HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 19:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Do kada ce policija ODBIJATI da radi svoj posao?!
PostPostano: 14 kol 2016, 22:37 
Offline

Pridružen/a: 14 kol 2016, 22:20
Postovi: 1
Do kada ce policija ODBIJATI da radi svoj posao? Više mi se povraca od nerada policije, no pri ovome ne govorim o „višim“ nivoima, specijalci, SIPA, jer sa njima nemam nikakvog dodira, pa i ne znam da li rade ili ne, ali čni mi se da imaju mnogo više morala i rezultata nego ovi „dole“.

Ulica Nikole Tesle Bos. Šamac: zgrada preko puta same policije, prvi stan, to je cika, galama, lupanje, razbijanje, a oni policajci ispred što se šepure kao paunovi sa mitraljezima ma ni da trznu. Teško je cigaru baciti pa vidjeti šta se događa.

Noćas sam dva puta policiju zvala, mada i sami čuju šta se događa, i nitko ali NITKO da odreaguje, jer "gospodin" koji proizvod silnu galamu je bivši policajac i sam.

Da ne pričam samo o tome, živim u stanu iznad te "gospode" sa bebom od 4 mj. i suprugom, i kao i većina građana posjedujemo automobil koji je parkiran pred samom stanicom policije, i gle čuda, u zadnjih nekoliko dana od izgrebane haube, gepeka razbijene karambolke do polupanog fara, svako jutro novo iznenađenje na kolima zbog kojih još kredit otplaćujemo.
Pa kaže "žali se policiji", pitam MA KOJOJ?!?! Toliko mi gade ovaj grad i državu da se ne trebam ni pitati zašto toliko mladih odlazi i ne osvrće se.

Pa, brate mili, neka napuste posao ako im se ne sviđa, sigurna sam da ima more časnih i poštenih policajaca koji bi željeli časno, odgovorno i pošteno raditi svoj posao.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO