HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 19 svi 2009, 23:33 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Otvorio sam ovu temu prije svega zbog momaka koji su "sve o svom trošku" osnovali udrugu i u kratko vrijeme postigli ono što hrvatski mediji u biH bezuspješno pokušavaju već desetljećima.Naime probili su medijsku blokadu koju je Zrinjski i hrvatski sport u biH imao.

Osnovni cilj udruge je promocija imena Zrinjski u bilo kojem sportu bio to nogomet,košarka,rukomet,karate,boks,boćanje,šah,plivanje...
kao i promoviranje Zrinjskoga u klub svih Hrvata bosne i Hercegovine,a i šire,nešto slično što je Dinamo bio u bivšoj državi.

Do sada je održana svečana skupština udruge u hrvatskom domu Herceg Stjepan Kosača sa više od 600 prisutnih.A prema riječima udruge spupština će se održavati svako 6 mj.

Udruga je u kratkom roku realizirala neke projekte kao što su:

-Radio javljanja sa košarkaških i nogometnih utakmica ( na valovima radija Herceg-Bosne u terminima igranja utakmica )
-TV emisija Zrinjski info ( možete pratiti na Oscar C petkom u 20 sati,na HTV Mostar petkom u 21 sat,te na TV KISS ponedjeljkom u 20 sati.)
-radio emisija Zrinjski info ( Radio Herceg-Bosne petkom u 20:15 h,te na radiju Oscar C subotom u 11 sati.)
-upoznavanje učenika osnovnih škola sa imenom Zrinjski
-organizacija proslave titule prvaka

a u planu su još brojni projekti,humanitarne akcije...

Udruga broji oko 300 članova.Učlaniti se možete u prostorijama HKK Zrinjski na stadionu Pod Bijelim Brijegom te preko interneta: http://www.zrinjski.info/registracija-clanstvo .
Godišnja članarina je 30 KM,za djecu i starije 15 KM.
Udruga osim u Mostaru ima podružnice i u Slavoniji ( Osijek ),a trenutno je u pripremi podružnica Zagreb.


Treba istaći da su sve ovo pokrenuli navijači i simpatizeri i samo se nadam kako su u upravama mostarskog Zrinjskog svijesni koliko moćne i sposobne navijače imaju.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 20 svi 2009, 18:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
Piše da je godišnja članarina 30 Eura za strane državljane. Ja nisam strani državljanin ali bi iz Zagreba morao platiti devizno. Morat ću do Mostara onda i prije nego sam mislio. Osim ako se ta podružnica u Zagrebu ne otvori brzo.

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 20 svi 2009, 20:31 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
hercegovac1981 je napisao/la:
Piše da je godišnja članarina 30 Eura za strane državljane. Ja nisam strani državljanin ali bi iz Zagreba morao platiti devizno. Morat ću do Mostara onda i prije nego sam mislio. Osim ako se ta podružnica u Zagrebu ne otvori brzo.


U Osjeku već postoji podružnica,momci iz udruge su rekli da je u pripremi i podružnica Zg,a vjeruj mi svakoga su iznenadili brzinom realizacije svih projekata do sad.

Čim bude nekih konkretnih informacija,javim ti,a do Mostara si mogao već sad za vikend,na proslavu titule ove šugave zemlje.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 20 svi 2009, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
Samo jako! je napisao/la:
hercegovac1981 je napisao/la:
Piše da je godišnja članarina 30 Eura za strane državljane. Ja nisam strani državljanin ali bi iz Zagreba morao platiti devizno. Morat ću do Mostara onda i prije nego sam mislio. Osim ako se ta podružnica u Zagrebu ne otvori brzo.


U Osjeku već postoji podružnica,momci iz udruge su rekli da je u pripremi i podružnica Zg,a vjeruj mi svakoga su iznenadili brzinom realizacije svih projekata do sad.

Čim bude nekih konkretnih informacija,javim ti,a do Mostara si mogao već sad za vikend,na proslavu titule ove šugave zemlje.


A bio sam u Mostaru 2.5. a ipak mi se ne ide baš tako često. Skup put. :D

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 22 svi 2009, 13:41 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Alo admini,prebacite ovu temu u navijače,malo sam se zejebo kad sam otvarao,ovo ipak ne spada u sport nego u navijače.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 11 lip 2009, 18:00 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Najava radio emisije Zrinjski.info

http://www.zrinjski.info/news/najava-ra ... fo/3477/1/

Ako neko nije gledao,sve TV epizode Zrinjski.info su podinute na monetov server!

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 20 srp 2009, 00:01 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Udruga posjetila malog Slavka,štićenika Caritasova Rehabilitacijskog centra Sveta Obitelj

Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski skupa sa trenerom Draganom Jovićem posjetila je malog Slavka te mu darivali dres šampiona. Pošto Slavko ove godine kreće u školu Uduga mu je poklonila torbu punu školskog pribora, ali mali Slavko se najviše obradovao dresu Zrinjskog koga je odmah obukao.

slika

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 03 kol 2009, 13:34 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Priopćenje Udruge prijatelja športske obitelji Zrinjski


Priopćenje Udruge prijatelja športske obitelji Zrinjski povodom događaja na utakmici Zvijezda- HŠK Zrinjski odigranoj u subotu 01.08.2009. Naime, šira javnost nije upoznata s činjenicom da su pripadnici MUP-a i redarske službe po nalogu nepoznatih osoba zabranili navijačima HŠK Zrinjski da istaknu zastavu hrvatskog naroda u BiH. Neupućenost javnosti ne treba čuditi kada se zna da nalogodavci ovakvih zabrana kontroliraju medije ove države niti mi imamo za cilj njih pozvati na odgovornost. Naše priopćenje poziva stranke s hrvatskim nacionalnim predznakom, sve druge parlamentarne stranke i Upravu HŠK Zrinjski da stanu u obranu dostojanstva hrvatskog naroda u BiH.

Ovaj događaj ne smije ostati u okvirima navijačkog svijeta i za njega uobičajenih zabrana, jer se radi o povredi Ustavom zajamčenih prava svakog Hrvata u BiH, bez obzira da li je on navijač HŠK Zrinjski. Sličan događaj zbio se prije par mjeseci kada je zabranjeno isticanje zastave HVO-a. Tada nismo reagirali jer smo smatrali da se radi o izoliranom slučaju koji se neće ponoviti. Događaj od subote ne možemo prešutjeti jer nas povijest uči kako se može zabraniti jedan klub, a mi to ne smijemo dopustiti!

Svjesni smo da će reagiranja stranaka ovisiti o svakodnevnoj političkoj situaciji, ali od Uprave kluba očekujemo da reagira primjereno skupini ljudi koja vodi klub, pa bi se u tom smislu trebala brinuti da se prema njemu kao prvaku BiH odnosi s dužnim poštovanjem.

Zahtjevamo da se prozove odgovorne osobe iz MUP-a BiH. Jučer su gospodo zabranili zastavu, danas će nam zabraniti predznak? Što će se dogoditi sutra, možda ono što se dogodilo 1945.? Mi to nećemo dopustiti, a kada kažemo mi mislimo na navijače Zrinjskog i one sa zapada i one sa stajanja. Na vama je da pokažete jeste li s nama, jesmo li na istoj strani?!

Zrinjski je život i više od toga!

Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 09 lis 2009, 01:04 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
slika

Osvrt na stanje u BiH nogometu kao posljedicu događanja u Širokom Brijegu

Svjedoci smo, a to pokazuju i dokazi, rušilačkog i divljačkog pohoda navijača Sarajeva na Široki Brijeg. Nisu oni uradili ništa što na športskim događanjima nije već viđeno niti su izumili toplu vodu kada su počeli sami sebe braniti.

Sve je izašlo iz športskih okvira onog trenutka kad su izvršna vlast i tzv. državni mediji stali na stranu tih huligana. Napadima na stanovnike Širokog Brijega i optuživanjem tih ljudi za organiziranje napada na navijače Sarajeva ta ista televizija obavlja posao sudskih tijela i etiketira Široki Brijeg kao grad fašista i šovinista. U proteklim danima mogli smo čuti mnoštvo stavova i mišljenja, među njima i izbornika Miroslava Blaževića. Iz njegovih riječi dalo se iščitati kako će on po načelu ?preko veze spriječiti zabranu isticanja zastave hrvatskog naroda u BiH na utakmicama PL BiH. Pa, gospodine Blaževiću vi bi kao osoba koja navodno voli ovu državu trebali cijeniti njene institucije i zakone. Udruga kao skupina ljudi koja nije zadovoljna unutarnjim uređenjem BiH ipak poštuje te iste institucije i zakone. Još prije 17 dana predali smo Ombudsmanu za ljudska prava žalbu protiv diskriminacije i zabrane zastava. Ne trebate, dakle, ništa vi nama sređivati, neka pravna država uradi svoje. U tom smislu napominjemo i gospodinu Kebi da je isto trebao učiniti nakon događaja koji su za posljedicu imali tragičnu smrt Vedrana Puljića.

Na taj način ne biste gospodine Kebo od ovog događaja napravili podlogu za vaše skupljanje političkih poena.
Udruga daje punu potporu stanovnicima Širokog Brijega u nastojanjima da sa svog grada skinu etiketu fašističkog grada koja im je nametnuta putem pojedinih medija. Na kraju, dajemo potporu i svojim članovima te građanima Mostara koji se žele pridružiti prosvjednim skupovima na kojima se nastoji ukazati na medijsku hajku prema Širokom Brijegu.

UDRUGA PRIJATELJA ŠPORTSKE OBITELJI ZRINJSKI

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 01 pro 2009, 22:22 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Kolumna: Dani ponosa i slave

Nije prošlo mnogo otkako se osnovala Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski, a na osnivačkoj skupštini vidjelo se da se nešto krupno zavaljalo u gradu na Neretvi. Svjedoci smo bili tih dana ponosa i slave na toj skupštini, nazočnost velikih gostiju i još većih obećanja. Teško je sada nabrojati sve brzojave potpore sa svih strana svijeta koji su činili sretnim svakog istinskog prijatelja bilo kojega kluba iz naše športske obitelji. Ne trebam nabrajati niti tko je sve nazočio skupštini, a sastanci Udruge su bili tako masovni da se teško moglo ući na mjesto sastanka. Tako je to trajalo nekih par mjeseci, a zatim se desilo ono čega smo se najviše pribojavali.

Oni koji su bili tu radi da ih se vidi, ili radi slikanja polako su odustajali od Udruge. Danas je sve palo na nekoliko ljudi, a i to malo ljudi učinilo je mnogo. Kada kažem mnogo, onda mislim puno više od svih koji su se svih ovih godina predstavljali prijateljima Zrinjskog.

Da ne bi mislili da je to šuplja priča, slična većini šupljih u ovom gradu, napisati ću da je Udruga učestvovala u stvaranju dva nova kluba u obitelji, to su AK Zrinjski i ŠPK Zrinjski. Udruga je i posjetila dvije osnovne škole skupa sa sportašima iz naše obitelji, a sa trenerom i nogometašima posjećen je u par navrata Caritasov Rehabilitacijski centar Sveta Obitelj. Udruga se aktivno uključila i u organizaciju proslave naslova HŠK Zrinjski, a ljudi iz Udruge bili su na usluzi klubu za vrijeme europskih takmičenja. Osnovana je podružnica Udruge za Slavoniju, a u pripremi su zagrebačka i splitska. Pomoć u dresovima pružena je našim boćarima i atletičarima, a Udruga je zaslužna za novi grb i grafit na stadionu pod Bijelim Brijegom.

Nakon svega Udruga je probila medijsku blokadu kojoj je Zrinjski bio konstantno izložen pokrećući TV i radio emisIju. Nažalost , to se danas pokazao kao prevelik zalogaj za nekolicinu entuzijasta i prijatelja Zrinjskog. Usprkos mnogim obećanjima ljudi iz Udruge ostavljeni su na cjedilu, tako da se radio emisija više ne radi pod pokroviteljstvom Udruge, a i pitanje je ne dana nego sata kada će se prestati sa emitiranjem TV emisije. Radio emisija danas postoji zahvaljujući prije svega dvojici ljudi koji su uspjeli napraviti tridesetak emisija što se kaže o svom trošku.

Nakon svega, možemo sa ponosom konstatirati da je TV emisija jedini proizvod sa ovih prostora koji se emitira na tri najveće TV postaje u Hrvata u BiH, a stanje sa radio emisijom je slično i ide u eter na dvije velike radio postaje. Danas, samo nekoliko mjeseci tih dana ponosa i slave došli smo u neugodnu situaciju, ostavljeni od svih da prekinemo ovaj medijski projekt, gledajući istovremeno kako velike tvrtke sa ovih prostora pomažu neke druge projekte, a njihove reklame ponosno se ističu na športskim borilištima nekih drugih klubova koji nemaju nikakve veze sa njihovom klijentelom.

Lijepo je to u jednoj od naših emisija objasnio predsjednik HKK Zrinjski HT Mostar, a svi ostali mudro šute o tome, gledajući kako se naš novac slijeva u neke kase koje su otvorene za sve osim za nas i naše klubove i njihovu promidžbu. I ovih dana Udruga je napravila par akcija, humanitarnih i pomoći našim klubovima, ali o tome nema puno riječi jer ovih nekoliko ljudi u Udruzi nije tu da bi se slikalo i kitilo perjem, kako su to činili ljudi sa početka storije.

Dani ponosa, slave, slikanja i busanja u prsa su odavno prošli, kadaje trebalo raditi knjiga je spala na nekoliko slova. Da ne bude da nitko nije pomogao rad Udruge, moram spomenuti HKK Zrinjski HT Mostar koji je od prvog dana na usluzi Udruzi od ustupanja prostorija sve do nekih konkretnih akcija. Neka je na obraz svima koji često znaju u javnosti pričati o Zrinjskom i problem9ma naše športske obitelji, a to sve nažalost ostaje samo na pričama.

Davno su nekada u gradu bili grafiti "Domoljublje se čuva u srcu, a ne u lisnici" i Danas je to davna prošlost, kao što su prošlost Dani ponosa i slave sa početka priče. Udruga prijatelja će opstati usprkos svemu napisanom, ima tu ljudi kojima je ovo boldirano svetinja, a ovo pišem da se prepoznaju svi drugi koji velikodušno našim novcem sponzoriraju neke druge Udruge ili športske kolektive.

Znam da ovo sve neće nikoga pogoditi, osim opet ovih nekoliko ljudi sa početka priče morao sam se oglasiti upravo zbog mostarskih priča Ta će oni, znam ih ja i sličnih dokoličarskih izjava. Sjetit će se jednoga dana o čemu sam pisao kada budu gledali i slušali o Zrinjskom u medijima, koji su sve samo ne objektivni i koji su nas dobrim dijelom doveli u ovo današnje stanje medijske izoliranosti.

Primjer svega je sinoćnje još jedno krajnje bezobrazno i drsko izvješće državnih medija sa utakmice HŠK Zrinjski-NK Široki Brijeg, te bezbroj takvih izvješća istih medija proteklih godina. Za kraj još ide velika zahvala onima koji su pomogli da se realizira ovih 24 emisije, a sve su to male tvrtke čiji su vlasnici iskreni prijatelji Zrinjskog, ove druge velike ne vrijedi više spominjati, nadam se da će običan puk to prepoznati i okrenuti im leđa. Konkurencija čuda stvara, ko bi gori sad je doli i obratno.

I dragi moji u petak sa početkom u 20 sati na TV Oscar C, te sat poslije pogledajte još jednu emisiju TV Zrinjski info, bojim se da je to zadnji pokušaj grupe prijatelja Zrinjskog pokazati istinu o našoj športskoj obitelji.

Zrinjski.info

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 24 pro 2009, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
Samo jako! je napisao/la:
hercegovac1981 je napisao/la:
Piše da je godišnja članarina 30 Eura za strane državljane. Ja nisam strani državljanin ali bi iz Zagreba morao platiti devizno. Morat ću do Mostara onda i prije nego sam mislio. Osim ako se ta podružnica u Zagrebu ne otvori brzo.


U Osjeku već postoji podružnica,momci iz udruge su rekli da je u pripremi i podružnica Zg,a vjeruj mi svakoga su iznenadili brzinom realizacije svih projekata do sad.

Čim bude nekih konkretnih informacija,javim ti,a do Mostara si mogao već sad za vikend,na proslavu titule ove šugave zemlje.


Samo jako! hoće bit išta od ove podružnice u ZG na kraju?

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 04 sij 2010, 23:29 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Uh,oprosti nisam vidio pitanje ranije.Podružnica je trebala već bit osnovana međutim neđe je zapelo.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 15 sij 2010, 17:16 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 01:00
Postovi: 541
Lokacija: HB
http://hercegovina.info/vijesti/sport/f ... odinu-rada

:zrinjski1

slika

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 16 sij 2010, 13:42 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 01:00
Postovi: 541
Lokacija: HB
kratak presjek sto je udruga ucinila u godinu dana svog postojanja
http://forum.zrinjski.info/fotke/brosura_udruga.pdf

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 17 ožu 2010, 18:38 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski uputila poziv svojim članovima i svima koji to žele postati

slika
Poštovani članovi, u tijeku je upis članarine u Udruzi prijatelja športske obitelji Zrinjski za 2010. godinu te upis novih članova.

Godišnja članarina je 30 KM, odnosno 15 KM za djecu, žene i umirovljenike. Želimo naglasiti kako je uplata godišnje članarine na dragovoljnoj osnovi, ona je doprinos članova kojim se pomažu aktivnosti Udruge, a zbog izuzetno teške materijalne situacije eventualno neuplaćivanje članarine neće rezultirati isključivanjem iz članstva Udruge.

Članstvo se može obnoviti u prostorijama HKK Zrinjski na stadionu, ponedjeljkom od 20.00 - 21.00 sati (o eventualnim promjenama termina bit ćete na vrijeme obaviješteni) ili uplatom na žiro račun:

• Broj računa: 194-105-36477001-29 kod Pro Credit banke

• Primatelj: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski

Udruga nažalost još nema svoje prostorije, pa smo primorani koristiti prostorije HKK Zrinjski, te se ispričavamo zbog nezgodnog termina. Unaprijed hvala!

Zrinjski je život i više od toga

Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 31 ožu 2010, 19:37 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Udruga posjetila školu u Vojnu

Danas je Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski upriličila posjetu osnovnoj školi Ivan Gundulić u Vojnu. Sa članovima Udruge bili su i nogometaši HŠK Zrinjski Toni Šunjić i Krešimir Kordić koji su u ime Udruge djecu darivala prigodnim poklonima. U ugodnom druženju sa djecom iz OŠ Ivan Gundulić i njihovom učiteljicom članovi Udruge, i nogometaši Zrinjskog proveli su sat vremena, a na kraju su djeca zamolila Šunjića i Kordića da sa njima odigraju jednu utakmicu, što su oni za zadovoljstvom i prihvatili.

Dio atmosfere sa današnje posjete školi u Vojnu pogledajte u našem foto prilogu, a više fotografija i video prilog možete pogledati na linku: http://www.hercegovina.info/vijesti/spo ... #news_view

Zrinjski.info

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 02 tra 2010, 13:35 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Citat:
Bio sam s jednom nastavnicom iz te škole, učenici su jako sretni.
Zanimljivo je kako ta škola nema nikakve rekvizite za tjelesno (odnosno nije imala ), do sada su učenici donosili lopte od kuće.

Akcije se nastavljaju nakon Uskrsa...
Ovo je za Udrugu godina promocije, pa neka tako bude svima vama.
Oni koji imaju par maraka viška neka kupe zastavicu za auto i daruju je nekom, oni koji mogu kupiti šal ili dres neka urade tako.
Svako krštenje u ovoj godini neka vam bude prilika da darujete mali dres našeg kluba...

Sretan Uskrs svima!


:HercegBosanac :HVO :UDVDR :zrinjski :zrinjski_ultras :hrvatinic

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 05 svi 2010, 00:15 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Udruga pokrenula još jedan projekt

slika

Fotografije, faximili, dokumenti, memorandumi, ... sve na jedno mjesto

Udruga prijetelja športske obitelji Zrinjski u svojim aktivnostima pokrenula je još je projekt, a to je prikupljanje arhivske građe vezane za HŠK Zrinjski, kako od osnutka 1905., tako i nakon obnoviteljske skupštine.

Cilj ovog projekta je prikupiti što više materijala vezanog za klub (fotografije, faximili, memorandumi, pečati, značke, pisani dokumenti, sve vrste informacija, svjedočenja, ... i svega ostalog), koji će se "rasvrstati i posložiti" i naravno objaviti, na početku je planirano u digitalnom obliku, a kasnije ...

Zato se pozivaju svi oni koji posjeduju bilo kakav "trag" o svemu navedenom u bilo kojem obliku da pomognu u prikupljanju materijala, s napomenom da se, naravno, ne traži predaja orginalnih dokumeneta, a članovi Udruge će izaći u susret svima koji posjeduju dokumente oko prebacivanja u digitalni oblik na bilo koji način, a sve što treba jeste da se jave na mail [email protected] ,a članovi foruma zrinjski.info sve u svezi ovoga mogu saznati na otvorenoj temi.

Iz Udruge se unaprijed zahvaljuju svima koji žele pomoći!

slika

Fotografija postavljena uz ovaj članak je prvi put objavljena, a pronađena je u arhivi na Širokom Brijegu.

Zrinjski je život i više od toga

Udruga prijatelja Športske obitelji Zrinjski I zrinjski.info

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 29 ruj 2010, 12:26 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Raspored sati sa himnom Zrinjskog,podjeljeno u 15 škola u i oko Mostara :zrinjski1

slika

slika

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 09 lis 2010, 16:18 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Srednjoškolci iz Mostara i RS-a na stadionu Zrinjskog

Danas su mladi iz svih dijelova RS-a,a poglavito iz Trebinja u sklopu turističke promocije Mostara zatražili da posjete stadion pod bijelim brijegom koji im je i omogućen.Domaćin srednjoškolcima su bili predstavnici Udruge prijatelja Zrinjskog koji su mlade goste upoznali s poviješću Zrinjskog,europskim utakmicama,kao i načinu finaciranja kluba.

slika

slika

slika

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 09 lis 2010, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Samo jako! je napisao/la:
Raspored sati sa himnom Zrinjskog,podjeljeno u 15 škola u i oko Mostara :zrinjski1

slika

slika


Zašto ovo ne ide u osnovne u Čitluk, Stolac, Čapljinu i Ljubuški?

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 09 lis 2010, 22:10 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Zato što je malo ljudi radilo na ovome,a trebalo je nać ljude koji imaju veze sa ravnateljima ili nastavnicima.Vjeruj i u Mostaru je bilo teško.Na Zrinjski.info ima download slika u original formatu pa se može i kući ili knjižari napravit.

Dogodine će bit :zrinjski

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 17 lis 2010, 20:34 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Otvoreno pismo Udruge prijatelja športske obitelji Zrinjskog Institutu ombudsmena za ljudska prava

slika

U rujnu 2009. godine poslali smo vam Žalbu u vezi diskriminacije navijača HŠK Zrinjski na utakmici protiv NK Željezničar kada je navijačima HŠK Zrinjski od strane redara i MUP-a Sarajevske županije zabranjeno isticanje pojedinih zastava. Naveli smo vam kako je to bio samo nastavak sličnih ispada redara i policije koji su počeli nekoliko mjeseci ranije (zabrana zastave HVO-a na utakmici HŠK Zrinjski-NK Velež ; paljenje zastave Republike Hrvatske na stadionu Grbavica; zabrana zastava navijačke skupine Ultras Mostar na utakmici u Gradačcu).

slika

Smatrali smo kako je krajnje vrijeme da se prekine takva praksa prema navijačima HŠK Zrinjski i kako vole reći političari “okrenuli se Sarajevu“. Na vaš prvi odgovor smo uložili prigovor smatrajući smiješnim pojašnjenje u kojem opravdanje za takve poteze nalazite u “naređenju dijela navijača Željezničara policiji“. Vaš drugi odgovor je još smješniji, pa kroz ovo otvoreno pismo želimo podijeliti sa širom javnosti “stručnost“ gospođe Džumhur i Jukić te gospodina Sandića. Vi ste plaćeni iz proračuna ove države, prema odredbama njenih Zakona središnja ste institucija za suzbijanje i sprečavanje diskriminacije, pa ste mogli pokazati barem djelić poštovanja prema nama kao njenim građanima. Nismo zadovoljni odgovorom i činjenicom kako slučaj smatrate zatvorenim jer uz mnogo dobre volje nismo pronašli ključnu vezu između pojmova dio navijača Željezničara i naređenje policiji niti smo našli ključnu vezu između pojmova jarbol i tribina. U prilog ovom pismu dajemo dokument broj: Ž-SA-05-478-10 od 16.08.2010. i ostavljamo javnosti neka prosudi vaš rad…

slika


Mostar, 17.10.2010

Dokument možete preuzeti na linku:

http://hercegovina.info/files/repositor ... voreno.pdf

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 17 lis 2010, 21:48 
Offline

Pridružen/a: 07 svi 2009, 12:19
Postovi: 596
Svaka čast :herceg_bosna :HVO


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski
PostPostano: 08 kol 2011, 12:06 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Citat:
Održana skupština Udruge

Udruga prijatelja športske obitelji Zrinjski održala je sjednicu Skupštine Udruge. Prezentirano je izvješće o radu Udruge za prošlu sezonu. Tijekom prošle sezone Udruga je preko cijelog niza humanitarnih akcija, kao i aktivnosti promotivnog karaktera, gdje je potrebno posebno istaknuti organiziranje izložbe „Zrinjski – Uspomene“, promovirala ime Zrinjskog i doprinijela da se HŠK Zrinjski u javnosti percepira kao vrijednost koja se mora voljeti, poštovati i cijeniti iznad svih međusobnih, osobnih, stranačkih i drugih nesuglasica.

Izabran je novi predsjednik Udruge, Silvijo Bubalo nekadašnji igrač HŠK Zrinjski i jedan od osnivača Udruge prijatelja športske obitelji Zrinjski. Donesen je godišnji plan aktivnosti za ovu sezonu, a predmetom rasprave bilo je i aktualno stanje u Klubu. S tim u vezi Udruga je odlučila zatražiti od Uprave HŠK Zrinjski što žurnije usklađivanje poslovanja Kluba u skladu sa Statutom HŠK Zrinjski, kako bi se proces učlanjivanja u Klub, prodaje godišnjih ulaznica, promocije kluba u zajednici i dr. moglo regulirati na pravno valjan način. Pored ostalog, diskutiralo se o aktivnostima vezanim za obilježavanje 20. Obljetnice obnove kluba. Planirano je održavanje „Noći Plemića“, tiskati će se poseban promotivni materijal i provesti niz aktivnosti kako bi se ova važna obljetnica obilježila na najbolji mogući način

ZRINJSKI JE ŽIVOT I VIŠE OD TOGA!

_________________
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO