HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 16:49 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Urusavaju im se snovi o islamskom kalifatu kao kula od karata... :D Tesko je kad das onoliki broj sehida(islamskih terorista) a zauzvrat dobijes sve jace i jace kjafire, bolno je to :D

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Mi i Srbi smo država.

Odnosno mi i Srbi predstavljamo ovu tanku saveznu razinu vlasti.

90% saveznih institucija, 75% teritorija, 90% granice i 47% rođenih (postotak polagano raste).



naravno da niste. vi ste srbija i hrvatska u bih. hrvati cak i drzavljani rh. mi smo bih. virtuelne institucije ce vam se urusiti vrlo brzo, teritorija je vecinom prazna i dobrim dijelom nasa, i ceka nasu vojsku i narod, a lazirate i podatke o zivorodjenim, a na terenu zive samo duhovi. :kava kako se samo zanosite ...

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Nismo zainteresirani, ali ako hoćete možete vi biti lojalni nama i složiti se s našim mišljenjem oko najbitnijih pitanja.

Počevši od toga da federacija naših kantona neće imati nikakve rezervne sastave, ni to povećanje od 50% na pišljivih 200-300 policajaca koliko ih Federacija ima.

Federacija prakticki nema nadleznost nad policijom. Tako smo se dogovorili prije 25 godina u Washingtonu i zapisali u stijenu. Zato je policija tuzlanskog kantona nekoliko puta veca od federalne.


samo naprijed. svako je kovac svoje srece ili propasti. vidla zaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu. sve cete izgubiti i sami sebe odvesti u nestanak. to je vas izbor, a ne nas. nemate vi vise kud, ostali su samo blefovi. 289 tisuca and clock is ticking. tick-tock, tick-tock ... :kava


Mi smo se razdvojili već od vas. I fizički homogenizacijom stanovništva i udaranjem političkih kantonalnih granica. To je situacija po prvi puta u zadnjih 500 godina i sada već tradicija koja traje već četvrt stoljeća.

Dijelimo samo 7 nadležnosti na federalnoj razini vlasti.

Nemamo previše posla s vama, a tamo gdje imamo samo oštro, jer dogovora s takijašima nema. Probali smo, zaključili da ne ide, i okrenuli se drugim metodama koje se pokazuju puno bolje.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Urusavaju im se snovi o islamskom kalifatu kao kula od karata... :D Tesko je kad das onoliki broj sehida(islamskih terorista) a zauzvrat dobijes sve jace i jace kjafire, bolno je to


nemas argumenata i onda samo islamska karta. to ti je najbolji dokaz ocaja i nemoci. :kava bas mi te zao.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Mi smo se razdvojili već od vas.

Dijelimo samo 7 nadležnosti na federalnoj razini vlasti.

Nemamo previše posla s vama, a tamo gdje imamo samo oštro, jer dogovora s takijašima nema.



jeste kako niste. daj bogati taj granicni prijelaz na vitezu, usori i zepcu vise, eto da ti olaksam na zapadnom mostaru negdje gdje hoces ... nestajete kao narod iz dana u dan. presli ste crtu bez povratka. tesko je to psihicki podnijeti nekome ko se dozivljava kao poklapatelj i ko je naucio da na foru pobjedjuje. nego cuvajte nam te kuce i zgrade dobro za nasu djecu i unuke da imaju gdje zivjet ... :zivili

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Stinger19 je napisao/la:
mi smo bih.


Vi ste bili BiH 1993-1995, i tada ste odmah učlanili ju kao promatrača u Organizaciju islamske konferencije.

Od Dejtona, BiH je nakupina zajedničkih institucija.

BiH ne priznaje ni vaš izmišljeni jezik. Na 75% svog prostora.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Mi smo se razdvojili već od vas. I fizički homogenizacijom stanovništva i udaranjem političkih kantonalnih granica. To je situacija po prvi puta u zadnjih 500 godina i sada već tradicija koja traje već četvrt stoljeća.


djaba ti razdvajanje kad si u okruzenju i kad volis irsku vise od domaje. i nisi na teritoriju hrvatske. kad ste drzava, dajte malo prenesite glavni grad u banja luku ili zapadni mostar. sta fali... pa vi ste drzava. sila velika u bih.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 16:59 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Urusavaju im se snovi o islamskom kalifatu kao kula od karata... :D Tesko je kad das onoliki broj sehida(islamskih terorista) a zauzvrat dobijes sve jace i jace kjafire, bolno je to


nemas argumenata i onda samo islamska karta. to ti je najbolji dokaz ocaja i nemoci. :kava bas mi te zao.

Zanimljivo tko me zali :zubati , nego jeste se spremili za potpunu blokadu svih procesa u ovom skoro propalom liberalnom projektu?? :biceovodobro

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 16:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20460
Stinger19 je napisao/la:
lazirate i podatke o zivorodjenim, a na terenu zive samo duhovi.

Prava Gebelsova metoda, optuži drugu stranu za ono što ti radiš. Tko o čemu Bošnjaci o lažiranju podataka.....

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Stinger19 je napisao/la:
i ceka nasu vojsku


Jel međunarodno priznatu Armiju? Ili se radi o nekim paravojnim SDA snagama?

Evo vam vojske

slika

slika

Pomoći će vam i HV, posebno u USK. :zubati

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Jesi ti Stingeru svjestan da uz jedan telefonski poziv između Dodika i Kolinde HV može biti u Žepču i Jajcu za 3 sata, s 0 otpora?

A Vojska Srbije sa zapadne strane Brčkog autoputem kroz Slavoniju, također s 0 otpora.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Vi ste bili BiH 1993-1995, i tada ste odmah učlanili ju kao promatrača u Organizaciju islamske konferencije.

Od Dejtona, BiH je nakupina zajedničkih institucija.

BiH ne priznaje ni vaš izmišljeni jezik. Na 75% svog prostora.


da te naucim nesto. od 6. travnja 1992 bih je medjunarodno priznata drzava, a od 20. svibnja 1992 clanica un. vanjska suverenost kao beton. glavni grad sarajevo. mozemo mi unutra biti gomila hipika koja pale vatru i sviraju gitare i svaku noc se zapiju, a ne imati neki sistem i bih je opet drzava. da se to promijeni, treba jedan narod da nestane, bosnjacki. mozes ti imati ne znam koliki prostor, ali dok ne dobijes tapiju, to je sve teorija, i pravi vlasnik te moze protjerat bilo sudom bilo silom. na nasem ste terenu. zao mi je ... vec 24 godine ... bas mi vas je zao. srbi i hrvati, predstavnici srbije i hrvatske na teritoriju suverene i nezavisne.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:07 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Bosnjacko drustvo je poprilicno heterogeno, tako i po pitanju ovog nazovimo "turcenja", tj. furanja na Osmansko carstvo. I Hrvati djelimicno bastine tradicije iz vremena u kojem su bili pod tudjinom, primjera radi takozvana Sinjska alka. Nasi su bili s jedne strane, dio jednog carstva, oni s druge, dio drugog carstva, i tako se medjusobno jebavali za tudje interese.

Dakle imas likove poput mene kojima je sve to samo smijesno i jadno.

Imas likove poput Stingera koji to osudjuje zbog toga sto sebe ocigledno vise smatra nekakvim bosnjackim nacionalistom bez poveza s islamom i muslimanskim tradicijama. Ako se varam nek ne ispravi.

I onda imas likove poput ovih gore kojima je Turska svetinja.

To je sustina.

Ali zna to makar ovaj zbir, sarajevski gad, nasa podguzna inspektorska muha sve, ali dosao je ovdje da siri mrznju i frustracije a sutra ce s "jaranom" Mehom na kaHvu. Dakle moras ipak biti posebna vrsta ljigave gnjide za tako nesto.


Evo, primjera radi, Slobodna Bosna je u vezi utakmice Turska-Hrvatska, kad je bilo ono mahanje zastavama turskim po Sarajevu, imala na naslovnoj strani nesto u vezi "Turcenja" i osudjivala to najostrije, stavise s podsmijehom.

Zna se to.


Ali napaljena djikanska bagra moze naravno prditi svoju mitolosku pricu do unedogled.

Mislim kakav mamlaz, kakav bezvrijedan jad moras biti da, kao sto ovaj gore, kad te Hrvati sutnu sa zemlje koju su tvoji naseljavali stoljecima, ti za to dajes onima krivicu koji s tim nemaju nista (rat u Hrvatskoj je poceo jos davno prije referenduma za nezavisnot u BiH), i onda ih jos nazivas kolektivno pogrdnim imenima. Ti kad Bosnjake kolektivno nazoves "ogavnim muslimancinama", automatski vrijedjas i mene, tvog sagovornika, jer sam ja, a nisam si to odabrao, ipak Bosnjak. Tako rodjen. Dakle mogao bih ti se sasvim regularno najebati svega i zivog i mrtvog sad da sam takav tip. Hajde reci to nekom Bosnjaku poput mene u facu. Bas bi volio to jednom dozivjeti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Zanimljivo tko me zali :zubati , nego jeste se spremili za potpunu blokadu svih procesa u ovom skoro propalom liberalnom projektu??

:kava 24 years and waiting ...

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Prava Gebelsova metoda, optuži drugu stranu za ono što ti radiš. Tko o čemu Bošnjaci o lažiranju podataka.....


mogu srbi objavit sto zele. kadija te tuzi, kadija te sudi ... narod patoloskih lazova. i neko da im vjeruje u statistiku.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Vi ste bili BiH 1993-1995, i tada ste odmah učlanili ju kao promatrača u Organizaciju islamske konferencije.

Od Dejtona, BiH je nakupina zajedničkih institucija.

BiH ne priznaje ni vaš izmišljeni jezik. Na 75% svog prostora.


glavni grad sarajevo.


Sa BiH upravlja, i BiH vani predstavljaju, savezne institucije, koje čine ljudi.

A ne gradsko vijeće Sarajeva, ili bilo koja zgrada.

Vi mislite da ako kontrolirate zgradu ministarstva vanjskih poslova, da onda kontrolirate vanjske poslove BiH, čak i kada je ministar Srbin? :smijeh

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:11 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
A ova prica kao Hrvatski je jedan jezik, a Srpski drugi, se moze naravno cuti samo na UZP relaciji Dodik-Covic, inace je naravno na nivou onih spotova nadrealista od prije rata.
https://www.youtube.com/watch?v=uyb5SQA4lRg


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Stinger19 je napisao/la:
na teritoriju suverene i nezavisne.


Uvedite svoj jezik u školstvo na 75% saveznog teritorija.

Donesite neki zakon, a da nije kantonalni.

Zašto preklinjete OHR da ostane i vučete ga za suknju, ako ste jaci od Srba i Hrvata?

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:13 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Zanimljivo tko me zali :zubati , nego jeste se spremili za potpunu blokadu svih procesa u ovom skoro propalom liberalnom projektu??

:kava 24 years and waiting ...

On the 25%...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:16 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
De ljudi otvorite posebnu temu, na koju ne mogu uci oni koji nisu prijavljeni na forumu, pa tamo postirajte slike spolnih organa. Da usporedimo duzinu, sirinu, a bogami i formu i konzistenciju (jer krutnjaca nije uvijek krutnjaca, nekad se to zna i omlohaviti) jer ova prica o ratu i ko je koliko naoruzan i ko ce se kome u slijedecoj rundi najebati keve je vec tolio zijeeeeeeeeeeeev izlizana da to nije normalno.

Hajd za ove mladje kretene me i ne cudi, ali ovi koji su sve to prezivjeli, bili u jebenim rovovima, bacena, najcesce seljacka mladost, zaustavljena u dahu i koraku, koju su natjerali da se medjusobno ganjaju s vrsnjacima po bosanskim gudurima kao DIVLJE ZVIJERI, oni koji su sve to vidjeli, e za njih stvarno nemam rijeci..kad pocnu o buducem ratu i o tome ko je jaci..ne mogu da se nacudim da me jebes ali ne mogu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Jel međunarodno priznatu Armiju? Ili se radi o nekim paravojnim SDA snagama?
Evo vam vojske.
Pomoći će vam i HV, posebno u USK.


samo vojska koju vlast u sarajevu prizna kao svoju na dan pocetka rata je bosanska vojska. ta se tapija ne dobija u zagrebu i beogradu. u medjunarodnom pravu ne postoje konstitutivni narodi i power sharing bosanskog eksperimenta. ta vojska je pomoćna jedinica hv i nista vise. kao hvo. integriran nasilu i reda radi.

Citat:
Jesi ti Stingeru svjestan da uz jedan telefonski poziv između Dodika i Kolinde HV može biti u Žepču i Jajcu za 3 sata, s 0 otpora?
A Vojska Srbije sa zapadne strane Brčkog autoputem kroz Slavoniju, također s 0 otpora.


jesi ti svjestan da je hrvatska u eu i nato paktu i da vise nije u stanju sa radi sta hoce, i da bez dopustenja sarajeva ne smije poslati ni vojnika preko granice. izbuseni ste obavjestajno. svi kljucni casnici rade za amerikance i pod nadzorom ste. a i srbija moze popiti sankcije jos gore nego su imali. napad na suverenu drzavu. ako se rusi umijesaju, eto nama americke podrske javno i otvoreno. ali eto... barem si posten da kazes da predstavljas hrvatsku, a ne bih.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
deder je napisao/la:
A ova prica kao Hrvatski je jedan jezik, a Srpski drugi, se moze naravno cuti samo na UZP relaciji Dodik-Covic, inace je naravno na nivou onih spotova nadrealista od prije rata.
https://www.youtube.com/watch?v=uyb5SQA4lRg


Je li bosanski isti jezik kao i ova dva? Ako jeste zašto ga ne zovete hrvatski ili srpski?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Stinger19 je napisao/la:
samo vojska koju vlast u sarajevu prizna


Koja vlast u Sarajevu?

Gradsko vijeće Sarajeva? Skupština Kantona Sarajevo? Vodovod? Islamska zajednica?

Ili misliš na Dodika, Čavaru i Marinu Pendeš pod "vlast u Sarajevu"?

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:22 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
deder je napisao/la:
De ljudi otvorite posebnu temu, na koju ne mogu uci oni koji nisu prijavljeni na forumu, pa tamo postirajte slike spolnih organa. Da usporedimo duzinu, sirinu, a bogami i formu i konzistenciju (jer krutnjaca nije uvijek krutnjaca, nekad se to zna i omlohaviti) jer ova prica o ratu i ko je koliko naoruzan i ko ce se kome u slijedecoj rundi najebati keve je vec tolio zijeeeeeeeeeeeev izlizana da to nije normalno.

Hajd za ove mladje kretene me i ne cudi, ali ovi koji su sve to prezivjeli, bili u jebenim rovovima, bacena, najcesce seljacka mladost, zaustavljena u dahu i koraku, koju su natjerali da se medjusobno ganjaju s vrsnjacima po bosanskim gudurima kao DIVLJE ZVIJERI, oni koji su sve to vidjeli, e za njih stvarno nemam rijeci..kad pocnu o buducem ratu i o tome ko je jaci..ne mogu da se nacudim da me jebes ali ne mogu.

Tko spominje novi rat nego upravo vi i vasi politicari u svojoj muci i bijedi a mi samo komentiramo. Sto se tice rata,nece ga bit jer srbin i hrvat nisu zainteresirani a vi ste preslabi da ga pokrenete...
Budala bi ratovao ako ostvaruje svoje interese u miru zar ne??

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bakir: Zavladali su nasim institucijama ali necemo se umoriti
PostPostano: 10 lip 2019, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
deder je napisao/la:
Hajde reci to nekom Bosnjaku poput mene u facu. Bas bi volio to jednom dozivjeti.


Dakle u nedostatku argumenata ti bi se tukao? Mozda ubijao?
Prava bosnjacka seljacina... islamofasist ostaje islamofasist.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, VBA2024 i 283 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO