HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 12:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 683 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 01 tra 2012, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 13:24
Postovi: 95
Dobro je da ti imas muda,sigurno navijas za Zelju ili Sarajevo i najvise volis svoju raju iz ulice,kada treba onda si Hrvat,socjaldemokrata.Sigurno podupires federalnu vladu,Komsica i druge Hrvate koji se predstavljaju u Sarajevu,Bosanskim katolicima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 01 tra 2012, 11:24 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
obiši sline pa se javi , internet ratniče ,a do tada nek te muslimani zezaju na fejsu jer si popio degeneka i izlazi u DOboj i Brčko , jest da ti treba sahatak u jednom pravcu ,štaš kad nemaš muda ...

ps skini taj avatar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 01 tra 2012, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Betandwin, koliko sam upoznat gore pištolje jedni na druge vade bošnjaci. Sjećaš li se događaja od prije godinu-dvije kada je u slavinovićima na benzinskoj bilo pucanja, u koje u je stradao siledzija 'bibi'. Šta misliš gdje se to sve zakuhalo? Hoćeš li ti i dalje izlaziti na isto mjesto uprkos cinjenici da se tu pred tvojim očima često sukobe suprostavljene bande?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 01 tra 2012, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 13:24
Postovi: 95
Taj avatar sam nosio cjeli rat,ti si sigurno bio u armiji sa svojom rajom pa ti smeta.Nisam taj na koga se odnosi tvoj komentar ali znam takve koji imaju muda preko interneta.Ti isto nisi iz TZ,kao ni ja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 09 tra 2012, 10:20 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
ManInBlack je napisao/la:
Betandwin, koliko sam upoznat gore pištolje jedni na druge vade bošnjaci. Sjećaš li se događaja od prije godinu-dvije kada je u slavinovićima na benzinskoj bilo pucanja, u koje u je stradao siledzija 'bibi'. Šta misliš gdje se to sve zakuhalo? Hoćeš li ti i dalje izlaziti na isto mjesto uprkos cinjenici da se tu pred tvojim očima često sukobe suprostavljene bande?

sječam se toga i još po nečega , uglavnom stradavaju ti žestoki momci , ma nešto mi je bilo truba onaj dio gdje če ga neko prozivati po fejsu jer je popio batine, ako nisi od tog posla nemoj iči tamo , izlazi negdje drugo , a izlazit u onaj valentino kod Brčkog ( nisam nikad bio ,ali vidim na tv koji im pjevači dolaze i kakve su im one po dijaspori zabave , mislim ako je naša omladina spala na taj primitivni i seljački vid zabave, onda nam se crno piše s takvom omladinom ) Stvarno ,ako Tuzlaci nemaju gdje izaći osim Husina ,gdje je kažeš mafija i papanluk , te ovih " valentina" po Brčkom i Doboju , onda treba razmisliti i otvoriti kakav lokal za mladjariju , s malo drugačijim muzičkim pravcem , zna se da cajke privlače te turbo mafijaše, kolko ja znam mladjarija se skuplja u Tz uz jalu i one kafiče ondje , ljeti ne možeš proči...inače sam skoro bio u pivnici kod borisa, tamburaši , solidno , doduše za nas malo starije firma od žene slavila nešto ..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 09 tra 2012, 10:26 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
atila je napisao/la:
Taj avatar sam nosio cjeli rat,ti si sigurno bio u armiji sa svojom rajom pa ti smeta.Nisam taj na koga se odnosi tvoj komentar ali znam takve koji imaju muda preko interneta.Ti isto nisi iz TZ,kao ni ja.

ti si fulio i loptu i gol od 7 metara..imaš opciju search za postove pa se malo informiraj...kralju ja sam se prije rata marsio s onim konjem Batkom u Crvenoj Galeriji nekoliko puta , komplesaš čim vidi nekog visočijeg od sebe za dvije glave ( on je metar i po ) hoče da se tuče , zato je boks i trenirao ,mene nikad nije ni zagrebao a kamo li šta više pa ti vidi ...zato je i pobio onoliku raju na Grbavici jer ga niko nije ozbiljno uzimao kad ga vidi , konta šta če miš , a miš ne pita , več puca ..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 09 tra 2012, 11:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 13:24
Postovi: 95
Znam momke koji su na glasu kao opasni momci,prije rata,u ratu ih nije bilo.Ili su utekli odma,ili su po kradzi utekli,znaci jad i tuga.U mojoj jedinici najbolji borci su bili ti mali,obicni ljudi.Te megdandzije imali su jednu manu,brak inteligencije.Koja budala bi im dao u ruke,tude zivote.Mozda se dobro nerazumijemo ali nemam nista protiv tebe,vec protiv takvog razmisljanja.Zelim ti ,Sretan Uskrs,to sto imas drugacije poglede od mojih,nije razlog da budes gori covjek od mene.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 13 tra 2012, 16:52 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
Išarano 1.100 vasrkšnjih jaja u Tuzli

http://www.klix.ba/vijesti/bih/isarano- ... /120413109

ovaj film u Sarajevu nebi mogao biti gledan ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 13 tra 2012, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12343
Ova šarena jaja su mi jedna od najdražih stvari kod ovih vjerskih praznika, uz jutarnje opijanje za Bajram. Nostalgija za djetinjstvom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 13 tra 2012, 18:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Nisam znao da i vi Bosnjaci slavite Vaskrs. Ovo je nesto novo za mene.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 13 tra 2012, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12343
Ma ja sam kao mali "slavio" sve, čak i za vrijeme rata i par godina poslije. Prije rata Srbi mi prve komšije bili, kod nene prve i najbolje kone bile Srpkinje Zorka i Marija. Za vrijeme rata dok sam živio u drugoj zgradi u ulazu 5 srpskih porodica. U Hrvatskoj živio sa Hrvatima i Srbima u istoj "kući" i išao u neke dječije igraonice.

Sada već nema tih običaja ili nema ljudi, nemam pojma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 13 tra 2012, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 vel 2012, 14:37
Postovi: 954
Lokacija: AID Headquarters
Evo upravo sam se vratio sa desetodnevnog odmora u rodnom kraju.


Obišao sam mnogo toga. Jedno vrijeme boravio u Lukavcu. Hrvati bez ikakvih problema proslavili Uskrs pred crkvom, kolo, izvorna pjesma itd.


U novinama čitam da je neki Hrvat glavni u tuzlanskom zatvoru, Lucijana, Lović, hrvatski kafići,Iveljić , Glavaš u Slobodi, restorani Robinzon i Nikol posluju bez problema. Ulica neke HVO brigade u Tuzli, a da je Bošnjaci nisu poništili. Katolička crkva, KŠC sveti Franjo, HKD Napredak, HDZ..


Mislim da ManInBlack pretjeruje...

_________________
Bismillah ir rahmani rahim, rabbi yessir, velatuassir, rabbi temim, bil hajr - Amin!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 14 tra 2012, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Melcher je napisao/la:
Evo upravo sam se vratio sa desetodnevnog odmora u rodnom kraju.


Obišao sam mnogo toga. Jedno vrijeme boravio u Lukavcu. Hrvati bez ikakvih problema proslavili Uskrs pred crkvom, kolo, izvorna pjesma itd.


U novinama čitam da je neki Hrvat glavni u tuzlanskom zatvoru, Lucijana, Lović, hrvatski kafići,Iveljić , Glavaš u Slobodi, restorani Robinzon i Nikol posluju bez problema. Ulica neke HVO brigade u Tuzli, a da je Bošnjaci nisu poništili. Katolička crkva, KŠC sveti Franjo, HKD Napredak, HDZ..


Mislim da ManInBlack pretjeruje...


Nabrojio si par stvari i na osnovu njih zaključuješ da pretjerujem :zubati , mislim da si ti pretjerao sa svojim zaključkom, jer to su tako mizerni postotci i uglavnom je riječ o privatnim djelatnostima i projektima uključujući KŠC. Ta 'neka' HVO brigada zaslužuje ulicu u centru grada zajedno sa ostalim tuzlanskim brigadama, a ne na periferiji gdje je jedva dobila mjesto. Koliko je hrvata direktora osnovnih i srednjih škola? Koliko je hrvata na čelu općinskih organizacija i kada je hrvat bio gradonačelnik Tuzle? (Nikad). Koliko je hrvata direktora državnih firmi, koliko hrvata je dobilo radno mjesto u istim?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 15 tra 2012, 02:30 
Offline

Pridružen/a: 10 ožu 2012, 21:10
Postovi: 8
Citat:
Melcher

Evo upravo sam se vratio sa desetodnevnog odmora u rodnom kraju.


Obišao sam mnogo toga. Jedno vrijeme boravio u Lukavcu. Hrvati bez ikakvih problema proslavili Uskrs pred crkvom, kolo, izvorna pjesma itd.


U novinama čitam da je neki Hrvat glavni u tuzlanskom zatvoru, Lucijana, Lović, hrvatski kafići,Iveljić , Glavaš u Slobodi, restorani Robinzon i Nikol posluju bez problema. Ulica neke HVO brigade u Tuzli, a da je Bošnjaci nisu poništili. Katolička crkva, KŠC sveti Franjo, HKD Napredak, HDZ..


Mislim da ManInBlack pretjeruje...



Da ne mozemo birati mjesto rodjenja je opce poznata cinjenica. Rodjen sam u ....

Objavljeno 14.04.2012. u 21:39
Saobraćajna nezgoda u Par Selu
Automobil se prevrnuo na krov, vozača izvukli vatrogasci
Jedna osoba je povrijeđena u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila večeras oko 19 sati u Par Selu kod Tuzle.


tom Par Selu....i otisao sam iz njega onog momenta kada su Hrvati "partizani" Par Sela potpisali kapitulaciju i rasformirali 115 Zrinjski.
@Melcher --Ti si se vratio u svoj rodni kraj i Tvoja zapazanja su samo "povrsinska". Zagrebi malo dublje pa vidi ko je stajao iza FK Sloboda...ko ima "hrvatske" firme i ko je na celu istih , ko je "Boss" prostitucije, ko je Divkovic , a ko je Banovic, a ko je Iveljic, a ko je Kresic,ko je Andric, ili Marjanovic! Partizan do partizana....Jebo te Bog...bas nam je lijepo! Bio sam i ja za Gospojinu u Breskama uz zvuke "Senade, Hanife, Halila i Kalesijskih i Zivinickih govana...

Med i mlijeko!
Ovaj post od saobracajnog udesa je postan samo iz razloga da vas podsjetim na smrt Boze Cajica iz Par Sela i imovinski karton organizatora zabave...
I da ne zaboravim "POZDRAVITI" Emila Vlajkija iz Tuzle (Ministry of Sound)!

:zastava_Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 15 tra 2012, 03:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ovo vam je onaj luđak gorann/kardinal, ako ga se tko sjeća.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 15 tra 2012, 03:15 
Offline

Pridružen/a: 10 ožu 2012, 21:10
Postovi: 8
Citat:

Ministry of Sound

Ovo vam je onaj luđak gorann/kardinal, ako ga se tko sjeća.


Yess...A budi iskren i reci sta sam to ja slagao u vezi desavanja u Tuzli!?
Nije ti ni Vlajki ravan!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 15 tra 2012, 09:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
kugic je napisao/la:

Da ne mozemo birati mjesto rodjenja je opce poznata cinjenica. Rodjen sam u ....

Objavljeno 14.04.2012. u 21:39
Saobraćajna nezgoda u Par Selu
Automobil se prevrnuo na krov, vozača izvukli vatrogasci
Jedna osoba je povrijeđena u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila večeras oko 19 sati u Par Selu kod Tuzle.


tom Par Selu....i otisao sam iz njega onog momenta kada su Hrvati "partizani" Par Sela potpisali kapitulaciju i rasformirali 115 Zrinjski.
@Melcher --Ti si se vratio u svoj rodni kraj i Tvoja zapazanja su samo "povrsinska". Zagrebi malo dublje pa vidi ko je stajao iza FK Sloboda...ko ima "hrvatske" firme i ko je na celu istih , ko je "Boss" prostitucije, ko je Divkovic , a ko je Banovic, a ko je Iveljic, a ko je Kresic,ko je Andric, ili Marjanovic! Partizan do partizana....Jebo te Bog...bas nam je lijepo! Bio sam i ja za Gospojinu u Breskama uz zvuke "Senade, Hanife, Halila i Kalesijskih i Zivinickih govana...

Med i mlijeko!
Ovaj post od saobracajnog udesa je postan samo iz razloga da vas podsjetim na smrt Boze Cajica iz Par Sela i imovinski karton organizatora zabave...
I da ne zaboravim "POZDRAVITI" Emila Vlajkija iz Tuzle (Ministry of Sound)!

:zastava_Hrvata

Hajmo ovakvo: Kapitulaciju nisu potpisali 'partizani iz Par Sela', nego zapovjedništvo brigade zajedno sa vojno-političkim vrhom hrvata uz izričito insistiranje katoličke crkve sa fra petrom matanovićem na vrhu. Što je trebalo dati im povoda da nas pokolju? Kad nismo imali nikakve šanse protiv njih. Razlog znaš, 40 većih i manjih sela razbacao od visova majevice do podnožja dedinske planine okruženo muslimanima. Nas 1600 pod oružjem i još par stotina u armijibih i policiji protiv dvadeset puta brojnijeg protivnika. Muslimanki vojno-politički vrh je zahtijevao da skinemo vojne oznake hvo-a i postanemo brigada armije bih, bili su upravu što su računali da će izaći kao vojni pobjednici bilo da dođe do sukoba ili da budemo bez časti pa prihvatimo oznake abih koja je tih dana vršila zločine po srednjoj bosni po našem narodu. Kapitulacija je bila ispravna odluka jer smo ionako izgubili, da smo ušli u sukob imali bi na stotine masakriranih, nestalih, ubijenih, silovanih, bila bi to hrvatska srebrenica. Oni onako gladni i izbezumljeni su samo čekali da upadnu u naša sela. Tim činom polaganja oružja izbili smo im glavni adut za agresiju na naša sela, dakle nadmudrili smo ih.

Kažeš da si odmah otišao po polaganju oružja? Kuda, preko majevice i batkovića? Putovi preko srednje bosne su otvoreni 3 mjeseca poslije.

Čudno je da se ti iz dijaspore toliko brineš o životu hrvata u svom rodnom kraju :neznam nemoj nam tako pomagati, ako već hoćeš, de uzmi kredit ili nađi investitore pa u tom svom rodnom par selu napravi pogon, zaposli ljude :zivili

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 17 tra 2012, 12:15 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
kugic je napisao/la:


i otisao sam iz njega onog momenta kada su Hrvati "partizani" Par Sela potpisali kapitulaciju i rasformirali 115 Zrinjski.

gdje si otišao u četnike ? jesi mozaik , šta su trebali uludo izginuti protiv višestruko jače Abih ? u situaciji koja je bila uradili su najbolje moguće rješenje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 27 tra 2012, 01:52 
Offline

Pridružen/a: 10 ožu 2012, 21:10
Postovi: 8
Citat:
Betandwin


gdje si otišao u četnike ? jesi mozaik , šta su trebali uludo izginuti protiv višestruko jače Abih ? u situaciji koja je bila uradili su najbolje moguće rješenje


Tvojim pisanjem Ti mene svrstavas u "cetnike". Jadan si do bola!

slika

TI I OVI SE BORE ZA NASA PRAVA! :sega :sega :sega :sega :sega :sega

ko je ubijao Hrvate po >Kninu i Varesu?...Koga ova *** podrzava?

http://www.zivinice.ba/vijest-1747-Neza ... je-Dubrave

I Samo pitanje za ovaj nas portal

"KO JE ZELJKO TOMIC!???"""


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 27 tra 2012, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
kugic je napisao/la:
Citat:
Betandwin


gdje si otišao u četnike ? jesi mozaik , šta su trebali uludo izginuti protiv višestruko jače Abih ? u situaciji koja je bila uradili su najbolje moguće rješenje


Tvojim pisanjem Ti mene svrstavas u "cetnike". Jadan si do bola!

slika

TI I OVI SE BORE ZA NASA PRAVA! :sega :sega :sega :sega :sega :sega

ko je ubijao Hrvate po >Kninu i Varesu?...Koga ova *** podrzava?

http://www.zivinice.ba/vijest-1747-Neza ... je-Dubrave

I Samo pitanje za ovaj nas portal

"KO JE ZELJKO TOMIC!???"""


Tko, je ubijao Hrvate po Varešu i Kninu? Imaš neke dokaze ili samo širiš muslimansku propagandu?

Tko je Željko T. To ti je dečko sa završenim fakultetom, manager u predstavništvu neke strane tvrtke, Hrvat, Domoljub, čovjek koji je odlučio se boriti za svoje, a ne napustiti i lajati iz daljine.
Tko si i što si ti? bauštelac?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 01 svi 2012, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3688
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
ManInBlack je napisao/la:
Hajmo ovakvo: Kapitulaciju nisu potpisali 'partizani iz Par Sela', nego zapovjedništvo brigade zajedno sa vojno-političkim vrhom hrvata uz izričito insistiranje katoličke crkve sa fra petrom matanovićem na vrhu. Što je trebalo dati im povoda da nas pokolju? Kad nismo imali nikakve šanse protiv njih. Razlog znaš, 40 većih i manjih sela razbacao od visova majevice do podnožja dedinske planine okruženo muslimanima. Nas 1600 pod oružjem i još par stotina u armijibih i policiji protiv dvadeset puta brojnijeg protivnika. Muslimanki vojno-politički vrh je zahtijevao da skinemo vojne oznake hvo-a i postanemo brigada armije bih, bili su upravu što su računali da će izaći kao vojni pobjednici bilo da dođe do sukoba ili da budemo bez časti pa prihvatimo oznake abih koja je tih dana vršila zločine po srednjoj bosni po našem narodu. Kapitulacija je bila ispravna odluka jer smo ionako izgubili, da smo ušli u sukob imali bi na stotine masakriranih, nestalih, ubijenih, silovanih, bila bi to hrvatska srebrenica. Oni onako gladni i izbezumljeni su samo čekali da upadnu u naša sela. Tim činom polaganja oružja izbili smo im glavni adut za agresiju na naša sela, dakle nadmudrili smo ih.


Otac mi je uvijek spominjao da je jedan fratar imao dosta uticaja u rasformiranju 115-e HVO ,jer bi mi izvukli deblji kraj protiv Bošnjaka da smo ušli sa njima u sukob.
Uvijek ga zaboravim pitat ime fratra i eto ti sad spomeneš ...
Što se TK tiče... ti bi vjerovatno trebao znat .. Gdje je taj famozni "Hrvatski Dom" ? Imaš li kakve slike ? Ja sam guglao al ništa ne mogu naći na netu.

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 01 svi 2012, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Zgrada u kojoj je danas narodno pozorište Tuzla

slika

slika

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 02 svi 2012, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
U Hrvatskim naseljima okolo Tuzle planira se izgradnja 14 velikih križeva.

Ilustracija:
Križ u naselju Križani, istočno od grada Tuzle, memorijalni kompleks Josipovac, zemljište u vlasništvu RKC na kome se nalazi masovna grobnica postrijeljanih časnih sestara.
slika

Lokacije podizanja križeva.
slika

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 02 svi 2012, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3688
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Ko u Mostaru , samo što ćemo mi imat 13 križeva više. :D
Oće se to vidit direktno iz Tuzle ? Šta misliš MiB?

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Živjeti u TK
PostPostano: 02 svi 2012, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Zavisi od kuda gledaš :) Ako gledaš na istok vidjeti ćeš ovaj na brdu iznad iznad naselja Križani, ako gledaš na jug vidjeti ćeš onaj na brdu Ilinčica
Ako gledaš na zapad vdijeti ćeš onaj na brdu iznad Husina.

14 križeva / postaja

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 683 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO