HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 07:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Abis hrvatske košarke
PostPostano: 26 vel 2019, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8220
Lokacija: Na rubu egzistencije
Komentirati posebno neću, ali me ponukala svijest da će u bespućima košarkaških anala ipak ostati zapamćena ova sramota, pa sam odlučio otvoriti ovu temu.

Samo ću staviti link na Rađin post, od kojeg su mi zanimljiviji komentari pojedinih poznavatelja košarke.

https://www.facebook.com/permalink.php? ... %22O%22%7D


Ali, glavu gore, nove generacije dolaze.


_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Abis hrvatske košarke
PostPostano: 26 vel 2019, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8165
Dobro si započeo temu, nema se tu šta komentirati već 20 godina,
ovi mlađi nemaju uzor i taj sport polako nestaje kod nas.
Prije si imao koš i igralište u svakom kutku za igrati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Abis hrvatske košarke
PostPostano: 26 vel 2019, 20:18 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
I_jopet ti si ono iz splita?
Do jucer nisi imao normalno kosarkasko igraliste u cijelom gradu, prosle godine su tu sramotu donekle promjenili s ovim https://www.dalmacijadanas.hr/uz-novo-i ... i-navijaci
Ali to je i dalje slabo skroz (Necu ni komentirat koliko su para tu oprali) ,1 (polu)posten teren na grad od 200k ljudi, jebena sramota, nikakve tu sportske kulture nema i mladi nemaju gdje stasat, sto se tice klubova zna se, veza majka, treninzi cirkus, treneri cirkus, mindset mladih cirkus, i ovo sveskupa kad vidim mozemo slobodno ukinit kosarku
Iskreno ne zamjeram hezonji i ostalima koji su izbjegavali reprezentaciju jer je to toliki trulez od a do z da nemas sta nego bjezat glavom bez obzira


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Abis hrvatske košarke
PostPostano: 26 vel 2019, 22:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6119
Ovo bih samo prokomentirao u smislu fenomena o kojemu sam vise puta govorio.
U trenutku kada je hrvatska kosarka kopala po dnu, kako bi danas dosla u poziciju podzemnih voda, a hrvatski nogomet ispisivao najslavnije stranice u povijesti , isti taj Dino Radja se bavio "problemima" hrvatskog nogometa.



Rađa: Nogometu treba poštenje, Davor Šuker nije taj koji vodi Savez

AUTOR
TOMISLAV DASOVIĆ
24. 11. 2017. U 07:55

Nogomet vapi za promjenama, teza je koju podupire i Rađa.

– Otuđio sam se i ja od reprezentacije. Pratim nogomet s tugom u srcu, a ispratio sam reprezentaciju u toliko utakmica: Berlin, Beč, Svjetsko, Europsko prvenstvo... Sada mi ne pada na pamet ići na utakmice, uopće me ne zanima reprezentacija, ne gledam je čak ni na televiziji. I neću ići dok je takva, privatizirana. Dalje o tome ne želim elaborirati, sve se zna – kaže nam Rađa.

Što bi se moralo dogoditi da vas ponovo privuče na utakmicu vatrenih?

– Da nam postane pošteno sve u nogometu. Generalno, ljudi me doživljavaju kao navijača Hajduka, i ja ne amnestiram Hajduk za njegove pogreške, ali mislim da se u nogometu moraju dogoditi promjene – nastavlja Rađa...


Ali dobro, morona na krivim pozicijama je uvijek bilo i biti ce, medjutim sto je fenomen. To da je Dino Radja bio ozbiljan kandidat za glavnog tajnika u ministarstvu sporta, sa snaznom osobnom ambicijom da tu poziciju zauzme i sa najvecom podrskom u javnosti. Srecom "veleizdajnici" iz HDZa su mu spremili odjebenicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Abis hrvatske košarke
PostPostano: 26 vel 2019, 22:37 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Radja je klosar sa dna kace, da ima imalo obraza maknuo bi se davno, lijepo mu hebu nanu svi redom po komentarima
U pravu je da je hrvatska kosarka mocvara, samo sto su i on i njegova bratija dio te mocvare, tj. Mocvara se samo produbila odkad je on u sedlu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Abis hrvatske košarke
PostPostano: 26 vel 2019, 22:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6897
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Dino Rađa je postao grobar hrvatske košarke.
Najprije su uništili klupsku košarku kroz ABA ligu,a zatim su malo po malo uništili i reprezentaciju koja je sinoć pala na razinu armenske i švedske košarke...
Danko Radić,kakav god da je bio,je bio stručnjak za ove današnje aseve...

za to vrijeme se Rađa, između ostalog, zajebaje na koncertu Neleta Karajlića i gostuje kod jugoslavena Ace Stankovića ,koji ga naravno za nagradu tetoši u cijeloj emisiji jer je posao izvrsno odrađen,a sjetimo kako je taj isti Aleksandar napadao kasnije srebrne svjetske nogometaše...valjda je sada jasno i zašto...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Abis hrvatske košarke
PostPostano: 08 ožu 2019, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8220
Lokacija: Na rubu egzistencije
http://crosarka.com/rubrike/kolumne/kom ... yaaR0JJlNA

Citat:
Prošlo je adolescentsko doba, kada su se porazi reprezentacije tretirali kao »smak svita«. Možda nije ni do odrastanja, nego do navike. No, svaki od nas ima pravo, vjerovati i nadati se. A Dino Rađa nam želi uzeti još i to pravo.

Komentar na Facebook objavu je dobio mnoge kontre, no nisam naišao na odgovor bilo kojeg kluba.

Znači klubovi su krivi što je Savez odabrao dva puta loše izbornike?

Po Rađinom mišljenju nema “reda, rada i discipline”, a da se pritom Rađa ne pita u kakvim uvjetima se stiče taj red i rad.

Oduzmite Cedevitu i odite u bilo koji klub, pitajte juniorsko – kadetskog trenera, ima li svog pomoćnika? Najosnovniju stvar! Tko je odgovoran za fizičku spremu tih momaka. Imaju li novaca za prevenciju i fizioterapije ?

Pitajte se što su to klubovi krivi, da nemamo reprezentaciju sa dvanaest najboljih. Tko je zvao ili bolje rečeno nije zvao igrače. Klubovi ili Dražen Anzulović?

Pitajte se zašto mnogi s godinama izgube motivaciju. Treba izvaditi glavu iz pijeska. Tu se slažemo.

Rađa igrač je jedno, Rađa funkcionar je drugo. Kao igrača smo ga hvalili nedavno kada je primljen u Kuću slavnih. Kao funkcionar? Šteta što i dalje ne može biti igrač!

Napisati komentar na Facebooku, nakon tako teške situacije, gdje Izbornik (još uvijek) nije odgovorio na sva pitanja, je najbolje ogledalo.

Zar je jedan prosti navijač zaslužio taj Rađin post? Zar su klubovi doista svi ostali nijemi i nijedan klub se nije usudio i rekao: “Nemamo uvjeta, nemamo kvalitetnog natjecanja, nemamo poticaja, čak suprotno, kažnjava nas se, radimo PR umjesto saveza..itd.”

I kažu u tim kvalifikacijama: “Mi svi u savezu radimo na tome da ti prelazi budu što manje bolni i da dobijemo što više kvalitetnih igrača za reprezentaciju.”

Jako uspješno. U godinu dana uspjeli ste još i one posljednje zaljubljenike u našu reprezentaciju uništiti.

Meni je dosta da mi nitko ne dira ono moje pravo. Da vjerujem i nadam se. Da kad jednom opet dođemo na veliko natjecanje, da vjerujem u reprezentaciju, da se ponosim dečkima, da vjerujem u izbornika. Kao što je bio slučaj na OI i EP.

Da kada je natjecanje, na 14 dana zaboravim realnost, a to je da treneri rade za minimalnu plaću, da su psiholozi, treneri, doktori, roditelji, jer vole taj posao više nego išta drugo. Nemojte nas uvjeravati drukčije, ako ste pogriješili i imate preveliki ego to i priznati.

Nije ni Slovenija prije EP izgledala kao potencijalni prvak. Nije izgledala kao top četiri momčad, a kamoli kao prvak. Samo treba imati selekciju, odabir, komunikaciju. Vjeru. A vi to nemate!

I zato Dino. Pustimo to što ste se osramotili. Pustite to, da lažete narod da ste napravili sve puno bolje, ali da za to još trebate vremena. Ne znam kako može Prva, odnosno ova Premijer liga biti bolja, kada nikog živog ne zanima niti jedna utakmica! Čitajte. Niti jedna utakmica!

Pa utakmica Cibona – Zadar, za prvo mjesto u ligi, nikoga ne zanima. Jer gledaju koja će biti Cedevita pa razmišljaju da li je bolje biti prvi ili drugi. A 50% igrača igra pod otvorenim ugovorima.

Zato, ostavite nam pravo da vjerujemo. I nadamo se, možda se i izbornik javi i pojasni, odgovori. Možda i ode. Nada umire zadnja.

Zato za kraj pitam, Dino otkud ti pravo pokazivati na klubove, dok se ništa konkretno za te iste klubove nije napravilo?

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Abis hrvatske košarke
PostPostano: 08 ožu 2019, 12:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6119
Radja je pokazatelj onoga na sto ukazujem godinama , demagozi i blebetala se guraju naprijed, umjesto da ih se sreze u u korijenu prije nego nacine stetu, dok se svi sposobni koji imalo odskoce nastoje svim sredstvima pokopati. I to je najveci problem hr drustva.
Radja je doveden na celo saveza ne kao sportska legenda kojoj treba dati priliku, nego nakon sto je godinama vodio kk Split , a kojega je takodjer doveo na povijesno dno...
I nakon svega toga je tretiran kao uglednik kojemu treba dati promaknuce u ministarstvu sporta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Abis hrvatske košarke
PostPostano: 08 ožu 2019, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Prokletstvo. Prati vas otkad ste sišli sa podijuma 1995. Prokletstvo se može skinuti ako Aratornov potomak jednog dana pronađe armiju mrtvih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Abis hrvatske košarke
PostPostano: 08 ožu 2019, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8220
Lokacija: Na rubu egzistencije
zaba1111 je napisao/la:
Radja je pokazatelj onoga na sto ukazujem godinama , demagozi i blebetala se guraju naprijed, umjesto da ih se sreze u u korijenu prije nego nacine stetu, dok se svi sposobni koji imalo odskoce nastoje svim sredstvima pokopati. I to je najveci problem hr drustva.
Radja je doveden na celo saveza ne kao sportska legenda kojoj treba dati priliku, nego nakon sto je godinama vodio kk Split , a kojega je takodjer doveo na povijesno dno...
I nakon svega toga je tretiran kao uglednik kojemu treba dati promaknuce u ministarstvu sporta.


a možda to i jest cilj, dovesti nešto do dna. jer u ovakvom stanju ne možeš ni nazad ni naprijed. ni gore ni dole.

nešto kao prijelazni papa. :D

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO