HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 01:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9673 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 387  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 24 stu 2018, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
:tongue_smilie Ne gnjavi ljude, LakePlacid i Aga su se izmirili samnom. I dalje ne razmisljamo isto, ali su popravili ponasanje prema meni i caskamo koliko toliko u normali. Potrebna je samo dobra volja i vrijeme da upoznas bolje nekoga. Mislim da me i vole. Eto volim i ja njih.

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Moderacijo koji vam je k*** više? ako niste u stanju biti non stop na forumu i voditi racuna o istom imenujte nekog svog Hrvata kao admina i neka vodi racuna o hanalizi, ovo je klasicno trolanje i sirenje propagande, svaki post isti, i vlado se znao opametiti kada dobije kaznu, ovu banovali sa jednog naloga, napravila drugi i nastavlja tamo gdje stala, treba neko da joj 'ebe sve po spisku pa da dobije ban umjesto nje? ako vam je cilj da dignete forum na konto haosa na temama onda vas totalno 'ebo forum, prevazislo sve mjere, nema tu ni zdrave rasprave ni normalnog komunciranja, sve se svodi na prepucavanje ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
LakePlacid je napisao/la:
Moderacijo koji vam je k*** više? ako niste u stanju biti non stop na forumu i voditi racuna o istom imenujte nekog svog Hrvata kao admina i neka vodi racuna o hanalizi, ovo je klasicno trolanje i sirenje propagande, svaki post isti, i vlado se znao opametiti kada dobije kaznu, ovu banovali sa jednog naloga, napravila drugi i nastavlja tamo gdje stala, treba neko da joj 'ebe sve po spisku pa da dobije ban umjesto nje? ako vam je cilj da dignete forum na konto haosa na temama onda vas totalno 'ebo forum, prevazislo sve mjere, nema tu ni zdrave rasprave ni normalnog komunciranja, sve se svodi na prepucavanje ...


Postovani modelatori, ova persona je unistila banjaluka forum na isti ovaj nacin. Ekipa koja vec godinama prica iskljucivo medjusobno. Banjaluka forum je mrtav. Ovih dana se podigli na noge da ga poprave, predlazu, muce se da ga ozive, ali tesko. Ovo je dobar forum jer postoji vise tolerancije nego na drugima, sto priznajem. Ako njihove bljuvotine na racun smrti mlade osobe prolaze, onda ok. Nikakve kulture dijaloga, nista, vrte istu musku pricu. Svaka cast ratnim i posljeratnim temama, ali zasto tjeraju zensku populaciju koja moze ucestvovati na forumu, kako na zenskim temama, tako i ostalim sasvim ravnopravno.
Ijos nesto Robbi MO mi je skinuo, tj. zakljucao temu samo zato sto sam pisala naslov velikim slovima. Izvinila sam se, jer nisam znala, mislila naslov treba velikim, tek poslije vidjela. Mislim da je i to licno.

I da ne zaboravim, u banjaluci se taj forum medju rajom zove ,,mala, mala grupa ********,, (oprostite, tako ga banjalucani zovu, ne ja)

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
kakve veze ima BL forum sa ovim i zašto uopšte širiš te laži?? BL forum sasvim fino funkcioniše, niko ga nije uništio.

doduše, tebi jesu pukli trajni ban na svim nalozima, pa možda zato misliš da je mrtav

inače, administracija nije glupa i jasno joj je da si ovo rekla ti, a ne neko sa BL foruma
Citat:
I da ne zaboravim, u banjaluci se taj forum medju rajom zove ,,mala, mala grupa ********,, (oprostite, tako ga banjalucani zovu, ne ja)

a kako nije dozvoljeno spominjanje drugih foruma, evo još jednog razloga za ban analizi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
nema veze je napisao/la:
kakve veze ima BL forum sa ovim i zašto uopšte širiš te laži?? BL forum sasvim fino funkcioniše, niko ga nije uništio.

doduše, tebi jesu pukli trajni ban na svim nalozima, pa možda zato misliš da je mrtav

inače, administracija nije glupa i jasno joj je da si ovo rekla ti, a ne neko sa BL foruma
Citat:
I da ne zaboravim, u banjaluci se taj forum medju rajom zove ,,mala, mala grupa ********,, (oprostite, tako ga banjalucani zovu, ne ja)

a kako nije dozvoljeno spominjanje drugih foruma, evo još jednog razloga za ban analizi


Jesu, a pukli mi ban iz istih razloga, sto nisam mogla slusati sta govorite o umrlom djetetu. Sve da i jeste tako kako kazete to je mucno citati i za svaku osudu je. Nije dozvoljeno pisati o drugim forumima, ali je dozvoljeno da ista grupa odbacuje sa svih foruma osobe koje ne misle kao oni. Pet-sest ljudi kontrolise forume u bih. Forum bi trebao da ima druge svrhe, a ne ovo sto vidim da radite.
Neka me banuju. Samo da znate da jos ima postenih i normalnih, a sada koliko i do kada vidjecemo.

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
naravno, tebi ne pada na pamet da si ban dobila jer si trolala teme i smarala sve druge oko sebe?

čuj, pet-šest ljudi kontroliše forume, pa ti stvarno nisi čista u glavi =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Da obznanimo javnosti da sam ti upravo ja dao trajni na pomenutom forumu i da sam ti i ip. adresu suspendovao, i ocito si nesto nanjusila pa ovdje non stop spominjes taj forum i povezanost ovdasnjih forumasa sa tim forumom, a kako stvari stoje i ovdje cu te banovati samo indirektno, tamo si dobila ban zbog trolanja i koristenje proxya te uznemiravanje forumasa preko pp., kada veci dio forumasa uzme na zub jednog forumaša vrlo brzo znaju unistitib ego ili nabiti kompleks a to je upravo slucaj kod tebe sto indirektno govori da si vrlo nezrela osoba ...

Moj licni i prijateljski savjet ti je da malo odmoris od foruma (ne ovog nego opšte od svih), jer ce ti udariti sve ovo na zdravlje, nije normalno da osoba 12.sati sjedi za compom i visi na forumu u kontinuitetu

Srdacan pozdrav, i ne svataj ovo licno :zivili

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
nema veze je napisao/la:
naravno, tebi ne pada na pamet da si ban dobila jer si trolala teme i smarala sve druge oko sebe?

čuj, pet-šest ljudi kontroliše forume, pa ti stvarno nisi čista u glavi =))

Nisam samo to ja primjetila, desetak mojih prijatelja su ili ignorisani ili banovani, jer kada su osjetili potencijal novoprijavljenih na imenovanom mjestu, dozivjeli su napad, omalovazavanje i sl. iako su jaci u svakom pogledu, i gramaticki i knjizevno i opsteobrazovno. Par mojih cjenjenih prijatelja iz Zenice i Viteza, Busovace, inace dobri poznavaoci tadasnjih prilika u srednjoj Bosni, jer su bili ucesnici HVO; je sinoc razgovaralo na temu foruma, ja im rekla da sam se ovdje prebacila i rekla da i oni probaju, ali nece da se kompromituju sa ovim botovima.
Hajde pitajte ih kakva je situacija za vrijeme rata bila u Vitezu, Busovaci, Travniku, Zenici, nemaju pojma, jer su banjalucani, osim Age i Place.... Ne znaju te krajeve, pitajte ih nesto specificno za taj period??!!!!

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospođice Serenada, za sljedeći nick uzmite "bolest258" ili "Vahidin TURČIN".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
a ti bi dovukla prijatelje na ovaj forum? rekla bih super, da nije po tvojim postovima ovdje, kao i na onom forumu, jasno da ih nemaš. ili su, još gore, takvi kao ti.

i ne lupetaj za BL forum, odaješ koliko ti je teško palo jer su te otkačili, a i providno ti je to uvlačenje u ... adminima ovdje. ljigavo je skroz :glare


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 18:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
LakePlacid je napisao/la:
Da obznanimo javnosti da sam ti upravo ja dao trajni na pomenutom forumu i da sam ti i ip. adresu suspendovao, i ocito si nesto nanjusila pa ovdje non stop spominjes taj forum i povezanost ovdasnjih forumasa sa tim forumom, a kako stvari stoje i ovdje cu te banovati samo indirektno, tamo si dobila ban zbog trolanja i koristenje proxya te uznemiravanje forumasa preko pp., kada veci dio forumasa uzme na zub jednog forumaša vrlo brzo znaju unistitib ego ili nabiti kompleks a to je upravo slucaj kod tebe sto indirektno govori da si vrlo nezrela osoba ...

Moj licni i prijateljski savjet ti je da malo odmoris od foruma (ne ovog nego opšte od svih), jer ce ti udariti sve ovo na zdravlje, nije normalno da osoba 12.sati sjedi za compom i visi na forumu u kontinuitetu

Srdacan pozdrav, i ne svataj ovo licno :zivili


Proxija? Ne znam ja skoro nista o tome, nesto kao skrivanje IP? Nikada nisam uznemiravala nikoga, a pogotovo u pp. Lazov si na kvadrat. Taj veci dio forumasa je bila potpuno ista ekipa kao i ovdje, osim ovog srbijanca sto tumara okolo. Moj licni savjet tebi, posto vidim da volis savjetovanje, je da promjenis profesiju. Autsajder sto se tice zadatka.

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
Agathonikos je napisao/la:
Gospođice Serenada, za sljedeći nick uzmite "bolest258" ili "Vahidin TURČIN".


Aga seraga. Glumi nesto, kao persira, seronjica. Ja muriju nanjusim na kilometre.
David je ubijen i odgovarace neko kad tad.
Srdacan pozdrav od Sereage732!

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A ja psihički poremećaj nakon 2-3 posta, gospođice Serenada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
nema veze je napisao/la:
a ti bi dovukla prijatelje na ovaj forum? rekla bih super, da nije po tvojim postovima ovdje, kao i na onom forumu, jasno da ih nemaš. ili su, još gore, takvi kao ti.

i ne lupetaj za BL forum, odaješ koliko ti je teško palo jer su te otkačili, a i providno ti je to uvlačenje u ... adminima ovdje. ljigavo je skroz :glare

Ljevcanko u redak kromprira odmah, sta si se razbaskarila ovdje?

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
da imam gdje, možda bih i imala redak. poštujem seljake, jer su zdravi i tjelesno i umno, oni nisu popušili ove konobarske priče i teorije, za razliku od graDŽana i tzv. gracke raje, koja je došla ko zna otkud. respect seljacima i zdravom umu

i nisam se razbaškarila, držim se samo jedne teme :zubati . za razliku od nekih koji su utrolali sve teme, a kojima bi bolje bilo da ćute i da se ne provaljuju. tužno


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 19:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:palacgore1

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ako sam dobro skužio ovaj džamijaš se ovdje žali na teme i komentare na Banjaluka forumu !?
Inače oćete kaHvu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 stu 2018, 22:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
bas to, a iduci njenom logikom, kako forume drzi pet-sest ljudi, mozda misli da ce admini HB da je puste na BL? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 28 stu 2018, 07:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69259
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Donošenje i uvoz problema i uvoz smeća s drugih foruma je zloupotreba gostoprimstva. I to je razlog za trenutacno odstranjenje.

Ovo je autentican forum, s autenticnim temama i autenticnim clanovima. Nece se koristiti kao nikakav poligon za bilo sto drugo niti mjesto za azil, dobrodosli su ljudi koji su autenticno privuceni tematikom foruma, od kojih je najvaznija BiH politika..

Prema svim pravilima foruma kloniranje je zabranjeno. Činjenica da još nijedan moderator nije stisnuo gumb za trajni ban (mada to visi u zraku svakog dana) može se objasniti samo nekom vrstom sažaljenja. Mogu samo reci da je za dosadjivanje, hiperaktivnost radi privlacenja pozornosti, izazivanje sukoba, poticanje klanskog ponasanja, kojekakve intrige klanova preko PP, i rušenje fokusa s najbitnijih tema … sto sve znaci unistavanje koncepta foruma… za takvo sto je predvidjena "smrtna kazna".

Umjerenost, autenticne diskusije, interes za teme a ne forumske osobe, smisao za humor, kvaliteta a ne kvantiteta, skromnost i ne privlacenje paznje ad hominem sukobima, i ne zadavanje posla moderatorima (doprinos samoregulaciji foruma)… je ono sto se cijeni. Svaki dugogodisnji clan foruma (koji samim time nije baniran) ima osjecaja za ovo. Onaj kome treba paznje, koga mater nije dojila, nema prijatelje, ne moze se udati, ili ne moze naci decka/curu, neka produzi na smartphone aplikacije za doticne stvari.

Jedan generalni savjet za sve: koncentriraj se na teme a ne osobe. Ovaj forum je kolekcija misljenja, a ne kolekcija osoba kojima treba paznja.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 28 stu 2018, 08:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69259
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
5 smrtnih grijeha u ocima moderatora
1. Grubo i opetovano krsenje najvaznijih forumskih pravila, usprkos upozorenjima
2. Suptilno rusenje koncepta foruma, miniranje i rovarenje, svjesno ili nesvjesno (bitno je da postoji efekt, namjera nije bitna), a koje nikad nece biti promaknuto
3. Intrige, "prijatelji i neprijatelji", poticanje klanskih sukoba, repliciranje osobama a ne misljenjima
4. Dosadjivanje moderatorima (mjera dosadjivanja je potroseno vrijeme, tu se broji i ulizivanje - i za ulizivacke postove treba vrijeme da se procitaju), trosenje velikog dijela ogranicenog moderatorskog resursa
5. Lazno predstavljanje

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 29 stu 2018, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Malo vise radite, a malo manje pisite saopstenja za javnost :zubati

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 pro 2018, 10:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
LakePlacid je napisao/la:
Red bi bio da prvo krenete od ovih koji negdje drugo pišu da je ovo ustaški UZP portal i kako je tu samo da u zdrav mozak 'ebe moderaciju i prisutne, mislim da vam je lako zakljuciti o kome se radi, ostalo ce se nakon toga rijesiti samo od sebe ...

Nemas dokaze i izvrces kako ti odgovara. Neko me prozvao ustasom na sta su me nakon te optuzbe odjednom "zaskocilo" nekoliko forumasa na tom forumu i ja sam samo demantovao da nisam ustasa, ako te bas interesuje. Uostalom nije ni bitno za ovaj forum, ali eto kad siris neistine i spinovane optuzbe, red je da te demantujem, da ne pomisli neko nesto drugo. Hvala ti sto me proganjas na oba foruma, to govori mnogo o tebi.

LakePlacid je napisao/la:
Ajde 'ebo vas forum, ubijete želju covjeku da uopste udje na forum i vidi sta ima, mozdano proljevisanje hanalize prelazi sve moguce granice, klasicni spin, kontriranje, provociranje i podjebavanje gledam vec danima, visi na forumu i ceka ko ce sta napisati da odgovori, bolesna potreba da bude u komunikaciji i da joj se pridaje pažnja ...

I usput pogledajte ip adrese klonova i onih standardnih trolera koji odjednom ne pisu i nisu tu, a mogu i ja servirati kao onda o podbradku

Normalna diskusija nije ono sto BBC i ekipa rade. Cast izuzecima, ako ih ima. Ono je kontra normalnoj raspravi. BBC provocira svojim pisanjem i zali se kad mu se neko ukljuci u monolog i dijalog podobnih.

Primjetio sam da oni koji se najvise zale na forumu, neka moderacija pocne da kaznjava one koji se puno zale i vrijedjaju. To je neka bolest cim je ucestala. Ne sjecam se da je ova tema bila ikad aktivna kao ove godine.

LakePlacid je napisao/la:
Moderacijo koji vam je k*** više? ako niste u stanju biti non stop na forumu i voditi racuna o istom imenujte nekog svog Hrvata kao admina i neka vodi racuna o hanalizi, ovo je klasicno trolanje i sirenje propagande, svaki post isti, i vlado se znao opametiti kada dobije kaznu, ovu banovali sa jednog naloga, napravila drugi i nastavlja tamo gdje stala, treba neko da joj 'ebe sve po spisku pa da dobije ban umjesto nje? ako vam je cilj da dignete forum na konto haosa na temama onda vas totalno 'ebo forum, prevazislo sve mjere, nema tu ni zdrave rasprave ni normalnog komunciranja, sve se svodi na prepucavanje ...

Dobro bi bilo da i tebe malo banuju. U zadnje vrijeme jako smaras, a i inace i radis ono za sta optuzujes druge (konkretno laganje, spinovanje, trolovanje, sirenje propagande...), a uz to i vrijedjas i psujes. Ako je to normalna diskusija, onda mislim stvarno. :001_rolleyes

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 pro 2018, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
a jeste dosadni u 3 p.m.
treba vas sve banirati jer ste debili.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 pro 2018, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Nek si se ti nama vratio, i neka si ponovo u muškom rodu, kakve hanalize i serenade :zivili

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 pro 2018, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Kakva Monaliza i Severina? :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9673 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 387  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO