HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 83 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Hrvatski predsjednik Ivo Josipović izjavio je jučer u Dubrovniku da je "Hrvatska u osjetljivoj situaciji jer graniči sa BiH u kojoj živi puno muslimana", :laugh :laugh na što je reagovao hrvatski član Predsjedništva BiH Željko Komšić istakavši da takva izjava najviše štete može nanijeti "nemuslimanima" u BiH.



"Volio bih da ova izjava gospodina Josipovića nije tačno prenesena ili da je izvučena iz konteksta. Ukoliko je tačna, onda mi je zaista žao što poslije toliko komunikacije i ostvarenih kontakata koje smo imali Josipović još uvijek ne razumije odnose koji vladaju u BiH", kazao je Komšić za Sarajevo-x.com.

On je istakao i to da ga Josipovićeva izjava podsjeća na stavove pojedinih političara.

"Po mnogome ovo me podsjeća na stavove nekih bivših političara susjednih zemalja, koji su svoju pogrešnu procjenu i politiku u BiH već platili političkim i historijskim porazom. Uopće gledano, mislim da ova izjava čini više štete 'nemuslimanima“ u Bosni i Hercegovini kao i samoj Bosni i Hercegovini, nego što donosi političke koristi autoru ove izjave", naglasio je Sejdo Komšić.

:laugh

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Komšić brz braniti muslimane. Seronja sarajevski.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 17:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
BBC je napisao/la:
Komšić brz braniti muslimane. Seronja sarajevski.

Ako je Turcin krvav do lakata,Muslimani mora biti do ramena.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Želju od Bošnjakistana malo jebe Dejan Jović. On je bliže predsjednikovom uhu.
Kako god okreneš Hrvati znaju izabarati. Kao prstom u ***.

Što ti je utjecaj seljačkih Index.hr, Net.hr, Jutarnjeg i sličnih medija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 17:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
He...dobro pjene na Sarajevo-x. :tt2

Kao da su im kuran spalili u sred Sarajeva.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 tra 2011, 00:20
Postovi: 197
Zdrav razum: Sama pojava Željka Komšića u javnosti najviše šteti onima koji me imaju.

_________________
Men have only two emotions: hungry and horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 18:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dobar je bio u onoj debati uživo na TV.
Turbo sarajevska seljačina.

Dodik je ipak nešto pogriješio. Sarajevo postaje i gore od Teherana.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u Bi
PostPostano: 06 tra 2011, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
jel se on to oglasio napokon nakon 6 mjeseci? vec sam zaboravio kolika je to Muslimani.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27122

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 21:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
novem je napisao/la:



2:15 Jerko Lijanović - Potpredsjednik NSRS, valjda Narodne Skupštine Republike Srpske.

:klanjam

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nije Josipović ništa slagao. Sve tajne službe zapada znaju da je Bosna puna islamskih radikala.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u Bi
PostPostano: 06 tra 2011, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
A jest se Sabinin nagovorio, i potvrdio sto je Josipovic rekao.

Nije valjda se se uplasio da ce Valter-raja u dzihad... :zubati

Uostalom sta se on javlja, pa nije on musliman, on je Hrvat. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Pazi ovo za index.hr piše Ešref Kenan Rašidagić :laugh

Citat:
"ČITAJUĆI jučer na web stranici Reutersa objavljeni intervju predsjednika Josipovića, osjećao sam se ponukanim napisati kraći komentar", objašnjava nam dr. Ešref Kenan Rašidagić, docent na Fakultetu političkih nauka u Sarajevu, koji je ekskluzivno za Index proanalizirao izjave Ive Josipovića. U nastavku teksta donosimo vam Rašidagićevo reagiranje na Josipovićev intervju.
"Kriv si brate što si živ"

Svi se sjećaju kako je u doba komunizma postojala podjela ljudi na "radnike, seljake i poštenu inteligenciju". Radnici i seljaci su bili pošteni per se, dok je inteligencija bila kriva dok se ne dokaže drugačije... intelektualci su, naime, imali tu nezgodnu naviku da misle, a poznato je da čuvari dogme ne vole one što previše misle, ali to sada nije poanta ove priče. Poanta je, što bi rekao besmrtni pjesnik, kriv si brate što si živ, tj. što si izabrao pogrešnu profesiju...

Danas, kada je europska dogma zamijenila komunizam, gornju klasifikaciju je zamijenila podjela na prave Europejce i one koji se moraju uprijeti iz petnih žila da dokažu da to jesu. Ovim prvima je valjda Bog dao za pravo da budu pravi čistokrvni Europljani, pa nije ni čudo da je njihov Bog bolji od mog Boga, što fino jedared reče jedan koalicijski general. Čovjek zna, bio u Afganistanu gdje je im je pokazivao njihovog Boga.

Za razliku od komunizma koji ti je makar dopuštao da se poklopiš ušima i javno se deklariraš da si glupan i ne razmišljaš, mada si, slučajno, eto, završio neke školice i tako, ova nova europejska dogma ti ne dopušta mogućnost izbora. Rođenjem i imenom si svrstan ili u kamp poštenih Europljana ili onih koji će provesti ostatak svog života dokazujući da su i oni ljudi, pardon europejci.

Einstein je, kako se također svi sjećamo, bio jako pametan čovjek. Budući da ja nisam fizičar, umjesto formula mnogo bolje pamtim njegove opservacije ljudske naravi, poput one čuvene "Samo su dvije stvari beskonačne: svemir i ljudska glupost" (i još dodade "za ono prvo nisam siguran").

Za one optimiste, humaniste i vjernike u ljudsku pamet, svako malo izađe u javnost neki humanitarac, neko pametan, a nadasve pravi europejac, da dokaže koliko je rečeni genije bio u pravu.

Izađe tako neki dan vrli i dragi predsjednik Josipović pred kamere i mikrofone Reutersa i na pitanje o nemirima u Libiji nađe za shodno, ne da se osvrne na prosvjednike koji po Zagrebu i sami vuku paralele sa prosvjedima koji po arapskom svijetu ruše korumpirane vlastodršce, već na - susjednu BiH. Kakve sad to ima veze? E pa, cijenjeni je (pametan, a nadasve pravi europejac) predsjednik u strahu jer njegova (prava europejska, al' dobro, da se ne ponavljam više) Hrvatska "graniči sa Bosnom u kojoj živi puno muslimana".

Nastavak intervjua je prepisan iz nekog požutjelog huntingtonovsko-tuđmanovskog priručnika za etničko čišćenje zemljice Bosne pa ne zavređuje posebnu pažnju čitatelja, sa mogućim izuzetkom vojvoda sa privremenim boravkom u Haagu, koji bi ga mogli iskoristiti u prilog svoje obrane ("utjecati na radikalne muslimane u susjednoj BiH", "utjecati na odnose različitih nacionalnosti", "radikala.... koji su došli iz drugih zemalja... neki od njih su još tamo...").

Ono što je vrijedno spomena u ovom intervjuu jeste zapravo dokaz kako nisam džaba u srednjoj školi slušao Johnny B. Štulića i napamet učio sve njegove tekstove, umjesto da se bavim nečim, kako reče moja profesorica S-H, pametnijim: "Mislim da je lokalno muslimansko stanovništvo samosvjesno, da razumije i dijeli europske vrijednosti i cijeni dobrosusjedsku suradnju", poruči nam Josipović na kraju svog intervjua Reutersu.

KRIV SI BRATE ŠTO SI ŽIV. ETO!

Ako će cijenjenom predsjedniku biti imalo lakše da zaspe od silne brige za prijetnje koje njegovoj pravoj europskoj Hrvatskoj stižu, ne od prosvjednika ili ekonomske krize, već isključivo iz susjedne države suspektnih europskih kredencija, ja mu se, kao jedan od "puno muslimana" koji tamo žive ovim putem još jednom (nakon što sam to već uradio nebrojeno puta aplicirajući za europske vize po kojekakvim ambasadama) svečano zaklinjem:
DANAS KADA POKUŠAVAM DA POSTANEM EUROPLJANIN
JA, EŠREF KENAN RAŠIDAGIĆ
PRIZNAJUĆI DA SAM SUMNJIV SAMIM SVOJIM IMENOM I PORIJEKLOM
SVEČANO SE ZAKLINJEM (ILI JE EUROPSKIJE REĆI PRISEŽEM?)
DA RAZUMIJEM I DIJELIM EUROPSKE VRIJEDNOSTI!


http://www.index.hr/vijesti/clanak/poru ... 45939.aspx

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u Bi
PostPostano: 06 tra 2011, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Junuz Djipalo je napisao/la:
A jest se Sabinin nagovorio, i potvrdio sto je Josipovic rekao.

Nije valjda se se uplasio da ce Valter-raja u dzihad... :zubati

Uostalom sta se on javlja, pa nije on musliman, on je Hrvat. :D



samo po radnom mjestu.

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ešref ga sere. I kakvo mu je to ime.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 21:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2010, 00:26
Postovi: 2382
POL_GASOL je napisao/la:


"...onda mi je zaista žao što poslije toliko komunikacije i ostvarenih kontakata koje smo imali Josipović još uvijek ne razumije odnose koji vladaju u BiH", kazao je Komšić za Sarajevo-x.com....

Cudi me da uverljivost par ekselans intelektualca kao sto je Komsic zakazala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Glava je napisao/la:
POL_GASOL je napisao/la:


"...onda mi je zaista žao što poslije toliko komunikacije i ostvarenih kontakata koje smo imali Josipović još uvijek ne razumije odnose koji vladaju u BiH", kazao je Komšić za Sarajevo-x.com....

Cudi me da uverljivost par ekselans intelektualca kao sto je Komsic zakazala.


nije ivo skužio njegov osebujan stil izražavanja, šta ćeš nije odrastao u mahali.

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad tek vidiš koje zlo je Mesić bio. Kad im je stalno gladio muda. Kad se ovoliko uzrujaju zbog nečega što svi EU diplomati manje više isto kažu.

A i Mesić im je jednom rekao i gore od ovoga. Ali oni na Josipovića već odavno imaju pik i čekaju priliku.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u Bi
PostPostano: 06 tra 2011, 22:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
dudu je napisao/la:
jel se on to oglasio napokon nakon 6 mjeseci? vec sam zaboravio kolika je to Muslimani.

Sta ces oglasio se da brani nas nemuslimane, place sto cemo moze biti nasteceni. Covjek moro, citavo ga vrijeme grizla savjest.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Čujem da se u Šeheru digla kuka i motika zbog izjave gospodina Ive :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
MESIĆ: STRAH OD ISLAMSKE DRŽAVE U SRCU EVROPE

Predsednik Hrvatske Stjepan Mesić upozorio je da bi eventualnim raspadom sadašnje BiH u srcu Evrope nastala islamska država koja bi mogla da se održi jedino uz pomoć fundamentalističkog režima.
04/01/2010


Kurve sarajevske. Njima nešto vjerovati. Mesića za ovo gore nisu ni krivo pogledali dok im je gladio muda.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 22:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
POL_GASOL je napisao/la:
Pazi ovo za index.hr piše Ešref Kenan Rašidagić :laugh

Citat:
"ČITAJUĆI jučer na web stranici Reutersa objavljeni intervju predsjednika Josipovića, osjećao sam se ponukanim napisati kraći komentar", objašnjava nam dr. Ešref Kenan Rašidagić, docent na Fakultetu političkih nauka u Sarajevu, koji je ekskluzivno za Index proanalizirao izjave Ive Josipovića. U nastavku teksta donosimo vam Rašidagićevo reagiranje na Josipovićev intervju.
"Kriv si brate što si živ"

Svi se sjećaju kako je u doba komunizma postojala podjela ljudi na "radnike, seljake i poštenu inteligenciju". Radnici i seljaci su bili pošteni per se, dok je inteligencija bila kriva dok se ne dokaže drugačije... intelektualci su, naime, imali tu nezgodnu naviku da misle, a poznato je da čuvari dogme ne vole one što previše misle, ali to sada nije poanta ove priče. Poanta je, što bi rekao besmrtni pjesnik, kriv si brate što si živ, tj. što si izabrao pogrešnu profesiju...

Danas, kada je europska dogma zamijenila komunizam, gornju klasifikaciju je zamijenila podjela na prave Europejce i one koji se moraju uprijeti iz petnih žila da dokažu da to jesu. Ovim prvima je valjda Bog dao za pravo da budu pravi čistokrvni Europljani, pa nije ni čudo da je njihov Bog bolji od mog Boga, što fino jedared reče jedan koalicijski general. Čovjek zna, bio u Afganistanu gdje je im je pokazivao njihovog Boga.

Za razliku od komunizma koji ti je makar dopuštao da se poklopiš ušima i javno se deklariraš da si glupan i ne razmišljaš, mada si, slučajno, eto, završio neke školice i tako, ova nova europejska dogma ti ne dopušta mogućnost izbora. Rođenjem i imenom si svrstan ili u kamp poštenih Europljana ili onih koji će provesti ostatak svog života dokazujući da su i oni ljudi, pardon europejci.

Einstein je, kako se također svi sjećamo, bio jako pametan čovjek. Budući da ja nisam fizičar, umjesto formula mnogo bolje pamtim njegove opservacije ljudske naravi, poput one čuvene "Samo su dvije stvari beskonačne: svemir i ljudska glupost" (i još dodade "za ono prvo nisam siguran").

Za one optimiste, humaniste i vjernike u ljudsku pamet, svako malo izađe u javnost neki humanitarac, neko pametan, a nadasve pravi europejac, da dokaže koliko je rečeni genije bio u pravu.

Izađe tako neki dan vrli i dragi predsjednik Josipović pred kamere i mikrofone Reutersa i na pitanje o nemirima u Libiji nađe za shodno, ne da se osvrne na prosvjednike koji po Zagrebu i sami vuku paralele sa prosvjedima koji po arapskom svijetu ruše korumpirane vlastodršce, već na - susjednu BiH. Kakve sad to ima veze? E pa, cijenjeni je (pametan, a nadasve pravi europejac) predsjednik u strahu jer njegova (prava europejska, al' dobro, da se ne ponavljam više) Hrvatska "graniči sa Bosnom u kojoj živi puno muslimana".

Nastavak intervjua je prepisan iz nekog požutjelog huntingtonovsko-tuđmanovskog priručnika za etničko čišćenje zemljice Bosne pa ne zavređuje posebnu pažnju čitatelja, sa mogućim izuzetkom vojvoda sa privremenim boravkom u Haagu, koji bi ga mogli iskoristiti u prilog svoje obrane ("utjecati na radikalne muslimane u susjednoj BiH", "utjecati na odnose različitih nacionalnosti", "radikala.... koji su došli iz drugih zemalja... neki od njih su još tamo...").

Ono što je vrijedno spomena u ovom intervjuu jeste zapravo dokaz kako nisam džaba u srednjoj školi slušao Johnny B. Štulića i napamet učio sve njegove tekstove, umjesto da se bavim nečim, kako reče moja profesorica S-H, pametnijim: "Mislim da je lokalno muslimansko stanovništvo samosvjesno, da razumije i dijeli europske vrijednosti i cijeni dobrosusjedsku suradnju", poruči nam Josipović na kraju svog intervjua Reutersu.

KRIV SI BRATE ŠTO SI ŽIV. ETO!

Ako će cijenjenom predsjedniku biti imalo lakše da zaspe od silne brige za prijetnje koje njegovoj pravoj europskoj Hrvatskoj stižu, ne od prosvjednika ili ekonomske krize, već isključivo iz susjedne države suspektnih europskih kredencija, ja mu se, kao jedan od "puno muslimana" koji tamo žive ovim putem još jednom (nakon što sam to već uradio nebrojeno puta aplicirajući za europske vize po kojekakvim ambasadama) svečano zaklinjem:
DANAS KADA POKUŠAVAM DA POSTANEM EUROPLJANIN
JA, EŠREF KENAN RAŠIDAGIĆ
PRIZNAJUĆI DA SAM SUMNJIV SAMIM SVOJIM IMENOM I PORIJEKLOM
SVEČANO SE ZAKLINJEM (ILI JE EUROPSKIJE REĆI PRISEŽEM?)
DA RAZUMIJEM I DIJELIM EUROPSKE VRIJEDNOSTI!


http://www.index.hr/vijesti/clanak/poru ... 45939.aspx

A je li ovaj ovako ostro reagiro kada su nas majorizirali. Nesto ga puno pogodilo sto mora da dokazuje da nije azijat.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 22:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
BBC je napisao/la:
MESIĆ: STRAH OD ISLAMSKE DRŽAVE U SRCU EVROPE

Predsednik Hrvatske Stjepan Mesić upozorio je da bi eventualnim raspadom sadašnje BiH u srcu Evrope nastala islamska država koja bi mogla da se održi jedino uz pomoć fundamentalističkog režima.
04/01/2010


Kurve sarajevske. Njima nešto vjerovati. Mesića za ovo gore nisu ni krivo pogledali dok im je gladio muda.


stipe je znao svašta izvaliti, ali ovako pljunuti na cijeli jedan narod i nazvati ga nesposobnim, a da te taj narod frenetično podržava, e to mogu samo veliki manipulatori ili "intelektualci" uopće nisu shvatili šta je dotični rekao...

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BBC je napisao/la:
[b]
Kurve sarajevske. Njima nešto vjerovati. Mesića za ovo gore nisu ni krivo pogledali dok im je gladio muda.

Zašto bi ga krivo pogledali kad je g. Dikobraz njihov pulen?
To su teze koje upravo forsiraju muslimanci, a izrečene iz usta njihovog pulena dobijaju "na težini" u smislu da je to rekao neko ko nije muslimanac i ko je prijatelj Baznije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić: Izjava Josipovića najviše šteti 'nemuslimanima' u BiH
PostPostano: 06 tra 2011, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Agathonikos je napisao/la:
BBC je napisao/la:
[b]
Kurve sarajevske. Njima nešto vjerovati. Mesića za ovo gore nisu ni krivo pogledali dok im je gladio muda.

Zašto bi ga krivo pogledali kad je g. Dikobraz njihov pulen?
To su teze koje upravo forsiraju muslimanci, a izrečene iz usta njihovog pulena dobijaju "na težini" u smislu da je to rekao neko ko nije muslimanac i ko je prijatelj Baznije.


Ma jasno mi je. To lako otkriva svu njihovu licemjernost.
Na Ivu oni imaju pik poslije sviranja klavira Miletu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 83 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 269 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO