HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7905 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 317  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 03 ruj 2019, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Diablo je napisao/la:
horus je napisao/la:
Nema smisla odabrat miragea sa niti jednog političkog niti stručnoj stajališta, jedino gluplje od toga bi bio odabir bildtovog grippena.

Bolje i to nego nešto američke proizvodnje, pogotovo kada vidimo njihovo ponašanje u bih...


Amerikanci su ***, uvijek bili i uvijek će biti.
Njihovo djelovanje u bih je i rezultat krajnje autodestruktvne detuđmanizatorske politike u RH koje se provodi od 1999. do danas.

Ako se mi ne borimo za sebe onda nema smisla išta očekivati od tuđina!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 03 ruj 2019, 11:27 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
horus je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Bolje i to nego nešto američke proizvodnje, pogotovo kada vidimo njihovo ponašanje u bih...


Amerikanci su ***, uvijek bili i uvijek će biti.
Njihovo djelovanje u bih je i rezultat krajnje autodestruktvne detuđmanizatorske politike u RH koje se provodi od 1999. do danas.

Ako se mi ne borimo za sebe onda nema smisla išta očekivati od tuđina!

Ako za nove rafale nema love onda bolje i Mirag nego nesto od amera ili svedjana...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 03 ruj 2019, 11:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Nebi se ja igrao sa tim Miraže avionima, navikli su da padaju na našem podneblju ... :zubati


_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 03 ruj 2019, 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Diablo je napisao/la:
horus je napisao/la:

Amerikanci su ***, uvijek bili i uvijek će biti.
Njihovo djelovanje u bih je i rezultat krajnje autodestruktvne detuđmanizatorske politike u RH koje se provodi od 1999. do danas.

Ako se mi ne borimo za sebe onda nema smisla išta očekivati od tuđina!

Ako za nove rafale nema love onda bolje i Mirag nego nesto od amera ili svedjana...


Da imamo mozga i političare a ne kmetove i poltrone zrakoplove bi riješili u kompletu s pzo kod rusa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 03 ruj 2019, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
horus je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Zašto? :neznam


Po meni je to mrtva platforma, jedini smisao uzet mirage je ako se planira u bližoj budućnosti preći na dessault rafale.
Ali kako naši imbecili planiraju zadržati avion u aktivnoj uporabi oko 2000h, odnosno imati cca 100h naleta u godini dana to ispada ugrubo oko 20 godina, što je naravno suludo tak da od rafalea nema ništa.
Na vpit-u je sve daleko detaljnije obrađeno/objašnjeno od ljudi koji se puno više kuže u tematiku.

Nabavku zrakoplova gledam više sa političkoj stajališta (tj. geopolitičkog, iako je taj pojam nepoznanica za našu politiku).
Zato je meni na pr. grippen aposolutno neprihvatljiv.

Daleko od toga da je Mirage mrtva platforma, pogotovo zadnje verzije, nađi bilo koju zadaću - ulogu, a da je ne može kvalitetno odraditi, veliki izbor naoružanja koji se konstantno unapređuje. U svakom slučaju to je privremeno rješenje, jer prije ili kasnije se prelazi na sljedeću generaciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 03 ruj 2019, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
LakePlacid je napisao/la:
Nebi se ja igrao sa tim Miraže avionima, navikli su da padaju na našem podneblju ... :zubati



Gdje ti vidis Mirage?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 03 ruj 2019, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
DrMag je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Nebi se ja igrao sa tim Miraže avionima, navikli su da padaju na našem podneblju ... :zubati



Gdje ti vidis Mirage?

Pogotovo gdje vidi M2000-5? :zubati
Glupi frančezi se spustili malo niže da vide čega ima i popili iglu u guzicu.

Ovo na snimku su A-cenke...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 03 ruj 2019, 23:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Mar-kan je napisao/la:
horus je napisao/la:

Po meni je to mrtva platforma, jedini smisao uzet mirage je ako se planira u bližoj budućnosti preći na dessault rafale.
Ali kako naši imbecili planiraju zadržati avion u aktivnoj uporabi oko 2000h, odnosno imati cca 100h naleta u godini dana to ispada ugrubo oko 20 godina, što je naravno suludo tak da od rafalea nema ništa.
Na vpit-u je sve daleko detaljnije obrađeno/objašnjeno od ljudi koji se puno više kuže u tematiku.

Nabavku zrakoplova gledam više sa političkoj stajališta (tj. geopolitičkog, iako je taj pojam nepoznanica za našu politiku).
Zato je meni na pr. grippen aposolutno neprihvatljiv.

Daleko od toga da je Mirage mrtva platforma, pogotovo zadnje verzije, nađi bilo koju zadaću - ulogu, a da je ne može kvalitetno odraditi, veliki izbor naoružanja koji se konstantno unapređuje. U svakom slučaju to je privremeno rješenje, jer prije ili kasnije se prelazi na sljedeću generaciju.


mrtva ili dead end u kontekstu o kojem naši veleumi i reinkarnacije sun tzua pričaju, a to je 20+ godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 04 ruj 2019, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
horus je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Ako za nove rafale nema love onda bolje i Mirag nego nesto od amera ili svedjana...


Da imamo mozga i političare a ne kmetove i poltrone zrakoplove bi riješili u kompletu s pzo kod rusa.

Pa nisam siguran da kao pripadnica natoa hrvatska smije kupovati avione od rusa.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 04 ruj 2019, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Old Fridolin je napisao/la:

Pa nisam siguran da kao pripadnica natoa hrvatska smije kupovati avione od rusa.


Pogledaj malo što sve grci imaju od rusa, pa propričamo još jednom što se smije ili ne smije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 04 ruj 2019, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4911
Samo budala može kupovat od nekog ko te već jednom prevario...pogotovo što je dobar dio ljudi u RH (pa i moja malenkost) odma reko da će nas židovi prevarit.

Izrael i USA su neprijatelji RH a to su i dokazali, kako napuhavanjem cijene 5x, tako i lažiranjem potvrda o suglasnosti o prodaji USA.

Vidim da je i Plenković uvidio ono o čemu pričam, da je gen.Krstičević za mirovinu, pa je ovaj put u kupovinu poslo "crnog labuda". Sva sreća da su izbori za predsjednika brzo, ako Bog da da ova "šlapa" izgubi, pa onda možda dobijemo nove avione.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 04 ruj 2019, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2019, 20:21
Postovi: 837
Aha amerikanci nas prevarili što su otpočetka postavili uvjete a naši se pravili ludi godinu dana :ucelo
Kako vas nije sramota što Bugari (najsiromašnija zemlja EU) plaćaju milijardu za nove avione, Slovaci isto tako, a vi biste mukte avione, kao cigani koji prose po svijetu očekujući sadaku?
Evo gledam nedavno Mađarska kupuje ganc nove leoparde i pancerhaubice, Singapur kupuje 66 ganc novih F-16 ica, svi se isprse i plate jedino bi hrvatske jugooficirčine odrasle u socijalizmu htjele sadake i glumili Tita i nesvrstane, kao mi bi se naguzili malo ovima, ao nam ovi ne daju na njih ćemo se naljutiti pa ćemo onda kod ovih drugih, stvarno me sramota kakvih ljudi ima u mom narodu kad čitam ovih zadnjih par postova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 04 ruj 2019, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Clint Eastwood je napisao/la:
Aha amerikanci nas prevarili što su otpočetka postavili uvjete a naši se pravili ludi godinu dana :ucelo
Kako vas nije sramota što Bugari (najsiromašnija zemlja EU) plaćaju milijardu za nove avione, Slovaci isto tako, a vi biste mukte avione, kao cigani koji prose po svijetu očekujući sadaku?
Evo gledam nedavno Mađarska kupuje ganc nove leoparde i pancerhaubice, Singapur kupuje 66 ganc novih F-16 ica, svi se isprse i plate jedino bi hrvatske jugooficirčine odrasle u socijalizmu htjele sadake i glumili Tita i nesvrstane, kao mi bi se naguzili malo ovima, ao nam ovi ne daju na njih ćemo se naljutiti pa ćemo onda kod ovih drugih, stvarno me sramota kakvih ljudi ima u mom narodu kad čitam ovih zadnjih par postova.


Realno gledano što smo dobili članstvom u nato savezu?
A da, preustroj pobjedničke HV-a u OSRH kao HKoV po jugooficirskoj školi u nato ruhu.
Također je jedan od rezultata usklađivanja s nato standardima "vojska" od 16k ljudi s ministarstvom obrane od 1800 zaposlenika.

Hrvatska baca 400 milijuna KN godišnje samo na podučavanje afganistanskih kozojeba, pa smo dosada ulupali preko 4 milijarde KN odnsono cca 600mil USD, a ima ostale Un misije nise uopće računao.

Cijena 16 f16 vipera je 1,1 milijarda USD, odnosno 68,750,000 USD (koliko je Bugarska platila), znači mogli smo dobit 9 novih Vipera za taj iznos, a ovako smo dobili kurcem po čelu a naši piloti sjede u AD 2019. u MiG 21.

Zato kažem da naši nisu obični poltroni, otišli bi u LM, Dess, i Rusima i rekli, hoćemo 12 zrakoplova dajte ponudu i ćao.
Tko ti da najbolje uvjete od njega uzmeš i ciao bella.

Sama priča od 12 aviona je destilirano sranje cjepljeno svake vojničke logike, jer bi morali imati bar 36 komada po svakoj stručnoj analizi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 04 ruj 2019, 16:52 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2019, 11:58
Postovi: 187
Sad ispade kao da ste mogli da birate hoćete li u OTAN ili ne, kao pitao vas je neko.

_________________
Zarada bitcoina: https://freebitco.in/?r=3063997


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 13 ruj 2019, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58270
Lokacija: DAZP HQ
Vraćaju se "Šepurine".

Ovaj put u Udbini.




_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 13 ruj 2019, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58270
Lokacija: DAZP HQ

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 13 ruj 2019, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
https://www.morh.hr/wp-content/uploads/ ... 052019.pdf
Strateški plan MORH, a nigdar riječi o broju zaposlenika morha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 14 ruj 2019, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 16 ruj 2019, 20:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Puna operativna spremnost Kiowa

OBILJEŽEN ZAVRŠETAK OBUKE NOVIH PILOTA HELIKOPTERA KIOWA WARRIOR




Btw...
Citat:
Vlada produžila rok za davanje ponuda za borbene avione...
Banski dvori ne otkrivaju tko im je sve do danas odgovorio na pismo. No, Dnevniku Nove TV neslužbeno je potvrđeno da će se pričekati još nekoliko dana s obzirom na to da su se neki ponuđači naknadno javili i pokazali interes.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 24 ruj 2019, 14:52 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Citat:
Krstičević odbio ruske borbene avione, njihov veleposlanik tvrdi: "Naši su bolji i puno jeftiniji od zapadnih"

Puno je godina prošlo otkad su se hrvatski vojnici, najviši vojni časnici, djelatnici Ministarstva obrane divili ruskoj tehnici u nekoj hrvatskoj vojnoj bazi.

Jučer se to dogodilo na predstavljanju osam od ukupno deset remontiranih transportnih helikoptera MI 171 Sh kojima ponovno raspolaže Hrvatsko ratno zrakoplovstvo.

Predstavljanje helikoptera bilo je i prilika da ruska strana potakne skromnu vojno-tehničku suradnju Hrvatske i Rusije. “Želimo da hrvatska strana ozbiljno razmotri mogućnost remonta borbenih helikoptera Mi-24. Hrvatska ih ima 6 komada, a s obzirom na to da dugo stoje, mislimo da bi se od njih mogla napraviti dva-tri helikoptera. Moguću suradnju vidimo i u obnovi flote Hrvatske ratne mornarice”, nabrajao je jučer na pisti vojne baze Pleso mogućnosti daljnje vojno-tehničke ruski veleposlanik Anvar Azimov, piše zabranjeni list.

On ipak naglašava su Rusi realisti. “Hrvatska je članica NATO saveza i ima obveze prema drugim članicama. Rusija ne želi konkurirati niti jednom strateškom partneru već nudimo konkretnu pomoć. Rusija je spremna pomoći ako postoji želja s hrvatske strane”, naglasio je.

Hrvatska se već prije više godina jasno opredijelila za prelazak na zapadnu vojnu tehnologiju. Da se od toga ne odustaje, potvrdio je jučer i ministar obrane Damir Krstičević nakon što je pohvalio remont ruskih helikoptera. “Postupno ćemo kroz nekoliko sljedećih godina nabaviti Black Hawk helikoptere od Sjedinjenih Američkih Država.

SAD su nam donirale dva nova helikoptera i očekujem da će oni biti u sustavu Ratnog zrakoplovstva za otprilike dvije godine, a do sredine sljedeće godine ćemo riješiti svu potrebnu dokumentaciju.” Krstičević je bio jasan i po pitanju nabave borbenih aviona: “Želio bih novi avion, četvrte generacije, zapadne proizvodnje”.

“Ali mogu vas uvjeriti da je razina kvalitete ruskih borbenih aviona puno bolja od onoga što partneri nude Hrvatskoj. I ne samo bolja nego i puno jeftinija.”, uvjeravao je Azimov. “Nismo dali ponudu jer Hrvatska to od nas nije tražila. Ali ako nam se obrate, mi smo spremni.”, rekao je. Upitan je li Rusija ljubomorna na zapadne zemlje koje opremaju Hrvatsko ratno zrakoplovstvvo, Azimov odgovara: “Nismo ljubomorni jer smo jači od svih njih”.

Remont deset transportnih helikoptera Mi 171Sh trajao je više od godinu dana i vrijedan je 206,9 milijuna kuna. Nositelj remonta bio je Zrakoplovno-tehnički centar, a njihov inozemni partner je bila ruska tvrtka Russian Helicopters. Oni će se koristiti sljedećih osam godina ili 2000 sati po helikopteru, kada će biti vrijeme za novi remont.

Dnevnik.ba



Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 24 ruj 2019, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
s one strane dinare je napisao/la:
Citat:
Krstičević odbio ruske borbene avione, njihov veleposlanik tvrdi: "Naši su bolji i puno jeftiniji od zapadnih"

Puno je godina prošlo otkad su se hrvatski vojnici, najviši vojni časnici, djelatnici Ministarstva obrane divili ruskoj tehnici u nekoj hrvatskoj vojnoj bazi.

Jučer se to dogodilo na predstavljanju osam od ukupno deset remontiranih transportnih helikoptera MI 171 Sh kojima ponovno raspolaže Hrvatsko ratno zrakoplovstvo.

Predstavljanje helikoptera bilo je i prilika da ruska strana potakne skromnu vojno-tehničku suradnju Hrvatske i Rusije. “Želimo da hrvatska strana ozbiljno razmotri mogućnost remonta borbenih helikoptera Mi-24. Hrvatska ih ima 6 komada, a s obzirom na to da dugo stoje, mislimo da bi se od njih mogla napraviti dva-tri helikoptera. Moguću suradnju vidimo i u obnovi flote Hrvatske ratne mornarice”, nabrajao je jučer na pisti vojne baze Pleso mogućnosti daljnje vojno-tehničke ruski veleposlanik Anvar Azimov, piše zabranjeni list.

On ipak naglašava su Rusi realisti. “Hrvatska je članica NATO saveza i ima obveze prema drugim članicama. Rusija ne želi konkurirati niti jednom strateškom partneru već nudimo konkretnu pomoć. Rusija je spremna pomoći ako postoji želja s hrvatske strane”, naglasio je.

Hrvatska se već prije više godina jasno opredijelila za prelazak na zapadnu vojnu tehnologiju. Da se od toga ne odustaje, potvrdio je jučer i ministar obrane Damir Krstičević nakon što je pohvalio remont ruskih helikoptera. “Postupno ćemo kroz nekoliko sljedećih godina nabaviti Black Hawk helikoptere od Sjedinjenih Američkih Država.

SAD su nam donirale dva nova helikoptera i očekujem da će oni biti u sustavu Ratnog zrakoplovstva za otprilike dvije godine, a do sredine sljedeće godine ćemo riješiti svu potrebnu dokumentaciju.” Krstičević je bio jasan i po pitanju nabave borbenih aviona: “Želio bih novi avion, četvrte generacije, zapadne proizvodnje”.

“Ali mogu vas uvjeriti da je razina kvalitete ruskih borbenih aviona puno bolja od onoga što partneri nude Hrvatskoj. I ne samo bolja nego i puno jeftinija.”, uvjeravao je Azimov. “Nismo dali ponudu jer Hrvatska to od nas nije tražila. Ali ako nam se obrate, mi smo spremni.”, rekao je. Upitan je li Rusija ljubomorna na zapadne zemlje koje opremaju Hrvatsko ratno zrakoplovstvvo, Azimov odgovara: “Nismo ljubomorni jer smo jači od svih njih”.

Remont deset transportnih helikoptera Mi 171Sh trajao je više od godinu dana i vrijedan je 206,9 milijuna kuna. Nositelj remonta bio je Zrakoplovno-tehnički centar, a njihov inozemni partner je bila ruska tvrtka Russian Helicopters. Oni će se koristiti sljedećih osam godina ili 2000 sati po helikopteru, kada će biti vrijeme za novi remont.

Dnevnik.ba


Kao što sam jednom prije napisao naši bi rađe kupili eskadrilu borbenih roda i na njima letjeli nego ruske avione. Tako nam i treba kad odbijamo ruku pomoći a trčimo za onima koji nas dvadeset godina šamaraju.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 24 ruj 2019, 17:00 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
weasel je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:

Kao što sam jednom prije napisao naši bi rađe kupili eskadrilu borbenih roda i na njima letjeli nego ruske avione. Tako nam i treba kad odbijamo ruku pomoći a trčimo za onima koji nas dvadeset godina šamaraju.


druga sila svijeta se sama nudi, a mi ovako... nakon svih poniženja i pišanja po nama od strane tog prokletog zapada... loše mi je. prokleto vam pleme i sjeme izdajničko podaničko konjušarsko. toliko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 24 ruj 2019, 17:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
s one strane dinare je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Kao što sam jednom prije napisao naši bi rađe kupili eskadrilu borbenih roda i na njima letjeli nego ruske avione. Tako nam i treba kad odbijamo ruku pomoći a trčimo za onima koji nas dvadeset godina šamaraju.


druga sila svijeta se sama nudi, a mi ovako... nakon svih poniženja i pišanja po nama od strane tog prokletog zapada... loše mi je. prokleto vam pleme i sjeme izdajničko podaničko konjušarsko. toliko.


Nisu pereci tu krivi, kriva je politika koja je odnarođena, izdajnička, podanička u konjušarksa. Sam narod nema ništa protiv Rusije, naprotiv.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 24 ruj 2019, 17:23 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
weasel je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:

druga sila svijeta se sama nudi, a mi ovako... nakon svih poniženja i pišanja po nama od strane tog prokletog zapada... loše mi je. prokleto vam pleme i sjeme izdajničko podaničko konjušarsko. toliko.


Nisu pereci tu krivi, kriva je politika koja je odnarođena, izdajnička, podanička u konjušarksa. Sam narod nema ništa protiv Rusije, naprotiv.


pod "vam" sam i mislio na odnarođene izdajničke degenerike i partizančine koje nas vode zadnjih 20 godina.
naravno da narod nema ništa protiv rusa, zašto bi imao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: OSRH
PostPostano: 24 ruj 2019, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Je**li vas Rusi.

Prvi puta smo na pravoj strani svijeta i vi bi opet u nesigurnost istoka ko i 41. ko i 45.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7905 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 317  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO