HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 16:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4287 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 172  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 13 ožu 2020, 18:03 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Purger111 je napisao/la:
Ali onda to nije prava inteligencija i prava naprednost, nego obična ljudska izmišljotina. Mi mislimo da smo pametniji i napredniji, ali nismo. Nije sve u tehnologiji i materijalnom, ima nešto i u tim nevidljivim moralnim zakonitostima koje održavaju civilizaciju/vrstu. To smo mi zanemarili i to će nas na kraju odvesti u propast. Zanemarili smo skromnost, velike obitelji i moralnost i to se pokazala kao teška glupost.


Pazi, inteligencija jest stvorila sve ovo što mi imamo, ali ljude pokreće sto stvari. Problem je što je lagodan život učinio ljude slabićima, iako su i dalje relativno pametni, ali što vrijedi kad si papak?

Osim toga, nekada je i sama inteligencija ograničavajući faktor, jer ljudi s izrazito natprosječnom inteligencijom često imaju defekte na drugim područjima. Imao si hrpu hiperinteligentnih ljudi koji su vjerovali u marksizam. Poželjna je natprosječna inteligencija, ali ne previše. Poželjna je natprosjećna inteligencija, ali ne previše, i samo u kombinaciji s nekim drugim kvalitetama. A te druge smo danas izgubili zbog odrastanja kraj radijatora.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 13 ožu 2020, 18:43 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Priroda se rješava onih naroda koji imaju najveći negativan utjecaj na prirodu tako što im daje niski fertilitet. I to je sve u redu, bilo bi loše da je obratno. Ne izumiru životinje u Africi radi domicilnih crnaca nego radi ludih Kineza koji misle da je sve afrodizijak, rog od nosoroga, peraja morskog psa i tako dalje. Misle da će ih ženske obožavati ako je prije toga pojeo jezik od majmuna.

Ako gledaš neku prosječnu četveročlanu obitelj na zapadu koja ima veš mašinu I sušilicu, mašinu za pranje suđa , bojler od 80litara, oni potroše oko 300-400 litara vode na dan za pranje i kupanje, a za piće možda 1 litru. Zamisli sad da cijeli svijet živi kao ta prosječna obitelj u blagostanju, koliko bi resursi izdržali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 13 ožu 2020, 21:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Kaftanzoglio je napisao/la:
Priroda se rješava onih naroda koji imaju najveći negativan utjecaj na prirodu tako što im daje niski fertilitet. I to je sve u redu, bilo bi loše da je obratno. Ne izumiru životinje u Africi radi domicilnih crnaca nego radi ludih Kineza koji misle da je sve afrodizijak, rog od nosoroga, peraja morskog psa i tako dalje. Misle da će ih ženske obožavati ako je prije toga pojeo jezik od majmuna.

Ako gledaš neku prosječnu četveročlanu obitelj na zapadu koja ima veš mašinu I sušilicu, mašinu za pranje suđa , bojler od 80litara, oni potroše oko 300-400 litara vode na dan za pranje i kupanje, a za piće možda 1 litru. Zamisli sad da cijeli svijet živi kao ta prosječna obitelj u blagostanju, koliko bi resursi izdržali.


Priroda s time ima nikakve veze. Ne daje priroda, već neprirodno okruženje nizak fertilitet. Da je po prirodi, ovi u Africi bi svi pomrli od epidemija i gladi, od kojeg ih spašava taj neprirodni čovjek svojim cijepivima, antibioticima i hranom. Uprao je neprirodnost izokrenula stvari. Uspješnima nizak fertilitet, a neuspješnima plodove znanosti uspješnih.

Na europskom standardu bi svi mogli živjeti da su zadnjih 100 godina imali priraštaj kao Europljani. Naravno da nas 10 milijardi ne može tako živjeti, ali nije Europa kriva što je netko odlučio skočiti sa 100 milijuna na 5 milijardi. a sad bi imao bojler. Osim toga, upravo to ima najveći utjecaj na okoliš. Afrika i sl. imaju ogromnu deforestaciju, ispuštanje CO2 i sl. zbog eksplozije stanovništva. I stvaraju 80% plastike u morima. Istovremeno u Europi se šume obnavljaju.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 13 ožu 2020, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Baš zanimljivo dečki. Dobro vi to debatirate. Dobio ssm preporuke iz Švedske. Puno oni to ležernije od nas rješavaju. E sad, vrijeme će pokazati...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 13 ožu 2020, 22:53 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
bbce, ima li korone? Kako svedske vlasti izlaze na kraj?

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 00:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
Heero je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Nije logično, jer osobe bez testosterona i muževnosti se gade ženama, ne daju im pitchke, ne rađaju im djecu i cijela ta kultura odumire. Testosteron nije suprotan inteligenciji, već uvijek rade zajedno, Inteligencija je tu da donosiš ispravne odluke, testosteron da ih PROVODIŠ. Ljudi bez muškosti su pasivni i inertni.

Drugi je problem što ne postoji nigdje u kamenu zapisano da i jedna kultura, pa čak ni homo sapiens vrsta, ne smije odumrijet. Samo kao što vidimo, prvo će odumrijeti ono što je prvo doseglo blagostanje, koje je ubojica testosterona. Afganistanci ne odumiru. Ako ne dosegnu blagostanje, ni neće.

Paradoks je u tome, što je blagostanje posljedica inteligencije, a istovremeno u današnjem svijetu inteligencija nije preduvjet preživljavanja, jer svi stalno hranimo i liječimo one koje bi prirodna selekcija eliminirala.
I tu dolazimo do stanja u kojemu se inteligentni više ne množe jer su stvorili društvo blagostanja, ali omogućavaju množenje i preživljavanje glupima, koje hrane i liječe. Idiocracy all the way. Budućnost pripada glupima, osim ako izumiranje inteligentnih ne dovede do urušavanja civilizacije.

Neznas o cemu pricas.
To sa selekcijom I prezivljavanjem pametnijih je nesta sta je bilo relevantno desecima tisuca godina unazad.Danasnji fenomeni su kulturoloski a ne prirodno selekcijski.
Muski su pice tamo na sjeveru jer ih je drustvo razmazilo.Oni se jednostavno za nista u zivotu nisu morali borit.O tome se radi a ne o evoluciji to je duza igra.


Kako su svi pičkice kad su kao po pravilu skandinavci najzajebanije reprezentacije u nogometu, da ne spominjem rukomet, snažni, borbeni, zajebani, nema ništa kukavičkog u njima, a sve ima kao servirano u životu i oni peškasti?

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 06:57 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
dudu je napisao/la:
Heero je napisao/la:
Neznas o cemu pricas.
To sa selekcijom I prezivljavanjem pametnijih je nesta sta je bilo relevantno desecima tisuca godina unazad.Danasnji fenomeni su kulturoloski a ne prirodno selekcijski.
Muski su pice tamo na sjeveru jer ih je drustvo razmazilo.Oni se jednostavno za nista u zivotu nisu morali borit.O tome se radi a ne o evoluciji to je duza igra.


Kako su svi pičkice kad su kao po pravilu skandinavci najzajebanije reprezentacije u nogometu, da ne spominjem rukomet, snažni, borbeni, zajebani, nema ništa kukavičkog u njima, a sve ima kao servirano u životu i oni peškasti?


Nisu svi, naravno da se Viking geni nisu mogli tek tako izgubit u 2 generacije, ali zbog zastranjene većine pitam se hoće li išta ostati od njih u budućnosti... Šteta, osobno bih isto rekao da su nakon Dinaraca Vikinzi druga najzajebanija europska podrasa, ili eto barem su bili... Ovo što sad rade, preci im se okreću u grobovima ko ventilator na 3.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 07:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Slažem se s Duduom, homobalkanikus sam sebe debelo precjenjuje. Već sam to spominjao. Mi možda imamo genetske predispozicije da budemo moćni fizički, ali u prosjeku je prosječan balkanikus puno u fizički gorem stanju od Skandinavaca.

Ne treba ih podcjenjivati. Rusi su Fince svojedobno.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 09:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Zapravo, nisu muški Švedi loši nego su im ženske jake. I tjelesno i intelektualno pa to ostavlja dojam.

Dobre su Šveđanke.

https://youtu.be/Ze3uglMOiQM

No, meni je to o.k. Jedino mislim da su se zeznuli s imigracijom iz islamskih zemalja gadno.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 09:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Junuz Djipalo je napisao/la:
Baš zanimljivo dečki. Dobro vi to debatirate. Dobio ssm preporuke iz Švedske. Puno oni to ležernije od nas rješavaju. E sad, vrijeme će pokazati...



A kako to oni rješavaju baš me zanima?

Nije valjda po onoj Tetkovoj iz Večernje Škole - kad ti neprijatelj napada zemlju ne brani se, pravi se da te nije briga!

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 10:04 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Junuz Djipalo je napisao/la:
Zapravo, nisu muški Švedi loši nego su im ženske jake. I tjelesno i intelektualno pa to ostavlja dojam.

Dobre su Šveđanke.

https://youtu.be/Ze3uglMOiQM

No, meni je to o.k. Jedino mislim da su se zeznuli s imigracijom iz islamskih zemalja gadno.

Šveđani u svojoj prehrani dosta koriste soju. Soja pak kod muškaraca smanjuje kod testosteron i čine ih feminiziranijim. To je glavni uzrok zašto su Šveđani takvi kakvi jesu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 10:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Bobovac je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Baš zanimljivo dečki. Dobro vi to debatirate. Dobio ssm preporuke iz Švedske. Puno oni to ležernije od nas rješavaju. E sad, vrijeme će pokazati...



A kako to oni rješavaju baš me zanima?

Nije valjda po onoj Tetkovoj iz Večernje Škole - kad ti neprijatelj napada zemlju ne brani se, pravi se da te nije briga!


Pa recimo da očekuju od građana da se sami odgovorno ponašaju a da država i rad funkcioniraju normalno. Bez intervencija kao kod nas.

Znači, normalno u školu i na posao ali npr. ne koristit vlak bego auto ili bicikl za putovanje na posao.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 10:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
master_mind_ je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Zapravo, nisu muški Švedi loši nego su im ženske jake. I tjelesno i intelektualno pa to ostavlja dojam.

Dobre su Šveđanke.

https://youtu.be/Ze3uglMOiQM

No, meni je to o.k. Jedino mislim da su se zeznuli s imigracijom iz islamskih zemalja gadno.

Šveđani u svojoj prehrani dosta koriste soju. Soja pak kod muškaraca smanjuje kod testosteron i čine ih feminiziranijim. To je glavni uzrok zašto su Šveđani takvi kakvi jesu



A kakvi su? Poznaješ ih puno?

I vi u svašta vjerujete. Uostalom, više ljudi želi živjeti tamo gdje je tako nego gdje se ljudi ubiše prehranom zasnovanom na pšenici, kao kod nas.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 11:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Junuz Djipalo je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:


A kako to oni rješavaju baš me zanima?

Nije valjda po onoj Tetkovoj iz Večernje Škole - kad ti neprijatelj napada zemlju ne brani se, pravi se da te nije briga!


Pa recimo da očekuju od građana da se sami odgovorno ponašaju a da država i rad funkcioniraju normalno. Bez intervencija kao kod nas.

Znači, normalno u školu i na posao ali npr. ne koristit vlak bego auto ili bicikl za putovanje na posao.


Ti shvataš da ovim svojim upisom samo potvrđuješ sve upise na ovom topicu o Švedima kao ludom narodu?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 11:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30081
Okreni, obrni, Šveđani imaju nizak priraštaj, broj im se konstantno smanjuje, broj islamista se povećava.

Ideologija je kakvi su joj plodovi. Uz sve moguće argumente za i protiv, plodovi švedskog sustava su da će ubrzo većina biti muslimani. Kad budu većina neće pitati manjinu što smiju raditi.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 11:11 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Junuz Djipalo je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
Šveđani u svojoj prehrani dosta koriste soju. Soja pak kod muškaraca smanjuje kod testosteron i čine ih feminiziranijim. To je glavni uzrok zašto su Šveđani takvi kakvi jesu



A kakvi su? Poznaješ ih puno?

I vi u svašta vjerujete. Uostalom, više ljudi želi živjeti tamo gdje je tako nego gdje se ljudi ubiše prehranom zasnovanom na pšenici, kao kod nas.

Nije da poznajem ali recimo upoznao sam se sa švedskim proizvodima. U sklopu zagrebačke Ikee postoji švedski dućan gdje se prodaju uglavnom njihovi prehrambeni proizvodi. Kako sam malo njuškao primjetio sam da puno njihovih proizvoda sadrži soju.

Čak i njihove hrenovke sadrže u sebi određen dio. Kažem ako bi ja u nešto ciljao zašto su Šveđi takvim kakvi jesu kladimo bih se na moju teoriju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 11:17 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Sad je pitanje što je pravo muško, da li atletski građen Šveđanin koji igra rukomet, jede soju i misli da je multikulti super ili pretili Balkanac koji bistri ideološke teme po krčmama i ne može pretrčati 100 metara.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 11:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30081
Kaftanzoglio je napisao/la:
Sad je pitanje što je pravo muško, da li atletski građen Šveđanin koji igra rukomet, jede soju i misli da je multikulti super ili pretili Balkanac koji bistri ideološke teme po krčmama i ne može pretrčati 100 metara.


Prirodu nije briga kako si građen, imaš li krila ili peraje, ili možda velike uši. Jedini čimbenik opstanka vrsta je tko će ostaviti potomstvo.

Tko nema djecu može tu atletsku građu si zabiti u rukomet. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 12:25 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Junuz Djipalo je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
Šveđani u svojoj prehrani dosta koriste soju. Soja pak kod muškaraca smanjuje kod testosteron i čine ih feminiziranijim. To je glavni uzrok zašto su Šveđani takvi kakvi jesu



A kakvi su? Poznaješ ih puno?

I vi u svašta vjerujete. Uostalom, više ljudi želi živjeti tamo gdje je tako nego gdje se ljudi ubiše prehranom zasnovanom na pšenici, kao kod nas.



Nas bibicko ih poznaje u dusu.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Danci potpuno zatvaraju granicu sa Švedskom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Reporter sa državne TV kuće tweeta da je Corona dar od Boga i da će se riješiti starih ljudi. Bit će više stanova slobodnih i više radnih mjesta.
Inače u slobodno vrijeme radi za državnu TV kuću reportaže o muslimanima "migrantima" i lajka marxističke socijalne profile okolo.
---------------------

Smislio sam novi naziv za ove imbecile. Ljudi se vole osjećati posebno i da su bolji od ostatka svijeta.
Sweden – The Corona Superpower

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 16:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
master_mind_ je napisao/la:
Šveđani u svojoj prehrani dosta koriste soju. Soja pak kod muškaraca smanjuje kod testosteron i čine ih feminiziranijim. To je glavni uzrok zašto su Šveđani takvi
Nije da poznajem ali recimo upoznao sam se sa švedskim proizvodima. U sklopu zagrebačke Ikee postoji švedski dućan gdje se prodaju uglavnom njihovi prehrambeni proizvodi. Kako sam malo njuškao primjetio sam da puno njihovih proizvoda sadrži soju.

Čak i njihove hrenovke sadrže u sebi određen dio. Kažem ako bi ja u nešto ciljao zašto su Šveđi takvim kakvi jesu kladimo bih se na moju teoriju.


Znači onda da su im ženske još pizdastije? :D

Rješenje za migrante je natrpati ih sojom. P. k.o salate će bit.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
BBC je napisao/la:
Danci potpuno zatvaraju granicu sa Švedskom.


A Danska per capita skoro duplo više slučajeva od Švedske.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šveđani ne prijavljuju svoje zaražene, prestali su. Kao i Iran.
U stvari ne testiraju više nikoga ko polu-mrtav ne leži u bolnici.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 14 ožu 2020, 17:39 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Šveđani su nažalost zaostali (barem elita i poslušnici, ne i oni zdravog razuma) i postaju opasni ne samo za sebe već i za svoju okolinu. Oni omogućavaju islamizam, terorizam, silovanja, zlostavljanja, ubojstva i vrše samogenocid nad sobom. Ova situacija s koronom samo još bolje pokazuje da su skrenuli s pameti.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4287 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 172  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 35 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO