HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 15:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1377 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 52, 53, 54, 55, 56  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 13:02 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
Daramo, ozbiljno pitanje, da li bi ti danas sutra, ako zatreba, onako iz prve mogo uzeti noz u ruke, staviti ga pod vrat nekog Isilovca sto se vratio iz Iraka, i polako ga, tupom ostricom, provuci od jednog uha do drugog..i pustiti da ovaj hrokce i da se gusi u vlastitoj krvi?

A ovo je light verzija.

Da li bi imao toliko "muda"? A da ne strecnes?

Mislim da ih je malo takvih na internetu, a ima, znam da ima, samo cisto sumnjam da si ti jedan od tih. Nije ubiti insana ko kad igras one tvoje pc igrice. Bolan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 13:03 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
Eto ja licno mislim da se ti u zivotu nikad ni potuko nisi kako treba (cisto imam taj dojam kod tebe) a ovdje bi izigravo "bacaca s litica".

Iako ih na forumi ima i takvih. Samo ti nisi tog kova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 13:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35612
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Pa eto vidiš nije svatko zvijer, nekoga vjera pretvori.
Nego kako ti stojiš, jesi počeo vježbati skokove na Bergiselu?
Treba neko pomoći jadnoj nedužnoj braći u nevolji.
Od sada skakanje na Igmanu bude sastavni dio obuke svakog branioca Sirije iz Bosne.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 13:34 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
To znaci "nisi zvijer"? Al ti se dize kad gledas kako drugi cine zvjerstva? I to onakva kakva licno nebi imao muda pociniti?

Vidis znao sam da si mali perverznjak. Ili licemjer, sta li. Valjda obadvoje - ideologija je cudo, sta cini od ljudi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 14:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35612
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ako si ti poremećen od džamijanja i ideologije islama ne mora značiti da je svatko.
Samo je Muslimanu u glavi ubijanje, krv, klanje, đenosajd, noževi, mlaćenje netemeljnih i tako to.

Kakve video? To ti nešto gledao na svojim džihadističkim portalima. Šta šije snimaju akcijske filmove u kojima glume gradžani?
Baš čudno da muslimani bacaju druge muslimane niz liticu jer krivo vjeruju u Alaha?
Čitao članak na portalu i to na jednom od onih tvojih ljevičarskih, taman posla da gledam muslimanske video uratke.

Tko se mača lače od mača i gine, samo ne može to jednom islamistu u glavu.
On bi klao misleći da naplata neće stići, njega blagosliva Alah.

Nego to svoje čakijaštvo i spremnost za klanje dokazuj na klixu, daleko prikladnija sredina s puno likova poremećenih od udvaranja glavom od pod.
Pa ih tamo pitaj zalažu li se tamo za položaj manjinskih suita kakav su oni u svojim mozgovima namjenili Hrvatima?

Da se mi vratimo na temu s muslimanskog offtopičarenja.
Za ove koji prate više to ludilo na Bliskom Istoku.
Jel šije masovno provode etničko čišćenje prije svega miješanih sredina, šta je s Kurdima?
Jel još išta štakori drže u Iraku ili su se totalno prebacili u Siriju?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 14:16 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
daramo je napisao/la:
Ako si ti poremećen od džamijanja i ideologije islama ne mora značiti da je svatko.
Samo je Muslimanu u glavi ubijanje, krv, klanje, đenosajd, noževi, mlaćenje netemeljnih i tako to.

Kakve video? To ti nešto gledao na svojim džihadističkim portalima. Šta šije snimaju akcijske filmove u kojima glume gradžani?
Baš čudno da muslimani bacaju druge muslimane niz liticu jer krivo vjeruju u Alaha?
Čitao članak na portalu i to na jednom od onih tvojih ljevičarskih, taman posla da gledam muslimanske video uratke.

Tko se mača lače od mača i gine, samo ne može to jednom islamistu u glavu.
On bi klao misleći da naplata neće stići, njega blagosliva Alah.

Nego to svoje čakijaštvo i spremnost za klanje dokazuj na klixu, daleko prikladnija sredina s puno likova poremećenih od udvaranja glavom od pod.
Pa ih tamo pitaj zalažu li se tamo za položaj manjinskih suita kakav su oni u svojim mozgovima namjenili Hrvatima?

Da se mi vratimo na temu s muslimanskog offtopičarenja.
Za ove koji prate više to ludilo na Bliskom Istoku.
Jel šije masovno provode etničko čišćenje prije svega miješanih sredina, šta je s Kurdima?
Jel još išta štakori drže u Iraku ili su se totalno prebacili u Siriju?




Citat:
Ako si ti poremećen od džamijanja i ideologije islama ne mora značiti da je svatko.
Samo je Muslimanu u glavi ubijanje, krv, klanje, đenosajd, noževi, mlaćenje netemeljnih i tako to.


Sto ti je ustastvom zamracen mozak...

Pa upravo sam ja naglasio da nista ne opravdava ubijanje nenaouruzanih, zarobljenih, civila, dok si ti dosao da likujes nad tome sto neko nekog baca niz liticu.


Citat:
Kakve video? To ti nešto gledao na svojim džihadističkim portalima. Šta šije snimaju akcijske filmove u kojima glume gradžani?


Da, islamski portali s domenom HR.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/uzne ... 82575.aspx

Citat:
Čitao članak na portalu i to na jednom od onih tvojih ljevičarskih, taman posla da gledam muslimanske video uratke.

Pa sta sad, jel islamski ili ljevicarski? De se odluci..


Citat:
Tko se mača lače od mača i gine, samo ne može to jednom islamistu u glavu.


Isto misljenje ces cuti od Isilovaca i njihovih simpatizera.

Ali!

ALI: Postoji nesto kao pravna drzava. I ako bi neka vojska u IRaku trebala da se pridrzava zakonskih nacela onda je to valjda ova ... iracka..zar ne?


Citat:
Jel šije masovno provode etničko čišćenje prije svega miješanih sredina, šta je s Kurdima?


Evo opet izvor, ali sori, nije islamski.
HRW upozorava: Irak kolektivno kažnjava obitelji džihadista
http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrw- ... 82633.aspx

Human rights watch.



Tako da mi se nista vise ne gadi od internetskih slinaratnika - koji u reali nebi smjeli ni da pisnu - koji dozivljavaju orgazme dok gledaju nasilje nad drugima. Bolesno. Ali i jadno. I ne samo to, vec se na taj nacin stavljas na istu razinu kao isilovska gamad koja je vise stete nanijela tom regionu tamo, a i interreligijskim odnosima, nego sve vojske koje su tamo harale skupa.

Licno osjecam istu vrstu nelagodnosti (da malo smanjimo dozivljaj) dok gledam isilovska izivljavanja i ova izivljavanja iracke vojske, iliti pripadnika te vojske, paramilicija i slicno. Ti ne, ti ga uzmes u saku i ..drkas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
5 godina rata i ovaj džamijaš se nikad nije javio da osudi ISIL i sunni pizdarije. Sad cmizdri kad je ISIL kapitulirao i piše protiv shia muslimana.
Ovakvi su vam narode "umjereni" bosanski muslimani.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 14:29 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
BBC je napisao/la:
5 godina rata i ovaj džamijaš se nikad nije javio da osudi ISIL i sunni pizdarije. Sad cmizdri kad je ISIL kapitulirao i piše protiv shia muslimana.
Ovakvi su vam narode "umjereni" bosanski muslimani.



Ha ha znao sam.

*zijev*


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 14:33 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
Ako iko ima razloga da bude zahvalan "shija muslimanima", tj. Iranu, onda su to - jel - bosanski muslimani. A znamo i zasto. ;)

Meni se licno jebe i za jednim islamom i za drugim..ogavan mi je podjednako. Kao sto su mi ogavni i ljudi koji uzivaju gledajuci tudje muke..uopsteno mucenje ljudi, pa bilo koga. Ko god gleda takve snimke a ne osjeti nekakvu cudnu, neopisivu nelagodnost (valjda je to nasa ljudskost, nekakav refleks, impuls, nesto sto nam je priroda dala a da bi se razlikovali od zvijeri, zivotinja), tome treba pod hitno lijek.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne mogu biti "podjednako".
Zna se što su sunni uradili za tih 6 godina rata, i zna se što shia. Nikakvo tvoje džamijanje i natezanje o "zločinima shia muslimana" tu činjenicu ne može promijeniti.
Shia se više ne bave terorizmom i ubijaju civile po Europi kao sunni muslimani.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 14:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Inače eno zovu te na SAFF portal. Tamo traže "pametne" diskutante koji će ukazivati na krivicu poganih šija kjafira.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 14:54 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
Ne volis ti ni shije. Nego ti je mrznja prema Bosnjacima tolika, toliko te izjela, da kroz prizmu iste posmatras cijelu planetu. Zato otpadas u startu kao ozbiljan sagovornik na bilo koju politicku temu..geostratesku..svejedno. Jednostavno neozbiljan si i funkcionises uvijek po istom principu. Predvidljiv. Toliko predvidljiv da sam tacno znao na koji nacin ces se ukljuciti kad ja pocnem da rasturam ovog slinju iz zapadnog dijela Mostara.

A ja ti fino kazem, da - ako je neko pomagao ARBiH - onda je to bio Iran. Iran i Pakistan, koji za razliku od SA nisu trazili apsolutno nista. Tako da ti i ta teorija pada u vodu, da ja, zbog toga sto sam Bosnjak (sta god to da znacilo, nisam biro, da sam mogo sigurno nebi) podrzavam Isil. Pri cemu ga naravno uopste i ne podrzavam vec sam samo reagovao na ovo izdrkavanje daramovo na bacanje ljudi niz litice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35612
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
btw članak je bio na jutarnjem sa slikama zarobljenih bradatih terorista, što ti izmišljaš i ubacuješ žene u priču govori sve.

Šta su se tebi ti ljudski "osjećaji" pojavili tek sad kad lete isilovci i kad gube, tih ljudskih osjećaja nije bilo prije 3 godine kad su tvoji sjekli glave i očistili Mosul od kršćana i šijita?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 15:10 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
BBC-ev ucenik. Mogao si barem malo evoluirati. Neces od njega nauciti nista korisno, vjeruj mi. Samo ce te jos vise navuci.

Snimci o kojima govoris su s index.hr (vrati se par postova unatrag i vidjeces).

I otkud ti to da se na nisam zgrazavao i da se ne zgrazavam nad isilovim zlocinima? Pa samo unutar zadnjih par postova sam rekao koliko mi se gadi isil i sve sto je u vezi s njim. Te zivotinje treba dozivotno potrpati u Gvantanamo. Ili tamo gdje postoji smrtna kazna za zlocine kakve su oni cinili. I kakve ce i u buducnosti ciniti (ne budimo naivni pa da vjerujemo u to da ce sad nakon Mosula sve stati).


Ni na pamet mi nebi palo da se izdrkavam na tudju patnju kao sto ti to radis gledajuci kako nenaoruzane ( da li civile ili zarobljene vojnike) bacaju niz liticu. To je gadno, da ne kazem nepromisljeno. Vec sam ti rekao, ti licno sigurno nebi imao muda da uradis nista od toga a ovdje kao aplaudiras.

A sad vratimo se tematici jer ovo postaje smijesno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 15:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35612
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Snimke niti sam gledao, niti me zanimaju, pročitao članak.
Za teroriste ne vrijede ratne konvencije, isil nije regularna vojska niti se sama drži istih, prema starim iračkim zakonima koje su sami pisali suniti i primjenjivali na šijitima i Kurdima je kazna vjerovatno smrt.
Dakle očito da sada te iste državne zakone primjenjuju i šijiti prema onima koji su ih pisali.

Zanimljivo da nisi žalio nad ženama i djecom koju je isil koristio kao živi zid i gurao u četvrti koje napadaju regularne iračke snage, i to je naravno zločin ali zlih nevjernika šijita.

Granica bih ih u Gvantanamo da ih Ameri za koju godine puste na kmečane udruga za ljudska prava jer ih zlostavljaju, pa da kao "izbjeglice" idu u Europu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 15:35 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
daramo je napisao/la:
Snimke niti sam gledao, niti me zanimaju, pročitao članak.


Zanimljivo da nisi žalio nad ženama i djecom koju je isil koristio kao živi zid i gurao u četvrti koje napadaju regularne iračke snage, i to je naravno zločin ali zlih nevjernika šijita.



I otkud ti to da se na nisam zgrazavao i da se ne zgrazavam nad isilovim zlocinima? Pa samo unutar zadnjih par postova sam rekao koliko mi se gadi isil i sve sto je u vezi s njim. Te zivotinje treba dozivotno potrpati u Gvantanamo. Ili tamo gdje postoji smrtna kazna za zlocine kakve su oni cinili. I kakve ce i u buducnosti ciniti (ne budimo naivni pa da vjerujemo u to da ce sad nakon Mosula sve stati).

Koliko puta jos?

Citat:
Snimke niti sam gledao, niti me zanimaju, pročitao članak.


Pa onda pogledaj jebiga i sam vidi kako se pri tome osjecas. Meni je u najmanju ruku nelagodno. Ne na isti nacin kao kad sam gledao ona strijeljanja u vezi Srebrenice jer sam 1995. bio bas u toj dobi, a bogami i blizu svega toga rodjen i odrastao, ali itekako gadan osjecaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 14 srp 2017, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Shia su poslije svega zaslužili malo zabave. Eh kad saznaju da su uhvatili "graDŽanina" iz Bosne.

slika


Da sunni trolanje nešto vrijedi ISIL bi danas imao kalifat.
Da se vratimo na temu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 21 srp 2017, 13:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
"Ulje" u Iraku.

Klikni "+" za vecu sliku.

slika

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 10 vel 2018, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hvalam vam Kurdi što držite Bosnu čistom od smeća.
Pazi ovih iz HRW. Trebao bi netko te primitivne majmune i divljake hraniti u zatvoru. Metak u glavu im je vrlo mala kazna.

Citat:
Iraqi Kurds Systematically Executed Hundreds of Captured Daesh Fighters

- Report © REUTERS/ Stringer/Files
MIDDLE EAST
23:35 09.02.2018(updated 23:37 09.02.2018) Get short URL18310

Iraqi Kurdish soldiers have been accused of conducting mass executions of captured Daesh fighters by Human Rights Watch (HRW.) The alleged massacre occured after a clash between the two groups near the Iraqi-Syrian border in late August through early September.

HRW said on Friday that Kurdish Peshmerga fighters detained Daesh fighters at a school in Sahel al-Maliha, a town 45 miles northwest of Mosul — the site of one of the last major battles against Daesh in Iraq. Coalition forces, including many Kurdish fighters, wrested control of the city from Daesh in July 2017.

"The evidence suggests that Asayish security forces [the Kurdistani security force] conducted mass executions of captured [Daesh] suspects night after night for a week, perhaps killing scores or even hundreds of male detainees," said Lama Fakih, HRW's deputy Middle East director in the statement.

"Iraqi and KRG [Kurdish Regional Government] authorities should urgently and transparently investigate the allegations of mass executions and hold those responsible to account."

HRW was not able to find any witnesses to confirm their report, but a retired Asayish fighter told them that he had spoken to Peshmergas who had participated in the mass executions.The former fighter, who went by the pseudonym "Nadim," said he was told by one of the Asayish that they had executed at least 170 captives, possibly more.

"Because the mass grave site is located within the flood zone of the Mosul Dam reservoir, it is critically important to urgently allow international forensic experts to conduct a detailed exhumation of the site before seasonal rains fill the reservoir again later this year," the HRW report said.

Asayish leaders denied the report when asked about it. Kurdish official Dindar Zebari said that in their report of the incident, the Asayish claimed to have been chasing the militants as they were trying to flee across the Syrian border.

The bodies discovered by HRW were from that battle, Zebari added. "The corpses of the killed [Daesh] members in this fighting were probably brought to one place to be buried," he said.

But HRW cast their doubts on the Peshmerga version of the events. They argued that the bodies were discovered around 25 miles from the site of the alleged battle, and the conditions of the corpses did not suggest that they were killed in pitched combat.

"This explanation does not match the state the bodies were found in, shot in the head" and buried "in a solitary desert area, far from where any fighting had occurred," the watchdog group said.

Mosul acted as the de facto capital of Daesh's presence in Iraq while they remained a territory-holding entity. The nine-month-long campaign to retake the city heralded the beginning of the end for Daesh, as they lost the last of their Iraqi territory in December 2017.

However, Daesh survives as a guerrilla and terrorist group. Their highest profile attack since then was in mid-January when a series of suicide bombings in Baghdad left 27 dead.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 21 srp 2022, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2021, 23:26
Postovi: 2698
Lokacija: Sarajevo
A diplomatic crisis develops between Iraq and Turkey following the Turkey's deadly bombing of a tourist site in the Kurdish region!
The Iraqi National Security Council has ordered country's Foreign Ministry to return the Iraqi envoy in Ankara and stop all steps towards sending a new ambassador there


Thousands of Iraqis have gathered in front of the Turkish Embassy in al-Waziriyah in the center of Baghdad to condemn the bombing of Dohuk province.
In Iraq, the Turkish strike on the city of Zakho in Iraqi Kurdistan, which killed at least six foreign tourists, was called a violation of state sovereignty. In Baghdad, mass protests are taking place against the actions of the Turkish army.
Turkey has to make withdraw its military forces from Iraq
by National Security of Iraq
The meeting of the Iraqi National Security Council is over. The Council calls on Turkey to issue a formal apology and withdraw its forces from all over Iraq.

Mogli bi imati zanimljivu zimu

_________________
High Mobility Anti russian System


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 29 kol 2022, 16:40 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10365

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 29 kol 2022, 19:41 
Offline

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9106
Zajebane siije, prvo su potpuno preuzeli Bagdad, nekad su zivjeli uglavnom u Sadr sitiju, a danas

slika

sad upadaju u vladine zgrade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 29 kol 2022, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Otjerali Amerikance iz Bagdada.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 29 kol 2022, 21:06 
Offline

Pridružen/a: 09 lis 2020, 11:28
Postovi: 1324


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Iraku
PostPostano: 29 kol 2022, 21:25 
Offline

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9106
Mene iskreno cudi kako je uopce mir u Iraku, i je li tamo uopce mir odnosno sta je tamo rat a sta mir.

Kurda osam milijuna, imaju drzavu u drzavi, siije i suniti se ne mogu ocima gledati, siije imaju paramilitarne formacije velicine 120 tisuca ljudi, Hashd al shabi ili narodna milicija, u sastavu su i krscani pa cak i suniti u manjem broju, tu je i Kataib Hezbolah iracka ispostava cuvenog libanonskog Hezbolaha, iracka vojska je valjda jedina vojska na svijetu koja u opremi ima i ruske T90 i T72 i americke Abramse, na americkim hamvijima stoje ruski dshk i kord strojnice, to se ja mislim nigdje vise ne moze vidjeti.
Za nas interesantno da iracke specijalne snage nose nas HS2000 pistolj i VHS strojnicu, ona cuvena zlatna brigada recimo. Cuvena jer su polupali americki ISIS u Ninivi odnosno Mosulu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1377 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 52, 53, 54, 55, 56  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr i 34 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO