HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 04:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Balasevicevi stavovi protiv Srbijanske politike u proslom ratu...
PostPostano: 21 vel 2021, 23:09 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Bio je Vojvodinac"" ili Vojvodjanin koja ima svoje zelje za odvajanjem od Srbije kao i Kosovo.Mozda zbog toga jest ispoljavo stavove protiv Srbijanske politike,u vrijeme ratova sa YU drzavama.Iako mu muzika bas i nije muzika,mogo se nekad poslusat,kao neki Rep domaci.Jel neko mogao pitam se "pomoci "Balasevicu da umre suvise je brzo umro,zbog njegovih antidrzavnih stavova,iskoristiti trenutno stanje sa Koronom?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balasevicevi stavovi protiv Srbijanske politike u proslom ratu...
PostPostano: 22 vel 2021, 00:53 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6813
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Moguće da je sam sebi pomogao tako sto se od zapaljenja pluca sam liječio tj."kod kuće" ali to je samo moje nagadjanje jer je ponasanje organizma zarazenog Covidom 19 nepredvidljivo cak i kod dosta mladjih i prethodno zdravih jedinki.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balasevicevi stavovi protiv Srbijanske politike u proslom ratu...
PostPostano: 22 vel 2021, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10155
Lokacija: Banja Luka
spliter1 je napisao/la:
Bio je Vojvodinac"" ili Vojvodjanin koja ima svoje zelje za odvajanjem od Srbije kao i Kosovo.Mozda zbog toga jest ispoljavo stavove protiv Srbijanske politike,u vrijeme ratova sa YU drzavama.Iako mu muzika bas i nije muzika,mogo se nekad poslusat,kao neki Rep domaci.Jel neko mogao pitam se "pomoci "Balasevicu da umre suvise je brzo umro,zbog njegovih antidrzavnih stavova,iskoristiti trenutno stanje sa Koronom?


Novičok ? :001_huh

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balasevicevi stavovi protiv Srbijanske politike u proslom ratu...
PostPostano: 22 vel 2021, 14:20 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Bio je debeo i godinama imao zdravstvenh problema, pre dve godine zamalo nije umro.
Sto se tice Vojvodine ne postoji tu niko medju Srbima ko je za odvajanje, mozda neka nestajuce nacionalne manjine. Balasevic je politicki bio klasicni jugosloven ispranog mozga, koji nije mogao da se snadje kad je realnost rasturila obmane koje je ucio u skoli.
Ali imao je i politicki on svetlih trenutaka. Ne pomerajte bagrenje, je prva pesma koja se bavila progonom Srba na Kosovu i Metohiji, u vreme kada o tome javno nije smelo da se prica.
Laki noc Janezi je posvecena Slovencima, ali se sasvim lepo moze primeniti i na Hrvate. Poslusajte...

https://www.youtube.com/watch?v=txnUttu ... 0%BA%D0%B8

Tekst...

https://www.youtube.com/watch?v=yC9AFfz ... TheNWO1000

A i ono podjebavanje sa srpskim kao iskvarenim hrvatskim je bilo zanimljivo, narocito reakcije onih suvise glupih da shvate ironiju.
Sve u svemu odlican pesnik, dosadan muzicar, zauvek zarobljen u paklu jugonostalgicarskog mentalnog ponora, ste rece jedna njemu posvecena pesmica. Ali nekakav hrvatofil nije bio sigurno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balasevicevi stavovi protiv Srbijanske politike u proslom ratu...
PostPostano: 22 vel 2021, 17:07 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Zao mi ga je kao i svakog covjeka,mada sto kazete muzicar koji je dosadio,crni humor- naumpalo mi ono gusenje jastukom u bolnici nepodobnih kao u filmovima haha,al vjerovatno nije bio je kao prvo u Novom Sadu a drugo nije vise ista vlast koju je on kritikovo,opet iz vlastitog interesa,nebil prodo vise ploca izvan zemlje :).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balasevicevi stavovi protiv Srbijanske politike u proslom ratu...
PostPostano: 22 vel 2021, 22:18 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2021, 23:58
Postovi: 1206
Ovaj Balasevic isti ko Tito haha,tako prikazuju na onoj Aljazira,bas su dosadni o koncertu koji je u Sarajevu odrzo prije 20-et godina.Otad izgleda nije ni pjevo vise.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 183 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO