|
|
Stranica: 141/317.
|
[ 7911 post(ov)a ] |
|
Autor/ica |
Poruka |
weasel
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 21:36 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58 Postovi: 21112
|
joe enter je napisao/la: Amerika je simbol demokratije i moderne državnosti i ako ona nestane nestaje i demokratijai državnost kakvu danas poznajemo. ti to ozbiljno?  Preživjet ćemo i bez njih, njihov tip demokracije ne bi nikom poželio...
_________________ #Zoki 2024
Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata
|
|
Vrh |
|
 |
podrinje
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 21:37 |
|
Pridružen/a: 25 sij 2020, 16:08 Postovi: 4001 Lokacija: Свет
|
joe enter je napisao/la: Samo budale mogu likovati nad ovim , jer ako se Amerika uruši izznutra zapadna civilizacija će otići u tri lepe. Amerika je simbol demokratije i moderne državnosti i ako ona nestane nestaje i demokratijai državnost kakvu danas poznajemo. Zapadna civilizacija JE otišla u tri lepe, iz ovog nema povratka na staro. Mogu da potraju još neko vreme, ali dani slave i moći su završeni. Ne treba brinuti zbog toga, niti se plašiti promena. Sve je to deo božije promisli, i sve biva kako nam je kazano da će biti.
_________________ Долетеће бели голуб, једне зоре ране...
|
|
Vrh |
|
 |
Planina
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 21:39 |
|
Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28 Postovi: 5732 Lokacija: planina Upozorenja: 1
|
joe enter je napisao/la: Samo budale mogu likovati nad ovim , jer ako se Amerika uruši izznutra zapadna civilizacija će otići u tri lepe. Amerika je simbol demokratije i moderne državnosti i ako ona nestane nestaje i demokratijai državnost kakvu danas poznajemo. Zapadna civilizacija ide u 3 lepe kako god okreneš. I naravno da ćemo likovati, koliko su nam zla nanili (i i dalje rade, podržavaju islamiste di god ih ima), još najbolje da ćemo ih žaliti. Samo neka gori. 
|
|
Vrh |
|
 |
master_mind_
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 21:40 |
|
Pridružen/a: 01 sij 2015, 22:05 Postovi: 2956
|
joe enter je napisao/la: Samo budale mogu likovati nad ovim , jer ako se Amerika uruši izznutra zapadna civilizacija će otići u tri lepe. Amerika je simbol demokratije i moderne državnosti i ako ona nestane nestaje i demokratijai državnost kakvu danas poznajemo. Svaka civilizacija mora doći kraju, to je jedan povijesni zakon. Da nema tog petrdolloara kojim Ameri drže cijeli svijet nitko ih ne bi šljivio ni pol posto. Američki liberalizam je uveo Europi ono najgore, gay brakove, laganu legalizaciju pedofilije, korrupciju, ratove, masovnu imigraciju iz Afrike i Azije, divlji kapitalizam... za dobrobit čovječanstva to zlo mora umrijeti. Nadam se samo da će iz tog pepela Europa i njene vrijednosti izrasti kao feniks.
|
|
Vrh |
|
 |
weasel
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 21:46 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58 Postovi: 21112
|
master_mind_ je napisao/la: Američki liberalizam je uveo Europi ono najgore, gay brakove, laganu legalizaciju pedofilije, korrupciju, ratove, masovnu imigraciju iz Afrike i Azije, divlji kapitalizam... za dobrobit čovječanstva to zlo mora umrijeti.
Nadam se samo da će iz tog pepela Europa i njene vrijednosti izrasti kao feniks. Europa treba prerezati pupčanu vrpcu prema americi koja postoji još od kraja ww2. Oni su nam danas samo teret nikakve koristi od njih nemamo. Rusi više nemaju namjeru jurišati na Berlin ili Pariz i 90% problema je riješeno ako smo si dobri s Rusima. Trebamo gurati svoje vrijednosti, svoju kulturu i svoj način života a vi preko bare neka se kuhaju.
_________________ #Zoki 2024
Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata
|
|
Vrh |
|
 |
podrinje
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 21:47 |
|
Pridružen/a: 25 sij 2020, 16:08 Postovi: 4001 Lokacija: Свет
|
master_mind_ je napisao/la: joe enter je napisao/la: Samo budale mogu likovati nad ovim , jer ako se Amerika uruši izznutra zapadna civilizacija će otići u tri lepe. Amerika je simbol demokratije i moderne državnosti i ako ona nestane nestaje i demokratijai državnost kakvu danas poznajemo. Svaka civilizacija mora doći kraju, to je jedan povijesni zakon. Da nema tog petrdolloara kojim Ameri drže cijeli svijet nitko ih ne bi šljivio ni pol posto. Američki liberalizam je uveo Europi ono najgore, gay brakove, laganu legalizaciju pedofilije, korrupciju, ratove, masovnu imigraciju iz Afrike i Azije, divlji kapitalizam... za dobrobit čovječanstva to zlo mora umrijeti. Nadam se samo da će iz tog pepela Europa i njene vrijednosti izrasti kao feniks. Da su gotovi i da nije neka šteta, slažem se. Da ćemo lakše disati bez njih, nećemo. Nastaće vakuum moći, neko će se brzo uglaviti. Žuta rasa je najbolji kandidat da ih zameni, crnci nemaju kefalo za to.
_________________ Долетеће бели голуб, једне зоре ране...
|
|
Vrh |
|
 |
weasel
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 22:00 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58 Postovi: 21112
|
Zašto itko misli da će nakon Amerike opet doći neki hegemon? To se naprosto neće dogoditi, kroz povijest nije bilo baš puno perioda gdje je jedna sila imala apsolutni primat u svijetu. Bilo je naravno primjera poput Rima ili Britanskog Carstva u 19. stoljeću ili Amerike zadnjih 30 godina ali to je doslovno 1% vremena zabilježene povijesti. U preostalih 99% vremena je balans moći između sila i mi se danas vraćamo u jednu takvu ephu. Nove velesile su Rusija, Kina, EU, Indija i vidjet ćemo tko će se još pojaviti. Sličan period ovom koji nam dolazi je bio u 18. stoljeću kada je balans moći bio između Britanije, Francuske, Pruske, Rusije i Austrije. Ono što nije dobro je da u takvom balansu moći dolazi do puuuno više sukoba i ratova nego kada imamo samo jednu velesilu. Googlajte samo ratove u 18. stoljeću i naći ćete ih doslovce hrpu dok ih u 19. stoljeću ima tek nekoliko.
_________________ #Zoki 2024
Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata
|
|
Vrh |
|
 |
Bobovac
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 22:08 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09 Postovi: 26126 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
Svi smo mi odrasli uz američke vrijednosti, odgajani kroz američku kulturu i imamo u sebi dio i američkog identiteta. Ja sebe ne mogu zamisliti bez njega. Od TV i filmova, glazbe i stripova, engleskog jezika, kuhinje, stila oblačenja, interneta, načina života itd. Jednostavno, to je dio mene i svijet bez USA kao vodeće zemlje u mnogim aspektima ne bi više bio moj svijet. Nešto kao Izetu Fazlinoviću postkomunistički svijet.
Ali, ne bojim se ja da će do toga doći skoro i bez Velikog rata. Prevelika je Amerika da bi za našeg života izgubila primat u svijetu.
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
Vrh |
|
 |
podrinje
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 22:11 |
|
Pridružen/a: 25 sij 2020, 16:08 Postovi: 4001 Lokacija: Свет
|
weasel je napisao/la: Zašto itko misli da će nakon Amerike opet doći neki hegemon? To se naprosto neće dogoditi, kroz povijest nije bilo baš puno perioda gdje je jedna sila imala apsolutni primat u svijetu. Bilo je naravno primjera poput Rima ili Britanskog Carstva u 19. stoljeću ili Amerike zadnjih 30 godina ali to je doslovno 1% vremena zabilježene povijesti. U preostalih 99% vremena je balans moći između sila i mi se danas vraćamo u jednu takvu ephu. Nove velesile su Rusija, Kina, EU, Indija i vidjet ćemo tko će se još pojaviti. Sličan period ovom koji nam dolazi je bio u 18. stoljeću kada je balans moći bio između Britanije, Francuske, Pruske, Rusije i Austrije. Ono što nije dobro je da u takvom balansu moći dolazi do puuuno više sukoba i ratova nego kada imamo samo jednu velesilu. Googlajte samo ratove u 18. stoljeću i naći ćete ih doslovce hrpu dok ih u 19. stoljeću ima tek nekoliko. To ti je kao u Andrićevoj ćupriji, kada opisuje kako Austrougari zakivaju carske naredbe na višegradskom mostu, a nisu se još ni tragovi kopita turske konjice pogubili iz bosanskog blata.
_________________ Долетеће бели голуб, једне зоре ране...
|
|
Vrh |
|
 |
master_mind_
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 22:19 |
|
Pridružen/a: 01 sij 2015, 22:05 Postovi: 2956
|
weasel je napisao/la: master_mind_ je napisao/la: Američki liberalizam je uveo Europi ono najgore, gay brakove, laganu legalizaciju pedofilije, korrupciju, ratove, masovnu imigraciju iz Afrike i Azije, divlji kapitalizam... za dobrobit čovječanstva to zlo mora umrijeti.
Nadam se samo da će iz tog pepela Europa i njene vrijednosti izrasti kao feniks. Europa treba prerezati pupčanu vrpcu prema americi koja postoji još od kraja ww2. Oni su nam danas samo teret nikakve koristi od njih nemamo. Rusi više nemaju namjeru jurišati na Berlin ili Pariz i 90% problema je riješeno ako smo si dobri s Rusima. Trebamo gurati svoje vrijednosti, svoju kulturu i svoj način života a vi preko bare neka se kuhaju. Da, samo Amerikanci nisu okupirali Europu vojno već soft powerom. S jedne strane kontroliraju svjetski protok kapitala i financijska, a druge na kulturnoj razini kontroliraju medije i filmsku industriju, tako da se rađaju nove generacije degenerika koji upijaju propagandu Hollywoda. Onaj talijanski socijalist albanskog porijekla Antonio Gramschi to je nazvao kulturnom hegemonijom. Međutim, jedina karika koji uništava tu cijelu konstrukciju je petrodollar. Kada zemlje više ne bi vezale svoje valute uz dolar cijela američka hegemonija će propasti.
|
|
Vrh |
|
 |
master_mind_
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 22:20 |
|
Pridružen/a: 01 sij 2015, 22:05 Postovi: 2956
|
podrinje je napisao/la: Da su gotovi i da nije neka šteta, slažem se. Da ćemo lakše disati bez njih, nećemo. Nastaće vakuum moći, neko će se brzo uglaviti.
Žuta rasa je najbolji kandidat da ih zameni, crnci nemaju kefalo za to. To mi je jasno. Kada bi Amerike nastalo rekao bih da bi Rusi preko svoje ucjene nafton i Kinezi ušli u kompeticijom za novi vakuum. Međutim, rekao bih da je i to bolje nego sadašnje stanje. Doba vojnih zauzimanja su gotova.
|
|
Vrh |
|
 |
weasel
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 22:24 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58 Postovi: 21112
|
master_mind_ je napisao/la: weasel je napisao/la: Europa treba prerezati pupčanu vrpcu prema americi koja postoji još od kraja ww2. Oni su nam danas samo teret nikakve koristi od njih nemamo. Rusi više nemaju namjeru jurišati na Berlin ili Pariz i 90% problema je riješeno ako smo si dobri s Rusima. Trebamo gurati svoje vrijednosti, svoju kulturu i svoj način života a vi preko bare neka se kuhaju. Da, samo Amerikanci nisu okupirali Europu vojno već soft powerom. S jedne strane kontroliraju svjetski protok kapitala i financijska, a druge na kulturnoj razini kontroliraju medije i filmsku industriju, tako da se rađaju nove generacije degenerika koji upijaju propagandu Hollywoda. Onaj talijanski socijalist albanskog porijekla Antonio Gramschi to je nazvao kulturnom hegemonijom. Međutim, jedina karika koji uništava tu cijelu konstrukciju je petrodollar. Kada zemlje više ne bi vezale svoje valute uz dolar cijela američka hegemonija će propasti. Oni trenutno imaju kontrolu zbog nafte ali kad im iz šapa odleti ta snažna poluga oni su gotovi. Kina ima trenutno najveće banke na svijetu s najviše kapitala i kad njih pusti s lanaca na Amerikance ne piše im se dobro. Mediji i filmska industrija bi mogli ostati dugoročan problem oni će nastaviti širiti svoju propagandu i nakon vojne propasti amerike. Njih će 10 puta teže biti izbaciti iz Europe nego američke trupe i NATO.
_________________ #Zoki 2024
Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata
|
|
Vrh |
|
 |
BBC
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 22:26 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48 Postovi: 108338 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
master_mind_ je napisao/la: Da, samo Amerikanci nisu okupirali Europu vojno već soft powerom. S jedne strane kontroliraju svjetski protok kapitala i financijska, a druge na kulturnoj razini kontroliraju medije i filmsku industriju, tako da se rađaju nove generacije degenerika koji upijaju propagandu Hollywoda. Onaj talijanski socijalist albanskog porijekla Antonio Gramschi to je nazvao kulturnom hegemonijom.
Međutim, jedina karika koji uništava tu cijelu konstrukciju je petrodollar. Kada zemlje više ne bi vezale svoje valute uz dolar cijela američka hegemonija će propasti. Samo 150 nuklearnih raketa u Europi. I NSA snima komunikaciju svih europskih lidera i bitnih osoba, industrijalaca. Sitnica. Da nas obrane od "Al Qaida" i mrskih ruskih hackers. U Njemačkoj još na snazi kapitulacijski ugovor. Nikad nije poništen.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
Vrh |
|
 |
podrinje
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 22:37 |
|
Pridružen/a: 25 sij 2020, 16:08 Postovi: 4001 Lokacija: Свет
|
|
Vrh |
|
 |
BBC
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 22:39 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48 Postovi: 108338 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
Vijest od prije par dana. Novim sankcijama ne daju Nijemcima da završe 120 kilometara plinovoda iz Rusije. Rusi sad poslali svoja 2 broda da to završe. Kako neko može uopće braniti tu pokvarenu bagru i uopće željeti da opstanu. Znam da mi ne odlučujemo o takvim stvarima ali ipak.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
Vrh |
|
 |
pakovic
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 22:42 |
|
Pridružen/a: 23 lip 2009, 19:32 Postovi: 625
|
master_mind_ je napisao/la: Da, samo Amerikanci nisu okupirali Europu vojno već soft powerom. S jedne strane kontroliraju svjetski protok kapitala i financijska, a druge na kulturnoj razini kontroliraju medije i filmsku industriju, tako da se rađaju nove generacije degenerika koji upijaju propagandu Hollywoda. Onaj talijanski socijalist albanskog porijekla Antonio Gramschi to je nazvao kulturnom hegemonijom.
Sav američki prestiž direktno je utemeljen na vojnoj moći i pobjedi u 2. svj. ratu a onda i hladnom ratu. Bez toga nikog ne bi bilo briga za njihovu propagandu.
|
|
Vrh |
|
 |
BBC
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 22:55 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48 Postovi: 108338 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
Uvijek se valja podsjećati. Ali ajmo Europo pravi sankcije Kini za Huawei i bez ijednog javno pokazanog dokaza. Dok Intel matične ploče već godinama imaju backdoor dostupan CIA/NSA uz običan sudski nalog. Ne treba im ni to, samo IP adresa. (Intel Management Engine, OS ispod OS-a kojeg mi koristimo. Naš OS ga ne vidi. Mogu upaliti računalo remote, kad je potpuno ugašeno, ne vidiš da je pokrenuto. Ne WOL glupost.) Citat: America's NSA had established an army of "sleeper cells" – malware-infected, remote-controllable computers – on 50,000 networks by the middle of 2012. That's according to the latest leaks from whistleblower Edward Snowden.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
Vrh |
|
 |
podrinje
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 23:11 |
|
Pridružen/a: 25 sij 2020, 16:08 Postovi: 4001 Lokacija: Свет
|
pakovic je napisao/la: master_mind_ je napisao/la: Da, samo Amerikanci nisu okupirali Europu vojno već soft powerom. S jedne strane kontroliraju svjetski protok kapitala i financijska, a druge na kulturnoj razini kontroliraju medije i filmsku industriju, tako da se rađaju nove generacije degenerika koji upijaju propagandu Hollywoda. Onaj talijanski socijalist albanskog porijekla Antonio Gramschi to je nazvao kulturnom hegemonijom.
Sav američki prestiž direktno je utemeljen na vojnoj moći i pobjedi u 2. svj. ratu a onda i hladnom ratu. Bez toga nikog ne bi bilo briga za njihovu propagandu. Koliko im je trebalo da uđu u oba rata, sasvim su solidno kapitalizovali svoje učešće.
_________________ Долетеће бели голуб, једне зоре ране...
|
|
Vrh |
|
 |
podrinje
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 19 lip 2020, 23:43 |
|
Pridružen/a: 25 sij 2020, 16:08 Postovi: 4001 Lokacija: Свет
|
The Luciferian March for One World Government, Ring of Fire, Summer Solstice – 6/21https://z3news.com/w/luciferian-march-w ... awakening/Kao što rekoh ranije, ne nadajte se nekakvoj pauzi u postameričkom svetu. Mi smo na repu istorije, i dolazi vreme nezapamćene tiranije.
_________________ Долетеће бели голуб, једне зоре ране...
|
|
Vrh |
|
 |
daramo
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 20 lip 2020, 10:21 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47 Postovi: 40464 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
Dewashingtonizacija SAD-a
U Portlandu srušena statua prvog američkog predsjednika Georgea Washingtona
Na fotografijama i videozapisima se može vidjeti da su na statui ispisane sljedeće poruke: "Genocidni kolonizator, Ti si na zemlji domorodaca, Životi crnaca su bitni i Veliki Floyd"
I to sve pišu oni koji su isto na domorodačkoj zemlji, što oni ne kupe prnje s nje?
_________________ mostarski europski
|
|
Vrh |
|
 |
divizija
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 20 lip 2020, 10:24 |
|
Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34 Postovi: 23668
|
podrinje je napisao/la: Koliko im je trebalo da uđu u oba rata, sasvim su solidno kapitalizovali svoje učešće. U oba rata su čekal ida se zaraćeni međusobno iscrpe, pa da oni poberu vrhnje. Samo su ih nakon prvog rata Britanci uspjeli, prek osovjih suradnika izolacionista u SADu, izgurati van. Poslje drugog je to bilo nemoguće, i odonda drmaju.
_________________ Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!
|
|
Vrh |
|
 |
novovrijeme
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 20 lip 2020, 10:30 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10 Postovi: 36472
|
weasel je napisao/la: master_mind_ je napisao/la: Da, samo Amerikanci nisu okupirali Europu vojno već soft powerom. S jedne strane kontroliraju svjetski protok kapitala i financijska, a druge na kulturnoj razini kontroliraju medije i filmsku industriju, tako da se rađaju nove generacije degenerika koji upijaju propagandu Hollywoda. Onaj talijanski socijalist albanskog porijekla Antonio Gramschi to je nazvao kulturnom hegemonijom.
Međutim, jedina karika koji uništava tu cijelu konstrukciju je petrodollar. Kada zemlje više ne bi vezale svoje valute uz dolar cijela američka hegemonija će propasti. Oni trenutno imaju kontrolu zbog nafte ali kad im iz šapa odleti ta snažna poluga oni su gotovi. Kina ima trenutno najveće banke na svijetu s najviše kapitala i kad njih pusti s lanaca na Amerikance ne piše im se dobro. Mediji i filmska industrija bi mogli ostati dugoročan problem oni će nastaviti širiti svoju propagandu i nakon vojne propasti amerike. Njih će 10 puta teže biti izbaciti iz Europe nego američke trupe i NATO. Filmska industrija im se svela na domaće superheroje a muzika na bjelački kantri i crnački rep. Malo će ko zažalti za tim sranjima.
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
Vrh |
|
 |
novovrijeme
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 20 lip 2020, 10:34 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10 Postovi: 36472
|
daramo je napisao/la: Dewashingtonizacija SAD-a
U Portlandu srušena statua prvog američkog predsjednika Georgea Washingtona
Na fotografijama i videozapisima se može vidjeti da su na statui ispisane sljedeće poruke: "Genocidni kolonizator, Ti si na zemlji domorodaca, Životi crnaca su bitni i Veliki Floyd"
I to sve pišu oni koji su isto na domorodačkoj zemlji, što oni ne kupe prnje s nje? Onda 99% Amerikanaca treba do pokupi prnje i ostavi zemlju Indijancima.
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
Vrh |
|
 |
joe enter
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 20 lip 2020, 10:53 |
|
Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35 Postovi: 10880
|
novovrijeme je napisao/la: daramo je napisao/la: Dewashingtonizacija SAD-a
U Portlandu srušena statua prvog američkog predsjednika Georgea Washingtona
Na fotografijama i videozapisima se može vidjeti da su na statui ispisane sljedeće poruke: "Genocidni kolonizator, Ti si na zemlji domorodaca, Životi crnaca su bitni i Veliki Floyd"
I to sve pišu oni koji su isto na domorodačkoj zemlji, što oni ne kupe prnje s nje? Onda 99% Amerikanaca treba do pokupi prnje i ostavi zemlju Indijancima. Neka ostanu Indijanci,crnci i ovi beli levičari i LGBTQ , a u Evrupu se rvate svi ovi hrišćanski naoružani belci koji će odlično doći da se rešimo migranata iz islamskih i afričkih zemalja. Voleo bi videti kako bi USA funkcionisala bez konzervativnih hrišćana tj.kako bi je vodili crnci i gejevi. Evo videa gde se beli farmeri vraćaju u JužnuAfriku jer su ih proterali crnački aktivisti zbog rasističke prošlosti i da im je zemlja oteta , i gle čuda dočekani su kao spasiitelji od samih crnacaseljaka jer čim su oni otišli sve je otišlo u tri lepe.
_________________ O turčine za nevolju kume A ti vlaše silom pobratime
|
|
Vrh |
|
 |
Purger111
|
Naslov: Re: USA - zbirna tema Postano: 20 lip 2020, 11:22 |
|
Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20 Postovi: 3502
|
Najbolje da se sva naša "kolonizatorska" rasa vrati na mjesto gdje su živjeli prvi homo sapiensi.  Sve šta smo ikad izgradili je jedan veliki spomenik kolonizaciji, genocidu i uništavanju okoliša.
|
|
Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 38 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|