HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 02:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pitanje hipoteke
PostPostano: 31 ožu 2023, 11:36 
Offline

Pridružen/a: 09 tra 2021, 15:34
Postovi: 3
Je li uopće moguće tijekom takve krize zaraditi novac za kupnju kuće? Imam 26 godina i ne mogu zamisliti da zarađujem za kuću. Ne vidim kako su starije generacije mogle živjeti sretan život s novcem za kuću i druge komunalne usluge.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pitanje hipoteke
PostPostano: 31 ožu 2023, 16:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2022, 10:32
Postovi: 1276
U krizi se najbolje zaradi, ko je npr. 1990. uzeo kredit u dinarima i sagradio kuću, otplatio je 1% pre nego što je bilo otpisano.

_________________
ex Skeletor


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pitanje hipoteke
PostPostano: 31 ožu 2023, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Naravno da je moguće. Danas je lakše zaraditi novac nego ikad prije u povijesti.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pitanje hipoteke
PostPostano: 06 tra 2023, 13:12 
Offline

Pridružen/a: 09 tra 2021, 15:34
Postovi: 3
U pravu ste gospodine, u krizi se najbolje zaradi. I u načelu se potpuno slažem s vama; tek me strah da vas netko ne shvati neopravdano doslovno nagoni na pisanje ovog komentara.
Plašim se da bi netko pod „zaradom u krizi“ mogao pomisliti na kocku ili neke slične hobije. A možda se bojim i zato što sam i sam kao početnik dosta izgubio. Pred 15-tak godina isto je bila kriza, i sve je više ljudi težilo kocki…privuklo i mene. I sad mogu reći da imam više sreće nego pameti što sam se izvukao iz tih prvih utega koji su me kao stanac-kamen vukli na samo dno egizstencije. Dođoh u minus oko sto tisuća eura, sam bog da su mi starci imućni ljudi.
Nešto uz savjete drugova, nešto uz knjige i Wiki, a u zadnje vrijeme i savjete autora s https://www.prevara.net/ (dečki, baš imate duha!),i moj se saldo počeo polagano popravljati. Izgubim i sad koju kartu, ali konačno mogu reći: dani ovisnosti i očaja daleko su iza mene! Od sad vjerujem u sebe i počinjem dobivati na svim poljima života, ozbiljnim radom. Zato, početnici, ne nasjedajte na priče o lakoj zaradi u casinu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO