HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 05 svi 2012, 01:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ožu 2010, 22:42
Postovi: 31
http://www.youtube.com/watch?v=if_twMc6 ... ature=plcp

:herceg_bosna :zastava_Hrvata :hrvatinic :HercegBosanac

_________________
http://www.youtube.com/user/DrenackiVukovi?feature=mhum


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 30 svi 2012, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973


:palacgore1

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 30 svi 2012, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Tulkas je napisao/la:


:palacgore1


Odlična :klanjam

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 30 svi 2012, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 ožu 2012, 21:55
Postovi: 645
Lokacija: dijaspora
Otkad se to pise "vijerni" a ne "vjerni" ?

_________________
Za svako rjesenje postoji problem


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 30 svi 2012, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Necija greška u koracima
Nisam znao da si tolika sitnicarka
Od svega novoga ti se dohvatila slova
Viška. Od viška glava ne boli. Hehehe

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 31 svi 2012, 12:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Pjesma zvuči solidno, onako himnično, pjevno i komercijalno, upravo za potrebe za koje je i snimljena. Međutim, Thompson je sam sebe diskreditirao vezivanjem za one ljigavce iz UV, HNS-ove ekspoziture u navijačkim krugovima:

slika

:rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 31 svi 2012, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
A šta Thompson zna o navijačkom svijetu, UV i borbi unutar HNS-a. Ko plati, taj ima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 31 svi 2012, 22:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
I meni je vise tih prepucavanja preko glave. Sto bi i njega bolio qrac.
Dobra pjesma i idemo se zajebavat

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 01 lip 2012, 01:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2010, 16:57
Postovi: 736
vrhunski prijelaz s gitarom ima na dijelu kad se sijeti starih dana zrinskih frankopana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 01 lip 2012, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
MRSHO je napisao/la:
A šta Thompson zna o navijačkom svijetu, UV i borbi unutar HNS-a. Ko plati, taj ima.

Pa u tome i jest problem, taj nonšalantni odnos pojedinca prema društvenoj zbilji u kojoj se nalazi, gdje isključivo novac igra glavnu ulogu.

Jel bi ga se tako pravdalo da se sutra pojavi s nekom pjesmom na skupu HSP-a BIH ili na inauguraciji kod Živka Budimira? Kao, šta on zna o politici, on je pjevač i bojovnik, a Budimir je Hrvat, general HVO-a i HSP je hrvatska stranka pa je ok što se odazvao.

Pun mi je kufer te indolentnosti pojedinaca prema okolini.

P.S. Pjesma je sama po sebi solidna, a sadržava upravo ono što masa očekuje (himničnost, energičnost, naglašen i jednostavan refren, malo nacionalne romantike u tekstu...) i zasigurno će uz adekvatnu promociju i nadolazeći EURO biti trenutni hit, ali šta je Thompson sveta krava pa mu se ne smije ništa zamjeriti? :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 01 lip 2012, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
daleko od toga da je ovo vrhunska navijačka pjesma, uopće ne mogu zamislit da bi ovo itko u zanosu pjevao. više je kao neki nabrijani recital.

inače, ovu navijačku tematiku razumije svega par tisuća ljudi u Hrvatskoj i njima je samo stalo do toga, i samo oni razlikuju agenturu od pravih navijača. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 01 lip 2012, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
dudu je napisao/la:
daleko od toga da je ovo vrhunska navijačka pjesma, uopće ne mogu zamislit da bi ovo itko u zanosu pjevao. više je kao neki nabrijani recital.

inače, ovu navijačku tematiku razumije svega par tisuća ljudi u Hrvatskoj i njima je samo stalo do toga, i samo oni razlikuju agenturu od pravih navijača. :zubati

Dobro, i to stoji sve što kažeš.

P.S. Ne razumije ni političku problematiku Hrvata u BIH puno više ljudi, nažalost, posebno u RH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 01 lip 2012, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Sve su nase navijačke nabrijane.
Ovu thompsonovu osobno ne dozivljavam
Kao navijačku već domoljubnu a i takve su
Veoma prihvatljive nama navijačima u
Posebnim trenucima
Ni ,lijepa li si ,nije navijačka al se pjeva

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 01 lip 2012, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 ožu 2012, 21:55
Postovi: 645
Lokacija: dijaspora
Tulkas je napisao/la:
Necija greška u koracima
Nisam znao da si tolika sitnicarka
Od svega novoga ti se dohvatila slova
Viška. Od viška glava ne boli. Hehehe


Da me nisi pobrk'o s nekim? :kava

_________________
Za svako rjesenje postoji problem


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 01 lip 2012, 17:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
A koji je točno problem s tom skupinoim UV?
Sad će se Pesimus naljutit jer mu je pun k neupućenosti u društvene događaje, ali ja stvrano ne znam, jebiga.
Znam općenito da je skupina koja je uništila hr ligu pokušala preuzeti i glavni utjecaj na reprezentaciju i da je taj pokušaj prvi put propao, što se dalje događa ne znam!?

PS. Ne mogu svi sve znati, pogotovo o politici , evo koliko je ovdje ljudi koji prate , čitaju, pišu... o politici , a opet sve u svemu slabo je to , pogotovo o problematici HB Hrvata, većina ne kopča ni osnove.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 01 lip 2012, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
lirik je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Necija greška u koracima
Nisam znao da si tolika sitnicarka
Od svega novoga ti se dohvatila slova
Viška. Od viška glava ne boli. Hehehe


Da me nisi pobrk'o s nekim? :kava


Postoji mogućnost

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 01 lip 2012, 21:57 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
zaba1111 je napisao/la:
A koji je točno problem s tom skupinoim UV?
Sad će se Pesimus naljutit jer mu je pun k neupućenosti u društvene događaje, ali ja stvrano ne znam, jebiga.
Znam općenito da je skupina koja je uništila hr ligu pokušala preuzeti i glavni utjecaj na reprezentaciju i da je taj pokušaj prvi put propao, što se dalje događa ne znam!?

PS. Ne mogu svi sve znati, pogotovo o politici , evo koliko je ovdje ljudi koji prate , čitaju, pišu... o politici , a opet sve u svemu slabo je to , pogotovo o problematici HB Hrvata, većina ne kopča ni osnove.


Naprotiv Zaba, taj pokušaj je itekako uspio. Zdravko Mamić određuje tko će biti izbornik, tko predsjednik Saveza, tko će igrati itd. :yes

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 03 lip 2012, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
zaba1111 je napisao/la:
A koji je točno problem s tom skupinoim UV?

Problem je što se radi o skupini koju je osnovao i kontrolira HNS, a vode ju uglavnom navijači koji više nisu toliko aktivni u svojim matičnim navijačkim skupinama ili im je zabranjen pristup navijačkim tribinama na utakmicama klubova za koje navijaju. Istovremeno, HNS vodi otvorenu bitku s cjelokupnom hrvatskom navijačkom scenom, jer niti jedna navijačka skupina u RH ne podržava ponašanje i način vođenja saveza, budući da je ista ta ekipa u savezu u potpunosti digla ruke i uništila hrvatski klupski nogomet, o kojem je dužna skrbiti.
zaba1111 je napisao/la:
Znam općenito da je skupina koja je uništila hr ligu pokušala preuzeti i glavni utjecaj na reprezentaciju i da je taj pokušaj prvi put propao

Hrvatski klupski nogomet primarno je uništilo ponašanje i način rada Vlatka Markovića, Zorislava Srebrića i Zdravka Mamića, a onda i ostalih manjih aktera u cijelom tom potonulom brodu.

Ako govoriš o skupini predvođenoj Igorom Štimcem, to je maltene isto *** u drugom celofanu, ali odgovornost je na ovima prvima, jer vode HNS i upravljaju hrvatskim nogometom praktički 15 godina.
zaba1111 je napisao/la:
što se dalje događa ne znam!?

Mamić iz pozadine upravlja svime, a sada vodi kampanju da se na mjesto predsjednika imenuje njegov novi pijun, "svjetski brend" - Davor Šuker. :rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 03 lip 2012, 14:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Pessimus dux je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
A koji je točno problem s tom skupinoim UV?

Problem je što se radi o skupini koju je osnovao i kontrolira HNS, a vode ju uglavnom navijači koji više nisu toliko aktivni u svojim matičnim navijačkim skupinama ili im je zabranjen pristup navijačkim tribinama na utakmicama klubova za koje navijaju. Istovremeno, HNS vodi otvorenu bitku s cjelokupnom hrvatskom navijačkom scenom, jer niti jedna navijačka skupina u RH ne podržava ponašanje i način vođenja saveza, budući da je ista ta ekipa u savezu u potpunosti digla ruke i uništila hrvatski klupski nogomet, o kojem je dužna skrbiti.
zaba1111 je napisao/la:
Znam općenito da je skupina koja je uništila hr ligu pokušala preuzeti i glavni utjecaj na reprezentaciju i da je taj pokušaj prvi put propao

Hrvatski klupski nogomet primarno je uništilo ponašanje i način rada Vlatka Markovića, Zorislava Srebrića i Zdravka Mamića, a onda i ostalih manjih aktera u cijelom tom potonulom brodu.

Ako govoriš o skupini predvođenoj Igorom Štimcem, to je maltene isto *** u drugom celofanu, ali odgovornost je na ovima prvima, jer vode HNS i upravljaju hrvatskim nogometom praktički 15 godina.
zaba1111 je napisao/la:
što se dalje događa ne znam!?

Mamić iz pozadine upravlja svime, a sada vodi kampanju da se na mjesto predsjednika imenuje njegov novi pijun, "svjetski brend" - Davor Šuker. :rigam


A to je, znači UV su ljige jer ne prate klupski nogomet, nego samo repreznatciju, a i jer kao navijači surađuju s reprezentacijom i organizacijom za koju navijaju, šta je je, ne valja im tako, bolje bi bilo da su protiv reprezenatcije za koju navijaju i da im je osnovni motiv izbacivanje "voljenog kluba" iz europskih i svjetskih natjecanja , a da su to pravi navijači onda bi sigurno i bojkotirali euro (onda kada su najpotrebniji), a pratili bi samo prijateljske utakice.

A vidiš ovo drugo isto nisam znao, ja sam mislio da su hr ligu uništili oni koji su na nju imali najveći utjecaj, oni koji su krojili nevjerovatni i nekoliko puta dokazano, jako loš sustav natjecanja(liga 16) ,oni koji su i formalno bili na čelu organizacije autonomne od HNSa (udruga prvoligaša) i oni koji su udrugu, njene projekte i klubove doveli u financijski kolaps, na čelu se predsjednikom Štimcem.
A isto tako sam mislio da je gore pobrojana ekipa kriva za ono što je bila i nadležna, a to je prije svega reprezentacija, njeno organiziranje i financiranje, što je po mojim shvaćanjima odrađeno prilično dobro, obzirom na rezultat, organizaciju i pozitivno poslovanje.


Nažalost, nesposobna bagra je uz pomoć javnosti , navijača i većine građana bila uspjela zaposjesti vlast u udruzi prvoligša i toliko uništiti ligu da ju vjerovatno neće sada izvući ni ovi koji su reprezentaciju i jedan klub vodili prilično uspješno, vjerovatno će smanjenje lige i bolja organizacija nešto doprinjeti, ali kažem šteta je ogromna, neće biti lako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 03 lip 2012, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 sij 2012, 01:19
Postovi: 165
Mamić je mason :D

_________________
Ja ne cijenim toliko svoju glavu da bih strahovao za nju,niti mi je život bio toliko sladak da bi žalio za njim.-Ante Bruno Bušić


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 03 lip 2012, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
SSlavonac je napisao/la:
Mamić je mason :D


Odakle ti to ?

Po mojim saznanjima i kontaktima da se primjetiti da primaju u "organizaciju" upravo osobe dijametralno suprotnog profila, one koji se drže po strani i vuku konce zbivanja .
Ako bi tko od Mamića bio mason onda sigurno ne bi bio Zdravko već Zoran .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 03 lip 2012, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
zaba1111 je napisao/la:
A to je, znači UV su ljige jer ne prate klupski nogomet, nego samo repreznatciju, a i jer kao navijači surađuju s reprezentacijom i organizacijom za koju navijaju, šta je je, ne valja im tako, bolje bi bilo da su protiv reprezenatcije za koju navijaju i da im je osnovni motiv izbacivanje "voljenog kluba" iz europskih i svjetskih natjecanja , a da su to pravi navijači onda bi sigurno i bojkotirali euro (onda kada su najpotrebniji), a pratili bi samo prijateljske utakice.


:w00t

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 04 lip 2012, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
zaba1111 je napisao/la:
A to je, znači UV su ljige jer ne prate klupski nogomet, nego samo repreznatciju, a i jer kao navijači surađuju s reprezentacijom i organizacijom za koju navijaju, šta je je, ne valja im tako, bolje bi bilo da su protiv reprezenatcije za koju navijaju i da im je osnovni motiv izbacivanje "voljenog kluba" iz europskih i svjetskih natjecanja , a da su to pravi navijači onda bi sigurno i bojkotirali euro (onda kada su najpotrebniji), a pratili bi samo prijateljske utakice.

O čemu ti drobiš, sad si kao upućen odjednom i stavljaš se otvoreno na jednu stranu, a prvo me pitaš za objašnjenje? :ucelo

Ti HNS-ovski poltrončići iz redova bivših aktivnih navijača, koji su se slizali s bagrom, upravo bi htjeli voditi i udruge navijača naših klubova, ali hvala Bogu, ne vode glavnu riječ u njima, jer im je to na ovaj ili onaj onemogućeno.
zaba1111 je napisao/la:
A vidiš ovo drugo isto nisam znao, ja sam mislio da su hr ligu uništili oni koji su na nju imali najveći utjecaj, oni koji su krojili nevjerovatni i nekoliko puta dokazano, jako loš sustav natjecanja(liga 16) ,oni koji su i formalno bili na čelu organizacije autonomne od HNSa (udruga prvoligaša) i oni koji su udrugu, njene projekte i klubove doveli u financijski kolaps, na čelu se predsjednikom Štimcem.
A isto tako sam mislio da je gore pobrojana ekipa kriva za ono što je bila i nadležna, a to je prije svega reprezentacija, njeno organiziranje i financiranje, što je po mojim shvaćanjima odrađeno prilično dobro, obzirom na rezultat, organizaciju i pozitivno poslovanje.


Nažalost, nesposobna bagra je uz pomoć javnosti , navijača i većine građana bila uspjela zaposjesti vlast u udruzi prvoligša i toliko uništiti ligu da ju vjerovatno neće sada izvući ni ovi koji su reprezentaciju i jedan klub vodili prilično uspješno, vjerovatno će smanjenje lige i bolja organizacija nešto doprinjeti, ali kažem šteta je ogromna, neće biti lako.

HNS je i osnovao tu Udrugu prvoligaša kako bi skinuo odgovornost sa sebe, međutim, ne ide to tako, dobro je poznato tko je odgovoran za stanje u našem klupskom nogometu i otkada ono traje, a ti grobari hrvatskog nogometa kad-tad će se utopit u mulju koji su stvorili, skupa s onim nemoralnim glupavim "brendom" koji će uskoro zasjati pod svjetlima reflektora na mjestu predsjednika HNS-a.

Vlastita bahatost i pohlepa ih proždire.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 04 lip 2012, 00:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Da podsjetimo o kakvim se nemoralnim luđacima, narkomanima i kleptomanima radi:













Krasni momci! :smajl007


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uvijek Vjerni Tebi
PostPostano: 04 lip 2012, 08:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Citat:
O čemu ti drobiš, sad si kao upućen odjednom i stavljaš se otvoreno na jednu stranu, a prvo me pitaš za objašnjenje?


Samo polemiziram o onom što si napisao, rekao si da su UV ljige i to pojasnio time jer ne prate klupski, nego samo reprezentativni nogomet i jer surađuju sa vodstvom momčadi za koju navijaju.
Za prosječnog i normalnog građanina je to normalna stvar, ali za izmanipuliranog građanina je to je kako vidimo skandal.

Evo nešto iz pogleda Hajdukovog navijača( da ne bude pristrano):
Citat:
Od 1. listopada 2009. do 31. listopada 2010. Dinamo je uprihodio 251 milijun kuna, a rashodovao 179 milijuna kuna, što je plus od 72 milijuna kuna.

Ipak, brojke su neumoljive i neupitno razotkrivaju svu demagogiju dodvorničkog novinarstva o učinkovitosti Svagušine racionalizacije poslovanja. Kao rezultat Svagušine akcije svođenja plaća na realnu mjeru, imamo činjenicu da sveukupni prihodi kluba u prvih šest mjeseci 2010. godine nisu dostatni čak ni za pokrivanje plaća igračima (19 milijuna kuna), treneru (3,2 milijuna kuna) i ostalim djelatnicima (3,7 milijuna kuna) za isti vremenski period. Izostanak prihoda za pokrivanje ostalih operativnih troškova ili akumulaciju dobiti za potrebe budućih kapitalnih ulaganja bolje da ni ne spominjemo. Nasuprot Hajduku, akumulacija dobiti nije strani pojam na Maksimiru. Dinamo je tako 2007. godinu završio u knjigovodstvenom plusu od 140,5 milijuna kuna, da bi sa 31. prosincem 2009. godine imao kapital vrijedan 164 milijuna kuna što je i više nego dostatno za kupovinu većinskog paketa Hajdukovih dionica.

http://torcida.org/site/sportsko-dionic ... ovornoscu/

Dakle hrvatskom navijaču, hrvatskoj javnosti, novinarima , građanima i ministrima je problem Dinamo, a Hajduk ima ili uzorno vodstvo ili se ne doživljava kao problem.(rezultatse uspjehe i neuspjehe da ne spomninjemo)

Iz ovog se najbolje vidi stanje hr društva općenito, razorna moć medija i podložnost grđana na ono što im se servira na televiziji.


Ovo je legendaran Mamićev nastup, kad hr novinar, u svom lažljivom stilu, blati kako je dotad navikao, sve što u Hr vrijedi , ali ovaj put je naišao na tvrđi orah. :palacgore1
Ali priznajem, iako Mamić ima fascinantene rezultate, teško mu se može oprostiti atack na osjeljivo navijačko uho čestim spominjanjem prostota poput "puše ispod stola", jebemu, ma bolje da dalje ni ne spominjem , ružno brate skroz.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 26 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO