HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Transabled
PostPostano: 05 kol 2019, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Dragi forumaši , ako ste mislili da u današnjem ludom zapadnom svetu još luđih tzv.identiteta i njihovih grupacija je sve već rečeno , e pa zajebali ste se , postoje i "Transabled people and transabled community" kao relevantni. :scared

https://www.rebelcircus.com/blog/people-are-becoming-disabled-by-choice-and-calling-themselves-transabled/

Ovde ne bi bio problem to da takvi likovi postoje , jer samopovređivanje i ostali mazohizmi su poznati kod ljudi , ali da se oni udružuju u vidu svog "samopovređujućeg identiteta" nisam mogao verovati i da ih još priznaju kao relevatne u društvu.

Pročitah članak i videh da se sataju i njihovo razmišljanje je u duhu različitosti i prihvaćanju , tipa slave različitost,venčavaju se međusobno, i prave žurke kad neko od njih izađe iz ormana i uradi sebi prvu amputaciju. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transabled
PostPostano: 05 kol 2019, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Jel mogu onda u invalidsku penziju kad odluče biti "disabled"?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transabled
PostPostano: 05 kol 2019, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Anti-Zlobnjak je napisao/la:
Jel mogu onda u invalidsku penziju kad odluče biti "disabled"?


Pa ne bi me čudilo da uskoro krenu u proteste socijalne prirode i kako su im zakinuta prava zbog diskriminacije, i zbog toga će tražiti invalidsku penziju bez obzira što su sami sebe osakatili , jer to samoosakaćivanje je njihov identitet i oni ganisu birali, kao što ovi primaju državne dopletke zbog raznih paraliza i invalidnosti od svog rođenja.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transabled
PostPostano: 06 kol 2019, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Prije par mjeseci je neki degenerik iz kanade tražio amputaciju ruke ili nego jer se osjećao kao bogalj. Pa su izvršili amputaciju.

Zato se postavlja pitanje tko je luđi tu, doktori ili taj mentalni bolesnik?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transabled
PostPostano: 07 kol 2019, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
horus je napisao/la:
Prije par mjeseci je neki degenerik iz kanade tražio amputaciju ruke ili nego jer se osjećao kao bogalj. Pa su izvršili amputaciju.

Zato se postavlja pitanje tko je luđi tu, doktori ili taj mentalni bolesnik?


Odlično što si ovo pomenuo jer ovo što si naveo je jedan od razloga zašto sam protiv abortusa.

Svi oni koji podržavaju abortus govore da žena ima pravo raditi šta hoće sa svojim telom , i već decenijama ide ista parola “My body, my choice” , ali kad bi ja sad hteo da amputiramsebi ruku i još mi pri tome asistira dokator , ja bi završio na psihijatriji a doktor koji mi je pomogao u amputaciji u zatvoru.
Dok žene koje izvrše abortus se smatraju hrabrim danas i nijedan od njih nije završila na psihijatriji jer je sebe sakatila kao nijedan doktor koji je vršio abortuse u zatvor.

Ali eto vidim sad primer koji si ti naveo , tako da izgleda da se radi na bilo čumu samo da opravdaju ljudski hirovi i boleštine.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transabled
PostPostano: 07 kol 2019, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
joe enter je napisao/la:
horus je napisao/la:
Prije par mjeseci je neki degenerik iz kanade tražio amputaciju ruke ili nego jer se osjećao kao bogalj. Pa su izvršili amputaciju.

Zato se postavlja pitanje tko je luđi tu, doktori ili taj mentalni bolesnik?


Odlično što si ovo pomenuo jer ovo što si naveo je jedan od razloga zašto sam protiv abortusa.

Svi oni koji podržavaju abortus govore da žena ima pravo raditi šta hoće sa svojim telom , i već decenijama ide ista parola “My body, my choice” , ali kad bi ja sad hteo da amputiramsebi ruku i još mi pri tome asistira dokator , ja bi završio na psihijatriji a doktor koji mi je pomogao u amputaciji u zatvoru.
Dok žene koje izvrše abortus se smatraju hrabrim danas i nijedan od njih nije završila na psihijatriji jer je sebe sakatila kao nijedan doktor koji je vršio abortuse u zatvor.

Ali eto vidim sad primer koji si ti naveo , tako da izgleda da se radi na bilo čumu samo da opravdaju ljudski hirovi i boleštine.


Gamad koja svom silom brani čedomorstvo odnosno abortus, u isto se vrijeme protivi smrtnoj kazni i traži ukidanje svugdje.

Logika je nadasve psihopatksa, odnosno da se nerođeno dijete smije izmasakrirat, jer nema pravo na život ako tako poremećena mater odluči.
Za nekog ubojicu, silovatelja, pedofila i sl. vrijedi druga naravno pravila, ona kao humanistička, pa ste stoku ne smije smaknuti, ne bitno o kakvoj se životniji u ljudskom naličju radi, te je ne bitno koliko je zla počinila takva zvijer i života uništila.

Društvo koji potiče psihopatsko ponašanje pojedinaca postaje sociopatsko društvo, čemu smo upravo svjedoci.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr, Navodni Poslanik i 35 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO