HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 11:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 206 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Laju protiv Srba i Hrvata ali im mi ne ugrožavamo Mujetnam. Ne zanima nas. Najradije bi tarabe podignuli.

Lille je pokazala koliko su zatucani ali zapadni liberali nisu slijepi. Pomažu im ali zauzvrat će im uzet Mujetnam, ili bar pokusat.

Nije njima cilj džihad, 200 punih džamija i zamotane žene...

https://centralna.ba/blinken-u-izvjescu ... vi-mediji/

Hoće li im uzet Mujetnam?

Ako im pomognu, uzet će im. Ako ne pomognu neće nitko Mujetnam ali nema BiH.

Teška dvojba.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 14:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2022, 07:44
Postovi: 781
U njihovim strankama samo su hrišćani liberali,**** su ustvari levo krilo džamije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
JAS je napisao/la:
U njihovim strankama samo su hrišćani liberali,**** su ustvari levo krilo džamije.


Zar u njihovim strankama ima kršćana?

slika

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
Ako se već drze neke moralne skrupule na forumu, a drze se očigledno.. Lapo je dobila ban na jedan nick od mjesec dana. Zbog „keve“ iako „tehnički“ Lapo nije psovala, pa samir tim i kazna bi joj trebala biti ublazena? A drugi Analiza joj je trajno baniran, onda lijepo molim da se i zabilazenje poput „Mujetnam“, „Myjguri“ i slične zabranjene provokacije takodjer sankcioniraju banom od mjesec dana.

Ne moze zabrana upotrebe pogrdne riječi za Lapo vaziti, a za Junuza i ostatak ekipe ne vaziti. Pa da vidimo koliko je ko od rijeci.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 15:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2022, 07:44
Postovi: 781
daramo je napisao/la:
JAS je napisao/la:
U njihovim strankama samo su hrišćani liberali,**** su ustvari levo krilo džamije.


Zar u njihovim strankama ima kršćana?

slika

Makar folklorni.
Ipak je Damir Arnaut Hrvat i on je u NS-u nosilac liberalnih vrednosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 18:00 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ako se već drze neke moralne skrupule na forumu, a drze se očigledno.. Lapo je dobila ban na jedan nick od mjesec dana. Zbog „keve“ iako „tehnički“ Lapo nije psovala, pa samir tim i kazna bi joj trebala biti ublazena? A drugi Analiza joj je trajno baniran, onda lijepo molim da se i zabilazenje poput „Mujetnam“, „Myjguri“ i slične zabranjene provokacije takodjer sankcioniraju banom od mjesec dana.

Ne moze zabrana upotrebe pogrdne riječi za Lapo vaziti, a za Junuza i ostatak ekipe ne vaziti. Pa da vidimo koliko je ko od rijeci.

Psovke su ispod svakog nivoa i treba da budu nastrože sankcionisane.Termini izvedeni iz najčešćeg muslimanskog imena odnosno najčešćih imena uz koje ide nadimak Mujo kao što je ;Mujetistan ili **** nisu pogrdni ni prostački termini.Kao što nije pogrdno reći za Slovence Janezi.Čak vjerujem da je to Slovencima i "simpatično".
Dakle,kad neko kaže Muje , ****,**** i sl taj ne vrijeđa Muslimane ili Bošnjake 1995 nego im tepa Tako ih zove od milja.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ajmo mi liberalizirat Mujetnam i Sarajevo.

Hovaj im Švabo Hadis Ahmetović djeluje tetkasto. Meščini se meni da bi on mog'o bit, znate...

Meni ne smeta ali ne znam kako je u konzervativnim sredinama poput Saraj'va? :neznam

Nego, kod muslića je bigamija dozvoljena ako imaš para da izdržavaš supružnika. Je li to znači da bogata žena može imat 4 muža?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 18:40 
Offline

Pridružen/a: 04 ožu 2022, 19:09
Postovi: 1827
Srpsčanin je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ako se već drze neke moralne skrupule na forumu, a drze se očigledno.. Lapo je dobila ban na jedan nick od mjesec dana. Zbog „keve“ iako „tehnički“ Lapo nije psovala, pa samir tim i kazna bi joj trebala biti ublazena? A drugi Analiza joj je trajno baniran, onda lijepo molim da se i zabilazenje poput „Mujetnam“, „Myjguri“ i slične zabranjene provokacije takodjer sankcioniraju banom od mjesec dana.

Ne moze zabrana upotrebe pogrdne riječi za Lapo vaziti, a za Junuza i ostatak ekipe ne vaziti. Pa da vidimo koliko je ko od rijeci.

Psovke su ispod svakog nivoa i treba da budu nastrože sankcionisane.Termini izvedeni iz najčešćeg muslimanskog imena odnosno najčešćih imena uz koje ide nadimak Mujo kao što je ;Mujetistan ili **** nisu pogrdni ni prostački termini.Kao što nije pogrdno reći za Slovence Janezi.Čak vjerujem da je to Slovencima i "simpatično".
Dakle,kad neko kaže Muje , ****,**** i sl taj ne vrijeđa Muslimane ili Bošnjake 1995 nego im tepa Tako ih zove od milja.



Da, otprilike kao i sto je to pojam srbocetnik. Jednostavno kompilacija srpskog, na Balkanu nama svima dragog imena Srboljub, i jednog politickog epiteta, naime "cetnik". (Posto je Ujgur na forumu sinonim za odredjene stvari iz politicke sfere.)


Sarajka, ti zaista ocekujes od moderatorskog tima koji je odabran tako kao da su se provjeravala krvna zrnca petnaest generacija unatrag, bilo kakvu pravednost, jednakost, neutralnost? Ne budi smijesna. Pa vecu raznolikost po tom pitanju su imali u ustaskim koncentracionim logorima - mislim na upravu, strazare, islijednike itd. Bilo je Bosnjaka a bogami cak tu i tamo po koji Srbin - negoli ovde.

A Shovinjuza su ocigledno opet nashutali na klixu pa doso malo da se izzivaljava nad Bosnjacima na ovom forumu. Na nivou onih kukavica u ratu koji bi nakon poraza, a takvih je bilo na svim stranama, otisli u grad i ubili nekog neduznog pripadnika "neprijateljske nacije".

_________________
Der Staat bin ich!


za vise savjeta zapratiteme


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 18:43 
Offline

Pridružen/a: 04 ožu 2022, 19:09
Postovi: 1827
Za Shovinjuza je klix front, iliti crta :D, to tek sad kuzim.

_________________
Der Staat bin ich!


za vise savjeta zapratiteme


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 18:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Dajte vas dvoje, s obzirom da ste na zapadu, ljevičari, pomozite da donesemo duh lijevog liberalizma u glavni grad divne nam BiH.

Da gospodična može u minjaku prošetat kao u Beču? A Jednoumlje prosetat s dečkom.

Kako pitam ja vas? Kako vratit Deena s mužem?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2022, 07:44
Postovi: 781
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ajmo mi liberalizirat Mujetnam i Sarajevo.

Hovaj im Švabo Hadis Ahmetović djeluje tetkasto. Meščini se meni da bi on mog'o bit, znate...

Meni ne smeta ali ne znam kako je u konzervativnim sredinama poput Saraj'va? :neznam

Nego, kod muslića je bigamija dozvoljena ako imaš para da izdržavaš supružnika. Je li to znači da bogata žena može imat 4 muža?

Pa jel on stvarno toliko moćan da toliko drma SPD-om m pa da se zbog njega usvajaju rezolucije sa izmenjenim tekstom tj bez konstitutivnosti.
Dok je bila Angela nije mogao neki Aid da se širi .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 19:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Jel ja to dobro vidim?
Biće koja hoće da kamenuju Hrvaticu zbog toga što je obukla minić Usarajvu se bune što ih se zove Mujovoono?
Pravilnije je da vas zovemo Talibaliyama.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ma naravno da nije moćan, nego je dobro plaćeni izaslanik zapada, tako mu i piše u opisu posla :D . Naši bosanski Muslimani su test za liberalizaciju svih muslića. Mislim da njega ne treba gledat kao nekog tko širi bošnjaštvo nego nekog čiji će zadatak bit liberalizirat Mujetnamce.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Citat:
Gradsko vijeće Sarajeva oštro osudilo nastup Lidije Bačić ispred sarajevske Katedrale

"Klubovi vijećnika Naroda i pravde, SDP BiH i Naše stranke u Gradskom vijeću smatraju da je neprimjereno našu kulturnu baštinu koristiti kao pozadinu za estradne potrebe. Dostojanstvo jednog naroda čuva se i zaštitom integriteta njegovih spomenika. Oštro osuđujemo i pozivamo nadležne organe da pravovremeno reagiraju i u skladu sa zakonom, opomenu i sankcionišu učesnike", zaključeno je.

https://www.klix.ba/magazin/zanimljivos ... /220602155


Jel ovo po šerijatskom zakonu?

Zamislimo da je obrnuta situacija, da se neka zamotana šepurila Banja Lukom ili Mostarom, pa da je naše Gradsko vijeće pozvalo na sankcionisanje iste?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4233
koji ***?
u skladu sa zakonom?
kakav zakon je prekrsila?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 00:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
daramo je napisao/la:
Zar u njihovim strankama ima kršćana?

slika


Kakav fail. Ne razlikuju Uskrs od Božića.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 19:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Kako će razlikovati kad su u SDP-u svi muslimani.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Zapadnjacima treba objasnit da ništa od građanske liberane BiH nema dok se glavni grad ne sekularizira.

Nemaju što tražit u RS ili HB dok ne uspiju liberani duh usadit u naš glavni grad koji je preplavkjen ljudima koji ne podnose oskudnije odjevene žene a traži razumijevanje za zamotane sarme, u kojem se ubijaju zapadnjačka djeca jer su 'drukčija', u kojem Srbi, Hrvati i Ostali to ne mogu bit. U kojem hoće zapalit ******** iako su ih puni... u kojem je normalno pozivat na džihade od vladajućih i koje veseli sto su džamije pune.

Nije lako Hambasadama. Kako objasnit deep stejtu, nakon ovoliko godina njihovog otvorenog utjecaja, da su stvorili bijele Afganistance?!

Starije generacije su počistili ISIL-om ali dolaze mlade koje će se sigurno raznosit po zapadu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12319
joj frke, vještački napravljena drama iz ko zna kojeg razloga

čuj junuza... afganistanci


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15480
Ništa ne treba objašanjavat zapadnjacima. To su degenerici. Treba čekat Ruse da unište zapad i onda se sami obračunat s Muslimanima kad zapad ne bude štitio njihov fašizam

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 20:03 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2022, 10:04
Postovi: 658
Islamisti su dostigli novi level ludila s raspravom o Lidiji Bačić. Hajde, možda bih razumio da su minjak kritikovali radikalni islamisti (SDA) i konzervativni islamisti (NiP).

Ali da će najžešći kritičari biti ljevičarski islamisti (SDP) i "liberalni" islamisti (Naša stranka), to ne bi mogao pretpostaviti nijedan građanski takijaš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Lebowski je napisao/la:
joj frke, vještački napravljena drama iz ko zna kojeg razloga

čuj junuza... afganistanci


Pozivi na džihad, pune džamije, osude otkrivenih žena...

Kakva je točno razlika osim u boji kože?
Ja stalno ponavljam, o.k. ima likova sekularnih i europskih, od naših Ede Maajke, Tarika, Enisa....ali oni nisu većina. Većina je talibanija. SDA redovno dobiva izbore. I kad sekularni nešto i hoće promijenit, dođe Komšić i DF glasove odnese talibaniji.

Prvo sapun u Sarajevo pa onda ribat ostatak zemlje.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Evo, naš Dubrovčanin je osudio talibaniju. Nije on zbrisao, kao ni Džeko, od kršćana. Danis nije pa je najeb'o. Kao i Kljujić.

Sreća pa se naš kardinal dokopao Kiseljaka.


_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Minicagate :zubati

E stoko zatucana i nezaposlena:

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2369516

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liberalni Mujetnam
PostPostano: 04 lip 2022, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2022, 07:44
Postovi: 781
Fikret Halimic je napisao/la:
Islamisti su dostigli novi level ludila s raspravom o Lidiji Bačić. Hajde, možda bih razumio da su minjak kritikovali radikalni islamisti (SDA) i konzervativni islamisti (NiP).

Ali da će najžešći kritičari biti ljevičarski islamisti (SDP) i "liberalni" islamisti (Naša stranka), to ne bi mogao pretpostaviti nijedan građanski takijaš.

Oni su "umereni "islamisti


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 206 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: h0fer, Jean Luc Picard, mrnjav, Naša Kvačica i 313 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO