HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 15:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Trgovacke prevare
PostPostano: 23 ožu 2021, 15:04 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Uvjek ljude bezveze navuko sa ciframa koje zavrsavaju 3.99 izgleda malo kad znas da je do prije neki dan bilo 3.66.Koliko sam puta vidio proizvod na akciji,a na kasi sasvim druga cjena.Ako pak zelis nesto vratit,u nekim prodavnicama to nece,iako zakonski imas pravo.Pojedine trgovkinje uopste neznaju stagnirat racun.U mnogim prodavnicama,na svu srecu nije problem nista vratit,sto nisi ostetio po uzoru na Zapadnjacke trgovine,gdje ljudi bukvalno znam kupe nesto,pa se predomisle i vrate.Ne bi mozda ni uzeli nesto da nije tako.Ima svasta,prodaje televizore,dok nekupis on ce te ubjedit kako mozes lako vratit ako nebudes zadovoljan,ko na pojaci prodaje televizore ni antene nema da vidim kajva je slika.Uzimaju skartiranu robu,koju su nekako skrpili pa opet radi i zato je tolika razlika u cijeni u odnosu na isti aparat u drugoj prodavnici.Ako pokusas vratit,on ce reci kako po zakonu ima pravo da ti nevrati :) jer nemas neki valjan razlog da vratis,iako je kvalitet slike los.Malo se situacija popravila,sto se tice zastite potrosaca,jednom smo davno kupili kolica djecija u prodavnici i samo sto smo malo provozali kolica po gradu spde tocak :001_huh i nisu tjeli vratit,cim si kupio gotovo.Sreca sam nekako namjestio osigurac na tocku pa nije cesto spado vise.Jednom smo kupili mikrovalnu,isto bila neka akcija 100 KM bila i nakon par dana se pokvarila,sigurno je vec bila s onim kvarom koji nekad radi i poslje je tri mjeseca bila mikrovalna negdje u Sarajevu cak na servisu,dok nisu dio porucili kozna odakle.Danas je pak ipak moguce odma zamjenit nesto ako se odma pokvari ili dobit novac nazad.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO