HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 05:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 22 stu 2023, 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Poveznica na islamski izvor:

https://quran.com/al-baqarah/189

Citat:
They ask you ˹O Prophet˺ about the phases of the moon. Say, “They are a means for people to determine time and pilgrimage.” Righteousness is not in entering your houses from the back doors.1 Rather, righteousness is to be mindful ˹of Allah˺. So enter your homes through their ˹proper˺ doors, and be mindful of Allah so you may be successful


Znači alahu smeta ako ulaziš u vlastitu kuću na stražnja vrata, te dok to činiš moraš misliti na alaha, jer u suprotnom ćeš ga naljuti? Ako ipak uđeš na stražnja vrata, jer onda ne misliš na alaha?!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 22 stu 2023, 10:33 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53
Postovi: 2187
Koji je smisao otvarati novu temu za svaku islamsku ludost?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 22 stu 2023, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
dunno je napisao/la:
Koji je smisao otvarati novu temu za svaku islamsku ludost?


Radi se o svojevrsnom best of alahovih "mudrosti", pa kao takve zaslužuju posebnu brigu i pozornost. Dodatni benefit je, što je ovakav pristup svemoćnom google algoritmu posebno drag.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 07 sij 2024, 01:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
NE mogu ja ispravljati krive Drine sa ovim dzahilima- neznalicama.

Običaj paganskih arapa i praznovjerje je takav da su ulazila na jedna vrata a morali izaći na druga jer su vjerovali da to donosi neku nesreću ako ne uradiš tako.

Kur'an ovde govori o tome praznovjeru.

Ono lahko je uzeti neki ajet iz konteksta ignorisati tefsir toga stiha u Kur'anu i praviti se Engles bez konteksta sa interpretacijom i oralnim predajama ashab (hadisima apostola Muhammedovih).


- Pitaju te o mlađacima. Reci: "Oni su ljudima oznake za vrijeme i hadž. Nije dobročinstvo u tome da sa stražnje strane u kuće ulazite, nego je dobročinitelj onaj koji se Allaha boji. U kuće ulazite na vrata njihova i Allaha se bojte da biste uspjeli."/189/

/228/ Ljudi su pitali Allahovog Poslanika, sallal­lahu alejhi ve sellem, o mlađacima: "Allahov Poslaniče! Zašto su mlađaci stvoreni?", pa je Allah objavio ajet: - Pitaju te o mlađacima. Reci: "To su oznake vremena za ljude...", a on kaže: "Allah ih je učinio oznakama vremena posta i iftara za muslimane, id­deta za žene njihove i terminima za poslove vjere njihove." Abdurrezzak navodi predanje s lancem prenosilaca od Ibn-Omera, koji kaže: Allahov Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, rekao je: /229/ "Allah je učinio mlađake oznakama za vrijeme ljudi­ma. Zato zapostite kada vidite mlađaka, a prestanite s postom kada ga vidite! Ako bude zaklonjen obla­cima, računajte trideset dana!" Predanje navodi El-Hakim od Ibn-ebi-Revada, a zatim kaže: "On je bio pouzdan, pobožan, mudžtehid, časnog porijeklaIma vjerodostojan (sahih) lanac, ali ga El-Buharija i Muslim nisu uvrstili u svoje Sahihe." "Nije dobročinstvo u tome da sa stražnje strane u kuće ulazite, nego je dobročinitelj onaj ko se Allaha boji. U kuće ulazite na vrata njihova." El-Buhari navodi od Berra'a da je rekao: Kada bi ljudi, u vrijeme paganstva, krenuli na hadž, ulazili su u kuće sa stražnje strane, pa je Allah objavio: .."Nije dobročinstvo..itd." Ata ibn Re­bah kaže: Kada bi se stanovnici Jesriba (Medine) vraćali s proslava blagdana, u svoje kuće bi ulazili sa stražnje strane smatrajući da je to vid dobročinstva (čestitosti). Allah Uzvišeni kaže: "Nije dob­ročinstvo u tome da sa stražnje strane u kuće ulazite...", zatim: "Bojte se Allaha da biste spašeni bili" sutra kada stanete pred Njega i bude vas nagrađivao potpuno i preciz­no."https://tefsir-ibn-kesir.blogspot.com/2014/11/tefsir-ibn-kesir-sura-el-bekare.html

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 07 sij 2024, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Znači za "savršeni" kuran za koji mujo i sljedbenici tvrde da je savršen u svakom pogledu, tako naravno savršeno jasan (sura 16:89), ipak su potebna dodatna "pojašnjenja" odnosno "tefsiri" i bajke iz hadisa, koje su nastale stoljećima nakon što je vaš lažni prorok krepao od trovanja. Elhamdulillah


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 07 sij 2024, 10:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9140
Lokacija: Bosanski Milano
horus je napisao/la:
Znači za "savršeni" kuran za koji mujo i sljedbenici tvrde da je savršen u svakom pogledu, tako naravno savršeno jasan (sura 16:89), ipak su potebna dodatna "pojašnjenja" odnosno "tefsiri" i bajke iz hadisa, koje su nastale stoljećima nakon što je vaš lažni prorok krepao od trovanja. Elhamdulillah

Nisam nikad čuo muslimana da kaze, recimo za papu da je krepao. Ta prljavstina u srcu je svojstvena bas krscanima. Odvratno

_________________
Kamen krš i maslina
Vino ganga Neretva
Sve to ima zemlja ta
Bosna i Hercegovina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 07 sij 2024, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Karabaja je napisao/la:
horus je napisao/la:
Znači za "savršeni" kuran za koji mujo i sljedbenici tvrde da je savršen u svakom pogledu, tako naravno savršeno jasan (sura 16:89), ipak su potebna dodatna "pojašnjenja" odnosno "tefsiri" i bajke iz hadisa, koje su nastale stoljećima nakon što je vaš lažni prorok krepao od trovanja. Elhamdulillah

Nisam nikad čuo muslimana da kaze, recimo za papu da je krepao. Ta prljavstina u srcu je svojstvena bas krscanima. Odvratno


Vidi nam miceka džihadističkog kako taqqija, ti kao "nisi čuo", ja jesam tako da šetaj.

Inače, vaš pustinjski kult smrti je baziran na blasfemiji prema Bogu, jer tko negira i kleveće Isusa je obična sotonina sluga. Najveća i najvjernija sluga nečasnog je bio tvoj pogani šizofreni pervertit iz meke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 07 sij 2024, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9140
Lokacija: Bosanski Milano
horus je napisao/la:
Karabaja je napisao/la:
Nisam nikad čuo muslimana da kaze, recimo za papu da je krepao. Ta prljavstina u srcu je svojstvena bas krscanima. Odvratno


Vidi nam miceka džihadističkog kako taqqija, ti kao "nisi čuo", ja jesam tako da šetaj.

Inače, vaš pustinjski kult smrti je baziran na blasfemiji prema Bogu, jer tko negira i kleveće Isusa je obična sotonina sluga. Najveća i najvjernija sluga nečasnog je bio tvoj pogani šizofreni pervertit iz meke.

Isus je božiji poslanik, niko to ne negira. Vjerovao ili ne, ja između ostalog slijedim i Isusovo učenje

_________________
Kamen krš i maslina
Vino ganga Neretva
Sve to ima zemlja ta
Bosna i Hercegovina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 07 sij 2024, 12:35 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
Karabaja je napisao/la:
horus je napisao/la:

Vidi nam miceka džihadističkog kako taqqija, ti kao "nisi čuo", ja jesam tako da šetaj.

Inače, vaš pustinjski kult smrti je baziran na blasfemiji prema Bogu, jer tko negira i kleveće Isusa je obična sotonina sluga. Najveća i najvjernija sluga nečasnog je bio tvoj pogani šizofreni pervertit iz meke.

Isus je božiji poslanik, niko to ne negira. Vjerovao ili ne, ja između ostalog slijedim i Isusovo učenje


Pitanje:
Isusovo učenje iz Biblije ili “Isa-ovo” učenje iz kurana?

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 07 sij 2024, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Karabaja je napisao/la:
horus je napisao/la:

Vidi nam miceka džihadističkog kako taqqija, ti kao "nisi čuo", ja jesam tako da šetaj.

Inače, vaš pustinjski kult smrti je baziran na blasfemiji prema Bogu, jer tko negira i kleveće Isusa je obična sotonina sluga. Najveća i najvjernija sluga nečasnog je bio tvoj pogani šizofreni pervertit iz meke.

Isus je božiji poslanik, niko to ne negira. Vjerovao ili ne, ja između ostalog slijedim i Isusovo učenje


Isus je Bog, a ne nekakav "poslanik" najvećeg preveranata zvanog alah (kako si sam tvoj alah tepa u kuranu), zato ti jedino možeš slijediti antikrista.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 08 sij 2024, 06:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
horus je napisao/la:
Karabaja je napisao/la:
Isus je božiji poslanik, niko to ne negira. Vjerovao ili ne, ja između ostalog slijedim i Isusovo učenje


Isus je Bog, a ne nekakav "poslanik" najvećeg preveranata zvanog alah (kako si sam tvoj alah tepa u kuranu), zato ti jedino možeš slijediti antikrista.


To tako kršćani vjeruju a muslimani ne vjeruju ni jevreji.
Oni Isusa zovu J.C i a protive se trojstvo, teološki Zidovi su blizu muslimanima nego kršanima, iako kršćani potiču od Jaquba/Jakova.
", jer tko negira i kleveće Isusa je obična sotonina sluga.

Da li su to i današnji Cionisti jer i oni negiraju Isusa.

A vidi se pravo lice miroljubivog kršćanstva tako vas Isus učio, aaa Isus je jedan od tri lica, moze biti sad miroljubiv, a sad mzoe kao Otac prokleti Adama da će zrtvovati svog Sina zarad spasenja čovječanstva, a to je on sam mogao spriječiti kao Duh Sveti i Otac, ali bitno je napraviti predstavu da je on Ljubav i da je dobar prema grešnom Adamu.

Ni Judaizam ne vjeruje kao kršćanstvo da su ljudi osuđeni na propast zbog Istočnog grijeha pa da je potrebna zrtva , to su kršćani prepisali u vjeru Abrahamovu od pagana kako bi lakše prodali vjeru poganima kasnije i sve stavili u kršćanstvo.

Nema univerzalne poruke u kršćanstvu bez raspeća Isusovog, dok u Judaizmu i Islamu ima, u Judaizmu ako slijediš Noine zakone spašen si, u Islamu ti nije potrebna zrtva sam si odgovoran za svoje grijehe i snosis teret.

"Onda Bog izgovori sve ove riječi: 2 »Ja sam Jahve, Bog tvoj, koji sam te izveo iz zemlje egipatske, iz kuće ropstva.
3 Nemoj imati drugih bogova uz mene.
4 Ne pravi sebi lika ni obličja bilo čega što je gore na nebu, ili dolje na zemlji, ili u vodama pod zemljom. 5 Ne klanjaj im se niti im služi. Jer ja, Jahve, Bog tvoj, Bog sam ljubomoran. Kažnjavam grijeh otaca – onih koji me mrze – na djeci do trećeg i četvrtog koljena, 6 a iskazujem milosrđe tisućama koji me ljube i vrše moje zapovijedi.


Kršćani padate kod prve Bozije Zapovijedi.


In the recitation of Deuteronomy 6:4-9, special emphasis is given to the first six Hebrew words of this passage (Shema Yisrael, Adonai eloheinu, Adonai echad

שְׁמַע יִשְׂרָאֵל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ יְהוָה אֶחָד׃




Čuj Izraele naš Bog je JEDAN

قُلۡ هُوَ ٱللَّهُ أَحَدٌ
"KUL HUVALLAHU EHAD. Kuran sura Isrkenost
REci on je JEDAN

I na arapskom jeziku i na hebrejskom riječ za jedan je ehad. Nema nikakve trojice ovde. Niti se spominje broj tri već jedan.




Kršćani ne poštuju Jahvu zato ih na kraju osuđuje da sluze ZIdovima, kao što ce i ostale nacije sluziti zidovima.
A Zidovi imaju zadaću da sluze Bogu to je osnova Judaizma sluzeci Bogu oni sluze ljudima kao i muslimani što sluze Bogu.


Psalam 118,1 Hvalite Gospoda, jer je dobar, jer dovijeka traje milosrđe njegovo.
Psalam 118,2 Neka pjeva Izrael: "Dovijeka traje milosrđe njegovo."
Psalam 118,3 Neka pjeva kuća Aronova: "Dovijeka traje milosrđe njegovo."
Psalam 118,4 Neka pjevaju svi, koji se boje Gospoda: "Dovijeka traje milosrđe njegovo."
Psalam 118,5 Kad povikah u tjeskobi: Gospode, usliši me Gospod, te postadoh slobodan.
Psalam 118,6 Kad je Gospod za me, ne bojim se ništa; što mi može učiniti čovjek?
Psalam 118,7 Kad je Gospod za me kao pomoćnik moj, doživjet ću pobjedu nad mrziteljima svojim.

Psalam 118,8 Bolje je uzdati se u Gospoda, nego se oslanjati na čovjeka.
Psalam 118,9 Bolje je uzdati se u Gospoda, nego se oslanjati na knezove.
Psalam 118,10 Svi me narodi opkoliše: u ime Gospodnje ja ih uništavam.
Psalam 118,11 Opkoliše me, stegnuše me: u ime Gospodnje ja ih uništavam.


_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 08 sij 2024, 07:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15347
Što naglašavaš da je jedan Bog?
Slagali su te u Kuranu što potvrđuje njegovu neistinost. Kršćani vjeruju u jednog Boga.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 08 sij 2024, 07:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15347
Karabaja je napisao/la:
Nisam nikad čuo muslimana da kaze, recimo za papu da je krepao. Ta prljavstina u srcu je svojstvena bas krscanima. Odvratno


Nije samo kršćanima. Cijelom neislamskom svijetu se gadi vaš pedofilni robovlasnički prorok koji je svoj kult smrti uspio širit isključivo vojnim osvajanjima i silom.
A taj nastrani bolesnik se najviše gadi bivšim muslimanima.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 08 sij 2024, 08:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Rika sv Vida je napisao/la:
Što naglašavaš da je jedan Bog?
Slagali su te u Kuranu što potvrđuje njegovu neistinost. Kršćani vjeruju u jednog Boga.


Tačno je da kršćani vjeruju u jednog Boga ali na neispravan način ne na način onako kako je vjerovao Ibrahim a.s Jaqub/Jakov, Jospi/ Jusuf i kao Musa a.s Mojsije.


Uostalom meni je svejedno ko će prihvatiti vjeru ko neće boli me briga moje je da dostavim i objasnim nesuglasice , a djela se vrijednuju po namjerama, otvaranje nekakvih tema sa ciljem skrnavljenja i ismijavanja Islama samo još više jačaju Islam i rade mu marketing.

I loš marketing je marketing.

Bog upućuje koga hoće a vodi u stranputicu koga hoće, "nisi im ti tutor"
Sura Ez-Zumer - Skupovi
41
Mi tebi doista objavljujemo Knjigu s istinom za (cijeli) svijet; onaj ko bude išao Pravim putem - sebi će koristiti, a onaj ko bude išao stranputicom - sebi će nauditi, ti nisi njima tutor.

Moja je duznost kao muslimana da obznanim ono svoje znanje jer ću pitan i odgovoran biti na SUdnjem danu što sam znao a nisam pokazao a što će neko biti hasirun - luzer na kraju sam sebi je to odabrao.

"Vama vaša vjera a meni moja" sura Nevjernici

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 08 sij 2024, 08:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 15:54
Postovi: 4009
Rika sv Vida je napisao/la:
Karabaja je napisao/la:
Nisam nikad čuo muslimana da kaze, recimo za papu da je krepao. Ta prljavstina u srcu je svojstvena bas krscanima. Odvratno


Nije samo kršćanima. Cijelom neislamskom svijetu se gadi vaš pedofilni robovlasnički prorok koji je svoj kult smrti uspio širit isključivo vojnim osvajanjima i silom.
A taj nastrani bolesnik se najviše gadi bivšim muslimanima.


Nema boljeg izraza za muhameda pedofila nego da je krepa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 08 sij 2024, 08:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Sura El-En`am - Stoka
108
Ne grdite one kojima se oni, pored Allaha, klanjaju, da ne bi i oni, nepravedno i ne misleći šta govore, Allaha grdili. - Kao i ovima, tako smo svakom narodu lijepim postupke njihove predstavljali. Oni će se, na kraju, Gospodaru svome vratiti, pa će ih On o onom što su radili obavijestiti.

وَلَا تَسُبُّوا الَّذِينَ يَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ فَيَسُبُّوا اللَّهَ عَدْوًا بِغَيْرِ عِلْمٍ ۗ كَذَٰلِكَ زَيَّنَّا لِكُلِّ أُمَّةٍ عَمَلَهُمْ ثُمَّ إِلَىٰ رَبِّهِمْ مَرْجِعُهُمْ فَيُنَبِّئُهُمْ بِمَا كَانُوا يَعْمَلُونَ

Komentar ajeta:


Allah, dž.š., zabranjuje Svome Poslaniku, s.a.v.s., i vjernicima vrijeđanje mušričkih bogova (iako u tome ima koristi), jer se time prouzrokuje veće zlo nego što je korist. A to je zlo psovanje Boga mu'mina od mušrika, psovanje Allaha, jedinog Boga. Kao što kaže Ibn-'Abbas tumačeći ovaj ajet: Oni rekoše: "O Muhammede, ti ćeš prestati sa vrijeđanjem naših bogova ili ćemo mi vrijeđati tvog Gospodara", pa im je Allah, dž.š., zabranio da vrijeđaju njihove kipove. "...da ne bi i oni nepravedno i ne misleći šta govore Allaha grdili", a to je ostavljanje određenog dobra zbog većeg zla koji bi prouzrokovali. Sličan je ovome i slučaj koji bilježi El-Buhari - da je Poslanik, s.a.v.s., rekao: (230) "Proklet bio onaj ko psuje svoje roditelje!" Oni upitaše: "O Allahov Poslaniče, kako će čovjek psovati svoje roditelje?" "Opsuje oca nekog čovjeka - pa on opsuje njegovog; opsuje njegovu majku - pa on opsuje njegovu." Ili kako je izgovorio Poslanik, s.a.v.s.: "Kao i ovima, tako smo svakom narodu lijepim postupke njihove predstavljali", tj. kao što smo ovom narodu lijepim pokazali obožavanje njihovih kipova, borbu za njih i njihovu odbranu, isto tako smo svakom od prošlih naroda lijepim prikazali njihovu zabludu u kojoj su bili. A Allah posjeduje najjači dokaz i potpunu mudrost u svemu što želi i odabire. "Oni će se, na kraju, Gospodaru svome vratiti, pa će ih On o onom što su radili obavijestiti", tj. On će ih nagraditi shodno njihovim djelima: ako budu radili dobro - dobrim, a ako budu radili zlo - zlim.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 08 sij 2024, 09:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 15:54
Postovi: 4009
jebate ovog musliamanskog govora s bizarnim arapskim frazama i kraticama ko da su iz sovjetskog saveza.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Serijal 1: "muhamed tvrdi", Dio 2. "ne smiješ ulaziti na stražnja vrata u vlastitu kuću"
PostPostano: 11 sij 2024, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 10:30
Postovi: 5088
Karabaja je napisao/la:
horus je napisao/la:

Vidi nam miceka džihadističkog kako taqqija, ti kao "nisi čuo", ja jesam tako da šetaj.

Inače, vaš pustinjski kult smrti je baziran na blasfemiji prema Bogu, jer tko negira i kleveće Isusa je obična sotonina sluga. Najveća i najvjernija sluga nečasnog je bio tvoj pogani šizofreni pervertit iz meke.

Isus je božiji poslanik, niko to ne negira. Vjerovao ili ne, ja između ostalog slijedim i Isusovo učenje



Ne slijedis. Isusovo ucenje je dijametralno suprotno Muhamedovom ucenju

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO