HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 16:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 220 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: HDZ 1990
PostPostano: 02 tra 2010, 14:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Moj početni entuzijazam, osnivanjem konkurentske stranke HDZ-u je već davno splasnuo, a ova stranka i njezin predsjednik i sami ne znaju šta bi i kud bi.

Starno sam u početku bio oduševljen, što će HDZ i veliki vođa D.Č dobiti malo konkurencije na političkom nebu BiH Hrvata. Poslije 5-6 godina, ja od tog notornog Bože Ljubića nisam čuo nijednu afirmativnu ideju za Hrvate u BiH. Nijedno glasan i jasan prijedlog u smjeru administrativne jedinice. Plus, što je neodlučan, nekarizmatičan i neenergičan.

Kad god sam pratio njegove nastupe, uvijek govori, što Hrvatima ne paše, a nikad nisam čuo u njegovim govorima, da se jasno i glasno kaže - što Hrvati žele.

Nji, nja, nja, nja, nji, razmontirati RS, nama ne paše ovako uređenje, nji, nja, nja, nji, trenutno nismo jednakopravni, sadašnje rješenje se pokazalo da nije dobro, nji, nja, nja itd.itd. Sve začinjeno očajnim držanjem stava i nastupom.


Šta je ono i što je onomu cilj?

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 15:35 
Offline

Pridružen/a: 14 lip 2009, 15:27
Postovi: 490
lider30 je napisao/la:
Moj početni entuzijazam, osnivanjem konkurentske stranke HDZ-u je već davno splasnuo, a ova stranka i njezin predsjednik i sami ne znaju šta bi i kud bi.

Starno sam u početku bio oduševljen, što će HDZ i veliki vođa D.Č dobiti malo konkurencije na političkom nebu BiH Hrvata. Poslije 5-6 godina, ja od tog notornog Bože Ljubića nisam čuo nijednu afirmativnu ideju za Hrvate u BiH. Nijedno glasan i jasan prijedlog u smjeru administrativne jedinice. Plus, što je neodlučan, nekarizmatičan i neenergičan.

Kad god sam pratio njegove nastupe, uvijek govori, što Hrvatima ne paše, a nikad nisam čuo u njegovim govorima, da se jasno i glasno kaže - što Hrvati žele.

Nji, nja, nja, nja, nji, razmontirati RS, nama ne paše ovako uređenje, nji, nja, nja, nji, trenutno nismo jednakopravni, sadašnje rješenje se pokazalo da nije dobro, nji, nja, nja itd.itd. Sve začinjeno očajnim držanjem stava i nastupom.


Šta je ono i što je onomu cilj?




ja sam bio na javnoj tribini u livnu čovjek ne zbori loše al ima i dosta šuplje priče najviše govora je bilo o položaju hrvata i budućnosti hrvatskog naroda
onda drlje i kamenje na sviju osim sebe od hrvatske do čovića itd itd
onda je premijer naše županije(HBŽ) nediljko rimac inače dopredsjednik stranke govorio sta su postigli u livnu i sto se toga tiče dosta su uspješni uglavnom nisu nesto predobri al su bolji od većine drugih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4967
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
Sve vise sam priklonjen ideji, da dodje netko kao Tuta, samo malo skolovaniji, i sa jacim zivcima. Bar su se njega bojali... :hajduk1 p.s. ovo pricam iz nervoze, inace znam da je ovo glupost.

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 15:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2009, 01:57
Postovi: 1410
Lokacija: Hrvatska republika Herceg Bosna
Ljubic je covjek koji nije mogao da podnese demokratske izbore unutar stranke tj vlastiti poraz i odlucio je da osnuje svoju stranku.
Covic je jasno i glasno rekao, "hrvati moraju imati svoju federalnu jedinicu", dok lje Ljubic vise nja nja nja, i njegovo vidjenje ostvarenja hrvatske ravnopravnosti i samostalnostu unutar BiH za mene je nerealno.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Uskok je napisao/la:
Covic je jasno i glasno rekao, "hrvati moraju imati svoju federalnu jedinicu", dok lje Ljubic vise nja nja nja, i njegovo vidjenje ostvarenja hrvatske ravnopravnosti i samostalnostu unutar BiH za mene je nerealno.


Da, Čova treba još samo jednu malu "sitnicu" napravit - stvorit je...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 sij 2010, 20:19
Postovi: 786
Lokacija: HercegBosna
A opet ce je prije Čova da stvori nego Božo. Božo se trajno misli i osmatra jeli mu guzica na sigurnom prije nego nesto kaze. Božo i lijanovici se mogu pod ruku uhvatiti, a nebi me iznenadilo da tako i bude poslije izbora.


:hrvatinic :HVO :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 18:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Junuz Djipalo je napisao/la:
Uskok je napisao/la:
Covic je jasno i glasno rekao, "hrvati moraju imati svoju federalnu jedinicu", dok lje Ljubic vise nja nja nja, i njegovo vidjenje ostvarenja hrvatske ravnopravnosti i samostalnostu unutar BiH za mene je nerealno.


Da, Čova treba još samo jednu malu "sitnicu" napravit - stvorit je...


Preduvjet za stvoriti nešto je biti za nešto. Conditio sine qua non. A ti si a priori protiv tog preduvjeta.
Kako ćeš nešto ostvariti, ako ne galvaniziraš mase i ako ne unosiš optimizam?
Defetisti su luzeri. Zdraviji je osjećaj, iako ne uspiješ, kad znaš da si pokušavao.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Kod nas ima poslovica-stavi konja na listu da predstavlja HDZ,opet će ga zaokružiti...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 18:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 sij 2010, 20:19
Postovi: 786
Lokacija: HercegBosna
Mar-kan je napisao/la:
Kod nas ima poslovica-stavi konja na listu da predstavlja HDZ,opet će ga zaokružiti...




hahahaha
Sta se dogodi ako kobilu stave hoce li je izbrisat ili :aleale


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 18:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68203
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Šta da kažem za Ljubića.

Dobre stvari:
-u nekim situacijama je pametniji od Čovića, recimo da nije bilo Ljubića i HDZ 1990 mi bi danas imali štetni aprilski paket u ustavu. To možemo samo Bogu i Ljubiću zahvalit da se nije dogodilo. Otad neki drugi vjetrovi pušu i takvo nešto više ni jedna hrvatska stranka neće nikad htjet podržat.
- sada trenutno pokazuje više svijesti od Čovića, kad je u pitanju zajednički kandidat svih hrvatskih stranaka za listopadske izbore.
- ima neke dobre ministre (Rudo Vidović)


Ono u čemu mislim da je Ljubić jako loš:
- što lider kaže, Ljubić jedino zna protiv čega je, a ništa ne predlaže (Čović je npr. stalno aktivan u prijedlozima)
- zalaže se za angažman MZ, a iskustvo govori da MZ uvijek predlaže rješenja u kojima "ne vidi" interes Hrvata
- gubi energiju na nerealne stvari, npr. (barem deklarativno) nepotrebno veže pitanje preustroja BiH sa RS, i odbija svake manje promjene na bolje (odbija "korak po korak, ali naprijed" - Tihićev stil)
- ne sviđa mi se njegov način izlaganja, djeluje malo izgubljeno


Ja sam jako protiv ujedinjenja 2 HDZ-a. Sve što se može dobiti ujedinjenjem te 2 stranke može se dobiti koaliranjem na mjestima gdje je to potrebno (član predsjedništva, bitne općine, miješane županije), ali je šteta od jednostranačja velika, pogotovo kad se događaju promjene ustava.
To o nekakvoj jedinstvenosti hrvatkog naroda koja tobože postoji samo ako postoji jedna stranka su budalaštine. Hrvatski narod je jedinstven oko stvari oko kojih se svi slažu i s jednom i sa 2 velike stranke (federalna jedinica, ni pod koju cijenu dozvolit preglasavanje, tv kanal...)
Jednostavno, nema dobre provjere i preispitivanja nijednog prijedloga ako nemaš barem 2 strane. Jednu koja će predlagat, i drugu koja će prijedlog napadat. I obratno.
Kad imaš jednu stranku, onda se oni uopće ne trebaju truditi da zadobiju povjerenje glasača. Kad znaju da što god urade (ili ne rade) da će dobit naš glasove. Zato misim da je jednostranačje vrlo štetno, a ono što se može dobit jednostranačjem sve to se ponavljam vrlo lako može dobit koaliranjem i suradnjom tamo gdje treba, a ideja kreševske petorke je upravo to.
Za nas je idealno dvostranačje. A one sićušne satelitske strančice pripojit.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 18:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Robbie MO je napisao/la:
mi bi danas imali štetni aprliski paket u ustavu.
odbija "korak po korak, ali naprijed" - Tihićev stil)


Je li vidiš ti kako si ti nepovezan?

Bolje ti je nastavi trollat i brisat jer ovako se baš i ne pokažeš.

Prvo govoriš da je korak po korak štetan: Aprilski paket je korak - ko kaže da ih dosad ne bi bilo još pa nije ustav sveta krava a ipak bi popustio pritisak.

A nakon toga navijaš za politiku korak po korak.

Po meni je Aprilski najbolje što je Čović dosad htio uradit.

A sve drugo Ljubić danas bolje percipira.

I mi trebamo imat jednu lijevog centra, jednu jako desnu i najviše jednu desnog centra stranku.

A mi ih imamo more, i koji će mi vrag dva HDZ-a kao da jedan nije dovoljno sranja radio.

Problem je i motiv nastanka 1990 a to su samo funkcije a ne nekakva briga za hr narod.

Ujedinit.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
lider30 je napisao/la:
Preduvjet za stvoriti nešto je biti za nešto. Conditio sine qua non. A ti si a priori protiv tog preduvjeta.
Kako ćeš nešto ostvariti, ako ne galvaniziraš mase i ako ne unosiš optimizam?
Defetisti su luzeri. Zdraviji je osjećaj, iako ne uspiješ, kad znaš da si pokušavao.


Vi i optimizam, znam puno optimista pod zemljom, puno više od pesimista, ako baš trebam birat - radije pesimisti...

Ali najbolje je jednostavno zbrojit gdje si, jučer sam iznio par primjera i Robi ih obrisa jer kao širim defetizam.

Pa to je kao da sam sebi kažem da neću gledat tekući i koliko sam u minusu samo da bih ostao dobre volje.

Pa naravno da moram gledat, da neću napamet ići trošit preostale pare, da ću poduzet neke akcije ako sam previše zaglibio...

to nije defetizam to je mudro upravljanje vlastitim sredstvima...

Koje su uzgred optimisti jako razbucali i uglavnom se sklonili negdje dobro potkoženi...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 19:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68203
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Junuz Djipalo je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
mi bi danas imali štetni aprliski paket u ustavu.
odbija "korak po korak, ali naprijed" - Tihićev stil)


Je li vidiš ti kako si ti nepovezan?

Bolje ti je nastavi trollat i brisat jer ovako se baš i ne pokažeš.

Prvo govoriš da je korak po korak štetan: Aprilski paket je korak - ko kaže da ih dosad ne bi bilo još pa nije ustav sveta krava aipak bi popustip pritisak.

A nakon toga navijaš za politiku korak po korak.



Junuze tebi nedostaje osnovni logički sklop u glavi, bez uvrede ali tebe bi i kornjača mogla nasamarit i izlevatit, a dijete s Downovim sindromom bi ti moglo objašnjavat matematiku. :D

No ajmo polako, vrlo polako, prilagođeno tvojim kapacitetima. :D
Ti zaključuješ da sam ja nepovezan, jer:

a) mislim da je politika "korak po korak" jednako dobra i prihvatljiva kao i politika velikih promjena
b) mislim da je aprilski paket štetan

Dolaziš i kažeš pa aprilski je "korak po korak", znači ti si u kontradikciji.
Ne junuze. To nije kontradikcija.
Ako mi je prihvatljiv način "korak po korak", naravno da mi nije prihvatljiv svaki prijedlog koji je korak po korak, nego oni koji su dobri. Prihvatljiv mi je korak naprijed. A ne korak unazad. Mislim da ne treba neka genijalnost da se to shvati.

Znam da je ovo prekomplicirano za tebe, pa evo još jedan jednostavan primjer, samo za tebe.

a) ja najviše volim jest voće, meso i ribu
b) ja ne volim kivi

I dođe junuz, i uzvikne, "nepovezan si, kako sad ne voliš kivi, a maloprije si reko da voliš voće"

To je to.
Logika = nula bodova.

U svakom tvom postu je neka teška greška u logici, i onda je ljudima jako teško diskusiju vodit sa strojom koji izbacuje nebuloze.
Hm, da, to je to.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Citat:
Junuze tebi nedostaje osnovni logički sklop u glavi, bez uvrede ali tebe bi i kornjača mogla nasamarit i izlevatit, a dijete s Downovim sindromom bi ti moglo objašnjavat matematiku.

No ajmo polako, vrlo polako, prilagođeno tvojim kapacitetima. :D
Ti zaključuješ da sam ja nepovezan, jer:


Ništa konkretno kao i uvijek. Etiketiranje...


Citat:
a) mislim da je politika "korak po korak" jednako dobra i prihvatljiva kao i politika velikih promjena
b) mislim da je aprilski paket štetan


a) ajde molim te ovo pročitaj opet. Ja sam shvatio da su i mali i veliki dobri, samo je bitno koračat a u prethodnom postu pišeš da si za male korake - zbunjola.

b) jedino konkretno što si ikad rekao, a tu smo te ja i Mate razmontirali u jednoj raspravi, ako hoćeš naći ću je...

Citat:
Dolaziš i kažeš pa aprilski je "korak po korak", znači ti si u kontradikciji.
Ne junuze. To nije kontradikcija.
Ako mi je prihvatljiv način "korak po korak", naravno da mi nije prihvatljiv svaki prijedlog koji je korak po korak, nego oni koji su dobri. Prihvatljiv mi je korak naprijed. A ne korak unazad. Mislim da ne treba neka genijalnost da se to shvati.


Ko procjenjuje što je naprijed? Ti? HDZ? I Samouprava je bila nekome korak naprijed!

Citat:
Znam da je ovo prekomplicirano za tebe, pa evo još jedan jednostavan primjer, samo za tebe.

a) ja volim jest voće
b) ja ne volim kivi

I dođe junuz, i uzvikne, "nepovezan si, kako sad ne voliš kivi, a maloprije si reko da voliš voće"

To je to.
Logika = nula bodova.

U svakom tvom postu je neka teška greška u logici, i onda je ljudima jako teško diskusiju vodit sa strojom koji izbacuje nebuloze.
Hm, da, to je to.


Opet etiketiranje, a ja to uvijek doživljavam kao nesposobnost forumaša. Pa sad nastavi...

Imam problema sa objašnjavanjem ovdje...

Puno vas ima stav kako će stvorit Hrvatsku hrvatskiju od Hrvatske na koliko god km2 i koja će bit Krajina i štitit Europu od islamskopravoslavnih agresora. I samo treba čekat dan kada će romantično se i RH htjet vratit svojim korijenima i pokušat "istinske borce" prigrlit i nagovorit da se spoje...

I naravno da ja mogu ovdje 2.500 postova napisat a da se neću daleko maknut. Samo rezultati vaše "borbe" se već vide, smanjuje se pomoć iz RH, mora se ići u pakt sa dojučerašnjim neprijateljima i opća je konfuzija i neslaganje među Hrvatima BiH a drugi to koriste.

A tvoj je odgovor na to: treba širit optimizam...

Praznina...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 20:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68203
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Naravno, živo me zanima što je to junuz razmontirao/razbio a da se ne radi o zvečki za odrasle, ili autu prvi dan nakon položenog vozačkog ispita. :D

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Možeš s Tericom ruku pod ruku, isti profil forumaša...

Nego jesi smislio što bolje od intifade i džihada te koja je razlika između tebe i Zrikija?

Inače najveća gluipost koju si izvalio je bilo blokiranje ulaska u EU.

Pa ako bi iko trebao bit za to, to smo mi Hrvati...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 20:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68203
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Što se tiče HDZ 1990, mislim da je Rudo Vidović jedini dobar ministar iz te stranke.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 20:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2009, 01:57
Postovi: 1410
Lokacija: Hrvatska republika Herceg Bosna
Bozo Ljubic je s pravom izgubio na stranackom glasanju za predsjednika HDZ. Poslije kada je sve krenulo naopako on je ponudio svoju ostavku predsjednistvu stranke koju ovu ostavku nije prihvatilo jer i da je prihvatilo tko bi zelio zasjesti na celo stranke sa skoro sigurnim porazom na narednim izborima, barem kako govore ankete!

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 02 tra 2010, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Junuz Djipalo je napisao/la:

I Samouprava je bila nekome korak naprijed!



Kako da ne-saznali smo na koga se može računati,a i tko su šupci...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 03 tra 2010, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Robbie MO je napisao/la:
Što se tiče HDZ 1990, mislim da je Rudo Vidović jedini dobar ministar iz te stranke.


Daj Bože...opet su potpisali ispod žita nastavak gradnje u Bosni bez Hercegovine do daljneg...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 03 tra 2010, 16:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68203
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Slušao sam jednu 60 minutnu emisiju s njim, odatle moj dosta pozitivan dojam.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 03 tra 2010, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Robbie MO je napisao/la:
Slušao sam jednu 60 minutnu emisiju s njim, odatle moj dosta pozitivan dojam.


Dugo se opirao,doduše.Pogledaj današnji VL...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 03 tra 2010, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Digresija: Da li bi broj izgrađenih km autocesta bio ovako mizeran u RS i hrvatskim županijama da je promet na državnoj razini?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 03 tra 2010, 17:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Junuz Djipalo je napisao/la:
Digresija: Da li bi broj izgrađenih km autocesta bio ovako mizeran u RS i hrvatskim županijama da je promet na državnoj razini?



Bio bih još mizerniji. Još bi se vodila debata trebali prvo izgraditi V C ili neku tranverzalu po BiH. Ovdje se barem malo gradi, dobivena je lova za to i trasa je brame kakao-takjo usuglašena.

Iako europski koridori-autoceste bi trebali ići na državnu razinu, a sve ostale ceste na drugu razinu.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Božo Ljubić i HDZ1990
PostPostano: 09 svi 2013, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Nedavno je u "konspiratorskom" članku najavljeno da je YUrišić "kupio" Raguža u smislu oživljavanja HSP-HDZ1990 koalicije. Ne znam što reći o Ragužu, stalno ga optužuju da je izdajnik, ovakav ili onakav, ali sam siguran da je imao bezbroj prilika da to unovči u Sarajevu stvaranjem razdora, ali eto nije još.

U svakom slučaju dobro je imati jak HDZ 1990, kao korektiv potencijalno bahatom HDZ-u. I da nikad više ništa i ne postignu, hrvatskom narodu su učinili nemjerljivu uslugu sa obaranjem "travanjskog paketa".

Citat:
Martin Raguž: Kandidirat ću se za predsjednika »devedesetke«

SARAJEVO - Martin Raguž, član Predsjedništva HDZ-a 1990 je u intervjuu za današnje Oslobođenje najavio kandidaturu za predsjednika ove stranke.

- Izvjesno je da ću na Izbornom saboru HDZ-a 1990, koji će biti održan do kraja juna, biti jedan od kandidata za predsjednika - kazao je on.

Kao prvi razlog za kandidaturu je naveo snažno izražen zahtjev članstva HDZ-a 1990, te županijskih i opštinskih organizacija da se kandididuje.

- Ignorirati takvu potporu bilo bi politički neodgovorno. Također, u 55. godini mi i vlastita prosudba govori da sada dolazi vrijeme da donesem novu energiju. Domaća i međunarodna javnost, ali i ozbiljni domaći i međunarodni politički krugovi od HDZ-a 1990 očekuju jednu vrstu iskoraka. Očekuje se i nova dimenzija inicijativnosti na hrvatskoj političkoj sceni, koja može doprinijeti stabiliziranju ukupnih političkih procesa u zemlji. Dakle, moja je prosudba da su se stekle okolnosti za novu ulogu HDZ-a 1990 u traženju odgovora na sve izazove u BiH i dubinu krize u kojoj se svi nalazimo - kazao je Raguž.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 220 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, hoblatopla, iprodano, Patriota, Tomba17 i 280 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO