HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 tra 2024, 16:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Dragan Čović protiv redukcije ovlasti Doma naroda FBiH: To bi značilo da dominantna većina sve odluč
PostPostano: 29 stu 2021, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Dragan Čović protiv redukcije ovlasti Doma naroda FBiH: To bi značilo da dominantna većina sve odlučuje

"Postoje institucije koje mogu kompetentno kazati kad nešto nije u skladu s Ustavom, ali mi imamo problem što ta institucija unutar sebe ima tri predstavnika međunarodnih institucija", rekao je.
...
"Kad neko kaže da želi ugasiti jedan dom jer misli lakše donositi odluke. Šta bi to značilo lakše donositi odluke? To bi u FBiH značilo da dominantna većina može donijeti sve odluke kad se naljuti, čak se ne mora ni naljutiti - u Vladi FBiH, u Zastupničkom domu i sve je riješeno. Zato je dobro da razgovaramo mi ovdje, jer ovi ljudi što sada sjede u nekim uredima u Sarajevu (međunarodna delegacija) žele nam pomoći, ali ja sam siguran da ,ako ova zemlja ima ikakvu budućnost, oni nikada više neće u naše ime donositi odluke. Toliko o odlukama bivšeg visokog predstavnika", naglasio je Čović.
...
"Kad meni neko kaže i pošalje javnu poruku ovih dana nećeš ništa dobiti ako ne uradiš to, recite mi je li to traženje razgovora ili poruka 'ili ćeš biti dobar ili ćemo ti i četvrti put izabrati da sjedi neko umjesto Hrvata'", rekao je on.
...
"Jedna od rasprava koje smo vodili na kolegiju s ciljem izlaska iz ovog svega - želja je bila da svima kažemo da ne možemo na način kako se to do sada radilo dalje pokušavati zatvarati oči na stvarima koje se tiču nekog drugog i pokušati vještinom traženja riječi iskomunicirati sa svojim prijateljima, kolegama glasačima i stvoriti već ambijent za izbore 2022. godine", rekao je.

Osim toga, zapitao se i šta to znači termin "probosanski" s aspekta politike, kazavši da je to samo izraz koji se koristi kako bi "nekoga odvojili od nekoga drugog".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dragan Čović protiv redukcije ovlasti Doma naroda FBiH: To bi značilo da dominantna većina sve o
PostPostano: 29 stu 2021, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Eto Mulestinci, nema više nade za vas. Ili pogoršavajući status quo ili Njemačka, Slovenija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dragan Čović protiv redukcije ovlasti Doma naroda FBiH: To bi značilo da dominantna većina sve o
PostPostano: 29 stu 2021, 18:48 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6821
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
BBC je napisao/la:
Eto Mulestinci, nema više nade za vas. Ili pogoršavajući status quo ili Njemačka, Slovenija.

Nisi Mulestinci od juče.Naravno da ce izabrati Njemacku i skandinavske zemlje.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dragan Čović protiv redukcije ovlasti Doma naroda FBiH: To bi značilo da dominantna većina sve o
PostPostano: 29 stu 2021, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 sij 2021, 10:30
Postovi: 2584
Sve dok mi imamo mogućnost da blokiramo novac za sljedeće izbore mi držimo sve karte u rukama.

Ne može biti izbora po NEUSTAVNOM IZ! To bi bilo teško kršenje svih demokratskih principa Bosne i Hercegovine! :sega

_________________
BiH je turd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dragan Čović protiv redukcije ovlasti Doma naroda FBiH: To bi značilo da dominantna većina sve o
PostPostano: 29 stu 2021, 19:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9457
Upozorenja: 1
hoblatopla je napisao/la:
Sve dok mi imamo mogućnost da blokiramo novac za sljedeće izbore mi držimo sve karte u rukama.

Ne može biti izbora po NEUSTAVNOM IZ! To bi bilo teško kršenje svih demokratskih principa Bosne i Hercegovine! :sega

Gledajte kako ih krsimo.

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Fredericktown, Groot, Naša Kvačica, Srpsčanin, Teuton i 61 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO