HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 17:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 07:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 11:35
Postovi: 291
http://www.youtube.com/watch?v=NChu0TbW57s

Zamislite... U Srbiji je... Ko bi to rekao..

_________________
DE RA TI ZA CI JA


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 07:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9550
Lokacija: HR HB
Fidekter je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=NChu0TbW57s

Zamislite... U Srbiji je... Ko bi to rekao..


Ivan Sergejevič Turgenjev: "Istina koja nije izrečena u pravo vrijeme gora je od laži."

Ovi snimci su se kiselili u FTV i AIDovim podrumima već godinama, sada kada je Nizozemska dala zeleno svjetlo Bramerzu za Srbiju i suradnju, onda izlazi špija Komšić da prozbori koju... :-rigam

Ako to bude "fula" onda će to napakovati Dodiku, jer je pošla hajka i hapšenja po RS-u,...ili tako kod nas počinje rat, ko će ga više znat... :-bicedobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Vijest da je Mladić cijelo vrijeme u Srbiji je šokantna otprilike kao kad bi de doznalo da je medvjed u brlogu.

Odkud FTV snimke i jesu li postijale prije. Neki snimci su stari i više od desetljeća..

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23305
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Fidekter je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=NChu0TbW57s

Zamislite... U Srbiji je... Ko bi to rekao..


Iz Srbije su osporili da su snimke iz 2008. godine, kako je to objavio FTV. Kažu da je najvjerojatnije da su snimke nastale prije 2003. godine.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 11:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32130
Inkvizitor je napisao/la:
Vijest da je Mladić cijelo vrijeme u Srbiji je šokantna otprilike kao kad bi de doznalo da je medvjed u brlogu.
Odkud FTV snimke i jesu li postijale prije. Neki snimci su stari i više od desetljeća..


da ne pišem isto.. :-top To je kao vijest - rođeno dijete , više očiju nego zubi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 11:12 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Odakle im snimci? pa od srbijanskih tajnih sluzbi, ta nije ih Komsic nekim svojim tajnim kanalima iskamcio.

Sinoc je onaj Srbijanac spomenuo, "ne morate mi slati snimke, pa snimke ste dobili od nas, odavno".

Pretpostavljam da su se kiselile u AID-ovim podrumima, kako neko gore rece, pa su sad izvadjene za potrebe dnevne politike.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
vanjushka je napisao/la:
Odakle im snimci? pa od srbijanskih tajnih sluzbi, ta nije ih Komsic nekim svojim tajnim kanalima iskamcio.

Sinoc je onaj Srbijanac spomenuo, "ne morate mi slati snimke, pa snimke ste dobili od nas, odavno".

Pretpostavljam da su se kiselile u AID-ovim podrumima, kako neko gore rece, pa su sad izvadjene za potrebe dnevne politike.


Pa u čemu je štos onda da rade izvanredno izdanje 60 minuta ko da je krenuo rat opet.

Mislim ako su dobili to od Srba.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 11:22 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Inkvizitor je napisao/la:
vanjushka je napisao/la:
Odakle im snimci? pa od srbijanskih tajnih sluzbi, ta nije ih Komsic nekim svojim tajnim kanalima iskamcio.

Sinoc je onaj Srbijanac spomenuo, "ne morate mi slati snimke, pa snimke ste dobili od nas, odavno".

Pretpostavljam da su se kiselile u AID-ovim podrumima, kako neko gore rece, pa su sad izvadjene za potrebe dnevne politike.


Pa u čemu je štos onda da rade izvanredno izdanje 60 minuta ko da je krenuo rat opet.

Mislim ako su dobili to od Srba.


A ko ce im ga znati, Bakir Hadziomerovic je igrac Zeljka Komsica i Zlatka LAgumdzije, on se samo predstavlja kao Che Gevara, borac za ugrozene gradjane.
Meni je jasan odavno, radi prilog o ratu u Hercegovini i postrojavanje 2. gardijske HVO-a ovaj Gebels potpise kao "postrojavanje 4. gardijske HV-a u Mostaru" i time kakti dokazuje da je Hrvatska izvrsila agresiju na BiH, na Bosnjake zapravo.
Radi prilog o ratu u Varesu i Kaknju i HVO je fasisticka vojska (tim rijecima, bukvalno) a Armija je branila gradjane, i tako dalje, gomila besmislica i multikulti lazi.

U cemu je stos sto je Komsic u emisiji, i kao nisu mogli cekati ponedeljak, pa su uradili vanrednu emisiju. A snimke dobili bog te pitaj kada.

Usput i laze, nije mi namjera braniti Mladiceve satrape, ali Bakir javno poziva na linc ljudi koji su bili u onoj koloni automobila na Kuli pored Sarajeva (snimljena svadba u ljeto 2000. godine) kao vide se tablice pa bi sve to trebalo pohapsiti, jer je na svadbi Mladic, a nigdje se ne vidi Mladic da sudjeluje u toj svadbi vec je svadba nekog njegovog ratnog tjelohranitelja. I po Bakiru bi trebalo pohapsiti sve ljude iz te kolone, u kojoj Mladic nije ni bio prisutan.

Ma dnevna politika, mutljavine. Mozda se prepao da ce dobiti nogu jer mu je tv kuca dobila novi upravni odbor, bez ijednog SDP "Hrvata", nekog Sejde. Pa ko biva, da ispuca sto ima ispucati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Maur Bakir Hadžiomerović je na jednoj svadbi jednom starom poznaniku Hrvatu opsovao "ustašku mater".
Biće nije mogao kontrolirati svoju muslietnićarsku fasadu, izašao je onaj mali Khomeini koji čuči u njemu, i prepustio se osjećajima.

Takav jedan smrad onda gostuje kod velikosrbina Stankovića u emisji Nedjeljom u Dva.
Radikalni Srbin i radikalni sunit u top vrijeme u eteru na takozvanom HTVu. :-rigam

Novcama hrvatskih građana.
I to naravno samo ima u perverzistanu zvan Hrvatska.

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Bakir nije radikalni sunit, on pere po reisu. Bakir je antiustaški na komunistički način. On je dobar drug, borac protiv nacionalizma, naravno hrvatskog a ponekad i srpskog.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Inkvizitor je napisao/la:
Bakir nije radikalni sunit, on pere po reisu. Bakir je antiustaški na komunistički način. On je dobar drug, borac protiv nacionalizma, naravno hrvatskog a ponekad i srpskog.



Ima istine u tome, no Bakir kao islamski komunjara ipak ima islamsku komponentu u sebi. Primjer šta radi SBiH.

Kada su u jednoj općini suniti neproporcijalno zastupljeni, na primjer ima ih u općini oko 30 %, a dobili su samo 20 % fotelja, SBiH urliče kako je to diskriminacija Bošnjaka.

Kada je pak obrnut slučaj, da su Suniti dobili previše fotelja, a nema ih toliko u narodu, onda SBiH kaže kako "njima nacionalnost nije bitna, već gledaju na stručne kvalitete".

Takav je Bakir. Komunist-građanin, ali ipak jedan mali Khomeini čuči u njemu. Ne tako velik kao kod Reisa i SDA, ali ga ipak ima. Nema ti razlike u mržnji prema Hrvatima iz SDA ili SBiH.

Sukob Bakir Hadžiomerović vs Reis Serić nije sukob demokracije protiv šerijata, već sukob dvaju klanova za fotelje, moć i vlast. Za nas Hrvate svejedno tko pobjedi, o nama misle obje frakcije isto.

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 12:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Bakir je portparol SDP-a BiH kao i cijela federalna TV. S BIH je nešto drugo.

No istina je da se u suštini malo toga mijenja. Taj SDP je baš na tragu one o nacionalistim svih boja koji su eto zavadili narod. Na prvoj crti su im četnici a ne mogu četnici u komunističkom mozgu biti bez ustaša pa se radi dojma ubace i islamisti.

Iz tog SDP-a možda najžešće idu izjave o duploj agresiji, više nego iz SDA, čak možda manje nego i iz SBiH ili BP stranke onog srbijanskog agenta Sefera Halilovića.

Tako je ona pijandura na toj istoj FTV, onaj Duraković izjavio da je u logorima u hercegovini pobijeno 2-3000 ljudi.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 11:35
Postovi: 291
Zašto mi je obrisan post? :-neznam

Trolate naširoko... Valjda će moderator i to da počisti... :-bicedobro

_________________
DE RA TI ZA CI JA


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 13:05 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Ljajić: Nijedan od snimaka nije mlađi od osam godina

Predsednik Nacionalnog saveta za saradnju sa Haškim tribunalom Rasim Ljajić izjavio je danas da ni jedan od snimaka Ratka Mladića objavljenih na federalnoj TV BiH nije mlađi od osam godina

Ljajić je na konferenciji za novinare u Vladi Srbije rekao da su objavljeni snimci deo materijala koji je Srbija Tužilaštvu haškog tribunala dostavila u martu ove godine, i najvio da će Srbija insistirtati na tome da se utvrdi kako su ti snimci dospeli u javnost.

"Plašim se da je namera objavljivanja snimaka da se spreči promena stava Hilandije po pitanju vizne liberalizacije i da se ponovo dovedemo na optuženičku klupu i branimo od oprtužbi da ne činimo sve što možemo da okončamo saradnju sa Haškim tribunalom", kazao je Ljajić.

"Ne znam kome je stalo da Srbija ne nastavi put ka Evropskoj uniji ali očito je da neko u delu međunarodne zajednice nema baš najbolje namere", rekao predsednik Nacionalnog saveta za saradnju sa Haškim trribunalom.


Samo prenosim izjavu Ljajica, koja mozda otkriva motive da se emisija emitira bas sinoc.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Pustimo licemjerne motive Bakira i ostalih sunita....

Vanjuška, je li stvarno mislis da srpske vlasti ne znaju gdje je Mladić ?

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 14:37 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Juda Iškariot je napisao/la:
Maur Bakir Hadžiomerović je na jednoj svadbi jednom starom poznaniku Hrvatu opsovao "ustašku mater".
Biće nije mogao kontrolirati svoju muslietnićarsku fasadu, izašao je onaj mali Khomeini koji čuči u njemu, i prepustio se osjećajima.

Takav jedan smrad onda gostuje kod velikosrbina Stankovića u emisji Nedjeljom u Dva.
Radikalni Srbin i radikalni sunit u top vrijeme u eteru na takozvanom HTVu. :-rigam

Novcama hrvatskih građana.
I to naravno samo ima u perverzistanu zvan Hrvatska.


gleda san tu emisiju i najbolje mi je bilo ono,da taj maur tvrdi sto ce hrvatima u BiH treci kanal,kad hrvatski jezik ionako ne postoji? jos kad sam sebe proglasise jednin od najboljih rezisera europe u njegovon genreu....... .kako se sramila ona neka novinarka iz dnevnog avaza,kad je to prepricavala oko jezika,nije ocito znala kako prodati hrvatima toga kao nekog velikodusnog genijalca. :-ujko steta sto niko od hrvatskih politicara nema muda pitati takve kakav je to bosanski jezik,i odkada postoji.u hrvatske politicare se ne ubraja zeljko k.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9550
Lokacija: HR HB
Inkvizitor je napisao/la:
Iz tog SDP-a možda najžešće idu izjave o duploj agresiji, više nego iz SDA, čak možda manje nego i iz SBiH ili BP stranke onog srbijanskog agenta Sefera Halilovića.

Tako je ona pijandura na toj istoj FTV, onaj Duraković izjavio da je u logorima u hercegovini pobijeno 2-3000 ljudi.


Počeli su se reprizirati Goebels-serijali o "patrioti" Seferu i pijanom Durakoviću, po onoj staroj "ponavljanje je majka znanja"

...ovaj prvi buba kako se bez njegovih papirnih planova i odluka BiH ne bi obranila, a ovaj drugi pijan ko kanta gata kako je do '92 bio siguran da u "Bosni neće biti rata", i takvi prognozeri bi pisali "historiju"... :-B


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 14:58 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Juda Iškariot je napisao/la:
Pustimo licemjerne motive Bakira i ostalih sunita....

Vanjuška, je li stvarno mislis da srpske vlasti ne znaju gdje je Mladić ?


Naravno da znaju, ali ih bas niko zbog toga ne osudjuje, dapace, haski tuzitelj ih hvali kao da su mu najrodjeniji.

Srbima se mora priznati da ne savijaju kicmu ni pred kime, mada je jasno da oni imaju potporu Engleza, uvijek imali i uvijek ce imati, pa im se i moze prkositi.
I ono bombardovanje, koje ce prosjecni Srbin spomenuti kao dokaz da Englezi nisu na njihovoj strani, samo je engleska packa po srpskim rukicama onako u stilu "no no, smijeniti Milosevica, vise nije aktualan, a dovesti Kostunicu koji je isti kao Milosevic ali dok to nasi NATO partneri shvate, mi cemo ga iskoristiti". I iskoristise ga, i odbacise kao potrosen kurton.
No dobro, ko ne razumije visoku politiku, ne moze ni razumjeti da njih boli ona stvar za civilne zrtve i ostale "kolateralne stete". Niti moze razumjeti odnos kolonizatora prema svojim kolonijama, ili modernim kolonijama sto je danas u modi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 svi 2009, 21:25
Postovi: 139
Sa jednog foruma...

Citat:
Snimak br 1 (iz onoga sto se moze videti na YouTube), tu je Mladic i unuk mu Stefan koji je rodjen 2 marta 2006. Deda izgleda kao da je nabacio najmanje 15 kila u odnosu na formu u kojoj sam ga posledjni put video 1995 na nekoj vojnoj proslavi u RS. Da podsetim, prema iskazu Rasima Ljajica od prosle godine, nakon Karadzicevog hapsenja, ovdasnje vlasti imaju podatke o kretanju Ratka Mladica do 2007 godine. Grupa Mladicevih jataka kojoj se upravo sudi je uhapsena za krivicno delo pomaganja zakljucno sa 2005. Ukoliko "odredjena radna organizacija" nema ove snimke, valjali bi joj jer se na njoj vidi kako covek izgleda sad... Autor: Aleksandar Vasović


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 15:32 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Na snimku Mladica sa bebom radi se o unuci, zenskom djetetu. Na kasnijim snimcima se ista curica vidi ali vec odrasla, pet-sest godina starosti.

To bar nije tesko zakljuciti, ako su vec snimci emitirani kronoloski.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 19:22 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
ma Bakir i ekipa su svi redom pijanice , znam u kom sarajevskom lokalu svako jutro oko podne :-zubati se nalaze i cugaju ko smukovi da dobiju inspiraciju , a citavo vrijeme ispred lokala cuce drotovi u civilu koji ih cuvaju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23305
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Citat:
Snimak br 1 (iz onoga sto se moze videti na YouTube), tu je Mladic i unuk mu Stefan koji je rodjen 2 marta 2006. Deda izgleda kao da je nabacio najmanje 15 kila u odnosu na formu u kojoj sam ga posledjni put video 1995 na nekoj vojnoj proslavi u RS. Da podsetim, prema iskazu Rasima Ljajica od prosle godine, nakon Karadzicevog hapsenja, ovdasnje vlasti imaju podatke o kretanju Ratka Mladica do 2007 godine. Grupa Mladicevih jataka kojoj se upravo sudi je uhapsena za krivicno delo pomaganja zakljucno sa 2005. Ukoliko "odredjena radna organizacija" nema ove snimke, valjali bi joj jer se na njoj vidi kako covek izgleda sad... Autor: Aleksandar Vasović


Znači snimci bi mogli dosezati do 2007. godine.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Navodno najstarija snimka, ona na kojoj se gruda i šeta po snijegu, je kao iz 2008., a na snimci je njegova kćerka koja je umrla 1994. 8-)
Haag i Srbija tvrde da nijedna snimka nije iz razdoblja nakon 2002. :-kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 svi 2009, 21:25
Postovi: 139
Cort0 Maltese je napisao/la:
Navodno najstarija snimka, ona na kojoj se gruda i šeta po snijegu, je kao iz 2008., a na snimci je njegova kćerka koja je umrla 1994. 8-)
Haag i Srbija tvrde da nijedna snimka nije iz razdoblja nakon 2002. :-kava


Koliko sam ja razumio rekli su da je najnovija snimka iz 2008 (ono po snijegu).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 60 min: Ratko Mladić
PostPostano: 11 lip 2009, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Očigledno da je snimka sa snijega novijeg datuma. Oronuli i otužni vojskovođa se grudva s babama na snijegu. Vojvoda-snjegović

nego mene zanima kako Bošnjaci gledaju na Rasima Ljajića kako brani Srbiju a uvijeno i samog Mladića. Ljute sandžaklije. Čovjeka koji je zavio u crno tisuće obitelji svojih kako se kaže, sunarodnjaka.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Karabaja, Naša Kvačica, Tomba17 i 396 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO