HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 15:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 11:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
Došo Vaso objasniti HB HDZ-ovcima kakav se od njih angažman očekuje u drugom krugu predsjedničkih izbora u susjednoj im državi. Vasina kandidatkinja je u prosincu ispričala prilikom dolaska u Mostar da je za dogovor sva tri naroda u BiH pa i o broju entiteta a da je protiv trećeg.

Pitanje za forumaše je tko je gluplji ili ljigaviji Vaso i ekipa koji dolaze tražit podršku ili HB HDZ-ovci koji ih možda slušaju?

http://poskok.info/wp/?p=126543

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 11:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
ima li link, slika, bilo šta,... nemre samo ovako uz nadimke.

jedni se osjećaju kao marsovci kad dolaze u HB, a ovi drugi svršavaju u valovima od samog osjećaja da ih ovi pohode, a usput se raspitaju kod njih za cijene nekretnina u RH i sličnim "nacionalnim interesima".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 11:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6081
Brkić je došao u Mostar tražiti i organizirati što veću potporu za KGK i hvala Bogu da se u HDZu napokon ozbiljno i operativno radi na pitanju micanja komunističke ostavštine, a što najbolje potvrđuje izbor KGK za kandidata, kroz što se vidi da je novo HDZovo vodstvo kao primarni cilj stavilo rješavanje tog najvećeg problema iz kojega proizilaze svi ostali i da to vodstvo radi na tome iskreno i odlučno, birajući najbolje ljude koji mogu skinuti Josipovića, bez obzira što će nakon toga Karamarko ostati u sjeni Kolinde, dakle pozitivne stvari se događaju, stranačko vodsvto državu stavlja ispred osobih interesa, a to je u ovom komunističkom okruženju novost.

I da KGK je nije rekla to što si pročitao na poluretardiranim portalima, nego je rekla da će podržati stavove legitimnih predstavnika, a koji se nekima ne sviđaju jer takvi misle da su legetimni predstavnici tek foteljaši kojima treba dodatni certifikat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ostrožac je napisao/la:
Došo Vaso objasniti HB HDZ-ovcima kakav se od njih angažman očekuje u drugom krugu predsjedničkih izbora u susjednoj im državi. Vasina kandidatkinja je u prosincu ispričala prilikom dolaska u Mostar da je za dogovor sva tri naroda u BiH pa i o broju entiteta a da je protiv trećeg.

Pitanje za forumaše je tko je gluplji ili ljigaviji Vaso i ekipa koji dolaze tražit podršku ili HB HDZ-ovci koji ih možda slušaju?


Već je par puta objašnjeno da je rekla da je za 4 federalne jedinice, što je uostalom službeni stav HDZ-a BiH. A u zadnjoj debati je izrekla i ono najbolje i najlogičnije - da će podržati što god odluče hrvatski legitimni predstavnici.

Brkić je u BiH kao terenski čovjek koji animira ogranke, nema nikakve razlike od npr. njegove posjete HDZ-ovom općinskom odboru u Metkoviću ili Iloku.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
bumbar92 je napisao/la:
ima li link, slika, bilo šta,... nemre samo ovako uz nadimke.

jedni se osjećaju kao marsovci kad dolaze u HB, a ovi drugi svršavaju u valovima od samog osjećaja da ih ovi pohode, a usput se raspitaju kod njih za cijene nekretnina u RH i sličnim "nacionalnim interesima".


Ima rodoljube, naslovni članak na istom ovom Poskok portalu. Ako lažu oni lažem i ja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 11:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
zaba1111 je napisao/la:
Brkić je došao u Mostar tražiti i organizirati što veću potporu za KGK i hvala Bogu da se u HDZu napokon ozbiljno i operativno radi na pitanju micanja komunističke ostavštine, a što najbolje potvrđuje izbor KGK za kandidata, kroz što se vidi da je novo HDZovo vodstvo kao primarni cilj stavilo rješavanje tog najvećeg problema iz kojega proizilaze svi ostali i da to vodstvo radi na tome iskreno i odlučno, birajući najbolje ljude koji mogu skinuti Josipovića, bez obzira što će nakon toga Karamarko ostati u sjeni Kolinde, dakle pozitivne stvari se događaju, stranačko vodsvto državu stavlja ispred osobih interesa, a to je u ovom komunističkom okruženju novost.

I da KGK je nije rekla to što si pročitao na poluretardiranim portalima, nego je rekla da će podržati stavove legitimnih predstavnika, a koji se nekima ne sviđaju jer takvi misle da su legetimni predstavnici tek foteljaši kojima treba dodatni certifikat.


Za prvi dio stranačkog pamfleta :klanjam

a za kraj pitanje kako se realno uklapa njen stav prema HB Rvatima i njezinom potencijalnom uvažavanju onoga što žele Amerikanci. Valjda ne misliš da će OTAN-ka voditi neku neovisnu politiku od kauboja? I ne mislim da je Ivek kao pojedinac bolji od kaubojke da se razumijemo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
Ministry of Sound je napisao/la:
Ostrožac je napisao/la:
Došo Vaso objasniti HB HDZ-ovcima kakav se od njih angažman očekuje u drugom krugu predsjedničkih izbora u susjednoj im državi. Vasina kandidatkinja je u prosincu ispričala prilikom dolaska u Mostar da je za dogovor sva tri naroda u BiH pa i o broju entiteta a da je protiv trećeg.

Pitanje za forumaše je tko je gluplji ili ljigaviji Vaso i ekipa koji dolaze tražit podršku ili HB HDZ-ovci koji ih možda slušaju?


Već je par puta objašnjeno da je rekla da je za 4 federalne jedinice, što je uostalom službeni stav HDZ-a BiH. A u zadnjoj debati je izrekla i ono najbolje i najlogičnije - da će podržati što god odluče hrvatski legitimni predstavnici.

Brkić je u BiH kao terenski čovjek koji animira ogranke, nema nikakve razlike od npr. njegove posjete HDZ-ovom općinskom odboru u Metkoviću ili Iloku.


Vidim ministre ova tema te zanima? S tobom se može debitirat il ćeš banirat kad ti se ne sviđa nešto?Da se ne trudim uzalud. Postavljanjem Šupčice umjesto Stiera u EU parlamentarnu komisiju za BiH Vaso i Kalamarko su prevarili 26 tisuća Stierovih glasača na EU parlamentarnim izborima. Zašto misliš da neće i vas HDZ poklonike u kontekstu usklade s američkom politikom prema BiH?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ostrožac je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Već je par puta objašnjeno da je rekla da je za 4 federalne jedinice, što je uostalom službeni stav HDZ-a BiH. A u zadnjoj debati je izrekla i ono najbolje i najlogičnije - da će podržati što god odluče hrvatski legitimni predstavnici.

Brkić je u BiH kao terenski čovjek koji animira ogranke, nema nikakve razlike od npr. njegove posjete HDZ-ovom općinskom odboru u Metkoviću ili Iloku.


Vidim ministre ova tema te zanima? S tobom se može debitirat il ćeš banirat kad ti se ne sviđa nešto?Da se ne trudim uzalud. Postavljanjem Šupčice umjesto Stiera u EU parlamentarnu komisiju za BiH Vaso i Kalamarko su prevarili 26 tisuća Stierovih glasača na EU parlamentarnim izborima. Zašto misliš da neće i vas HDZ poklonike u kontekstu usklade s američkom politikom prema BiH?


Sve su opcije otvorene, ali jednostavno mislim da ta opcija nema više od 20ak posto vjerojatnoće, uzimajući u obzir sve javne izjave, djelovanje u EP (micanje Stiera nije imalo veze s BiH nego s unutarstranačkim odnosima), kao i činjenica da SAD nije zainteresirana za ovaj prostor, i da više nad Hrvatskom nemaju neka sredstva ucjene, niti da su u stanju ponuditi nešto dovoljno krupno da bi se Hrvatskoj isplatilo unovčiti čipove (Hrvate BiH).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 12:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6081
Ostrožac je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Brkić je došao u Mostar tražiti i organizirati što veću potporu za KGK i hvala Bogu da se u HDZu napokon ozbiljno i operativno radi na pitanju micanja komunističke ostavštine, a što najbolje potvrđuje izbor KGK za kandidata, kroz što se vidi da je novo HDZovo vodstvo kao primarni cilj stavilo rješavanje tog najvećeg problema iz kojega proizilaze svi ostali i da to vodstvo radi na tome iskreno i odlučno, birajući najbolje ljude koji mogu skinuti Josipovića, bez obzira što će nakon toga Karamarko ostati u sjeni Kolinde, dakle pozitivne stvari se događaju, stranačko vodsvto državu stavlja ispred osobih interesa, a to je u ovom komunističkom okruženju novost.

I da KGK je nije rekla to što si pročitao na poluretardiranim portalima, nego je rekla da će podržati stavove legitimnih predstavnika, a koji se nekima ne sviđaju jer takvi misle da su legetimni predstavnici tek foteljaši kojima treba dodatni certifikat.


Za prvi dio stranačkog pamfleta :klanjam

a za kraj pitanje kako se realno uklapa njen stav prema HB Rvatima i njezinom potencijalnom uvažavanju onoga što žele Amerikanci. Valjda ne misliš da će OTAN-ka voditi neku neovisnu politiku od kauboja? I ne mislim da je Ivek kao pojedinac bolji od kaubojke da se razumijemo.


Čovječe božiji kakva kaubojka, to je dama neviđena na ovim prostorima, s nevjerovatnim iskustvom, znanjem , sposobnostima i vezama u svijetu, napokon ćemo imati predsjednika koji zna kako se vani ,tj. u centrima moći, razgovara, pristupa, odnosi i što i kako je potrebno da se vlastiti interesi provuku i uvuku u globalne interese najvećih sila, a poznato je da bez toga nema ništa, iako mnogi zagovaraju da se ide u konfronatciju s njima i tako pokaže, ne znam kome, nacionalni ponos, kao što se još neki dan zagovarala konfrontacija i sa samom hr državom od strane nas i iz HB, dakle takve gluposti koje neki još uvijek zagovaraju su se pokazale kao potpuno promašene i jako opasne.

I nikakve tu propagande nema, ja kao i uvijek samo govorim ono što se doista događa, upravo zato da bi se lakše odhrvali retrdiranoj i opasnoj propagandi i lakše donosili vlastit, na činjenicama, utemeljen stav.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
Ostrožac je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:
ima li link, slika, bilo šta,... nemre samo ovako uz nadimke.

jedni se osjećaju kao marsovci kad dolaze u HB, a ovi drugi svršavaju u valovima od samog osjećaja da ih ovi pohode, a usput se raspitaju kod njih za cijene nekretnina u RH i sličnim "nacionalnim interesima".


Ima rodoljube, naslovni članak na istom ovom Poskok portalu. Ako lažu oni lažem i ja.


dobro jablane, napominjem ti da se ne otvara tema kao pašteta, a ne da lažeš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 12:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
bumbar92 je napisao/la:
Ostrožac je napisao/la:

Ima rodoljube, naslovni članak na istom ovom Poskok portalu. Ako lažu oni lažem i ja.


dobro jablane, napominjem ti da se ne otvara tema kao pašteta, a ne da lažeš.


imaš pravo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
zaba1111 je napisao/la:
Ostrožac je napisao/la:

Za prvi dio stranačkog pamfleta :klanjam

a za kraj pitanje kako se realno uklapa njen stav prema HB Rvatima i njezinom potencijalnom uvažavanju onoga što žele Amerikanci. Valjda ne misliš da će OTAN-ka voditi neku neovisnu politiku od kauboja? I ne mislim da je Ivek kao pojedinac bolji od kaubojke da se razumijemo.


Čovječe božiji kakva kaubojka, to je dama neviđena na ovim prostorima, s nevjerovatnim iskustvom, znanjem , sposobnostima i vezama u svijetu, napokon ćemo imati predsjednika koji zna kako se vani ,tj. u centrima moći, razgovara, pristupa, odnosi i što i kako je potrebno da se vlastiti interesi provuku i uvuku u globalne interese najvećih sila, a poznato je da bez toga nema ništa, iako mnogi zagovaraju da se ide u konfronatciju s njima i tako pokaže, ne znam kome, nacionalni ponos, kao što se još neki dan zagovarala konfrontacija i sa samom hr državom od strane nas i iz HB, dakle takve gluposti koje neki još uvijek zagovaraju su se pokazale kao potpuno promašene i jako opasne.

I nikakve tu propagande nema, ja kao i uvijek samo govorim ono što se doista događa, upravo zato da bi se lakše odhrvali retrdiranoj i opasnoj propagandi i lakše donosili vlastit, na činjenicama, utemeljen stav.


ko da o Titu pričaš :zubati

Po njezinom nastupu i govoru meni nije uopće jasno kako je bila na tako visokoj poziciji u NATO-u. Šta se tiće te institucije ja bi ju ukinuo, jedan mandat Josipovića je koštao između 250-300 milja kuna. Nek tu funkciju obnaša predsjednik Sabora i dočekuje druge poglavice kad dolaze. za ostalo je funkcija premijera. Na žalost mi imamo Zorana, najgoreg premijera u EU. Ako dođe Karamarko nakon njega i Vaso diploma piše nam se čisto zlo kao i svima koji ne daj bože malo drugačije razmišljaju. Nemojmo zaboraviti teoriju šoka da bi se nešto moglo sprovesti. Kako je Karamarko postao ministar policije kod Sanadera? nestranački čovjek, iz Mesićeve kampanje čovjek? Da nije bilo "šoka" dva ubojstva bi to prošlo. Ne bi. A sad su Kalamarko i Vaso spasioci. Jesu al čega?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 07 sij 2015, 12:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6081
Od onoga što je trenutno najveći problem, komunistički mentalitet, gdje će Kolinda uvesti nove trendove i kriminal , gdje će kramarko dovršiti ono što je započeo sa Sanderom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 08 sij 2015, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
Bubalo sagledava stvar na uvredljiv način kao što sam i pokušao prikazati

http://www.vecernji.hr/predsjednicki-iz ... use-982990


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 08 sij 2015, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Ako Karamarko postane kancelar, Vaso će biti Gojko Šušak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 09 sij 2015, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
Tuta je napisao/la:
Ako Karamarko postane kancelar, Vaso će biti Gojko Šušak.


Kanadski pica majstor s lažnom diplomom :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 09 sij 2015, 18:57 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Prijevoz je bio organiziran i u prvom krugu. Tada nitko ni rijeci, a ovakva reakcija sada je cisto zbog ljigavog Vase, mada se to s prijevozom rijesilo i prije njega.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 09 sij 2015, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Ostrožac je napisao/la:
Tuta je napisao/la:
Ako Karamarko postane kancelar, Vaso će biti Gojko Šušak.


Kanadski pica majstor s lažnom diplomom :zubati


Nisam mislio to, već u odnosu na Hrvate u HB :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 09 sij 2015, 20:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Svatko koristi stranačku infrastrukturu za glasove i to je sasvim legitimno. Da SDP ima infrastrukturu među BiH Hrvatima, iskoristili bi tu polugu maksimalno.

Po meni ništa čudno. HDZ koristi svoju komparativnu prednost u BiH.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 13 sij 2015, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Eto Vaso došao i otišao, Kolinda došla i podržava Hrvate u BiH. Šta ćemo sad :D ?

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 13 sij 2015, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Bit nezadovoljni, fatalistički i defetistički.

Business as usual...

Ako si pravi Hrvat, katolik.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 13 sij 2015, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
doc je napisao/la:
Bit nezadovoljni, fatalistički i defetistički.

Business as usual...

Ako si pravi Hrvat, katolik.

Yup. Nothing to see here people, move along.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 13 sij 2015, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
Zadar1993 je napisao/la:
Eto Vaso došao i otišao, Kolinda došla i podržava Hrvate u BiH. Šta ćemo sad :D ?


Sad bumo vidli rekli bi sljepci :zubati

A niš nadam se da bu bila uspješnija od Josipovića. Za nju je glasalo 16 od 17 tisuća glasača u BiH. Po meni pohvalna nezainteresiranost. Zbog sramotna 4 izborna mjesta na TV-u su subjektivni novinari pokazali disciplinirane Vasine stožernike kao da je cijela HB pomahnitala. Ajd fala bogu ono malo ***, trenutačno trećina predsjednika jedne države je isto glasao za predsjednicu druge. :sega

S time sigurno namjerava biti ravnopravan ubuduće u razgovorima s Zagrebom. Najgori premijer EU i predsjednik lignja su u svom mandatu pokazali afirmativniji i jednakopravniji stav prema BiH Hrvatima nego svi hadezeji na vlasti od 1991 do danas. Drago mi je da naš napačen narod u BiH im zato nije pljunuo u lice slušajući Vasu diplomu već tek 16 tisuća hadezeovih stožernika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 20 ruj 2019, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
Dragi forumaši pitanje,

Koliko ljudi od onih 16 iljada koji su prošli put glasali za KGK i koji se nisu u međuvremenu odselili se sprema ponovo stati u red i dati glas kraljici Hrvata, ili je Škoro sada hit? Njega ipak priprema akademik, filantrop i građanin svijeta Bujanec. I naravno, kakva su očekivanja stada u sljedećem mandatu od stožernice/ka u Hrvata. Da li će Vaso diploma ponovo dolaziti ili više nije popularan.

U sadašnjem mandatu od značajnih događaja u HB-u izdvojio bih srebro na Svetskom prvenstvu gdje je mokre majice plakala i grlila, pad stanovništa u HB-u, prestanak proizvodnje u Aluminiju, ponovni dolazak Željka u predsjedništvo i to bi bilo to, i na ponos i čast svih u matici proglašena je širom globa za MILf-aću i po. Ako sam nešto izostavio ispričavam se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došo Vaso
PostPostano: 20 ruj 2019, 15:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20466
Mogu slati koga žele KGK gubi ove izbore svakako.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Eminencija, mrnjav, Neznam, Tomba17 i 491 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO