HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Očeve poruke na FB otkrivaju da je otac mentalno jako nestabilna osoba i da ima velikih problema sam sa sobom.
Vrijedno ih je analizirati jer se preko njih dobije slika kako je odgajao sina i koliko kvalitetno.

Inače, ovo uopće nije slika roditelja koji tuguje zbog smrti sina. Još on nije u toj fazi, ali bit će. Od toga pobjeći ne može.

Citat:
- Trg krajine se mora preimenovati i dobiti ime po njegovom sinu. (Njegov sin je vrijedniji od svih ostalih vršnjaka u BiH.)

- SAMO NEK NEKOM FALI DLAKA SA GLAVE. (Ja Davor vas čuvam i branim. Niko ne sme da vas bije.)

- BIĆE NAS SVE VIŠE I VIŠE, IDEMO DO KRAJA. (Što je "kraj". Naravno ono što Davor kaže.)

- KOLIKO JE PARA NESTALO IZ KUĆE, DJORDJE RADJENA? (Direktno obraćanje jednoj osobi i stavljanje mete na njegova leđa za mob, lynch masu popularno zvana "Davorova pravda za Davida".)

- Obdukcija, ZLOČINCA, ŽELJKO KARANA, KOJI NEVIDI NA JEDNO OKO, DOKAZAT ĆEMO TO. (Medicinski forenzičar je "zločinac" jer neće da potvrdi Davorove nebulozne teorije.)

- TO JE SLIKA SA DRUGE REOBDUKCIJE, RADJENE 28.03.2018.god KOJU JE RADIO DR. IVICA MILOSAVLJEVIĆ IZ BEOGRADA, FOTODOKUMENTACIJU PRVE OBDUKCIJE RADJENE 25.03.2018god, OD STRANE ZLOČINCA KARANA, JOŠ UVIJEK MI NEDAJU, KOJE SU JOŠ MONSTRUOZNIJE.
(Opet, forenzičar je "zločinac" jer mu ne da materijal iz istrage. Jer po zakonu Davor nema pravo na taj materijal, ali jebeš zakon, idemo do kraja.)

- POZDRAV ZA ZLOČINCA ŽELJKU KARANA, MALO TI JE BIO DŽENAN MEMIĆ, MALO TI JE BIO DAVID DRAGIČEVIĆ, PRAVDA ZA DŽENANA, PRAVDA ZA DAVIDA.
(Karan "zločinac" opet. Iako nikakve veze sa tim Dženanom nema zgodno je izbičevati široke narodne mase na potporu Davoru.)

- 07.05.2018god,DA MI SE PREDAJU, GARDEROBA I LIČNE STVARI MOG SINA DAVIDA DRAGIČEVIĆA. (On zapovijeda institucijama što mu moraju dati, iako nema na to pravo. Ali OK, može proći iz sentimentalnih razloga i uspomena na sina, iako on ne cilja na to, nimalo.)

- SUTRA DO 18 ČASOVA 07.05.2018god DA MI SE LIČNO DOSTAVI PRVI OBDUKCIONI NALAZ SA FOTODOKUMENTACIJOM, 49 FOTOGRAFIJA U BOJI. Zločinca željka karana. (Opet ultimatum i zapovijedanje. U protivnom što ? Ja Davor mogao bih popizditi i pozvati moje cult sljedbenike da ruše po ulicama Banja Luke.)

- NAŠ TRG 18.00 ČASOVA. (To je samo Davorov trg, uskoro i njegovog sina. Ako ne razmišljate kao Davor to nije vaš trg.)

- IDEMO DO KRAJA, PRAVDA ZA DAVIDA. (Do kraja, do kraja.......povikao je Jim Jones.)

- UZEŠTE MI MOJU DUŠU, UZEŠTE NAM KRSNU SLAVU. DJORDJE DAN 2003. (Ne Davore. Mislim da si za to ti kriv i odgovoran.)

- TRG JE NAŠ, DOK NE DOBIJEMO ISTINU I PRAVDU, PRAVDA ZA DAVIDA. (Naš naravno, moj i onih koji me vole.)

- JA, DAVOR DRAGIČEVIĆ I GRUPA PRAVDA ZA DAVIDA ODLUČUJEMO KOLIKO PIRAMIDA IMA NIVOA, A NE GOSPODO VI VIŠE. nastaviće se... (Ja, Davor Silni o tome odlučujem. Zar ne vidite ovu masu ljudi ispred mene. Šta ako ih pozovem na nasilje ?)

- PRVI STE POČELI

- NEMA VIŠE TIK, TAK.

- JA DAVOR DRAGIČEVIĆ DOLAZIM PO VAS, TIK, TAK.

- UBICE, NALOGODAVCI, ZNAM VAS SIGURNO MENI DAVORU DRAGIČEVIĆU, ĆE TE LIČNO ODGOVARATI, VI ZNATE KO STE I JA VAS ZNAM ALI VI MENE NE, konobar DAVOR DRAGIČEVIĆ.

- IDEMO DO KRAJA, PRAVDA ZA DAVIDA, TI DOBRO ZNAŠ DA TVOJ TATA SVE ZNA. (Davidov tata sve zna. Jer koji lider može okupiti toliko ljudi na prosvjedima ako ne zna sve.)

- IMATE VRIJEME DO 06.05 2018GOD DO MOJE I DAVIDOVO KRSNE SLAVE, SLAVE INAČE...... nastaviće se.....

- NEMA AMNESTIJE, IDEMO DO KRAJA, PRAVDA ZA DAVIDA.

- UGASITE RTRS

- ZLOČINCU ŽELJKU KARANA, SATIĆ KUCA TIKA, TAKA, TIK, TAK. DAVOR DRAGIČEVIĆ, PRAVDA ZA DAVIDA.nastaviće se

- ZLOČINAC ŽELJKO KARAN KAŽE, NADJENE SU DVIJE LIČNE KARTE, JEDNA DOMAĆA(ŠTA ZNAČI( DOMAĆA) I AUSTRIJSKA, MOJ SIN JE POSEDOVAO LIČNU KARTU RS, I AUSTRIJSKU RADNU I BORAVIŠNU DOZVOLU NA 5 GODINA, nastaviće se. (Što znači "domaća" ? Hence Karan je "zločinac".)

- CALL 122 FOR MURDER.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588

Na stranu politiku i sve što prati ovaj slučaj, ali lik nije imao veze sa hip hopom, flow se raspada, na nivou početnika iz sredine 90ih, a matra je mobb deep - where ya heart at.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Davor je tako uspješno uspio napraviti da neće nikad saznati što mu se dogodilo sinu te noći. Nisam siguran da to u stvari više njega i zanima.
Stavite se u poziciju bilo kojeg eventualnog svjedoka od te noći. I imate nešto reći što ne odgovara 100% ludim teorijama njegovog oca.

Prozivanje po punom imenu na "prosvjedima" zagarantirano, i ljudima uništen život. Teško da će se ijedan svjedok javiti ikada. Možda kad se to sve smiri, ali puno godina će proći.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Drastično im opao broj Srba koji komentiraju na FB grupi. Proporcionalno tome raste broj muslimana.
Možda su im (Srbima) otežali da napuste grupu ali na komentiranje ih ne mogu natjerati.

Sad recikliraju stare članke od Slobodana Vaskovića. Ne bi li "pogurali" komentiranje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Morate vjerovati meni Slobodanu Vaskoviću na riječ, pošten sam ja. Imam ja puno "stručnjaka" ali ne smijem vam reći imena. Jer bi onda vi googlali i provjerili da ti ljudi ne postoje.

Citat:
Zamolio sam stručnjake sa kojima sarađujem da analiziraju istup Dragana Lukača, ministra policije, na sjednici Narodne skupštine RS i daju svoje mišljenje o njemu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Pogubili su sve konce, na samom pocetku je mozda i licilo koliko toliko na gradjanski bunt kao i na očaj jednog oca koji je izgubio sina, ali ovo danas je prevazislo sve moguce granice, liči na sve samo ne na ono sto oni pokusavaju prikazati

Njihova sreca ce biti ako ne zavrse na sudovima i ne budu osudjeni za svo ovo smeće, sa druge strane sve ovo je stvorilo veliki bunt kod vecine Srba i patriota, napadaju se institucije Srpske, napada se sama Srpska, heroji poput Dragana Lukača, predsjednika države itd. niti će proci nekaznjeno niti ce to narod zaboraviti u oktobru ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
(Pre)ludi otac:

"Imam informacije dokazaću ih da je dijete udavljeno i mučeno, maltretirano. Vidjeli ste na slikama, metode koje su samo znane pripadnicima MUP-a i Tužilaštva".

Citat:
Poslanicima se na početku obratio otac stradalog mladića Davor Dragičević, koji je naveo da je njegov sin otet, brutalno mučen, silovan, udavljen i na kraju bačen u kanalizaciju.


Znanost i stručnjaci:

“Smrt je nasilna i nastupila je neposredno usljed utapanja u vodi”, glasi zaključak obojice vještaka.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 17:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
LakePlacid je napisao/la:
Pogubili su sve konce, na samom pocetku je mozda i licilo koliko toliko na gradjanski bunt kao i na očaj jednog oca koji je izgubio sina, ali ovo danas je prevazislo sve moguce granice, liči na sve samo ne na ono sto oni pokusavaju prikazati

Njihova sreca ce biti ako ne zavrse na sudovima i ne budu osudjeni za svo ovo smeće, sa druge strane sve ovo je stvorilo veliki bunt kod vecine Srba i patriota, napadaju se institucije Srpske, napada se sama Srpska, heroji poput Dragana Lukača, predsjednika države itd. niti će proci nekaznjeno niti ce to narod zaboraviti u oktobru ...


Počeo se ovim baviti iz dosade jer volim forenziku i istražno novinarstvo. Sad mi postala prava zabava.

A gle, detalj koji nam govori da otac više nije nesvjestan pajac, već zajedno sa Vaskovićem svjesno laže narod. Da li zbog donacija i ugodnog života, ili sa sebe želi da skine stigmu lošeg roditelja, to se još uvijek ne zna. Lud i nestabilan jest, ali ne bih to pripisao samo mentalnoj nestabilnosti.

Evo što kaže drugi službeni raport Ivice Milosavljevića, pukovnika medicinskog forenzičara iz Beograda.

Zubi prirodni, prisutni, odgovarajuće njegovani. Nema rasklimanih niti svježe izbijenih zuba.

Direktan demant onoga što otac i Vasković lupaju.

Stručnjaci koji ne postoje.

Citat:
Konsultovao sam stručnjake - doktore medicine


Citat:
Izbijeni su zubi, gornja vilica desno od trojke pa nadalje; Lijevo, zub jedinica, djeluje da je utisnut.
Asimetrija lica: vidi se povučen desni ugao usta. To je posledica slomljene vilice”, naveli su moji sagovornici.


Naveli su njegovi "sagovornici", koji naravno ne postoje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Isti taj drugi službeni raport ovo kaže:

Hemijsko-toksikološkim screeningom urina ustanovljeni su tragovi prisustva THC (metabolit marihuane) i LSD, sredstava zloupotrebe, ukazuju da je pokojni pre smrti koristio navedena sredstva.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 18:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ma to je sve opste poznato, samo sto si ti to na fin nacin prikazao i objasnio, i na proste faktore zakucao ...

Lažu dva pataologa, laže glavni vještak sudske medicine, laže vještak iz Slovenije, laže ministar MUP-a, laže direktor policije, laže tužilac i tužilaštvo, laže 136. ljudi koji su radili na slučaju pocev od obicnog policajca na terenu do ministra MUP-a, svi odreda lažu samo Vaskovic, Davor Dragičević i imiganirani vjestaci u pravu, sto je bolesno, bolesno je ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dijelite ovaj link po srpskim forumima i portalima. Dosta toga je obrađeno sa čim ljudi nisu ispravno upoznati.
Mediji u RS se ne usuđuju da ih Facebook mob masa ne bi po imenu prozivala na okupljanjima i na FB.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako ih muslimani pale na onoj FB grupi na nasilje.
Tip izmjeni naziv profila, zaboravi da pravo ime stoji u linku i "Pravda za Davida".

https://www.facebook.com/groups/1562846 ... 567036710/

(Anes Beganović. Punjabi (Pakistan) ਐਨੀਸ ਐਨੀਸ ਸ਼ੁਰੂਆਤੀ = Anes Anes Inicijali)

https://www.facebook.com/anes.beganovic.7

Na stvarnom FB profilu sve islam, allah sranja. Ima i ISIL prstića koji pokazuju gore u nebo.
(Anes Anes Beganovic)
https://www.facebook.com/anes.jugo.5?fref=ufi

Trebaju se i svi Hrvati zanimati za ove takije, podvale i smicalice. Sutra će muslimani isto raditi zbog Dragana Čovića i HNS-a.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
:laugh
A bagre majke ti. Ne čudi onoliki broj "članova". Ali tanko im na trgu u gradu, danas par stotina ljudi. Ako i toliko, diskutabilno, a vikend.

Mene je sami bog spasio mobinga one grupe nada mnom - pet puta me ubacivali i ja se pet puta cupao iz nje. Ako to neko uradi i sesti put, prijavicu ih fejsbuku za uznemiravanje.

Citat:
mislim da je najrealnija teorija sljedeća: davida su ubili putnici kroz vrijeme iz budućnosti jer im je dokurčio "klinac iz geta".
ja kad čujem tu pjesmu dođe mi da nekog ubijem tako da mi ta teorija ima savršenog smisla.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Može li se pronaći video ili link gdje Dragan Lukač spominje policijski registar, i optužnicu protiv Davida Dragičevića ?

Po opisu događaja taj mali je bio daleko od anđela. Otac je jučer (pred TV kamerom) kiselo priznao da se njegov sin tukao, stjeran uz zid sa činjenicama morao je. Ali je dodao da se David uvijek viteški tukao protiv nekoliko njih. Kao eto branio se, nije nikad napadao. Dok već njegov registar u policiji otkriva sasvim drugi karakter.

- Prošlo ljeto pretukao dečka. Izudarao ga pa laktom u lice slomio mu vilicu, izbio nekoliko zuba. Kad se ovaj onesvijestio i pao na pod David ga nastavio šutati nogama. Gangsterski hip-hop style, tako to ide ako se na to furaš. Onda su ih ostali prisutni razdvojili. U Veljači ove godine prijava i trebao je na suđenje ići. Razlog premlaćivanja, navodno svađa zbog piva.

- U drugoj tuči se potukao zbog joint-a Marihuane. Ne znam detalje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Davor je jednom izletio da je "nadmudrio" vlasti kad je zamolio da ostane nasamo sa sandukom Davida. Pa je izrezao nešto njegove kose i to će poslati na analizu u Europu, da dokaže da se sin nije drogirao.
Nešto se ušutio o tome. Čeka da prođe 3 mjeseca, pa jebi ga nije znao, zakasnio. A na snimku pogreba sam ga uhvatio kako je jedan pramen vezao za kovčeg i sahranio. Pa ima izgovor, jegi ga htio je on poslati na analizu ali je otišlo.

Citat:
An indication of how long LSD stays in your system is that it is broken down and excreted in the urine, where it can be seen within 8 hours of a dose and the breakdown products are excreted for up to 5 days. LSD, like many other drugs, can be detected with a hair follicle drug test for up to 90 days.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 12 svi 2018, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Mislim da je ovo tip koji je sve pokrenuo, svjesno ili nesvjesno. On je prvi na FB napisao da je Filip Ćulum kojeg je David tu noć spomenuo u SMS rođak direktora Policije RS. Iz nekog udruženja "Restart Srpska", šta im to već znači. Čovjek bi pomislio daju im demokratske izbore svako 48 godina, i to ako se kralju da.

Inače taj Ćulum ima jak alibi, bio na poslu, pa je prošao 2 Poligraf testa, od toga jedan od osobe iz Sarajeva. Ali koga to više briga, zar ne. :laugh

https://www.facebook.com/stefan.blagic.1

slika


Ovaj debil srpski Pernar izgleda.




_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 01:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Marvel comic hero David.
Noćima je tulumario po kafićima do zore, krkao se sa LSD i Marihuanom da bi poboljšao svoje kognitivne sposobnosti, i tako priveo istragu o Nikoli kraju.

Ovi mi stvarno sve više liče na Jim Jones Cult fanatike.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 01:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ma budala do budale ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 01:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Žene prevladavaju u grupi i na trgu. To je neki srpski feministički pokret.
Najspecijalnija je on niska pored Davora svaki put na trgu. Stalno se ljulja naprijed-nazad kao padavičarka. A napušena kao konj. Neka Davidova prijateljica, zajedno su teglili Marihuanu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 02:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
=))

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 09:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zanimljivo, sklonili su link "Members" za sve koji nisu u grupi. Hmmm... :laugh

2 mjeseca se bave politikom i već su nanizali čitav repertoar negativnih stvari koje političari rade.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 10:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vratili su link. Imaju Page i Group pa ne znaš gdje si.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Davidov tata.
Malo ubijam dosadu, vratit ću se brzo forenzici i istrazi.

PRAVDA ZA DAVORA
ISTINA ZA DAVORA
NOVAC ZA DAVORA
CAPS LOCK ZA DAVORA
TRG ZA DAVORA
ISTINA I PRAVDA ZA NAJBOLJEG TATU NA SVIJETU
TATA ZNA SINE

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tako je Hamo, RS neće sama pasti i unitarna graDŽanska neće sama doći.
Hamo "fašistolovac".

Citat:
Hamo Muhamed Džafić

Gospodo Danijela napisao sam u jednom komentaru htjeli mi to priznati ili ne mi na podrucju BIH ,Banja Luka,Sarajvo ,Mostar imamo fasiste na vlasti.Njihove metode su ubijanja rastjerivanja ,ucitkivanja .Nas danas ima u svim zemljama svijeta,zahvaljujuci tim istim fasistima,koji nece posezati za svim mogucim sredstvima da se odrze na vlasiti.Danas je pitanje PRAVDE ZA DAVIDA i iskreno mislim da je ovaj dogadaj karika koja je manjkala u budenju svijesti BIH naroda.Sloboda se ne daje sloboda se uzime.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 13 svi 2018, 11:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Na majicama se dobro zaradi. Paket ovamo, paket tamo po čitavom svijetu. Da li plaćaju PDV i porez na dobit ?
Otvoren shop na crno i novac negdje stiže, ali ne zna se gdje i koliko.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 305 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO