HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 53 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 29 ruj 2016, 10:09 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2016, 09:52
Postovi: 58
Hajmo ocjene o doticnoj!

Citat:
Optužnicu protiv generala Jelića podigla je rođakinja Čovićevog pulena Mije Krešića!

25. siječnja 201


http://ljubuski.net/17193-optuznicu-pro ... je-kresica

slika

Imajuci u vidu cinjenicu da Mijo Kresic i Gordana Kresic su od dva brata djeca.....jos kad se doda da je majka od Gordane u bliskom srodstvu sa Matom Djakovic , dovoljno za sve buduce spekulacije!

Vase misljenje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 29 ruj 2016, 10:25 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2016, 09:52
Postovi: 58
Imajuciu vidu da su dvojac Kresic/Covic sazreli za visegodisnju robiju , sta mislite da li ce i ovo ubistvo biti rjeseno

sklonjena tema od ociju javnosti a osoba UKLONJENA




tuzla/mijo-kresic-i-ubistvo-u-tuzli-t3564.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 29 ruj 2016, 10:30 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2011, 00:44
Postovi: 1618
Lokacija: big shit
Moje misljenje je da Dodik ima veliki uticaj u neustavnom visokom sudskom i tuzilackom vijecu BIH kao i neustavnom tuzilastvu BIH i da se poigrava sa tim neustavnim antidejtonskim institucijama

_________________
Potpisi Alija neka je ko avlija!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 29 ruj 2016, 10:35 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2016, 09:52
Postovi: 58
Koliko dvojcu Covic-Kresic je stalo do hrvatskog naroda je primjer smrti tuziteljice Dijane Milic


Citat:
Preminula tužiteljica Dijana Milić. Je li je u smrt otjerala nepravda koja joj je učinjena?

http://www.hercegovina.info/vijesti/vij ... e-ucinjena


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 29 ruj 2016, 10:42 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2016, 09:52
Postovi: 58
nosferatu je napisao/la:
Moje misljenje je da Dodik ima veliki uticaj u neustavnom visokom sudskom i tuzilackom vijecu BIH kao i neustavnom tuzilastvu BIH i da se poigrava sa tim neustavnim antidejtonskim institucijama


Mislim da je Dodik povukao pravi potez sa referendumom! Srpski entitet nece nestat, isto kao BiH kao drzava.
Medjunarodna zajednica i raznorazni zohari su se po prvi put suocili sa otporom naroda.
Dodiku svaka cast!

tema je o Gordani


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 29 ruj 2016, 11:06 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2016, 09:52
Postovi: 58
Zaboravi se i "pljacka stoljeca" od upada SFOR u Hercegovacku banku prije 16 godina !



bitne su solde....ali bitno je i to da Gordana nije dio tog tala..u gabuli je ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 04:17 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
Nevjerovatno!

Neki dan sa kcerkom ulazim u Konzum i vidim Gordanu Tadic , kupuje neke namirnice. Gura ona kolica i prilazim da je pozdravim , kad odjednom dva tipa nabise se ispred mene. Iznenadjen , savladan od gorila , Goci se okrenu i nasmija se i kaze im "To je moj.........! U kratkom razgovoru , pozvani (kcerka) smo na kavu kod nje kuci. Iznenadio sam se kada sam autom prilazio Gocinoj kuci ........i vidio i tu par "sumnjivih" osoba.

Goci je BOG! (vjerujte mi)..braco . :ucelo

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 07:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Gdje si rođo, kada si zadnji put u Perićima bio?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 07:23 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
ManInBlack je napisao/la:
Gdje si rođo, kada si zadnji put u Perićima bio?


..lijepi moji Perici..porijeklom iz Studenaca (Ljubuski)...

Nisam rode od kad nas kop iseli.... od kada napusti drugu tuzlansku ...i odoh braci u Bijelu a poslije trbuhom za kruhom


posjetim Bih ..Breske....sjetim se mojih ljubavi iz G.Obodnice ..posjetim Bakaluse moju familiju
pomolim se Bogu i put me zove ...

lijep pozzzz


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 07:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Pratim ovdje duže vrijeme nešto si kivan na familiju, čovjek bi rekao zbog međe, a međe nema?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 07:46 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
ManInBlack je napisao/la:
Pratim ovdje duže vrijeme, nešto si kivan na familiju, čovjek bi rekao zbog međe, a međe nema?


...ma kivan sam od onog momenta kada mi je rodjak Juro Jakic(mati-sestra od gordaninog oca , sestra od moje majke , sestra od ostalih pet braca ) ..komandir HVO Bozicko Banovic ubijen metkom iza pozadine....niko na bijedu tada nije ni *** digao.....kivan sam na rodjaka zato sto je ucestvovao na HRVATSKI Vares! Kivan sam sto je pod rastavom braka sestre...uzdigao sina od iste i napravio od nicega Zeljku Tomica...
Ma znas ti to... Kako se islo za Svedsku? Ko je brao sljive po Vitanovicima? Ko je Andric Luzanski!

duga prica....a i ovi moji hercegovci me nesto ne vole ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 07:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
To su sve osobne frustracije kojima nije mjesto na forumu.

Glede učešća Hrvata pri drugom korpusu armije BiH u napadu na Vareš, mislim da si u krivu. Prisustvo tih ljudi je spriječilo njihove suborce i podređene da učine zlo prema zarobljenim Hrvatima, tamo gdje su oni bili nije bilo paljevine kuća i imanja, no tamo gdje su ušle jedinice bez i jednog hrvata, bilo je svega, od torture, silovanja, ubojstava zarobljenih, paljevine,.. Npr Živiničke Ose, Crni Vukovi, jedinice iz Banovića, itd.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 08:16 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
ManInBlack je napisao/la:
To su sve osobne frustracije kojima nije mjesto na forumu.


Boga se ne bojim!

Eto....mogu li tebe zamoliti da nesto napises o HVO postrojbi "Bozicko Banovic"...Mogu li tebe zamoliti da napises nesto, kao rodjak, :thumbup1 o zivotu HDZ "Soli" sta ste osim jednom godisnje istog pozvali i na vase razularene vecere.
Od mog rodjaka......koji je 1991 sa pristinskim korpusom ubijao hrvatski narod po zaledju Zadra, Sibenika.
Osobu koja je srpskim (nasim) kanalima prebacena iz Pristine za Tuzlu i koja je po dolasku ukljucila se u armiju bih. Malo bilo Dalmacije..pa se udarilo i na Vares!
Znas ti to bolje, rodjo!

Gordana je osoba koja ima svoje JA!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 08:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Rekoh tvoje piskaranje osobnih frustracija iz Recklinghausena nema smisla na ovom forumu. Imaš svoj facebook profil i podijeliš sve sa svojih 81 prijateljem / rođakom / susjedom.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 08:26 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
ManInBlack je napisao/la:
To su sve osobne frustracije kojima nije mjesto na forumu.

Glede učešća Hrvata pri drugom korpusu armije BiH u napadu na Vareš, mislim da si u krivu. Prisustvo tih ljudi je spriječilo njihove suborce i podređene da učine zlo prema zarobljenim Hrvatima, tamo gdje su oni bili nije bilo paljevine kuća i imanja, no tamo gdje su ušle jedinice bez i jednog hrvata, bilo je svega, od torture, silovanja, ubojstava zarobljenih, paljevine,.. Npr Živiničke Ose, Crni Vukovi, jedinice iz Banovića, itd.


Hasan Muratovic i Mijo Kresic! ako cemo iskreno! Ti znas da su Zivinicke Ose..imale vise muslimana nego hrvata.
Ti znas da su poslije Brcanske skec scene , par dana nakon, Zivinicke Ose cekale konvoj JNA iz Dubravskog aerodroma...
Na onoj starokatolickoj crkvi momak sa RPG....na katolickoj sanduci municije..


Bio sam tada , dok su avioni nadlijetali i dok se cekao prvi pucanj...sreca ..otisli za Vukovije i Zvornik!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 08:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Živiničke ose su muslimanska postrojba, nije bilo tu Hrvata. Tada 1992 nije bilo katoličke crkve na raskršću, ista je izgrađena nakon rata. Nemam više namjeru raspravljati. osobne frustracije ovdje nisu dozvoljene, admin će te svakako izbrisati.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 08:34 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
ManInBlack je napisao/la:
Rekoh tvoje piskaranje osobnih frustracija iz Recklinghausena nema smisla na ovom forumu. Imaš svoj facebook profil i podijeliš sve sa svojih 81 prijateljem / rođakom / susjedom.


ima ona "nekom rat nekom brat" a i ona kad se seljak spusti sa planine

pozzz


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 08:39 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
ManInBlack je napisao/la:
Živiničke ose su muslimanska postrojba, nije bilo tu Hrvata. Tada 1992 nije bilo katoličke crkve na raskršću, ista je izgrađena nakon rata. Nemam više namjeru raspravljati. osobne frustracije ovdje nisu dozvoljene, admin će te svakako izbrisati.


Nemas ti pojma....Jedino mjesto u BiH je Dubrave koje imaju starokatolicku crkvu i rimokatolicku koja postoji od rodjenja mojih roditelja
Ti nemas pojma iz svojih VISORA i PIPERA, JABLANICE i ostalih Celickih vukojebina , obrazovan zahvaljujuci ratu

Rimokatolicka crkva je samo obnovljena...

a za ovo --Živiničke ose su muslimanska postrojba--
malj u glavu....
--


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 08:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
crnivrh je napisao/la:
Nemas ti pojma....Jedino mjesto u BiH je Dubrave koje imaju starokatolicku crkvu i rimokatolicku koja postoji od rodjenja mojih roditelja


Objavljeno prije 10 godina http://www.katolicki-tjednik.com/vijest.asp?n_UID=2107

Citat:
Župa Par-Selo spada u red mlađih u Tuzlanskom dekanatu. Osnovana je 1986. godine odvajanjem od župe Morančani a nedugo zatim počela je i gradnja crkve koja nosi ime sv. Ane. Iako je od izgradnje crkve proteklo dvadesetak godina, završni radovi na njezinom uređenju obavljeni su tek prije nepunu godinu dana. U župi živi 480 obitelji. Uglavnom je riječ o starijim a vrlo rijetke su mlađe obitelji tako da je broj vjernika približno 1.100. Oko 15% su praktični kršćani a polovica od njih su bivši starokatolici koji su se vratili vjeri pradjedova.


56 ti je godina, ti laprdaš kao kakav balavac?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 09:02 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
ManInBlack je napisao/la:
crnivrh je napisao/la:
Nemas ti pojma....Jedino mjesto u BiH je Dubrave koje imaju starokatolicku crkvu i rimokatolicku koja postoji od rodjenja mojih roditelja


Objavljeno prije 10 godina http://www.katolicki-tjednik.com/vijest.asp?n_UID=2107

Citat:
Župa Par-Selo spada u red mlađih u Tuzlanskom dekanatu. Osnovana je 1986. godine odvajanjem od župe Morančani a nedugo zatim počela je i gradnja crkve koja nosi ime sv. Ane. Iako je od izgradnje crkve proteklo dvadesetak godina, završni radovi na njezinom uređenju obavljeni su tek prije nepunu godinu dana. U župi živi 480 obitelji. Uglavnom je riječ o starijim a vrlo rijetke su mlađe obitelji tako da je broj vjernika približno 1.100. Oko 15% su praktični kršćani a polovica od njih su bivši starokatolici koji su se vratili vjeri pradjedova.


56 ti je godina, ti laprdaš kao kakav balavac?



ne vrijedjaj i poserem ti se na izvor informacija.
Nasa Zupa jest Morancani, i tu sam se krstio kao novorodjence...ali crkva svete Ane u Dubravama i starokatolicka crkva 100 metara na desnu stranu postoje od ,rekao sam vec, pamtivjeka.
Crkva Svete Ane je samo obnovljena prija 4-5 godina

ja budaleeeeeeeeeeeeeee

edit..ovo prvi put vidim Zupa Par Selo.....a na kraju krajeva Tuzla je i aerodrom par stotina metara od moje kuca nazvala TUZLANSKIM!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 09:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Nemaš ti pojma, ni kako je nastala starokatolička župa, ni kada je nastala (nema niti 100 godina), ni kada je izgrađena starokatolička crkvica.

Katolička crkva (slika) izgrađena je poslije rata. Temelji su udareni pred rat. Tako da tamo nikakvo skladište nije moglo biti.

slika

Idem sada lijep pozdrav dijaspori.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 09:17 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
ManInBlack je napisao/la:
. Nemam više namjeru raspravljati. osobne frustracije ovdje nisu dozvoljene, admin će te svakako izbrisati.


Siguran sam da nece!

Simptomaticno je da ti sa majevickih vrleti pobijas mjesto mog rodjenja i jos me pravis matorom budalom....

E moj rodjo....jebes google pitaj mene...

ali...dok je hrvata bice i bosne ..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 09:36 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
ManInBlack je napisao/la:
Nemaš ti pojma, ni kako je nastala starokatolička župa, ni kada je nastala (nema niti 100 godina), ni kada je izgrađena starokatolička crkvica.

Katolička crkva (slika) izgrađena je poslije rata. Temelji su udareni pred rat. Tako da tamo nikakvo skladište nije moglo biti.

slika

Idem sada lijep pozdrav dijaspori.


ovo je obnovljena RIMOKATOLICKA crkva ....HALOOOO renovirana.......par desetina metara ti je raskrizje za Tuzlu i Zvornik i na desnoj strani je CRKVA obitelji Markelic i Oca zamjenika ministra sigurnosti. U toj crkvi svecenik moze da se zeni i iiiiii i imaju iskljucivo pravo novac zadrzati za sebe. U toj "starokatolickoj" crkvi je pocetkom rata izdato na tisuce i tisuce krsnih listova. To *** od crkve postoji samo jos u Novoj Gradisci....E . zato sam frustiran jer istinu pisem.
1991 dok se rat vodio u Hrvatskoj ..otac Mije Kresica je bas na ovom raskrscu , onako mali, pizdio kako treba pobiti koji nisu za TITOVU drzavu. Kada se vidjelo da su srbocrnogorska *** napala Ravno.....onda je Piksi (zamjenik ministra) poslao poruku da ga izvucemo iz Pristine. I dosao je i prikljucio sse ARBiH ..115 Zrinski....Zivinicki Sokolovi...Bozicko Banovic i ostale HVO majevicke grupe su dobile ULTIMATUM - Ili Rat ili Predaja!
Sjecam se tih mukotrpnih razgovora i donijeli smo odluku da HRVATI svih HVO jedinica ce se rasformirati....
Jedini put spasa za Tuzlansko stanovnistvo je bilo preko Banovica do Varesa ......


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 09:49 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
ManInBlack je napisao/la:

slika



Moram objasniti....gdje se nalaze svjetla onog auta je lijevo put za Tuzlu. I tu se nalazila TRGOZAD ona prodavnica...nekad 70-ih godina

ali crkva je bila tu....
ove nove zgrade (lijevo) su za vrijeme svecenika Bartola iz Zepca pocele se graditi. Mislim 1998 i dalje.... bio je dobar dok nas je u ratu HVO hranio. Pojebo je pola Par Sela! :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gordana Tadić (KRESIC)nova glavna tužiteljica Tužiteljstva BiH
PostPostano: 24 lis 2016, 10:07 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2011, 00:44
Postovi: 1618
Lokacija: big shit
Tuzilastvo i sud BIH su nelegalne antiustavne i antidejtonske institucije nametnute od OHR i Pedya Esdauna
Vlast u RS ce u naredom periodu vjerovatno zabranit rad ovih nustavnih institucija na teritoriji RS.
Referendum o nametnutim protivustavnim odlukama OHR posebno one o sudu i tuzilastvu je raspisan u narodnoj kupstini RS 2015 ali se negde odluka zagubila na putu do sluzbenog glasnika RS zbog neslaganja iz Srbije i opozicije u RS.Vjerovatno ce se ta odluka pojavit u jednom trenutku i stici u sluzbeni glasnik RS .
50 dana od objavljivanja cemo imati rferendum u RS o ovom pitanju.

_________________
Potpisi Alija neka je ko avlija!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 53 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO