvata i Bošnjaka nikako ne odgovara Hrvatima i Hrvatskoj. Ali nikako.
?

Sve je već podijeljeno, zna se točno čije je što.

Sekira se saraj ara za bezbednost tvoju. Kako se iz Viteza dovesti do Mo. Ako oni rade intifadu.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 00:06 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Ceha je napisao/la:
Nebula je napisao/la:
Raspada se na sastavne dijelove a to su entiteti. Čak i da se ti entiteti dalje raspadaju na kantone opet je pitanje šta sa SBK i HNK? Bez rata bi se teško podjelili a rat Hrvata i Bošnjaka nikako ne odgovara Hrvatima i Hrvatskoj. Ali nikako.
Problem je što EU bez NATO ne vrijedi pišljiva boba. Ako Trump razjebe NATO šta se dešava sa EU? Hoće li EU formirati svoj vojni savez ili će svaka zemlja jačati svoju vojsku? Ima li EU budućnost bez NATO kišobrana?

Treba tu citirat Zokija i onu rečenicu, ak odu Srbi, Hrvati s Muslićima nikako neće ostati ?
Neka Trump sredi NATO (to se neće dogoditi), eu ima drugu politiku.
Nebula je napisao/la:
Čije je Jajce? Po popisu Bošnjaci većina (i 1991-ve i 2013-te). Po izborima Bošnjaka načelnik. Ali oslobodio HVO.
Ko se smije odreći Jajca? Bošnjaci ili Hrvati? Ko smije?
Uostalom, sada ne pričamo o entitetima već o odcjepljenjima (kaže lik ako ode RS ide i HB). Kako da idu enklave Usora, Žepče, Jajce, Vitez, Kiseljak?

Grad je hrvatski, jug općine oko Vinca i poneka enklava su muslimanski.

Jajce je bilo miješano i 91 i 2013, nikoga nije bilo preko 50%, ne cimaj.

U uređenoj okolini i enklave mogu postojati.
Dobar primjer enklave je USK (ne i okoline). U njemu ste vi apsolutna većina, ali da se spojite su vam potrebni hr. Vitez i Jajce, kao i srpski Mrkonjić. ATo se neće dogoditi.
Osobno, išao bi na model banovine po kojem će SBŽ i HNŽ pripasti hrvatskoj, Hrvati će imati priznatu autonomiju u Usoru i Žepču, a još će se mijenjati i granice Vareša.
Istu stvar ćete i vi dobiti u selima u kojima ste većina.
Uzeo bi još i Martin Brod i Zavalje kod Bihaće, a i granica s RS se treba "lagano" korektirati.
Uostalom i RS je rađena od 2 dijela, zar ne ?
Druga je alternativa da ponovno sjednemo, izvučemo ovu kartu http://imgur.com/a/IJtbQ iz naftalina i korigiramo ju za poneko selo po novom popisu.
Ali drugi su ti poprilično dobro objasnili kako RH s 5 milijuna stanovnika i Bošnjakistan s 1 mogu razgovarati...
RH neće iseliti sve bošnjake. Dovoljno joj je da zauzme područja do Travnika ili do Žepča. To uopće nije puno ljudi, a uostalom 75% tvojih je skoncentrirano u Trokutu.
Što će s vama kasnije Srbi, to je vaš problem.
Srbi nad RH ne mogu dominirati, ali nad vama mogu.
Dovoljno ste beznačajni i maleni da budete njihove...
Kako nama ne trebate :D
Misliš da će Srbi s vama ratovati kontra nas ? =))

Ako ne anektirate USK 180 tisuća puka u srednjoj je 100 tisuća zelenih. Da sva vaša mesta povežete.
Pola njih će u Trokutu. Izbaciće sve Srbe i Hrv. I naselile se u njihove nekretnine.

Misle da su Albanci a oni su samo muslimanci domaći.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:11
Postovi: 23513
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ne smiruju se momci i cure. Tko gubi, ima pravo da se ljuti. :zubati

slika

slika

slika

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 20:27
Postovi: 17384
Lokacija: יום טוב
budale.

ponašaju se kao razmažena djeca kojoj je netko uzeo omiljenu igračku.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 12:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
lider30 je napisao/la:
Ne smiruju se momci i cure. Tko gubi, ima pravo da se ljuti. :zubati

slika

slika

slika


E sad lepo demokratski izvesti policiju na ulice, sve sa vodenim topovima, ako treba šok bombe, gumene metke, izlomiti nekoliko desetina lobanja i udova i pohapsiti kolovođe, počevši od onih govana iz smrdokratske sekte :biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 16:12
Postovi: 7827
Lokacija: multietnicki entitet Bosna
BahamutNS je napisao/la:
E sad lepo demokratski izvesti policiju na ulice, sve sa vodenim topovima, ako treba šok bombe, gumene metke, izlomiti nekoliko desetina lobanja i udova i pohapsiti kolovođe, počevši od onih govana iz smrdokratske sekte :biceovodobro


:sega Pa još uvijek je Obama predsjednik legendo. Trump preuzima tek u januaru.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/podaci-zzo/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Što mass mediji urade od rednecksa i nestabilnih osoba.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Asra Q. Nomani, bivša novinarka Wall Street Journala i suosnivačica Muslimanskog reformskog pokreta, za Washington Post piše o tome zašto je glasala za Donalda Trumpa.

Citat:
“Mnogo se priča o tihim pristašama Donalda Trumpa. Ovo je moja ispovijed i objašnjenje – imam 51 godinu, muslimanka, imigrantica sam – i ja sam jedna od tihih pristalica Donalda Trumpa. A ja nisam zadrta, rasistica, šovinistica ili podržavateljica KKK-a, što se često pripisuje simpatizerima Trumpa”.

Ja odbacujem sve Trumpove stavove i poruke mržnje. Podržavam pozicije Demokrata o pobačaju, istospolnim brakovima i klimatskim promjenama.

No, ja sam i samohrana majka koja si ne može priuštiti zdravstveno osiguranje u okviru Obamacarea. Obamin program otplate kredita nije mi pomogao. U utorak sam vozila do Virginije, gdje sam dobro vidjela obične Amerikance u ruralnoj Americi, ljude poput mene, koji se bore kako bi spojili kraj s krajem, i to nakon osam godina Obamine administracije.

Usto, kao liberalna muslimanka koja je osobno proživjela i doživjela islamski ekstremizam, protivim se odluci Baracka Obame da ne povezuje samu riječ islam s teroristima i Islamskom državom.

No, e-mailovi koje je objavio WikiLeaks bili su kap koja je u mojem slučaju prelila čašu. Objava informacija o tome kako su Katar i Saudijska Arabija donirali milijune dolara Clinton Fondaciji potpuno su ubili moju potporu Hillary Clinton.

Vjerujem u Ameriku

Da, zagovornica sam jednakih plaća. Ne, ne slažem se s Trumpovim izjavama o “hvatanju žena za pičke” te o tome da treba izgraditi zid između SAD-a i Meksika te zabraniti Muslimanima ulazak u SAD. No, vjerujem u Ameriku i ne mislim da je napuhana medijska kampanja koja je demonizirala Trumpa stvarna.

Pokušala sam izraziti svoje stavove na Twitteru, ali Clintonovci su onemogućili svaku raspravu – ako si za Trumpa, onda si seljačina.

No, ja znam da je američki institucionalni i politički sustav, kao i bogata povijest socijalne pravde i ljudskih prava, nešto što će onemogućiti da se Trumpove huškačke poruke ostvare.

Više bi me brinuo utjecaj teokratskih muslimanskih diktatorskih zemalja, kao što su Katar i Saudijska Arabija, u Americi Hillary Clinton.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
I oni da nam prodaju price o demokraciji

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32471
Tulkas je napisao/la:
I oni da nam prodaju price o demokraciji

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 17:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:11
Postovi: 23513
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
daramo je napisao/la:
Asra Q. Nomani, bivša novinarka Wall Street Journala i suosnivačica Muslimanskog reformskog pokreta, za Washington Post piše o tome zašto je glasala za Donalda Trumpa.

Citat:
“Mnogo se priča o tihim pristašama Donalda Trumpa. Ovo je moja ispovijed i objašnjenje – imam 51 godinu, muslimanka, imigrantica sam – i ja sam jedna od tihih pristalica Donalda Trumpa. A ja nisam zadrta, rasistica, šovinistica ili podržavateljica KKK-a, što se često pripisuje simpatizerima Trumpa”.

Ja odbacujem sve Trumpove stavove i poruke mržnje. Podržavam pozicije Demokrata o pobačaju, istospolnim brakovima i klimatskim promjenama.

No, ja sam i samohrana majka koja si ne može priuštiti zdravstveno osiguranje u okviru Obamacarea. Obamin program otplate kredita nije mi pomogao. U utorak sam vozila do Virginije, gdje sam dobro vidjela obične Amerikance u ruralnoj Americi, ljude poput mene, koji se bore kako bi spojili kraj s krajem, i to nakon osam godina Obamine administracije.

Usto, kao liberalna muslimanka koja je osobno proživjela i doživjela islamski ekstremizam, protivim se odluci Baracka Obame da ne povezuje samu riječ islam s teroristima i Islamskom državom.

No, e-mailovi koje je objavio WikiLeaks bili su kap koja je u mojem slučaju prelila čašu. Objava informacija o tome kako su Katar i Saudijska Arabija donirali milijune dolara Clinton Fondaciji potpuno su ubili moju potporu Hillary Clinton.

Vjerujem u Ameriku

Da, zagovornica sam jednakih plaća. Ne, ne slažem se s Trumpovim izjavama o “hvatanju žena za pičke” te o tome da treba izgraditi zid između SAD-a i Meksika te zabraniti Muslimanima ulazak u SAD. No, vjerujem u Ameriku i ne mislim da je napuhana medijska kampanja koja je demonizirala Trumpa stvarna.

Pokušala sam izraziti svoje stavove na Twitteru, ali Clintonovci su onemogućili svaku raspravu – ako si za Trumpa, onda si seljačina.

No, ja znam da je američki institucionalni i politički sustav, kao i bogata povijest socijalne pravde i ljudskih prava, nešto što će onemogućiti da se Trumpove huškačke poruke ostvare.

Više bi me brinuo utjecaj teokratskih muslimanskih diktatorskih zemalja, kao što su Katar i Saudijska Arabija, u Americi Hillary Clinton.



Originalna kolumna:
https://www.washingtonpost.com/news/global-opinions/wp/2016/11/10/im-a-muslim-a-woman-and-an-immigrant-i-voted-for-trump/

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26
Postovi: 7081
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
:clap


_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:11
Postovi: 23513
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
kiler je napisao/la:
:clap



Koji luđaci su ovo napravili =)) =))

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 11 stu 2016, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 22:01
Postovi: 1588
slika

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 12 stu 2016, 02:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26
Postovi: 7081
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
lider30 je napisao/la:

Koji luđaci su ovo napravili =)) =))


to je ovaj Paul Joseph Watson...
vidio sam još nekoliko njegovih uradaka prije izbora...
o najavi mogućeg WWIII ako Hillary pobjedi,a u nekoliko njih on intervjuira Hillaryine pristaše i tako ih ismijava...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 12 stu 2016, 02:52 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2012, 00:08
Postovi: 4974
taj PJW ima dobar kanal, pogledajte još koji njegov video, naš čoek


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u SAD-u 2016.
PostPostano: 12 stu 2016, 06:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 19:10
Postovi: 1624
slika

Lažu, lažu bez prestanka. Ovo je rijedak slučaj da je laž očigledna. Navikli su da im laži prolaze.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1196 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO