HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 18:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 349 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 01:37 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Stvorio se neki narativ ovdje da su Perecima drazi muslimani nego HB Hrvati. Najobicnija idiotarija i zabrijavanje.

Prvo, to je nasjedanje na muslimansku takiju.

Drugo, nije ni tocno. Pereci jednostavno podcjenjuju muslimane i jako im je tesko objasnit da predstavljaju opasnost. I to je cijela filozofija.

Otvorio temu da ne offtopicarim drugdje.

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 01:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Slažem se.
Kada počnem da pričam sa Hrvatima iz Hr o problemima sa kojima se susreću Hrvati iz fbih gledaju me belo ili ne žele da me slušaju a neki govore sa gađenjem prema njima,tipa,seljačine,okupirali ZG,povezani ko creva.Bandić zaposlio i čistačice iz bosne i sl.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 01:45 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Ako je gledati po Bujanecu, on 100% vise voli Muslimane od Hrvata u Bejha, a bogami i njegova publika...

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 01:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20738
Jussi je napisao/la:
Ako je gledati po Bujanecu, on 100% vise voli Muslimane od Hrvata u Bejha, a bogami i njegova publika...

a ti pratiš Buju i njegovu publiku pa znaš? Pitam onako... :neznam

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 01:49 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
weasel je napisao/la:
Jussi je napisao/la:
Ako je gledati po Bujanecu, on 100% vise voli Muslimane od Hrvata u Bejha, a bogami i njegova publika...

a ti pratiš Buju i njegovu publiku pa znaš? Pitam onako... :neznam


Odgledao jedan video, ali se dotakao na tu temu. Od Hrvata pratim samo Ivanjeka od skoro. :palacgore1

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 01:57 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Sve sto sam rekao vrijedi i za odnos Srbijanaca i Precana. Rugala se sova sjenici...

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 02:02 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Hara je napisao/la:
Sve sto sam rekao vrijedi i za odnos Srbijanaca i Precana. Rugala se sova sjenici...


Tesko buraz, mi bi se pre ubili nego da podrzavamo Muslimane u Bejha, protiv Srba tamo, samo zarad mrznje prema Hrvatima. A takvo ti je 50% desnice u Pereciji.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 02:08 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Trolas.

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 02:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Hara je napisao/la:
Sve sto sam rekao vrijedi i za odnos Srbijanaca i Precana. Rugala se sova sjenici...




Ni blizu.
Mi za razliku od vas i vaših "svjetonazora" ka Herceg-Bosancima želimo Prečanima odcepljenje što pre i prisjedinjenje Srbiji, da ih ne koljete tamo više na svakih 50 godina.


E sad, to što ih neki Srbijanci(Beogradjani najviše) prozivaju da su "Bosančerosi" i "glupi Bosanci", iz ovog ili onog debilnog razloga, ne znači da ih neko mrzi ili ne voli.

Beogradjani generalno sprdaju i ne mirišu nikoga van Beograda, a naročito one koji im dodji u Beograd, ma odakle da su došli.

Ja sam "Pirke" evo već 15 godina u Beogradu.
Nije prošao dan, a da neko(što ozbiljno-što kroz šalu) ne dobaci nešto tipa:
-"Došao si nam ovde"
-"Te fore tamo kod tebe u Pirotu"
-"Koji ćeš ti *** ovde"
-"Ne može više da se diše od vas"

itd, itd..


Beograd je prenatrpan, nema parkinga više ni na kraju grada, gužva je i netrpeljivost ka dodjošima se pojačava ma odakle došli..

Slična je situacija i sa Novim Sadom u zadnjih desetak godina.
Mnogo se ljudi i tamo doselilo.

..

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 02:26 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Pa to sto govoris za mentalitet Beograda je upravo bila moja poanta za Zagreb. Zagreb je geografski zapadnije od Beca, to je prva stvar koju su mi rekli kad sam dosao iz Dalnacije na faks. :)

I ajd sad ti njima objasni da tamo neki odrpanci kako ih oni zamisljaju nas mogu ikako ugrozit. Njih treba iskoristit protiv Srba i to im je bilo jedino logicno.

No kako su posljednjih godina Hrvati generalno oladili od Srba tako se sad bavimo ovim kozojebima.

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 07:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2547
Mislim da je važan faktor u takvom ponašanju pereca čitava medijski stvorena priča o muslimanima kao neprikosnovenim žrtvama. Ta priča je dio ukupne zapadnjačke predstave o ratu, po kojoj se i Hrvatska opravdano borila za slobodu. Kako su i Srbi iz Srbije bili žrtve istih onih koji su tu globalnu priču stvarali (CNN, BBC...), bili su manje skloni da joj povjeruju.

Haška pravda, također s medijima dio zapadne predstave, je Hrvate iz HR (Gotovina, Markač) oslobodila, a Hrvate iz HRHB (Praljak, Petković) osudila. Pristati na zaključke koji iz toga proizlaze mnogim perecima je djelovalo blagotvorno na savjest, kao i na profesionalne ambicije. Oni nisu imali toliki razlog da cijelu zapadnu priču preispituju ili u kompletu odbacuju kao većina Srba bilo gdje. Kolateralna žrtva tog lažnog, koristoljubivog perecijanskog legalizma su Hrvati iz HRHB.

Stranci su to znali i presudama su nastojali stvoriti moralnu razliku između jednih i drugih Hrvata, kako bi ona u dogledno vrijeme postala i politička, odnosno identitetska. Odjeci toga su današnji histerični napadi Sarajevskih medija naikoga iz HR tko pokaže interes za HRHB. Jedina vrsta dozvoljenog hrvatstva jest ono avnojevsko i tu se podudara jugoslavensko-komunistički sa zapadno-liberalnim konceptom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 08:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16296
..ja sam Hrvat iz Hrvatske nevista mi je muslimanka dakle sve predizbozicije da se uklopim u teoriju inace nikakve veze s Hrvatima u Bih al izuzetno respektiram Hrvate iz Bih ajmo rec Hercegovce čak uvik držim teoriju da su isprid nas korak to govorim iz prakse oni koji drugačije misle koji će svaki trenutak iskoristiti da se očešu o njih su oni koji i ne vole Hrvatsku..to potpisujem..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 08:22 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Ta propaganda je stvorena u medijima pod kontrolom ljevice i stranaca, da se okrene javnost u HR protiv Hrvata u BIH i dobije podršku Hrv za prograhdžansku politiku u BIH.

Nažalost, dio istaknutih ličnosti HB porijekla je sam sebe učinio reklamom za to.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 08:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16296
..nista vise nego ostali..jel Sanader Vidosevic ere..nisu čak ni Imocani.. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 08:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9544
Lokacija: HR HB
Nadimak "Perec" je namjenjen za umove zarobljene u avnojevskim granicama RH koje liče na perec i ne zanimaju ih Hrvati van tih granica, pa bi bilo korektno da se ne kači na sve Hrvate u RH i ne generalizira.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 08:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9544
Lokacija: HR HB
rekoh iznad, neće se torlerirati ovo izrugivanje sa RH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 08:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
Josip Filipović je napisao/la:
Mislim da je važan faktor u takvom ponašanju pereca čitava medijski stvorena priča o muslimanima kao neprikosnovenim žrtvama. Ta priča je dio ukupne zapadnjačke predstave o ratu, po kojoj se i Hrvatska opravdano borila za slobodu. Kako su i Srbi iz Srbije bili žrtve istih onih koji su tu globalnu priču stvarali (CNN, BBC...), bili su manje skloni da joj povjeruju.

Haška pravda, također s medijima dio zapadne predstave, je Hrvate iz HR (Gotovina, Markač) oslobodila, a Hrvate iz HRHB (Praljak, Petković) osudila. Pristati na zaključke koji iz toga proizlaze mnogim perecima je djelovalo blagotvorno na savjest, kao i na profesionalne ambicije. Oni nisu imali toliki razlog da cijelu zapadnu priču preispituju ili u kompletu odbacuju kao većina Srba bilo gdje. Kolateralna žrtva tog lažnog, koristoljubivog perecijanskog legalizma su Hrvati iz HRHB.

Stranci su to znali i presudama su nastojali stvoriti moralnu razliku između jednih i drugih Hrvata, kako bi ona u dogledno vrijeme postala i politička, odnosno identitetska. Odjeci toga su današnji histerični napadi Sarajevskih medija naikoga iz HR tko pokaže interes za HRHB. Jedina vrsta dozvoljenog hrvatstva jest ono avnojevsko i tu se podudara jugoslavensko-komunistički sa zapadno-liberalnim konceptom.

Slažem se :palacgore2

Stranici puno bolje znaju kompleksne odnose unutar BiH i u okruženju nego što im mi dajemo kredit, samim time su znali manipulirati i sa Haškim presudama.

Ali to je danas prošlo svršeno vrijeme i tim istim zapadnjacima je presjela želja za guranjem Hrvata BiH u tu “moralnu” Turkoidnu septičku jamu bez dna.

To mjenja i mišljenje jednim djelom i Perec-ijanaca koji isključivo razmišljaju samo kad im Washington, London ili Berlin aktivira sive ćelije u mozgu. Tako da danas (bar jednim dijelom) imamo apsurdnu situaciju da Hrvati BiH komuniciraju sa Zagrebom preko Brusselsa.

Ipak, mislim da danas većina perec-ijanaca shvata da se Hrvatska brani u Herceg-Bosni...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 09:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
bumbar92 je napisao/la:
Nadimak "Perec" je namjenjen za umove zarobljene u avnojevskim granicama RH koje liče na perec i ne zanimaju ih Hrvati van tih granica, pa bi bilo korektno da se ne kači na sve Hrvate u RH i ne generalizira.


Slažem se, ne treba generalizirati!

Ali sam osobno imao iskustva kad su mi Hrvati iz Hrvatske u lice govorili da smo “dobili što smo zaslužili”.

Problem postoji… i nema nikakvog razloga da se lažemo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 09:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9544
Lokacija: HR HB
Fela Kuti je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:
Nadimak "Perec" je namjenjen za umove zarobljene u avnojevskim granicama RH koje liče na perec i ne zanimaju ih Hrvati van tih granica, pa bi bilo korektno da se ne kači na sve Hrvate u RH i ne generalizira.


Slažem se, ne treba generalizirati!

Ali sam osobno imao iskustva kad su mi Hrvati iz Hrvatske u lice govorili da smo “dobili što smo zaslužili”.

Problem postoji… i nema nikakvog razloga da se lažemo.


Ja takve još nisam sreo, to je više dojam koji stvaraju mediji pa se misli da i narod tako razmišlja, a nije.

Oni koji ni '91-ve nisu prihvatili RH kao samostalnu državu će uvijek sa knedlom u grlu izgovarati njeno ime i takvih ima mnoštvo koji u svakoj prilici isijavaju tu gorčinu na razne načine i u svim sferama.
Takvim "perecima" smo mi u HB trn u oku jer smo imali presudnu ulogu u obrani i osamostaljenju RH, ta mržnja će trajati dok su živi to nam neće oprostiti.

Ali eto neka uživaju u hrvatskoj demokraciji uz čašu gorčine, a po nama neka pljuju preko plota :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 09:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2547
Fela Kuti je napisao/la:
Ali sam osobno imao iskustva kad su mi Hrvati iz Hrvatske u lice govorili da smo “dobili što smo zaslužili”.

Mogu podijeliti svoje iskustvo; rodom sam iz Dalmacije, a uglavnom živim u Zagrebu. Kad je neposredno prije ulaska u EU Hrvatska bila pod nekakvim pritiscima, moj rođeni stric mi kaže "da je to sve zbog onih Hercegovaca!" Inače, čovjek je bio među prvih par tisuća članova HDZ-a i bio je branitelj, mislim na karlovačkom bojištu. Ne znam je li sada član stranke.

Drugi stric je bio u ratu u BIH i znam da ima i neko odlikovanje koje mu je uručio osobno Bobetko. Pokazao mi je jednom fotografiju postrojavanja njegove jedinice negdje u Drvaru, Grahovu, tako nekako. Pa čak i on se tuži što su ih tamo slali i govori o tom dijelu svog ratnog puta kao da je sramotan, kao da to treba sakriti.

Što reći na ovo? A mi smo domoljubna, katolička obitelj bez komunjara.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 09:24 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
laganini je napisao/la:
..nista vise nego ostali..jel Sanader Vidosevic ere..nisu čak ni Imocani.. :zubati


Složio bih se, ali onaj tko je na većem povećalu treba biti oprezniji. Greška koja se javlja, je da se dio ljudi porijeklom iz HB automatizmom svrsta na stranu "svog čovjeka" kad se nađe prozvan u javnosti, makar takav bio i smeće.

Recimo u slučaju Bandića ili Mamića, dio njihovih kritičara je vođen običnim rasizmom. I onda se dio Hercegovaca automatizmom svrsta na njihovu stranu i upadnu u zamku koju globohomojugofili podmeću, razdora po regionalnim linijama.

Ali to što je dio Bandićevih i Mamićevih kritičara vođen rasizmom, ne znači da su ovi automatski ok likovi. Većini kritičara smetra lopovluk i krkanluk.

Ili onaj debil Zovko koji neki dan piše status kako mu smeta što se kod Kranjčara ističe što je bio Purger. Ne znaš jel veći debil on, ili oni kojima je Kranjčar do jučer bio tuđmanovski pijanac, a kad je umro otkrili su da je Purger.

To su dve kovanice istih budala.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 09:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9544
Lokacija: HR HB
Josip Filipović je napisao/la:
Fela Kuti je napisao/la:
Ali sam osobno imao iskustva kad su mi Hrvati iz Hrvatske u lice govorili da smo “dobili što smo zaslužili”.

Mogu podijeliti svoje iskustvo; rodom sam iz Dalmacije, a uglavnom živim u Zagrebu. Kad je neposredno prije ulaska u EU Hrvatska bila pod nekakvim pritiscima, moj rođeni stric mi kaže "da je to sve zbog onih Hercegovaca!" Inače, čovjek je bio među prvih par tisuća članova HDZ-a i bio je branitelj, mislim na karlovačkom bojištu. Ne znam je li sada član stranke.

Drugi stric je bio u ratu u BIH i znam da ima i neko odlikovanje koje mu je uručio osobno Bobetko. Pokazao mi je jednom fotografiju postrojavanja njegove jedinice negdje u Drvaru, Grahovu, tako nekako. Pa čak i on se tuži što su ih tamo slali i govori o tom dijelu svog ratnog puta kao da je sramotan, kao da to treba sakriti.

Što reći na ovo? A mi smo domoljubna, katolička obitelj bez komunjara.


Ti ili su kokošarili u uniformi ili su jednostavno Pereci.

RH se oslobodila operacijama koje su pripremane i izvođene u i iz BiH, a posebno se ističe obrana RH u združenim crtama obrane HVO i HV. To svako ko je bio iole u ratu zna, sve ostalo je blijeda propaganda ili neznanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 09:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
bumbar92 je napisao/la:
Josip Filipović je napisao/la:
Mogu podijeliti svoje iskustvo; rodom sam iz Dalmacije, a uglavnom živim u Zagrebu. Kad je neposredno prije ulaska u EU Hrvatska bila pod nekakvim pritiscima, moj rođeni stric mi kaže "da je to sve zbog onih Hercegovaca!" Inače, čovjek je bio među prvih par tisuća članova HDZ-a i bio je branitelj, mislim na karlovačkom bojištu. Ne znam je li sada član stranke.

Drugi stric je bio u ratu u BIH i znam da ima i neko odlikovanje koje mu je uručio osobno Bobetko. Pokazao mi je jednom fotografiju postrojavanja njegove jedinice negdje u Drvaru, Grahovu, tako nekako. Pa čak i on se tuži što su ih tamo slali i govori o tom dijelu svog ratnog puta kao da je sramotan, kao da to treba sakriti.

Što reći na ovo? A mi smo domoljubna, katolička obitelj bez komunjara.


Ti ili su kokošarili u uniformi ili su jednostavno Pereci.

RH se oslobodila operacijama koje su pripremane i izvođene u i iz BiH, a posebno se ističe obrana RH u združenim crtama obrane HVO i HV. To svako ko je bio iole u ratu zna, sve ostalo je blijeda propaganda ili neznanje.

Koje su po tebi ključne operacije i kad, se prelomio ishod rata?

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 09:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9544
Lokacija: HR HB
K:M je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:

Ti ili su kokošarili u uniformi ili su jednostavno Pereci.

RH se oslobodila operacijama koje su pripremane i izvođene u i iz BiH, a posebno se ističe obrana RH u združenim crtama obrane HVO i HV. To svako ko je bio iole u ratu zna, sve ostalo je blijeda propaganda ili neznanje.

Koje su po tebi ključne operacije i kad, se prelomio ishod rata?


Bitka za Vukovar presudna u smislu dobijanja vremena i slamanja prvog udara, Maslenica i Dubrovačko zaleđe prelazak u napadne oslobodilačke operacije moral i sve što ide uz to,..., dakle 91,92, početak '93.

Zaustavljanje muslimanske hArmije u jurišu na Neum, Neretva 1993.

Zima i Oluja 1994, 1995.

Sve to združeno HV i HVO, dok su Pereci podrumašili ili silom mobilizirani, ili pak čekali da uskrsne Tito, Partija pa da bude neka Akcija kojom bi se Hrvatska država zamijenila,... za nešto, bilo što, samo da nije Hrvatska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pereci
PostPostano: 13 ožu 2021, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Josip Filipović je napisao/la:
Mislim da je važan faktor u takvom ponašanju pereca čitava medijski stvorena priča o muslimanima kao neprikosnovenim žrtvama. Ta priča je dio ukupne zapadnjačke predstave o ratu, po kojoj se i Hrvatska opravdano borila za slobodu. Kako su i Srbi iz Srbije bili žrtve istih onih koji su tu globalnu priču stvarali (CNN, BBC...), bili su manje skloni da joj povjeruju.

Haška pravda, također s medijima dio zapadne predstave, je Hrvate iz HR (Gotovina, Markač) oslobodila, a Hrvate iz HRHB (Praljak, Petković) osudila. Pristati na zaključke koji iz toga proizlaze mnogim perecima je djelovalo blagotvorno na savjest, kao i na profesionalne ambicije. Oni nisu imali toliki razlog da cijelu zapadnu priču preispituju ili u kompletu odbacuju kao većina Srba bilo gdje. Kolateralna žrtva tog lažnog, koristoljubivog perecijanskog legalizma su Hrvati iz HRHB.

Stranci su to znali i presudama su nastojali stvoriti moralnu razliku između jednih i drugih Hrvata, kako bi ona u dogledno vrijeme postala i politička, odnosno identitetska. Odjeci toga su današnji histerični napadi Sarajevskih medija naikoga iz HR tko pokaže interes za HRHB. Jedina vrsta dozvoljenog hrvatstva jest ono avnojevsko i tu se podudara jugoslavensko-komunistički sa zapadno-liberalnim konceptom.

Odličan post i dobro zapažanje.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 349 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Patriota, Srpsčanin i 364 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO