HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 17:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4287 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 172  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 30 kol 2019, 06:42 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Clint Eastwood je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
A je li ti palo napamet da BBC se preserava. Evo imam rodbine i ex susjeda koji su poslije rata a neki i nedavno odselili i nitko od njih se ne vraća niti se žale i na što.


Ovo je istina.
Švedska je raj na zemlji za vukojebine istočne europe.
Šveđanke se ne prče sa imigrantima, to su gluposti no lifera, alt rightovskih čudaka s interneta, a ima tu i one ljubomore na boljeg, višeg, jačeg, plavijeg, bogatijeg uspješnijeg, na onoga sjeverozapadnog europljanima kojemu balkanci rade najprljavije poslove, dok im on guzi ženu ili kćer.
Imigranti su ti koji su "cucked" u Švedskoj, i svugdje drugdje na zapadu, i bliskoistočni i istočnoeuropski imigranti.
Ali izgleda da im je i to bolje od Nedođije iz koje su došli.


Kako bi bilo da u Hrvatskoj ili BiH imaš 120 napada bombama/eksplozivima godišnje i skoro 8 tisuća silovanja? Plus još na tisuće i tisuće zapaljenih auta. Možda je raj po nekim pitanjima, ali po pitanju kriminala, sigurnosti i terorizma očito više nije takva utopija.

No go zone, getoizacija, življenje od socijalne pomoći i bavljenje kriminalom su nažalost realne pojave u Švedskoj.

Ne prče se dobrovoljno, vidiš da se radi o silovanjima i da sudovi ne rade svoj posao. Sve se prikriva, cenzurira, ljudi gube poslove ako progovore, mediji blate obične građane koji se usude reći istinu.

"Alt right čudaci" i "no liferi" kritički promišljaju i gledaju istini u oči. Ne vjeruju blentavoj mainstream medijskoj narativi i vide da su švedski multikulturalni trans feministi "cucked". Beta muškarac takve stvari ne može priznat sam sebi. On vjeruje kao ovca medijima. I dalje misli da su lijevo-liberalni globalistički mediji objektivni, da nas informiraju o činjenicama, da su im u interesu građani, a ne globalističke elite. Za takve ljude je Trump glupi zlikovac i rasist iako ne znaju točno zašto, a Švedska je raj na zemlji jer sve to kaže tip s tv-a pa onda mora bit istina. Konzervativci i populisti su zločesti i primitivni, ljevičarski multikulti globalizam je dobar i napredan. Svijet je crno-bijel.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 30 kol 2019, 06:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Junuz Djipalo je napisao/la:
A je li ti palo napamet da BBC se preserava. Evo imam rodbine i ex susjeda koji su poslije rata a neki i nedavno odselili i nitko od njih se ne vraća niti se žale i na što.


BBC vjerojatno prenosi navode nekih alt-right portala koji počesto znaju malo nadodati i pretjerati, ali počesto govore i istinu. Naposljetku, ako je samo pola onoga što BBC navodi istina onda je to grozno. Ako je samo 10% istina, to je užasno.

Imam i ja rodbine, ex susjeda i prijatelja kao kiše u Švedskoj. Problem je u tomu što oni velikim dijelom potvrđuju njegove navode. Ali opet ovisi o dijela Švedske. Negdje je tako, negdje nije.
Također, znam se i sa nekim Šveđanima i po njima vidim da su i oni podjeljeni. Ima ih normalnih ljudi, kojima se politika njihove vlade gadi i protiv su imigracije. S druge strane ima ih i ludih koji podupiru sve te ludosti. Nedavno mi jedan reče da mu je san da u svoj mali gradić dovede 2 milijuna afrikanaca kako bi to mjesto postalo veliki metropolis...
Prije nekoliko godina mi pričao znanac da kod imigrantskih ureda uvijek bude neki švedski curetak, gabor, ružna ko skot, da uzme sebi svog crnca-imigranta, da jamči za njega, da ga vodi kući, da papire dobije...
Luda je to zemlja sa bogastvom koji je plod rada njenih djedova i užasnom budućnosti koja je plod nerada njihovih unuka. I naši ljudi jesu tamo zbog tog bogastva, a kada ga ne bude onda će lagano iseliti - prosto ko pasulj.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 30 kol 2019, 07:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Purger111 je napisao/la:
I dalje misli da su lijevo-liberalni globalistički mediji objektivni, da nas informiraju o činjenicama, da su im u interesu građani, a ne globalističke elite.


O.K. slažem se dijelom s navedenim o dirigiranim medijima od globalističkih elita. Ali, razumni dio u meni ne vidi korist koju globalističke elite imaju od uništene zemlje koja vrvi neobrazovanim i kriminalnim ljudima. Te iste elite su u prošlosti činile obratno, od neobrazovanih i kriminalnih društava stvarali bogate i neapredne. I još to čine.

Mislim da im nije cilj uništiti Švedsku nego stvorit nove Šveđane. I mene zanima hoće li uspjeti. Moj rođo je neki dan stavio fotku, njih 20-ak na nekom tulumu, možda su dvoje germanskog podrijetla ali na ostalima se vidi da su svašta ali su svi Šveđani.

Doduše, ti njegovi su malo obrazovaniji, bogatiji. Tako da mislim kako to može i uspjeti dok ima novaca da se te ljude obrazuje i klasno odvaja. Kao što su Turci nekad radili, ako prijeđeš na "švedsku vjeru" imaš sve a ako ne si niža klasa. Sad je samo pitanje hoće li bit dovoljno novaca, kao kod komunizma svojedobno.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 30 kol 2019, 08:01 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Junuz Djipalo je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:
I dalje misli da su lijevo-liberalni globalistički mediji objektivni, da nas informiraju o činjenicama, da su im u interesu građani, a ne globalističke elite.


O.K. slažem se dijelom s navedenim o dirigiranim medijima od globalističkih elita. Ali, razumni dio u meni ne vidi korist koju globalističke elite imaju od uništene zemlje koja vrvi neobrazovanim i kriminalnim ljudima. Te iste elite su u prošlosti činile obratno od neobrazovanih i kriminalnih društava stvarali bogate i neapredne. I još to čine.

Mislim da im nije cilj uništiti Švedsku nego stvorit nove Šveđane. I mene zanima hoće li uspjeti. Moj rođo je neki dan stavio fotku, njih 20-ak na nekom tulumu, možda su dvoje germanskog podrijetla ali na ostalima se vidi da su svašta ali su svi Šveđani.

Doduše, ti njegovi su malo obrazovaniji, bogatiji. Tako da mislim kako to može i uspjeti dok ima novaca da se te ljude obrazuje i klasno odvaja. Kao što su Turci nekad radili, ako prijeđeš na "švedsku vjeru" imaš sve a ako ne si niža klasa. Sad je samo pitanje hoće li bit dovoljno novaca, kao kod komunizma svojedobno.


Svjetska oligarhija gura internacionalizam ne zato što žele da svi narodi žive zajedno u miru i složnosti. To im je samo paravan, oni žele centraliziranu moć i utjecaj, to im je u interesu. Bogati su, dovode zemlje na rub ekonomske propasti ako je potrebno, ali nema veze. Oni se u medijima promoviraju kao veliki socijalno i ekološki osviješteni filantropi dok se voze u svojim privatnim jetovima (zagađujući zemlju), ne primaju migrante u svoje vile, varaju na financijskim tržištima, a svijet gladuje i ratuje. Ako ih prozivaš onda si teoretičar zavjere. Ako negdje slučajno ili namjerno proizvedu konflikt, nije to ništa strašno. Oni će profitirati od toga, a i dobro će poslužiti njihovoj priči. Vidite kako je rat grozan, ukinite nacionalne države, prihvatite naš globalizam, postanite naši financijski i medijski robovi. Mi smo rješenje problema, dajte nam još moći i mi ćemo vam stvoriti utopiju. Ono što im još nije jasno je da ih novo proizvedeni antifa marksisti, nacionalisti-populisti, a i Muslimani svi krive za probleme u društvu i da im svi oni žele skinuti glavu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 30 kol 2019, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bobovac je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
A je li ti palo napamet da BBC se preserava. Evo imam rodbine i ex susjeda koji su poslije rata a neki i nedavno odselili i nitko od njih se ne vraća niti se žale i na što.


BBC vjerojatno prenosi navode nekih alt-right portala koji počesto znaju malo nadodati i pretjerati, ali počesto govore i istinu. Naposljetku, ako je samo pola onoga što BBC navodi istina onda je to grozno. Ako je samo 10% istina, to je užasno.

Imam i ja rodbine, ex susjeda i prijatelja kao kiše u Švedskoj. Problem je u tomu što oni velikim dijelom potvrđuju njegove navode. Ali opet ovisi o dijela Švedske. Negdje je tako, negdje nije.
Također, znam se i sa nekim Šveđanima i po njima vidim da su i oni podjeljeni. Ima ih normalnih ljudi, kojima se politika njihove vlade gadi i protiv su imigracije. S druge strane ima ih i ludih koji podupiru sve te ludosti. Nedavno mi jedan reče da mu je san da u svoj mali gradić dovede 2 milijuna afrikanaca kako bi to mjesto postalo veliki metropolis...
Prije nekoliko godina mi pričao znanac da kod imigrantskih ureda uvijek bude neki švedski curetak, gabor, ružna ko skot, da uzme sebi svog crnca-imigranta, da jamči za njega, da ga vodi kući, da papire dobije...
Luda je to zemlja sa bogastvom koji je plod rada njenih djedova i užasnom budućnosti koja je plod nerada njihovih unuka. I naši ljudi jesu tamo zbog tog bogastva, a kada ga ne bude onda će lagano iseliti - prosto ko pasulj.


80% tog što pišem na ovoj temi prenose i švedski mass mediji. Samo nikad ne objave da se radi o muslimanima, migrantima. Osim ako baš ne mogu izbjeći.
I to je samo 2% od kriminala i sranja kojeg rade jihad muslimani. Nisam plaćen da to sve prenosim pa objavim ono što može biti interesantno kao pouka ljudima u Hrvatskoj.

Ako vas zanima kako se osjeća većina Šveđana pitajte one u Bihaću i Kladuši što misle o tome.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 30 kol 2019, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Musliman iz Sirije (odrastao muškarac) sa nadvožnjaka bacao kamenje na auta koja su prolazila ispod. Pogodio 12 vozila, 3 osobe ozlijeđene, jedno auto sletilo sa ceste. Prije toga napao biciklistu i htio ga kamenovati. Jihad, što drugo reći.

U mass medijima tip je samo "čovjek". U slobodnim medijima tip je migrant iz Sirije kojem su dali prevoditelja arapskog jezika, na policijskom saslušanju.
---------------
Poslije ove gore spomenute općine iz još jedne se ohrabrili i javili. Kažu muslimani (migranti) će im dovesti grad do sistemskog kolapsa. Ne mogu ih nikako natjerati da traže poslove. Žale se kako su migranti nepismeni, ne znaju ni čitati ni pisati i nemaju ni osnovnu školu. (Idioti kao favorite imaju Afganistan i Somaliju, općenito za čitavu Švedsku). Troše 5.5 milijuna € na njihove socijale i plaćene stanove.
Na tih 5.5 milijuna € tim tempom će im trebati svake godine novih 600.000 €. 2020 = 6.1 mil €, 2021 = 6.7 mil €, ja ostatak znate i sami.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 31 kol 2019, 01:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Junuz Djipalo je napisao/la:
Imaju dobre stope nataliteta Šveđani. Ako uspiju od te velike količine imigrantske djece napravit Šveđane to će bit super ali mogu napravit i trajno krizno žarište. Danci doista hoće zatvorit granicu prema njima.

Treba promatrati. Što god da bude, EU će pratit rezultate švedskog eksperimenta. Tako da ćemo i mi kako EU.
=))
Koji vi?Ko si ti?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 31 kol 2019, 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Premijer im jučer pred kamerama izjavi da ne postoji epidemija, ili povećanje, nasilja u Švedskoj. Danas im govori da svi moraju dati sve od sebe da se zaustavi rekordno nadolazeće nasilje koje je već u rekordnim razinama. I usput onako suptilno optuži sve Šveđane da su krivi za to rekordno nasilje. Paradoksalno u pravu je, oni biraju "socijal-demokrate" na izborima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 01 ruj 2019, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
- Marksisti (socijal-demokrati) su doslovce kopile Sotone i Ted Bundy-ja. (transgender kopile indeed)
Šveđanka (98 god.) poslije moždanog udara zatražila mjesto u staračkom domu. 2 općinske instance joj odbile molbu jer moraju štedjeti, tek treća (zadnja) sudska instanca im zapovijedila da joj moraju osigurati mjesto.
Poslije svih milijardi € koje bacaju na parazite migrante. Kakav je to gadan eksperiment ako svoj narod toliko mrze ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 01 ruj 2019, 18:53 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Općina po općina, predgrađe po predgrađe, Švedska propada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 01 ruj 2019, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Kačamak je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Imaju dobre stope nataliteta Šveđani. Ako uspiju od te velike količine imigrantske djece napravit Šveđane to će bit super ali mogu napravit i trajno krizno žarište. Danci doista hoće zatvorit granicu prema njima.

Treba promatrati. Što god da bude, EU će pratit rezultate švedskog eksperimenta. Tako da ćemo i mi kako EU.
=))
Koji vi?Ko si ti?


Hrvati. RH slijepo sluša Brisel. Ako u RH se digne standard imat ćemo isti scenarij. Ako se ne digne, onda iseljavanje.

Ne valja kako god okreneš. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 02 ruj 2019, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sude šestorici migranata (vjerojatno svi muslimani) za paljenje/uništavanje 79 (da, sedamdeset i devet) vozila.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 03 ruj 2019, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
U subotu Arap silovao Šveđanku. Sama činjenica da policija ima 13 direktnih svjedoka govori o tome koliko muslimani vjeruju svojim habibima švedskim sucima da će se na sudu izvući jeftino ili sa uvjetnom kaznom.

No, tu je zanimljivo kako mass mediji (i državna TV kuća) prenose vijest. "Muškarac", "osoba", "otac male djece", "policija ne daje detalje".
Neovisni novinar pogleda optužnicu (sve u njoj osim imena, dok suđenje nije završeno) i sazna da je Arap (47) i da je na saslušanju trebao prevoditelja arapskog jezika.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 08 ruj 2019, 11:56 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Nekoliko eksplozija i oštećenih zgrada, ubijen odvjetnik, veteran Isila traži kompenzaciju socijalnog koje mu nisu isplatili za vrijeme borbe, švedski univerzitet je zaključio da kanibalizam može spasiti zemlju od klimatskih promjena. Još jedan uspješan tjedan priveden je kraju u multikulturalnoj utopiji.

Sweden: Multicultural Malmö sees several buildings ‘ripped apart’ in the latest blast

https://voiceofeurope.com/2019/09/swede ... est-blast/

Sweden: Lawyer for ASAP Rocky shot in head and chest in Stockholm

https://voiceofeurope.com/2019/09/swede ... stockholm/

Returned ISIS jihadist living in Sweden demands “compensation for missed welfare payments”

https://voiceofeurope.com/2019/09/retur ... -payments/

“Eating human flesh could save the planet” – Swedish university professor says

https://voiceofeurope.com/2019/09/eatin ... ssor-says/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 08 ruj 2019, 12:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Ako je šveđanima stalo do planeta neku izvrše kolektivni suicid.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 08 ruj 2019, 13:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Čitam jednu zanimljivu knjigu "Kad su cvetale tikve" srbijanskog pisca Dragoljuba Mihailovića.

Na početku ima jedan zanimljiv ulomak, gledište glavnog junaka, Beograđanina o Šveđanima. Radnja knjige se zbiva u vremenu do 1966, i već tada se mogu razaznati znaci njihove društvene retardacije.

Citat:
Pre dve godine sam se opet bio zapio - desava mi se to povremeno - i, onako pijan, samosam seo za volan i odjurio pravo za Jugoslaviju. Osam dana nisam dolazio na posao. I mirno sam primio otkaz. Kriv sam, sta imam da se bunim? Ali moj sindikat se pobunio; a ovde je sindikat veoma jak. "On", kazu, "ima pravo da vidi svoju domovinu. On ima pravo da vidi svoje more. Kakva smo mi zemlja ako nasem najboljem radniku ne mozemo da dozvolimo da vidi svoje more?"
A ja, kazem, nisam imao pravo, a nisam imao ni volje nikoga da molim, iako mi se posao bas nije menjao: svih osam godina sam u istoj fabrici. I lepo im, ljudski kazem: "Sta se, bre, zezate? Kakvo more, kakvi bakraci!
Niti sam na more isao niti koji djavo. Bio sam se nazdrekao. Zato bi me i u mojoj Jugovini najurili." "A ne", kazu oni. "Svoje dousnike zato ne otpusaju. Otpustili su te zato sto si sindikalista. A uz to ti si jos bio i bolestan! Mi to mozemo i da dokazemo! Ne smeju zbog toga da te otpuste."

Glavu dajem ako je iko od njih ista od toga shvatio. Oni prosto misle da smo svi mi udareni, keve mi! I kad prodju ovuda i cuju kako urlicemo nase pesme i ovakve suze valjamo, oni misle - nismo citavi. 'Leba mi, veze nemaju. Ali, ovako rezonuju: ako si ti lud, slobodno i to mozes da budes, i imas pravo na to, samo nemoj da napravis neki izgred. A za mene su ovako mislili: taj sigurno jeste udaren, ali kad to njemu dodje, on predoseti, pa sedne u kola i ode u njegovu ludu Jugoslaviju. Je li napravio neki saobracajni prekrsaj ? Nije. Je li ucinio nesto drugo? Nije. E, pa onda, u redu! Zar za nas nije jos i bolje sto je otisao?

I prilicna se guzva oko toga napravila. cak su i neke sindikalne novine pocele da me brane - izlazi ovde jedan takav listic: on je, kazu, bio bolestan. Dosao neki dasa iz tih novina. "Ma, jok", kazem mu ja, "niti sam bio bolestan niti je uopste potrebno da se oko toga pravi neka guzva. Naci cu drugi posao." I stvarno sam to odmah mogao.
Ali onda mi moja Inge kaze: "Kazes da si kriv. A ja tebi opet kazem da mi to ne mozemo da razumemo. Kako mozes da budes kriv? Ne mozes da budes kriv. Bio si bolestan! Jer kad neko usred radnog vremena iznenada zaustavi masinu, baci kombinezon i ode u fabricki klub i tamo za tri sata popije dvadeset flasa piva, i poslovodu, koji dodje da ga pozove da se vrati, otera u materinu i gadja praznom flasom, a onda, onako u kosulji po hladnoci, sedne u kola i nekud odjuri, tako da mu zena i dete pet dana ne znaju gde je, i tek se petog dana, ko zna koliko daleko odatle, negde u Austriji osvesti i javi telegramom, i zatim se mirno vrati kao da se nista nije ni desilo, onda to stvarno niko zivi ovde ne moze da shvati. Ko to ovde radi? Ko je to ovde ikad uradio? I bas zato sto ne mozemo da razumemo, mi moramo da mislimo da si bio bolestan. To je - kao nekakva menstruacija.
Kod vas ih, izgleda, imaju i muskarci. I kad ih vec imaju, imaju i pravo na njih. Zato,pusti ti njih neka oni to samo teraju, nemoj ih zadrzavati."

I stvarno su me vratili. A kad sam prvi put dosao na posao, samo sto mi na ulazu nisu slavoluk bili postavili.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 08 ruj 2019, 13:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Svedska dize proracun za obranu, planiraju staviti dodatne poreze bankama i od toga financirati nabavku 60 novih aviona, modernizaciju postojecih, izgradnju dvije podmornice i modernizaciju postojecih, izgradnju novih brodova, te podici broj aktivnih pjesaka. Zemlja koja dva stoljeca sluzbeno nije ratovala, ulaze ogromne novce u obranu i onda neko RH postavi upit sto ce vam avioni, vojska, banke, drzava

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 08 ruj 2019, 19:09 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Kad navale Rusi i Muslimani šta će jadni Šveđani sa svojim stockholmskim sindromom i paranojom od fantomskom rasizma... Bog im pomogo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 09 ruj 2019, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Purger111 je napisao/la:
Nekoliko eksplozija i oštećenih zgrada, ubijen odvjetnik, veteran Isila traži kompenzaciju socijalnog koje mu nisu isplatili za vrijeme borbe, švedski univerzitet je zaključio da kanibalizam može spasiti zemlju od klimatskih promjena. Još jedan uspješan tjedan priveden je kraju u multikulturalnoj utopiji.



Ovo je bilo na drugom TV kanalu po jačini, live. Zar ne postoji netko u SW koji će reći "LUDI SMO".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 09 ruj 2019, 17:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
DrMag je napisao/la:
Svedska dize proracun za obranu, planiraju staviti dodatne poreze bankama i od toga financirati nabavku 60 novih aviona, modernizaciju postojecih, izgradnju dvije podmornice i modernizaciju postojecih, izgradnju novih brodova, te podici broj aktivnih pjesaka. Zemlja koja dva stoljeca sluzbeno nije ratovala, ulaze ogromne novce u obranu i onda neko RH postavi upit sto ce vam avioni, vojska, banke, drzava


Banke isti dan rekle "Taj porez će platiti naši klijenti, sav".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 09 ruj 2019, 19:55 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
90% novopridošlih doktora i astrofizičara nezaposleno i živi od socijalne pomoći, priča se o nabavci naoružanja, a ekonomska kriza pred vratima Europe i svijeta. Predlažem da temu preimenujemo u krah multietnićarsko-demografske politike svidisten izlamofajls.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 15 ruj 2019, 19:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
- U zadnje vrijeme imaju epidemiju mučenja životinja. Sve što mogu uhvatiti, ježevi, mačke, psi, konji, krave, svinje. Muče ih i udaraju pa često na kraju poliju sa nečim zapaljivim i zapale.


Mora im političarka porijeklom iz Middle East reći ko to radi.
Svaki dan zabilježene pojave mučenja i ubijanja raznih životinja.
(Možete provući krot GT)

https://www.facebook.com/Www.naimas.se/ ... 980521618/

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 17 ruj 2019, 08:33 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Učenik donio granatu u predškolu, u drugom incidentu žena ozlijeđena u eksploziji, reper s 280 000 subscribera na YouTube-u traži da se pucaju, porobljavaju i ubijaju bijelci, silovanja u Štokholmu porasla za još 20%, dvoje ljudi ozlijeđeno u pucnjavi iz automatskog oružja, grupno silovanje, silovanje i prijetnja ubojstvom dok je žena šetala psa, milijuni se troše na stanove za migrante. U no-go zonama se unajmljuju privatne tvrtke (plačenici) koje će čuvati red; zvuči ko uvod u rat s kalifatskim pobunjenicima koji tamo vladaju. Švedska izbacila 50 migranata (ajde nešto lijepo za promjenu).

Sweden: Bomb squad called out to preschool after boy brings hand grenade to school
https://voiceofeurope.com/2019/09/swede ... to-school/

Sweden: Blast in Lund seriously injures woman
https://voiceofeurope.com/2019/09/swede ... res-woman/

Sweden: Nigerian migrant rapper with 280,000 YouTube subs urges blacks to shoot, enslave, and kill white people
https://voiceofeurope.com/2019/09/swede ... te-people/

Swedish Dystopia: “Rapes in Stockholm have increased by 20 percent”
https://voiceofeurope.com/2019/09/swedi ... 0-percent/

Sweden: 2 people injured by automatic gunfire in Nacka
https://voiceofeurope.com/2019/09/swede ... -in-nacka/

Sweden: Gang rape in Luleå, police currently looking for ‘two dark-skinned men’
https://voiceofeurope.com/2019/09/swede ... inned-men/

Sweden: Women raped under knife threat while out walking her dog in Österåker
https://voiceofeurope.com/2019/09/swede ... osteraker/

Swedish government expels 50 Afghan migrants
https://voiceofeurope.com/2019/09/swedi ... -migrants/

Swedish government invests millions of euros to house Afghan migrants
https://voiceofeurope.com/2019/09/swedi ... -migrants/

Swedish Dystopia: No-go zones hire private security firms to compensate for a lack of police
https://voiceofeurope.com/2019/09/swedi ... of-police/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 21 ruj 2019, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dovukli bivšeg šefa US policije, i plaćaju ga, da im riješi problem bombi i eksploziva. Kaže tip da je u USA to nemoguća stvar, nikad vidio za vrijeme svoje karijere da se u kriminalu koriste bombe i eksploziv. Hebi ga, švedski kriminal drže muslimani. Ljudi rade sa onim što im tradicionalno leži pri srcu.

Usput im tip rekao da ne mogu riješiti taj problem kako ga riješavaju, istragama nakon eksplozije. Previše nereda i istrage predugo traju.

A da pitaju babu Anđu iz dalmatinskog zaleđa kako riještiti taj problem žena bi im rekla sve u 1 rečenici: Ne primajte više muslimana u svoju zemlju.
-----------------
Kina upozorava svoje građane i savjetuje ih da izbjegavaju Švedsku. Šansa da ćeš završiti sa nožem pod vratom opljačkan je prevelika.
(Samo u ovoj godini kinesko veleposlanstvo primilo 110 prijava pljačke svojih državljana, švedska policija riješila zero, nula slučajeva)
----------------
Nemojte misliti da švedske vlasti spavaju i ništa ne rade. Anti-teroristička specijalna jedinica u punom sastavu upala ženi sa dvoje djece u kuću jer je muž osumnjičen da je u lovu upucao vuka. Duge cijevi i crveni laseri na tijelu Šveđanke i njene dvoje male djece. Nezaboravna scena.
Premijer obećava Švedsku napraviti sigurnom državom kad spasi svijet od klimatskih promjena. Neko u društvu mu je dobacio da u Sahari i na Antarktici ne postoje nikakve klimatske promjene već tisućama godina. Premijeru je naglo pozlilo i počeo je povraćati.
---------------------
Obavještajna tajna služba im je jako ljubazna i napredna. Sad se pokazalo da su u Švedskoj dočekali ISIL borca i svojim vozilom ga odpeljali na operacije i liječenje od ratnih rana. Poslije ga pustili da ide nazad u Siriju širiti svoj kalifat.
Sad je tip kod Kurda u zatvoru. Njegov sin izletio javno da tajna policija opet pokazuje interes da ga spasi i dovuče u Švedsku.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 21 ruj 2019, 15:16 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Odoh na druzenje u Velebit. Sweden Yes!

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4287 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 172  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr i 36 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO