HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 09:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 536 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:20 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Nebula je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Jedini razlog zbog kojeg SDA ne dobija 99 posto glasova je zbog veće mržnje ostalih islamista koji shvaćaju da biranjem SDA ne mogu nametnuti Hrvatima predstavnike i istrijebiti ih biološki/politički i ekonomski


Ako to zaista misliš onda mi je žao što si tako podlegao propagandi. Sekularni Bošnjaci ne podnose SDA ni nacrtan. To što smatraš nametanjem (Komšić) krenulo je iz čiste nužde. Prva dva izbora Komšića su takva. Naime nismo mogli glasati za islamiste iz SDA i naravno da smo glasali za Komšića. Zadnji put smo mogli glasati za Bečirovića ali je u mandatu ranije Čović učinio sve da ovaj put prioritet bude da se njega makne.

Uostalom, ako ćemo pošteno, najveće dvije grupacije u FBiH su Bošnjaci ljevičari i Bošnjaci desničari. Ako se biraju samo 2 člana iz FBiH logično je da te dvije grupacije imaju po svog člana. Kao što i imaju sada. Naravno, devedesetih je dogovoreno drugačije ali na te se dogovore pristalo jer smo bili pod dvostrukom agresijom, opkoljeni, sa embargom na oružjem i ignorancijom međunarodne zajednice na genocid koji se dešavao u evropi. Nikoga ne bi trebalo čuditi da narod nad kojim je počinjen genocid traži rupe u zakonu da dođe do poštenijeg rješenja. Možete se boriti protiv toga i to je ok. Ali morali biste razumjeti.

Komšić je vaše glasove dobio prijetnjama mitraljezom i nestankom Hrvatima i smiješno je kad ga spominješ kao "građansku opciju".
Sad bi ti jebao majku u picku ali necu, za mene je građanska opcija npr gospodin Mladen Grujičić koji u srpskoj Srebrenici radi za sve građane Srebrenice i ponosan sam što sam što je gospodin Čović nakon demoliranja Stoca dogovorio njegovu pobjedu, naime Srbi su za Kaplana tražili dopunske glasove i Mladen je pobjedio.

Mladen je za mene građanski orjentiran i nadam se da će srpska Srebrenica opet pobjediti!

Inače zašto ne podnosite Falatara ili Kojovića? Zašto Suljagić Kojovića naziva četnikom i zašto se ovaj mora pravdati da mu je majka muslimanka?

Falatar je npr čista građanska opcija i za vas je mjerna jedinica za izdajnika :D

Zašto ste tako smrdljivi i jadni?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7447
Robbie MO je napisao/la:
Nebula je napisao/la:
Sekularni Bošnjaci ne žele nestanak Srba i Hrvata. Upravo suprotno.

Ali žele nestanak blokada. Kao što svako normalan želi za svoju zemlju.


Potpuna opsesija i fokus sekularnih muslimanskih nacionalista je uništenje Hrvata.


Naravno da to nije istina. Evo recimo Ivo Komšić je do nedavno bio u SDP-u a sada zajedno sa Lagumdžijom i Komšićem pravi novu ljevičarsku stranku. Čovjek je život posvetio očuvanju Hrvata u Bosni (prije svega u srednjoj Bosni i naročito u Kiseljaku, Kreševu i Fojnici). Pročitaj njegovu knjigu. Boban mu dao prazni list papira i olovku da napiše šta želi. Koilko para, kuća, auta. Samo da napusti Sarajevo.

Čovjek jasno svjedoči da je cilj HDZ-a i Bobana bio da Hrvati napuste Bosnu i nasele Hercegovinu. On je taj koji je taj cilj spriječio. Zajedno sa Durakovićem, Filipovićem i ostalim opozicionarima u Sarajevu. Za to vrijeme sin mu se borio u HVO-u Kiseljak. Čovjek je HRVATINA. Pročitaj knjigu obavezno.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:21 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Nebula je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Odvojite se od Srba i Hrvata i nećete imati blokade.


Ne može. Zapadni svjet/ujedinjene nacije ne žele otvarati pandorinu kutiju. Popusti li se jednom separatizmu krila će dobiti svi separatizmi na svijetu. A ima ih mashallah


Koliko "zapad" ima ruku u parlamentu BiH? Kako mogu sprijecit promjenu ustava ako su za nju H S i M.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Odvojite se od Srba i Hrvata i nećete imati blokade.


Ne može. Zapadni svjet/ujedinjene nacije ne žele otvarati pandorinu kutiju. Popusti li se jednom separatizmu krila će dobiti svi separatizmi na svijetu. A ima ih mashallah


Opet izgovor.
Vidiš kako lažeš, muljaš, petljaš....
Tipično islamski.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7447
Robbie MO je napisao/la:
Aha.
A je li glasanje protiv toga da Mostar ima statut isti kao gradžanska Tuzla, glasanje za uklanjanje blokada?


Koliko ja znam SDP u Mostaru napada SDA da želi podjelu grada. SDA je ta koja ne želi građanski Mostar.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68808
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Nebula je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Potpuna opsesija i fokus sekularnih muslimanskih nacionalista je uništenje Hrvata.


Naravno da to nije istina. Evo recimo Ivo Komšić je do nedavno bio u SDP-u a sada zajedno sa Lagumdžijom i Komšićem pravi novu ljevičarsku stranku.


Pravi i Kusturica s Dodikom Andrićgrad.

Ivo Komšić, čovjek čija je doslovna čitava karijera i profesija kao halal Hrvata, skupa s još 10-ak drugih halal Hrvata koji se vrte po vasim medijima.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pejic-n ... /191031050

_________________
Bošnje kontroliraju 5% prostora Ex Yu
Vojni proračun im je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:28 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Nebula je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Potpuna opsesija i fokus sekularnih muslimanskih nacionalista je uništenje Hrvata.


Naravno da to nije istina. Evo recimo Ivo Komšić je do nedavno bio u SDP-u a sada zajedno sa Lagumdžijom i Komšićem pravi novu ljevičarsku stranku. Čovjek je život posvetio očuvanju Hrvata u Bosni (prije svega u srednjoj Bosni i naročito u Kiseljaku, Kreševu i Fojnici). Pročitaj njegovu knjigu. Boban mu dao prazni list papira i olovku da napiše šta želi. Koilko para, kuća, auta. Samo da napusti Sarajevo.

Čovjek jasno svjedoči da je cilj HDZ-a i Bobana bio da Hrvati napuste Bosnu i nasele Hercegovinu. On je taj koji je taj cilj spriječio. Zajedno sa Durakovićem, Filipovićem i ostalim opozicionarima u Sarajevu. Za to vrijeme sin mu se borio u HVO-u Kiseljak. Čovjek je HRVATINA. Pročitaj knjigu obavezno.

Ivo Komšić je janjičar i plaćenik tj politički islamist i to mu je se ekonomski super isplatilo, služio je vama islamistima dok ste činili genocid u srednjoj Bosni.

Ne trebaš se brinuti za srednju Bosnu, tamo trebamo izjednačiti omjere tj istjerati isti broj Muslimana koliko ste vi istjerali Hrvata.
Ovo oko Mate Bobana neću komentirati, jedini problem tada je što nismo udarili na vas i završili s vama tj to je bila slabost predsjednika Tuđmana.
Trebalo je Zenicu sravniti sa zemljom a ne dopustiti ovo

http://www.cnj.it/immagini/mujb.jpg


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7447
bobanovski je napisao/la:
Sad bi ti jebao majku u picku ali necu, za mene je građanska opcija npr gospodin Mladen Grujičić koji u srpskoj Srebrenici radi za sve građane Srebrenice i ponosan sam što sam što je gospodin Čović nakon demoliranja Stoca dogovorio njegovu pobjedu, naime Srbi su za Kaplana tražili dopunske glasove i Mladen je pobjedio.

Inače zašto ne podnosite Falatara ili Kojovića? Zašto Suljagić Kojovića naziva četnikom i zašto se ovaj mora pravdati da mu je majka muslimanka?

Falatar je npr čista građanska opcija i za vas je mjerna jedinica za izdajnika :D

Zašto ste tako smrdljivi i jadni?


Mladen Grujičić se slika sa šajkačom na glavi. Čovjek je otvoreni nacionalista. Sad bi ti jebao majku u picku ali necu.

Suljagić dobija glasova u promilima. Jedini način da opstane na sceni ikako je da bude ekstremni nacionalista. On nije predstavnik sekularnih Bošnjaka. On je budala a takvih svuda ima. Moja žena je glasala za falatara. I ja sam umalo. Ipak sam na kraju za Komšića jer sam znao da Falatar nema šanse pobjediti. Ali puno mi je draži od Komšića. Puno.

Za našu stranku glasam i glasat ću.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
Čovjek je HRVATINA.


Kad ti Musliman odobri da budeš Hrvatina onda znaj da si zaslužio. Čestitam Ivi.

slika

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7447
useless je napisao/la:
Koliko "zapad" ima ruku u parlamentu BiH? Kako mogu sprijecit promjenu ustava ako su za nju H S i M.


Ko ne radi kako zapad kaže završit će u zatvoru. Papiri se čuvaju u ladicama godinama u tužilaštvima. Biće u ladicama sve dok su optuženi poslušni.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:35 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Nebula je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Sad bi ti jebao majku u picku ali necu, za mene je građanska opcija npr gospodin Mladen Grujičić koji u srpskoj Srebrenici radi za sve građane Srebrenice i ponosan sam što sam što je gospodin Čović nakon demoliranja Stoca dogovorio njegovu pobjedu, naime Srbi su za Kaplana tražili dopunske glasove i Mladen je pobjedio.

Inače zašto ne podnosite Falatara ili Kojovića? Zašto Suljagić Kojovića naziva četnikom i zašto se ovaj mora pravdati da mu je majka muslimanka?

Falatar je npr čista građanska opcija i za vas je mjerna jedinica za izdajnika :D

Zašto ste tako smrdljivi i jadni?


Mladen Grujičić se slika sa šajkačom na glavi. Čovjek je otvoreni nacionalista. Sad bi ti jebao majku u picku ali necu.

Suljagić dobija glasova u promilima. Jedini način da opstane na sceni ikako je da bude ekstremni nacionalista. On nije predstavnik sekularnih Bošnjaka. On je budala a takvih svuda ima. Moja žena je glasala za falatara. I ja sam umalo. Ipak sam na kraju za Komšića jer sam znao da Falatar nema šanse pobjediti. Ali puno mi je draži od Komšića. Puno.

Za našu stranku glasam i glasat ću.

Mladen Grujičić nije prijetio mitraljezima niti nestankom, bori se za sve "građane" a ne samo jedne i on je za mene građanska opcija.


Dakle želio si kao za Falatara ali si se odlučio za Željka sa mitraljezom :D?
Suljagić je podržao Željka prvi, razlike između tebe i Suljagića nema nikakve osim što on ima PTSP pa je malo iskreniji od tebe.

+Željko je dobio više glasova od Dzaferovića što nam govori o vašoj bolesti i komleksu

Ti si ovdje 10 puta promijenio takiju, prvo si želio prihvatiti Srpsku kao nacionalnu državu Srba i Federaciju kao vašu pa si sada "građanin" :D
Zašto ste tako podli i musavi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:35 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Nebula je napisao/la:
useless je napisao/la:
Koliko "zapad" ima ruku u parlamentu BiH? Kako mogu sprijecit promjenu ustava ako su za nju H S i M.


Ko ne radi kako zapad kaže završit će u zatvoru. Papiri se čuvaju u ladicama godinama u tužilaštvima. Biće u ladicama sve dok su optuženi poslušni.

Borba protiv terorizma će biti najbitnija u budućnosti, vidim tu potencijal za suradnju Hrvata, Srba i zapada


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20627
Nebula je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Kurdi su rascjepkani na Siriju, Tursku, Irak i i Iran. Da bi oni napravili državu trebali bi rasturiti ove 4 države od koje su dvije veliki regionalni igrači.


Ali je Kurda 20 miliona. I to treba uzeti u obzir. Iraq i Sirjia su praktično vještačke države napravljene od strane britanaca sa lenijarom. Osim toga Kurdi bi od svake države uzeli samo čošak. Turskoj taj čošak ništa suštinski ne treba. Bez tog čoška oni i dalje imaju isti izlaz na more koji i sada imaju. Imaju kompaktnost teritorija i bez tog čoška. ista stvar i sa Iraqom, Iranom, Sirijom. Svaka od ovih država da Kurdima dadne čošak gdje Kurdi žive i dalje će imati iste izlaze na more i i dalje će imati kompaktan teritorij. 20 miliona Kurda koji nemaju svoju zemlju ne mogu da je dobiju iako njome ne bi nikoga ugrozili. A ti bi da 300.000 Hrvata dobiju dio BiH iako imaju svoju zemlju (Hrvatsku) i iako bi time BiH ostala bez izlaza na more i bez kompaktne teritorije (nakon što i Srbi izađu). Je li to realno?

weasel je napisao/la:
S druge strane Katalonaca je dosta manje u odnosu na Španjolce ali su skoncentrirani u svojoj autonomnoj regiji i ne odustaju od samostalnosti. BiH je mala država s malin brojem stanovnika i 10 puta ju je jednostavnije podjeliti nego prva dva primjera.


I katalonija je čošak Španije. Njenim izlaskom Španija ništa ne gubi. i dalje imaju more i kompaktan teritorij. Pa opet ne daju. BiH je najteže podjeliti jer se teritorij većinskog naroda razbija na 2 dijela plus što većinski narod ostaje bez izlaza na more. Da ne govorimo o Brčko distriktu. Da se mogla podjeliti do sada bi se podjelila.

weasel je napisao/la:
Tu priču kako nema promjena granica prodaj nekom drugome, nema promjena granica dok ih ima. Granice su se uvijek mijenjale kroz povijest i mijenjat če se i dalje.


Jesu do drugog svjetskog rata. A onda su osnovane Ujedinjene nacije i odlučila se zatvoriti pandorina kutija. Samo slijepci ne vide koliko se ta kutija danas pokušava držati zatvorenom. Uz velike napore ali pokušava.

weasel je napisao/la:
2 od 3 naroda ne žele državu ta država nema budučnost. Devedesete su bile jedno specifično vrijeme kada je jedna velesila radila što god želi. To vrijeme je zauvijek prošlo. Ni Srbi ni Hrvati neće odustati od svojih namjera budi u to siguran, koliko god to trajalo mi ćemo biti tvrdoglavi.


Nema nikakvih problema. Ja razumijem vaša nastojanja i vaše želje. Isto bih želio da sam na vašem mjestu. Samo mi nije jasno kako vi ne razumijete nas i da bi ste isto radili da ste na našem mjestu.

Kakav izlaz na more? Onih park km u Nuemu koji ne može biti nikakva luka i u srcu je Hrvatskog teritorija. BiH kao da ni nema izlaz na more, jer vama jasno da vi čak i da dobijete Neum ne možete ništa s njim jer je duboko u Hrvatskom moru i to teritorijalnom moru gdje se primjenjuje pravo kao na kopnu. Uostalom što vas briga za more, niti imate nekakve morske kompanije niti išta imate veze s morem niti ste u Neumu većina. Stvarno jako glup argument. To što bi vi bili raspolovljeni na dva djela nije naš problem, naš je teritorij kompaktan. Jedino BiH Hrvati imaju kompakran teritorij, vi i Srbi imate velik problem, zato bi zapravo najlakše bilo odcjepiti Hrvatski dio BiH. Promjena granica kao takva je potencijalno opasna ali ono što ovi zapadni blesani ne razumiju je da je kod nas država nešto drugo u odnosu na njih. Korekcija granica bi na "balkanu" stvorila mir. Ne bi više bilo razloga za sukobe i ako bi ih bilo sukobi bi bili puno slabijeg intenziteta. Ovako nas na silu trpaju u isti koš i onda se čude kad bude belaj svakih 40-50 godina. Tko je tu glup, mi ili oni?

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7447
Robbie MO je napisao/la:
[
Pravi i Kusturica s Dodikom Andrićgrad.

Ivo Komšić, čovjek čija je doslovna čitava karijera i profesija kao halal Hrvata, skupa s još 10-ak drugih halal Hrvata koji se vrte po vasim medijima.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pejic-n ... /191031050


Bože oprosti Robbiju. Ne zna šta govori.

Griješiš se od tog čovjeka. Ivo je čak za moj ukus previše Hrvat. Pročitaj knjigu molim te. Ja sam bio šokiran jer je tu knjigu izdao 2006-te puno nakon rata. Nisam mogao vjerovati da neko ko živi u Sarajevu (a bio je nedavno i gradonačelnik) smije izdati takvu knjigu.

Tamo piše da su Muslimani počeli rat sa Hrvatima. Piše o užasnim zločinima Muslimana u srednjoj Bosni. Piše nevjerovatno loše stvari o Aliji i svim ostalim vodećim Bošnjacima tog doba. najbolji mu je jaran Fikret Abdić za kojeg kaže da bi bio puno bolji lider Muslimana. Piše kako je upadao u neko doba noći zajedno sa nadbiskupom Puljićem u Alijin ured da zaustavi ofanzivu Armije na Kreševo. Kako su natjerali Aliju da zovne Delića u gluho doba noći i pred njima telefonom da naredbu za povlačenje iz Kreševa. PROČITAJ KNJIGU prije nego išta više napišeš o Ivi Komšiću. Govorim ti za tvoje dobro da se ne provaljuješ.

Jedina je njegova sreća što malo ko čita ovdje. Nisam siguran da bi mu život u Sarajevu bio siguran da je više ljudi pročitalo njegovu knjigu "preživljena zemlja"

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:39 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Nebula je napisao/la:
useless je napisao/la:
Koliko "zapad" ima ruku u parlamentu BiH? Kako mogu sprijecit promjenu ustava ako su za nju H S i M.


Ko ne radi kako zapad kaže završit će u zatvoru. Papiri se čuvaju u ladicama godinama u tužilaštvima. Biće u ladicama sve dok su optuženi poslušni.


Koje sranje, zapravo niste ptsp nacionalisti, nego morate to glumit radi zapada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
bobanovski je napisao/la:
Ti si ovdje 10 puta promijenio takiju, prvo si želio prihvatiti Srpsku kao nacionalnu državu Srba i Federaciju kao vašu pa si sada "građanin" :D
Zašto ste tako podli i musavi?


Takav mu je i otac nacije bio.
Jedno misli ujutro, drugo popodne a treće naveče.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:48 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Mladen Grujičić nosi kokardu i on je četnik.
Nema veze što ta kokarda simbolizira srpsku kulturu, Mladen nije "građanski orjentiran" za razliku od Ive ili Željka Komšića

Oni su "građani" jer polagaju vijence babi Aliji i tzv Armiji BiH, čovjeku koji je 1993 stvorio ISIL prije ISIL-a


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:51 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
novovrijeme je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Ti si ovdje 10 puta promijenio takiju, prvo si želio prihvatiti Srpsku kao nacionalnu državu Srba i Federaciju kao vašu pa si sada "građanin" :D
Zašto ste tako podli i musavi?


Takav mu je i otac nacije bio.
Jedno misli ujutro, drugo popodne a treće naveče.

X Prvo je za suradnju sa Vučićem uz priznanje Srpske i promjene granica uz uništenje Hrvata a onda za suradnju sa Hrvatima zbog uništenja Srba i Srpske.

Nebula je "građanin", liberalan i bori se za sva prava.

Podsjeća me na Suljagića kad je napao onog pacijenta što je u stilu svakog ljevičara spomenuo odlaganje otpada .Kakvo odlaganje otpada pored plana za uništenje Hrvata i Srba :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21513
Muslimani u BiH nemaju teritorij, nego niz enklava.
Bila je ponuda za državom u trokutu Sarajevo-Zenica-Tuzla, ali izgleda da će ljudi iseliti u Njemačku, pa nikakve države neće biti.

Nebula, kaj ti nisi rekao da iseljavaš?

ps. BiH nema izlaz na more, ima jezero kod Neuma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7447
Samo za zapisnik (a vidim vodi se) ja sam i dalje mišljenja da je najlogičnije da se Bošnjaci dogovore sa Srbima.

Međutim, imao sam razgovor sa osobom iz politike (bude na televiziji često-enough said) sasvim slučajno ali dug i iscrpan razgovor. Dobio sam informacije koje ranije nisam imao koje su mi pokazale koliko je uzaludna ta moja želja za srpskobošnjačkim pomirenjem. I odlučio sam da ne idem više na vjetrenjače. Sada idem na sljedeću najbolju opciju a to je 100% BiH

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 13:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21513
Nebula je napisao/la:
Samo za zapisnik (a vidim vodi se) ja sam i dalje mišljenja da je najlogičnije da se Bošnjaci dogovore sa Srbima.

Međutim, imao sam razgovor sa osobom iz politike (bude na televiziji često-enough said) sasvim slučajno ali dug i iscrpan razgovor. Dobio sam informacije koje ranije nisam imao koje su mi pokazale koliko je uzaludna ta moja želja za srpskobošnjačkim pomirenjem. I odlučio sam da ne idem više na vjetrenjače. Sada idem na sljedeću najbolju opciju a to je 100% BiH

Pa pomirite se, Srbi jedva čekaju da prošire svoj Sandžak :D

100% BiH, ali za koga?
Za Šveđane? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7447
Ceha je napisao/la:
Nebula, kaj ti nisi rekao da iseljavaš?


A mladost ludost (čitaj: nije mi odobreno :D)

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21513
Nebula je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Nebula, kaj ti nisi rekao da iseljavaš?


A mladost ludost (čitaj: nije mi odobreno :D)

Sad Njemačka miče vize, druga sreća ? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7447
odustao sam. godine idu a lijepo je i ovdje ;)

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta tačno zamjerate sekularnim Bošnjacima?
PostPostano: 31 lis 2019, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Ceha je napisao/la:
Nebula je napisao/la:

A mladost ludost (čitaj: nije mi odobreno :D)

Sad Njemačka miče vize, druga sreća ? :D


Sad ide na 100% BiH!
Večeras će za Njemačku.
Sutra ujutro nešto treće.
Mujo ko Mujo... mozak ljelja a misli da je pametan.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 536 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: kily, Tomba17 i 112 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO