HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 488 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 20 lis 2016, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Nemam novca za neka veca putovanja. God bless Google Street View na kojem sate i sate provodim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 20 lis 2016, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Mašala Cehek. :D

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 20 lis 2016, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Bio sam u Auschwitzu prošli tjedan. I zamrzio državu više nego prije. Bio i u Krakowu i zamrzio Turke više nego prije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 21 lis 2016, 01:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Vujadin je napisao/la:
Nemam novca za neka veca putovanja. God bless Google Street View na kojem sate i sate provodim.

Za dosta malo eura možeš vidjet svijeta :D
otkrit ću ti tajnu je napisao/la:
Bio sam u Auschwitzu prošli tjedan. I zamrzio državu više nego prije. Bio i u Krakowu i zamrzio Turke više nego prije.

Bio sam u Krakowu, u Auschwitz nisam išao, otišao u Wieliczku :D
Što ćeš gledat stvari koje te deprimiraju ?
Wielizcka je s druge strane RL Moria, pa :D
otkrit ću ti tajnu je napisao/la:
Bio sam u Auschwitzu prošli tjedan. I zamrzio državu više nego prije. Bio i u Krakowu i zamrzio Turke više nego prije.

Amiđa, fora je putovat, preporučam. Ak si u Švedskoj, gore isto ima pun kufer jeftinih ponuda. Kad ćeš putovat, ak ne kad si mlad...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 21 lis 2016, 02:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Bio sam skeptičan. Ali žena je Židovka i željela je da posjetimo. A i sam sam želio vidjeti. Neke stvari su me potresle duboko. Primjerice kada dođeš na mjesto gdje je uslikana ona fotka s hrpom leševa, na tabli ta slika i shvatiš da stojiš na mjestu gdje se nalazila hrpa odnosno metar od nje.

Nikada prije nije ljudski rod izveo nešto takvo, industriju smrti. Ni islam ne može ljude navesti da to čine. Takve stvari činjene su isključivo zbog idolatrije države, najpogubnijeg poganstva od svih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 21 lis 2016, 02:25 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Ja sam posjetio logor Sachsenhausen ne tako davno.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 21 lis 2016, 02:31 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Čovjeku je teško razumiti svo to zlo. Jednostavno, samo zašutiš. Mislim da patnju istinski može razumiti samo onaj ko je bio u logoru.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 21 lis 2016, 02:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Logori za političke zarobljenike, uključujući Auschwitz I, koliko god jesu odvratni i zastrašujući opet su manje zlo od ekterminacijskih poput Birkenaua. To je dno dna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 21 lis 2016, 02:36 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Da. Kasnije su ga Rusi koristili kao logor. Zanimljivo je bilo vidjeti taj široki spektar različitih naroda i segmenata društva koji su tu stradali. Ruski zarobljenici, češki studenti, homofili, protestantski kršćani protivnici nacističkog režima itd itd...

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 21 lis 2016, 12:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Gle, Mongoli su radili kule od ljudskih lubanja.
Ne prečesto i ne svuda, ali ima par dokumentiranih primjeraka.
Za ovo sve ok, ali obično kad putujem se želim zafrkavati, biti raspoložen, a ne se bedirati.
Pričao jedan kolega s posla da je isto bio tamo.
Kaže užas živi.
I ono, išli se slikati, obično kad se slikaš imaš neki instinkt da se nasmiješ. Onda vidiš sliki di ti polunasmijan u sobi s gdje je bila industrija smrti...
I kaže da je miris odvratan.
Ne znam, mene ne privlače tako brutalne stvari.
A i obično nemam puno vremena.
Bio sam 2 puta u Poljskoj i tamo me dojmio jedan plakat.
Ima dvije slike.
U prvoj se prikazuje što se sve u zemlji može vidjeti, nešto tipa;
https://www.google.hr/search?q=poland+t ... 93&bih=530

http://travelbrochures.org/tourism-in-poland/

Ogromna je zemlja, ima tisuću čuda, osobno sam bio samo u Varšavi, Krakovu (i Wielicki), Gdanjsku, Poznanju(bio kojih sat-dva u prolazu), Torunju, Marienburgu ...
Prijatelj bio i u Wroclavu (bivšem Breslau), preporučio ga naveliko...

A druga slika prikazuje što ljudi idu gledati (Auschwitz i slično).
Onak, nije baš neki pametan izbor (no opet, ako je nečija osobna tragedija, ima smisla).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 21 lis 2016, 12:48 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Ceha je napisao/la:
Gle, Mongoli su radili kule od ljudskih lubanja.
Ne prečesto i ne svuda, ali ima par dokumentiranih primjeraka.
Za ovo sve ok, ali obično kad putujem se želim zafrkavati, biti raspoložen, a ne se bedirati.
Pričao jedan kolega s posla da je isto bio tamo.
Kaže užas živi.
I ono, išli se slikati, obično kad se slikaš imaš neki instinkt da se nasmiješ. Onda vidiš sliki di ti polunasmijan u sobi s gdje je bila industrija smrti...
I kaže da je miris odvratan.
Ne znam, mene ne privlače tako brutalne stvari.
A i obično nemam puno vremena.
Bio sam 2 puta u Poljskoj i tamo me dojmio jedan plakat.
Ima dvije slike.
U prvoj se prikazuje što se sve u zemlji može vidjeti, nešto tipa;
https://www.google.hr/search?q=poland+t ... 93&bih=530

http://travelbrochures.org/tourism-in-poland/

Ogromna je zemlja, ima tisuću čuda, osobno sam bio samo u Varšavi, Krakovu (i Wielicki), Gdanjsku, Poznanju(bio kojih sat-dva u prolazu), Torunju, Marienburgu ...
Prijatelj bio i u Wroclavu (bivšem Breslau), preporučio ga naveliko...

A druga slika prikazuje što ljudi idu gledati (Auschwitz i slično).
Onak, nije baš neki pametan izbor (no opet, ako je nečija osobna tragedija, ima smisla).


Ja sam bio u Krakowu. Jeftin alkohol i jos jeftinije kurve... Mada nisam korisnik spomenutih supstanci.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 21 lis 2016, 17:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Amiđa je napisao/la:
Ja sam bio u Krakowu. Jeftin alkohol i jos jeftinije kurve... Mada nisam korisnik spomenutih supstanci.

Pivo sam probao, nije loše, a kurve ne konzumiram.
Sam grad je lijep, s time da imaš smijalica vezanih za poljski. Kava po turecku https://pl.wikipedia.org/wiki/Kawa_po_turecku ti je turska kava.
Ono što se definitivno isplati vidjeti tamo su rudnici soli u Wieliczkoj. Katedrala ispod zemlje :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 21 lis 2016, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Bio sam i tamo. Kapele su fenomenalne. Bude misa svake nedjelje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 06 stu 2016, 19:19 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2840
Države prema broju fotografija u enciklopediji Svijet oko nas iz 1987.

83.-195.: 0
59. Kamerun, Sudan; Zimbabve, Zambija; Namibija, Argentina, Vanuatu, Papuanska Nova Gvineja, Čile, Kuvajt, Šri Lanka, Kolumbija, Mjanmar, Sirija, Belgija, Mađarska, Bugarska, Nigerija, Portugal, Pakistan, Južna Koreja, Alžir, Maršalovi Otoci, Samoa, Island 1
* 44. Lavlja Gora, Bjelokosna Obala, Tunis, Maroko, Gana, Benin, Panama, Bolivija, Tajska, Izrael, Nepal, Češka, Danska, Malezija, Indonezija 2
* 38. Ekvador, Uzbekistan, Aotearoa, Iran, Vatikan, Norveška 3
* 32. Libija, Kenija, Tonga, Saudijska Arabija, JAR, Poljska 4
* 28. Turska, Švedska, Austrija, Irak 5
* 26. Meksiko, Švicarska 6
* 22. Kanada, Španjolska, Peru, Nizozemska 8
* 19. Kosovo, Kina, Australija 9
* 18. Brazil 10
* 16. Japan, Tanzanija 11
* 15. Indija 13
* 14. Grčka 18
* 13. Njemačka 19
* 12. UK 22
* 7. Makedonija, Crna Gora, Rusija, Italija, Egipat 27
* 6. Francuska 34

* 5. Slovenija 59
* 4. Bosna i Hercegovina 64
* 3. Sjedinjene Američke Države 65
* 2. Srbija 69
* 1. Hrvatska 361


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 24 pro 2016, 14:20 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2840
http://putopija.net/author/kresimir/

33 stranice, svaka po 10 putopisa. Lovac iz Potjere Krešimir Međeral-Sučević putovao je 10.5 mjeseci od Hrvatske do Aotearoe bez zrakoplova, služeći se samo automobilima, autobusima i brodovima. Podrobno dokumentira svoje putovanje Hrvatska-Srbija-Bugarska-Turska-Iran-Pakistan-Kina-Vijetnam-Kambodža-Tajska-Malezija-Singapur-Indonezija (Sumatra-Java-Bali-Lombok-Gili-Sumbawa-Flores-Rinca-Timor)-Istočni Timor-Australija-Aotearoa. Nudi mnoštvo vrijednih podataka o azijskoj povijesti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 16 sij 2017, 04:36 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2840


Po jedna predivna slika iz svake zemlje na svijetu. Slika Hrvatske je s Plitvica, a Bosne i Hercegovine Mostar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 02 ožu 2017, 16:00 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2840
https://www.youtube.com/user/ExpozaTravel

Expoza Travel na YouTube-u je izvrsna zbirka po 52 min dugih putopisnih dokumentaraca izrazite kvalitete, koji drže gledatelja stalno zazanimanim. Ja sam pogledao svih 105 dokumentaraca s nazivom "vacation travel guide".

* dokumentarci o Europi: Austrija, Grčka, Portugal, Finska, Francuska, Turska, Nizozemska, Norveška, Irska, Island, Cipar, Makedonija, Bugarska, Španjolska, Italija, Malta, Rusija, Monako, Slovenija, Švedska, Hrvatska; Andaluzija, Kanarski otoci, Azorski otoci, Madeira i Porto Santo, Bretanja, Azurna obala, Toskana, Campania, Tirol, Salzkammergut, Koruška, Cikladi, Rodos, Kreta, Provansa, Sicilija

* dokumentarci o Aziji: Malezija, Mongolija, Indija, Južna Koreja, Sirija, Kambodža, Laos, Jordan, Tajvan, Vijetnam, Tajska, Kina, Nepal, Mjanmar, Oman, UAE, Šri Lanka, Iran, Butan i Sikkim; Tibet, Bali, Radžastan, Sundski otoci, Dani (Nova Gvineja), Himalaja

* dokumentarci o Africi: Maroko, Egipat, Namibija, Tanzanija, Libija, Kenija, Tunis, JAR, Bocvana, Zelenortska Republika, Etiopija, Malavi; NP Virunga u DR Kongu, Hadendoa (Sudan)

* dokumentarci o Sjevernoj Americi: Kanada; Colorado, Kalifornija, Nevada, Arizona, Florida, Utah, Wyoming i Južna Dakota, Nova Engleska, Aljaska, Havaji, Rocky Mountains

* dokumentarci o Srednjoj i Južnoj Americi: Meksiko, Jamajka, Bahami, Kostarika, Brazil, Argentina, Peru, Čile, Venezuela, Ekvador, Kuba; Kokosov otok, Galapagos

* dokumentarci o Australiji i Oceaniji: Walangee (Queensland)

Preporučujem odgledati sve svima koji nisu u prilici putovati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 04 ožu 2017, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Curacao. :wub

slika

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 13 ožu 2017, 14:34 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
slika
Ovde je sve tako veselo jer samo veseli i vedri ljudi mogu obojiti svoja staništa bojama duge. :001_rolleyes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 17 ožu 2017, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ja bih volio posjetiti Pyramiden, Barentsburg i Grumant, ruska naselja na udaljenom norveškom ostrvu Svalbard, neka od njih su i napuštena. U tom sivilu i pustoši pronalazim nešto veoma privlačno.

slika












Zatim Grenland i njegove gradove između kojih ne postoje drumovi već se do njih putuje brodom ili avionom, posebno glavni grad Nuuk. Tačno sam zaljubljen u njegov pejsaž.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 20 ožu 2017, 19:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Šta ima lijepo i pametno da se vidi u Beču? Preporuke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 22 ožu 2017, 20:59 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2840
Tuta je napisao/la:
Šta ima lijepo i pametno da se vidi u Beču? Preporuke.


Puno toga, Beč je do Prvoga svjetskog rata bio peti najveći grad na svijetu.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 03 svi 2017, 15:00 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2840
https://www.youtube.com/user/ALBERTPORTAL

Izvrsna zbirka jako dugih, višesatnih putopisnih uradaka iznimne kvalitete snimki (HD). Atraktivna Ruskinja putuje po svijetu. Nitko u videozapisima ne čita nikakav tekst niti išta piše u kutovima zaslona (nema oznake bilo kakve televizije i sl.). Puke snimke vrijedne divljenja, iako traju od 1.5 do 5 h sasvim se uživim i neprestano zaintrigiran gledam. Najbliže tome kao da sam putujem, mnoštvo dragocjenih prikaza veoma slabo posjećenih zagonetnih zemalja. Jednostavno ekipa snima sebe kako putuju, nisu u pitanju nikakvi pripremljeni dokumentarci.

Ruskinja Diana posjetila je 58 država diljem svih naseljenih kontinenata, u razdoblju od 2009. do 2015. godine. Indonezija, Malezija, Brunej, Singapur, Kambodža, Vijetnam, Meksiko, Gvajana, Surinam, Francuska (uključujući Francusku Gvajanu), Tanzanija, Malavi, Burundi, DR Kongo, Ruanda, Uganda, Kostarika, Gana, Togo, Benin, SAD, Irska, UK (Škotska), Mongolija, Papuanska Nova Gvineja, Kina (uključujući Tibet), JAR, Brazil, Izrael, Egipat, Peru, Južna Koreja, Japan, Italija, Grčka, Fidži, Australija, Španjolska, Malta, Tunis, Gvatemala, Belize, Mjanmar, Laos, Senegal, Gambija, Sjeverna Koreja, Namibija, Madagaskar, Salvador, Honduras, Nikaragva, Etiopija, Panama, Bolivija, Poljska, Portugal.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 05 svi 2017, 19:47 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2840
Danas sam u svome gradu vidio dvije turistice iz Ugande, govornice jezika nyoro (runyoro). Stvarno svi putuju, doduše ove su trenutačno nastanjene u Londonu.

Što se tiče smisla putovanja, pitam se zašto slikavati tijekom putovanja. Netko pođe u Afriku na safari i slika lava ili slona. Koja je vrijednost te slike kad je na svemreži dostupno bezbroj slika, snimki i dokumentaraca o lavovima i slonovima u svim mogućim stanjima? Što ćeš slikavati neku znamenitu građevinu koje se bezbroj slika i snimki iz svih kuteva i u svim godišnjim dobima može lako besplatno naći guglajući? Što ti konkretno znači što si ti autor slike? Sve više ljudi stoga zaključuje da nema previše smisla slikavati krajobraze i građevine kad možeš i kupiti razglednicu, a svatko može naći milijune slika tih krajobraza i građevina na svemreži.

Međutim, turistima ima smisla slikati sebe pored neke znamenitosti. Zašto? Samo kako bi se sliku stavilo na Facebook i pohvalilo se? Odavno je svaki kutak planeta otkriven, istražen, pročešljan, ucrtan u zemljovide i mnoštvom slika i snimki dokumentiran. Ne postoji više zabačeno, divlje ili nepoznato mjesto. Kamo god otputovao, ne ćeš napraviti ništa čudesno ili revolucionarno. Ne ćeš biti ni prvi čovjek ni prvi Europljanin ni prvi Hrvat koji je tamo dospio. Ljudi daju snimiti svoje prve pričesti, maturalne zabave, vjenčanja. Tko će ti to gledati? Nakon vjenčanja snimka se tijekom ostatka života ne pogleda ni pet puta, često nijednom.

Koja je razlika gledati utakmicu na televiziji ili s tribina? Ako želiš baš navijati, derati se, udarati u bubnjeve, isticati transparente, vrijedi poći gledati uživo. Međutim, ukoliko ti je namjera samo gledati utakmicu pomno promatrajući zbivanja na igralištu, čak ti je i bolje pratiti na televizijskom zaslonu. Nitko ti ne zaklanja pogled, nitko ne buči, na televiziji su igrači i akcije puno pregledniji nego s udaljenih tribina. Kao što nema velike razlike gledati utakmicu uživo ili na televiziji, nema velike razlike ni razgledati neke tvrđave, crkve ili muzeje uživo ili virtualno. Ionako je to samo sa svrhom trenutačnog zadovoljstva. Probaj ući u velebno urešenu i oslikanu crkvu i zadivljeno promatrati slikarije i kipove. Za tjedan dana probaj se točno sjetiti što je na tim slikarijama i čiji su to kipovi. Skoro sve ćeš zaboraviti vidio uživo ili virtualno, jer se to obično promatra samo radi trenutačnog doživljaja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Idemo u svijet! Koje bi zemlje / gradove voljeli posjetiti?
PostPostano: 05 svi 2017, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tebe će kanibali negdje pojesti. Čim skupiš novac za put.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 488 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO