HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 13:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 13:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3801
Zoki: Mostar, Livno i Vitez po 2%, Tuzla 11%, Sarajevo 22%, Banja Luka 29%
Kolinda: od 47% u Livnu do 82% u Vitezu
Škoro: od 13% u Vitezu i Sarajevu do 49% u Livnu (tamo je čak i pobijedio Kolindu)

Što, kako? Očekujem intenzivno posipanje pepelom...


Privitak/ci:
Rezultati.jpg
Rezultati.jpg [ 161.34 KiB | Pogledano 2080 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 13:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30080
Da smo znali što znamo danas, birali bi Milanovića. Nikakav problem promijeniti mišljenje ako dobiješ nove informacije.

Milanović će dobiti 90% u Herceg-Bosni iduće izbore.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 13:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20464
To je rezultat naravno jake HDZ mašinerije ali opet dobrim djelom su hercegbosanci i sami krivi, očekivao bi čovijek bar 20-30% podrške Milanoviću.

Kad sam nakon ispadanja Škore podržao Milanovića, (ne samo ja već i dosta drugih desnih pereca) prozivali su nas svakvim imenima, tih HDZ botova sad nema ni u mišjoj rupi...

Tako i tvrdim i za ostatak HDZ-a, vidite kako je lijepo kad se konjušare ispali s vlasti a dovede neovisne ljude. :palacgore1

Da je HDZ zadržao poziciju predsjednika ovo sve se nikad ne bi dogodilo, a kolinda bi i dalje lupala o jednoj jedinstvenoj nedjeljivoj i građanskoj te EU i NATO putu.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Jedini racionalan izbor u to doba je bila KGK. Imala je dobre namjere, čak i neke rezultate, kao i kampanju u BiH. Milanović je imao par dobrih poteza prema HB kad je bio premijer, ali dolazi iz stranke koja je svakoj obitelji u HB pobila po 1-2 članova obitelji, a i u kampanji je imao sumnjivih likova oko sebe, čak se i Mesić nešto motao.

S obzirom na dostupne informacije u tom trenutku, glas za KGK je bio jedini racionalan izbor i opcija koja je nosila puno manje rizika. A naravski, preko pola glasača u BiH su članovi HDZ-a, glasa se na samo 6 mjesta.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Kolinda u odnosu na Milanovica danas izgleda ko Josipovic.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 13:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3801
Inače su snimke redova pred biračkim mjestima u Mostaru u drugom krugu dodatno motivirale Milanovićeve potencijalne birače u RH na izlazak, da im ne bi Hercegovci izabrali Kolindu.

Bolju pomoć u tom trenutku nije mogao dobiti
:herceg_bosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 13:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20464
Ministry of Sound je napisao/la:
Jedini racionalan izbor u to doba je bila KGK. Imala je dobre namjere, čak i neke rezultate, kao i kampanju u BiH. Milanović je imao par dobrih poteza prema HB kad je bio premijer, ali dolazi iz stranke koja je svakoj obitelji u HB pobila po 1-2 članova obitelji, a i u kampanji je imao sumnjivih likova oko sebe, čak se i Mesić nešto motao.

S obzirom na dostupne informacije u tom trenutku, glas za KGK je bio jedini racionalan izbor i opcija koja je nosila puno manje rizika. A naravski, preko pola glasača u BiH su članovi HDZ-a, glasa se na samo 6 mjesta.

Nije bila racionalan izbor, to se i sada pokazalo ali mogli ste to i ranije zaključiti. Bolje ikad no nikad. Zna se što je sve Zoki napravio za vas 2014. a zna se bome i ona njegova famozna da nećemo ostaviti Hrvate ako Srbi odu.


Imate neku mentalnu blokadu da vam je sigurno samo HDZ zaokružit, takvo razmišljanje trebate izbaciti iz glave, naprosto ne drži vodu.

Lakše ti je priznati da ste se zahebali i pogrješili.

Kolinda se 5 godina naslikavala i zajebavala a napravila nije ništa ni za vas ni za nas.
Zoki ju je u 6. mjeseci mandata već debelo prestigao po zaslugama.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ako su SDA-ovci glasali za Komsica i u dzamijama se davale upute da "iz svake kuce od 3 neka 1 glas ide Komsicu", onda valjda moze i dio HDZ-ovaca u BiH glasati za Milanovica umjesto za Plenkovicevog kandidata.

Idealno bi bilo da citave stranke u Mostaru podrze sluzbeno Milanovica, ja sam se nadao da ce to biti HRS ali mi je receno da ne mogu zbog jednog Milanovicevog savjetnika.

HDZ BiH i HDZ 1990 su suradnici ali i taoci HDZ RH, maksimalno sto HDZ BiH moze uciniti je da dzentlemenski ulozi minimalne napore u izlasku na RH izbore (ne vise od par tisuca glasova) i da podrzi HDZ kandidata "preko kurca".

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 14:01 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 511
jbt jel stvarno tako teško razumit da ovdje izađe uglavnom samo HDZ članstvo na HR izbore. Uzmi broj glasova iz BiH pa će ti sve bit jasno. Zato prestanite više pravit od nas nojeve koji vide samo HDZ. 15ak tisuća glasova te mašinerije onda i nema apsolutno nikakav utjecaj na ishod izbora. Al dovoljno da nas etiketirate

Jednostavno ljudi nemaju motiva izaći na izbore kad se moraju vozit dva sata i čekat još dva u redu (usput hvala i na tome)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
carles je napisao/la:
jbt jel stvarno tako teško razumit da ovdje izađe uglavnom samo HDZ članstvo na HR izbore. Uzmi broj glasova iz BiH pa će ti sve bit jasno. Zato prestanite više pravit od nas nojeve koji vide samo HDZ. 15ak tisuća glasova te mašinerije onda i nema apsolutno nikakav utjecaj na ishod izbora. Al dovoljno da nas etiketirate



Obican narod trebao bi se zahvaliti Milanovicu i otici do tog konzulata i dati glas.

I ja mislim da glasaju samo aktivni clanovi HDZ-a i to po naredbi, mnogi vjerojatno ne glasaju po savjesti.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 14:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20464
carles je napisao/la:
jbt jel stvarno tako teško razumit da ovdje izađe uglavnom samo HDZ članstvo na HR izbore. Uzmi broj glasova iz BiH pa će ti sve bit jasno. Zato prestanite više pravit od nas nojeve koji vide samo HDZ. 15ak tisuća glasova te mašinerije onda i nema apsolutno nikakav utjecaj na ishod izbora. Al dovoljno da nas etiketirate

Jednostavno ljudi nemaju motiva izaći na izbore kad se moraju vozit dva sata i čekat još dva u redu (usput hvala i na tome)

Znamo mi sve to, namjerno vas marginaliziraju i otimaju glas ali baš radi toga izađite na izbore i unatoč nepravdi i HDZ maineriji pokažite višestranačje i slobodnu misao, dokažite onoj najglupljoj i najneinformiranijoj vrsti pereca (avnojaši kako ih Junuz zove) da niste HDZ stado nego Hrvati.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 14:10 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 511
Robbie MO je napisao/la:
carles je napisao/la:
jbt jel stvarno tako teško razumit da ovdje izađe uglavnom samo HDZ članstvo na HR izbore. Uzmi broj glasova iz BiH pa će ti sve bit jasno. Zato prestanite više pravit od nas nojeve koji vide samo HDZ. 15ak tisuća glasova te mašinerije onda i nema apsolutno nikakav utjecaj na ishod izbora. Al dovoljno da nas etiketirate



Obican narod trebao bi se zahvaliti Milanovicu i otici do tog konzulata i dati glas.

I ja mislim da glasaju samo aktivni clanovi HDZ-a i to po naredbi, mnogi vjerojatno ne glasaju po savjesti.


Pa vjerujem da je s ovim zadnjim potezima sebi priskrbio određen broj glasova za sljedeće izbore, pod uvjetom da ne usere motku (u što sumnjam, izgleda mi jako odlučan i nabrijan). Ali taj problem s malim brojem glasačkih mjesta ostaje i to je glavni razlog što na kraju ispadne tako. Jednostavno ljudi nemaju dovoljno motiva napravit takav neki napor i potrošit teško zarađen novac (gorivo košta jbg, ima dosta ljudi koji nemaju) i vrijeme pa dati glas.

U nekoj hipotetskoj situaciji da se vrati broj biračkih mjesta kao prije za HR izbore i ako se nastavi ovakav trend Zokine dominacije ja ti garantiram da ne bi imao ispod 50% na sljedećim predsjedničkim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
carles je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:


Obican narod trebao bi se zahvaliti Milanovicu i otici do tog konzulata i dati glas.

I ja mislim da glasaju samo aktivni clanovi HDZ-a i to po naredbi, mnogi vjerojatno ne glasaju po savjesti.


Pa vjerujem da je s ovim zadnjim potezima sebi priskrbio određen broj glasova za sljedeće izbore, pod uvjetom da ne usere motku (u što sumnjam, izgleda mi jako odlučan i nabrijan). Ali taj problem s malim brojem glasačkih mjesta ostaje i to je glavni razlog što na kraju ispadne tako. Jednostavno ljudi nemaju dovoljno motiva napravit takav neki napor i potrošit teško zarađen novac (gorivo košta jbg, ima dosta ljudi koji nemaju) i vrijeme pa dati glas.

U nekoj hipotetskoj situaciji da se vrati broj biračkih mjesta kao prije za HR izbore i ako se nastavi ovakav trend Zokine dominacije ja ti garantiram da ne bi imao ispod 50% na sljedećim predsjedničkim.


Bolje 10 000 glasova i 75% za HDZ, nego 50 000 glasova i 60% za HDZ. U prvom slucaju HDZ u BiH pravi razliku od 5000 glasova, u drugom pravi razliku od 30 000 glasoa.
Time bi se odmoglo Milanovicu jer kod brojanja glasova omjeri u BiH su nebitni, bitna je apsolutna razlika glasova.

Mada iskreno, idealna situacija bi bila da je raspolozenje glasackog tijela Hrvata u BiH po strankama identicno onome u Hrvatskoj, te da svi izlazimo na izbore i da se svi bore za nasih 200 000 glasova. Ovako smo nazalost samo taoci HDZ-a.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 14:30 
Offline

Pridružen/a: 15 ruj 2017, 11:20
Postovi: 511
Robbie MO je napisao/la:
carles je napisao/la:

Pa vjerujem da je s ovim zadnjim potezima sebi priskrbio određen broj glasova za sljedeće izbore, pod uvjetom da ne usere motku (u što sumnjam, izgleda mi jako odlučan i nabrijan). Ali taj problem s malim brojem glasačkih mjesta ostaje i to je glavni razlog što na kraju ispadne tako. Jednostavno ljudi nemaju dovoljno motiva napravit takav neki napor i potrošit teško zarađen novac (gorivo košta jbg, ima dosta ljudi koji nemaju) i vrijeme pa dati glas.

U nekoj hipotetskoj situaciji da se vrati broj biračkih mjesta kao prije za HR izbore i ako se nastavi ovakav trend Zokine dominacije ja ti garantiram da ne bi imao ispod 50% na sljedećim predsjedničkim.


Bolje 10 000 glasova i 75% za HDZ, nego 50 000 glasova i 60% za HDZ. U prvom slucaju HDZ u BiH pravi razliku od 5000 glasova, u drugom pravi razliku od 30 000 glasoa.
Time bi se odmoglo Milanovicu jer kod brojanja glasova omjeri u BiH su nebitni, bitna je apsolutna razlika glasova.

Mada iskreno, idealna situacija bi bila da je raspolozenje glasackog tijela Hrvata u BiH po strankama identicno onome u Hrvatskoj, te da svi izlazimo na izbore i da se svi bore za nasih 200 000 glasova. Ovako smo nazalost samo taoci HDZ-a.

Razumin ja šta ti govoriš, i slažem se. Meni je problem što Pereci samo postotak uzimaju kada nas optužuju. Zato sam se javio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoki prošle godine dobio 2% u Mostaru, Livnu i Vitezu
PostPostano: 17 ruj 2020, 19:38 
Offline

Pridružen/a: 09 kol 2020, 23:09
Postovi: 9
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Zoki: Mostar, Livno i Vitez po 2%, Tuzla 11%, Sarajevo 22%, Banja Luka 29%
Kolinda: od 47% u Livnu do 82% u Vitezu
Škoro: od 13% u Vitezu i Sarajevu do 49% u Livnu (tamo je čak i pobijedio Kolindu)

Što, kako? Očekujem intenzivno posipanje pepelom...


Ama tu ti izlaze na glasanje isključivo članovi hdz a po partijskom zadatku. Tko će normalan putovati stotinjak kilometara i nekoliko sati stajati u redu.
Zaključak: ni svi članovi hdz-a ne glasaju za njihovog kandidata.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Eradicator, Navodni Poslanik, zet i 402 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO