HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 lip 2026, 08:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pokrenimo akciju "Mary Ann Hannessey"
PostPostano: 30 ruj 2012, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislim da se ova provlači dugo ispod radara. Kurva se u Sarajevu sa Bošnjacima, stalno potencira samo njihove poliitčke interese.
Vrijeme za jednu e-mail akciju ? Širom lijepe naše EU.

Da se malo izbiju ćevapi, jeftina piva i sevdalinke iz glava pojedinaca.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/hannesse ... /120929092

Prebacite gdje mislite da je bolje, nisam znao na koji podforum staviti.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenimo akciju "Mary Ann Hannessey"
PostPostano: 30 ruj 2012, 12:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Primjetite razliku radosti na njenoj faci.

slika
slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenimo akciju "Mary Ann Hannessey"
PostPostano: 30 ruj 2012, 12:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenimo akciju "Mary Ann Hannessey"
PostPostano: 30 ruj 2012, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 srp 2010, 12:57
Postovi: 2347
Mašala....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenimo akciju "Mary Ann Hannessey"
PostPostano: 30 ruj 2012, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12337
Joj čega se on hvata. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenimo akciju "Mary Ann Hannessey"
PostPostano: 30 ruj 2012, 12:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vrijeme je jednom združenom akcijom poslati doma. Crknut će od ćevapa i bureka.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenimo akciju "Mary Ann Hannessey"
PostPostano: 30 ruj 2012, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15511
Slatka je, ne kaže naš narod džaba BBW!

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenimo akciju "Mary Ann Hannessey"
PostPostano: 30 ruj 2012, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 srp 2010, 12:57
Postovi: 2347
Metemma je napisao/la:
Slatka je, ne kaže naš narod džaba BBW!


:rigam :rigam :rigam :smajl025 :smajl025 :smajl025


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 79 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO