HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 11:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 67 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vijesti iz USK
PostPostano: 29 vel 2012, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Eto zašto nam mutavca nema, čak ni na Šeher-x. Konačno je nekima jasno da će Zlaja pokušat zgrabit cijelu Federaciju, ali, ako bu de stani-pani, kao od šale će se odreći I Bihaća i Mostara. Čini mi se da to ljudi osjete, a i vidi se po ponašanju federalne vlade.

Citat:
U Krajini postoji izreka „Oni su se obuli da tebe ubiju“. Oni su se, zaista, obuli i da me ubiju. Samo je pitanje dokle će ići, kaže u ekskluzivnom intervjuu za „Dnevni avaz“ premijer Unsko-sanskog kantona (USK) i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača, komentirajući stranačka previranja koja su u ponedjeljak kulminirala odlukom o raspisivanju izbora u Kantonalnom odboru (KO) SDP-a USK, na čijem je čelu donedavno bio. Tse u političkim kuloarima već protumačilo kao Lipovačina politička likvidacija.
Moji drugovi
Najavili ste da ćete razgovarati s porodicom i odlučiti hoćete li se uopće ponovo kandidirati za funkciju predsjednika KO SDP-a USK. Je li pala odluka?
- Je li moja politička karijera u SDP-u sinoć (ponedjeljak navečer, op. a.) završena ili nije, to ostaje da se vidi. To će odlučiti stavovi članova i simpatizera SDP-a, odnosno delegata, istih onih koji su već kazali da mnome nisu zadovoljni.
Također, sve zavisi i od poruke predsjednika Lagumdžije, to jest smatra li on da sam ja u njegovim očima još taj koji treba biti na čelu SDP-a u Krajini. Ja se s porodicom još nisam konsultirao, to ću uraditi koliko je sutra. Međutim, ne bih želio nasilu dolaziti na čelna mjesta u SDP-u. Ja sam docent na fakultetu. Nisam se rodio s političkom funkcijom, niti o njoj ovisim.
Gledajte, ja sam se samo bavio svojim poslom. Krajina je u teškoj situaciji. Radio sam po 20 sati dnevno da bih mogao usvojiti budžet kojem nedostaje 40 miliona KM, dubioza Kantona je 200 miliona KM... Na pragu su štrajkovi i radio sam na tome da uvjerim sindikate da problema ima ne zato što ne želimo bolje i što smo nesposobni, nego zato što nam je prethodna vlast ostavila takvo stanje.
U svemu tome očito sam zaboravio dati dužnu pažnju ljudima koji su omogućili da budem na ovom mjestu na kojem jesam. Ja sam ispred sebe stavio Kanton i državu, a tek onda partiju i njene potrebe. SDP je predugo bio opozicija i u tom kontekstu očekivanja ljudi su bila velika. Zamjerali su mi da sam previše dao SDA i da nisam previše bio radikalan u implementaciji pozicija SDP-a. S druge strane, iz SDA tvrde da sam radikalan prema njihovim ljudima i da sam samo SDP-ovce zapošljavao i gurao. Ko je onda zadovoljan mnome?!
Ipak, vjerovatno i ne bez razloga, naišli ste na ozbiljne kritike u SDP-u. Šta je bio Vaš najveći grijeh?
- Osim moje blage arogancije, mog temperamenta koji je takav kakav jeste, krajiški, mog presijecanja u donošenju odluka, ja ne vidim gdje se razlikujem od ljudi koji su me kritizirali. Ako se meni spočitava samovolja, to isto možemo primijeniti na predsjednike općinskih odbora SDP-a, koji mi to zamjeraju.
Ako se meni spočitava imovinski karton, imovina, uzmite bilo koga od ta dva predsjednika općinskih odbora (predsjednik OO SDP-a Bihać Mahmut Alagić i predsjednik OO SDP-a Cazin Ekrem Prošić zvani Maršal, op. a.), vidjet ćete da imaju više nego ja. Kada sam usporedio, jedan od njih ima sve kao i ja, pa čak i stan u Sarajevu, koji ja nemam. Mislim na gospodina Alagića. Ali, razlika je u tome što sam se ja počeo boriti s pravim životnim problemima, dok su se neki opredijelili za dobre plaće u raznim firmama i parlamentima.
Je li se od Vas očekivala neka korist za SDP i pojedince iz stranke?
- Od mene se očekivalo da ja Općini Bihać prebacujem sredstva, da ja za Bihać trebam dati stotine hiljada ili milione maraka... Sada neko mora biti kriv što situacija u Bihaću nije obećavajuća s aspekta dolazećih općinskih izbora.
Špijuniranje ljudi
Mislite li da se sve ovo moglo desiti bez uloge Centrale SDP-a u Sarajevu?
- Da budemo jasni, ja, kao predsjednik KO SDP-a, jesam najodgovorniji za stanje stranci. Najodgovorniji sam jer sam to dozvolio. Najodgovorniji sam jer sam imao potpuno povjerenje u te ljude. Kada sam išao na tu konvenciju, išao sam kao na večeru kod najboljeg prijatelja. Nisam očekivao da mi se tamo sprema nož i sudbina nekog kurbana. Ali, ja i danas vjerujem tim ljudima. A odgovornost jeste apsolutno moja. Mene ljudi u Centrali i okolo pitaju kako nisam znao. Pa, nisam, valjda, morao špijunirati moje ljude?!
Vjerujem da predsjednik SDP-a Lagumdžija nije imao ništa s ovim. On je postupio baš onako kako treba, primijenio je Statut. A on se mora primijeniti bez obzira na to o kome se radi. Ako se odlučim kandidirati, uradit ću to zajedno s Alagićem i Prošićem, zajedno s ona 34 čovjeka koja su bila za mene, ali i 61 čovjekom koji mi je, na ovaj ili onaj način, odlučio ne dati povjerenje. Ili ćemo biti zajedno u ovome ili ja neću nasilu biti predsjednik KO SDPa USK. Istina, očekivao sam malo više od predsjednika Lagumdžije i Predsjedništva da će stati na stranu teze da predsjednik KO SDP-a i premijeri kantona moraju imati odriješene ruke kada je u pitanje donošenje političkih odluka. Jer, preuzeli su najveći dio odgovornosti. I moji najbliži u kući su mi rekli: „Ako je njima stalo do tebe, Sarajevo će znati kako da te sačuva.“
No, ja sam sada doveden u poziciju da se borim za ono što sam već bio, za ono što već jesam, a što je rezultat naših partijskih dogovora, počevši od prepuštanja klupe u Parlamentu BiH. Volio bih i sam znati, a vrijeme će pokazati, je li ovdje bilo nešto više od samog nezadovoljstva implementacijom izbornih rezultata. Ili sam ja toliko zanemario politiku SDP-a. Može biti da sam ja prešao nivo koji mi je namijenjen.
Da, ali dolaze i različiti komentari da Vas je vlast ponijela, da ste, žargonski, pomalo „odlijepili“. Kako to komentirate?
- Moguće. Znate kako kažu, vlast kvari, a apsolutna vlast apsolutno kvari! Definitivno, tu ima i moje odgovornosti. Ali, odgovorni su i svi ljudi koji su sa mnom upravljali KO SDP-a. Pa, nisam ja bio sam! SDP-u nije trebala ova sramota! Ja sam u nekoliko navrata nudio da neko, ako želi, preuzme KO SDP-a USK, ali da preuzme i Vladu USK. Je li mene ponijelo ili nije, pokazat će se. Intrigira me jedna stvar, kako je moguće da se meni daju tolike zamjerke uvijek kada odlučim uvesti neke reformske procese i u Krajini i kroz Vladu, koja fenomenalno radi, ali i u stranci. Kako se nije pozivalo na Statut onda kada sam te ljude svojom riječju postavljao na mjesta gdje su sada?
Prokletstvo Pozderaca
Ponavlja li se historija i to političko prokletstvo u porodici Pozderac, kojoj pripadate po majci?
- Interesantno je da je cijela ova priča počela u sali u kojoj je 1988. godine Hamdija Pozderac bio prinuđen da podnese sve ostavke, i to u Cazinu. U njegovom odstrelu učestvovali su baš Cazinjani. Kada sam završavao sjednicu KO SDP-a USK, ja sam rekao da mi je žao da i sada, poslije toliko godina, u istoj sali vidim ljude kao što su Zgonjanin, Uzelac, Hrenovica... Vidio sam čak tamo i nekog novog Raifa Dizdarevića. Dakle, nekoga ko želi da ja odem da bi doživio svoju promociju. Ja s tim nemam ništa. Međutim, svako onaj ko želi preuzeti odgovornost za KO SDP-a, mora biti svjestan šta ga čeka u Vladi USK. Bojim se da bi ovo u šta smo sami sebe doveli, moglo otvoriti pitanja ne samo u Krajini nego i u drugim kantonima, pa čak i šire.
Abdić će destabilizirati političke prilike
Šta može donijeti izlazak Fikreta Abdića iz zatvora, gdje može voditi novo zaoštravanje odnosa u Krajini?
- U martu iz zatvora izlazi i Fikret Abdić, što će dovoljno destabilizirati političke prilike. Njegov izlazak iz zatvora ne znači dolazak u BiH. I ne znači političku afirmaciju. Njegovo ekonomsko stajalište treba saslušati i što vrijedi primijeniti. Njegova politička afirmacija, prema mom mišljenju, nije opcija. Njegov dolazak u Krajinu, također, za prvo vrijeme nije opcija. Ja mislim da on neće ni doći. On je dovoljno mudar čovjek i neće učiniti ništa što će dovesti do dodatnih tenzija. Ali, njegov izlazak definitivno će ojačati DNZ, čiji je on predsjednik, i unijeti entuzijazam u te ljude. To proizvodi tenzije s druge strane. Vidjet ćemo kako će Abdić pomoći da stvari u Krajini ne eskaliraju.
Teško je provoditi reforme s ljudima koje i same morate reformirati
Ljudi su očekivali više od SDP-a. Nažalost, ne vidimo snažan reformski kurs, kao u Hrvatskoj, recimo.
- SDP se čestito borio za glasove. Ljudi su mu dali povjerenje i oni su od nas očekivali mnogo. Oni i dalje očekuju mnogo. Ali, teško je praviti reforme s ljudima koje i same morate reformirati. Da nije tako, imam osjećaj da bi te reforme bile bolje i brže. Teško je postići onaj kapacitet reformi koji bi SDP postigao da nije u partnerstvu s ljudima zbog čije je nesposobnosti
SDP i došao na vlast. Mi smo u vlasti sa SDA i nama se boriti s njima. Bojim se da će se SDP-u pripisati svaki neuspjeh, a svaki uspjeh pripisivat će se svakom osim SDP-u. Vrijeme će pokazati je li to bila greška. Teško je to sada reći.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 21:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne može Lagumdžija ništa zgrabiti permanentno. Jer ne drži teritorije za to. Čim se izmjeni vlada u federaciji i odlete ti HSP, Lijanović sateliti većina njegovih direktora i foteljaša isto leti. Ili bar pola.

Žali Bože izgubljenog vremena.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
Hamdo, čovjek kojeg nema nadaleko i naširoko.
Samo pokvaren čovjek može to uraditi našem premijeru.
I sigurna sam da će Krajina stati uz njega.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
čim pročitam "radio sam 20 sati dnevno", dalje ne čitam, jer znam da je osoba kja je to izjavila LAŽOV.....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
Što ti znaš o čovjeku, o kojem nemaš dvije čiste u glavi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Vii je napisao/la:
Što ti znaš o čovjeku, o kojem nemaš dvije čiste u glavi?


a šta moram znati, rekoh, čim izjavi da je radio 20 sati na dan, znam da laže i da je lažov, a tko laže taj i krade, a tko krade..................

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
Ti mi znaš! Ne bih da ga znaš i da živiš s njim. Ajde šetnja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
hoće li netko ukratko objasniti o čemu se radi, gdje je došlo do sukoba? nisam pratio.

gdje je sad SDP jugend Bišćanin, on je Hamdiju dizao u nebesa? kome li sad ljubi skute, velikom voDŽi ili sugrađaninu?

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Vii je napisao/la:
Ti mi znaš! Ne bih da ga znaš i da živiš s njim. Ajde šetnja.


s kim da živim, pa jesi li ti pomanitala, hajde sam reci, jeli lagao kad je rekao da radi 20 sati dnevno....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
osa je napisao/la:
Vii je napisao/la:
Ti mi znaš! Ne bih da ga znaš i da živiš s njim. Ajde šetnja.


s kim da živim, pa jesi li ti pomanitala, hajde sam reci, jeli lagao kad je rekao da radi 20 sati dnevno....

Zašto bi čovjek lagao kad je istina ono što govori?
I nemaš pojma koliko se taj čovjek bori za svoj Bihać i svoje Bišćane.
Trebaš ga upoznati da bi znao.
Iako je iz SDP-a, ja ga cijenim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
dudu je napisao/la:
hoće li netko ukratko objasniti o čemu se radi, gdje je došlo do sukoba? nisam pratio.

gdje je sad SDP jugend Bišćanin, on je Hamdiju dizao u nebesa? kome li sad ljubi skute, velikom voDŽi ili sugrađaninu?


Standardno. SDP ostane bez bitne figure, Lagumdžija ni riječi ne kaže o tome.

Ako ga već neće braniti onda je dužan reći što mu je njegov zajebao.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Vii je napisao/la:
osa je napisao/la:

s kim da živim, pa jesi li ti pomanitala, hajde sam reci, jeli lagao kad je rekao da radi 20 sati dnevno....

Zašto bi čovjek lagao kad je istina ono što govori?
I nemaš pojma koliko se taj čovjek bori za svoj Bihać i svoje Bišćane.
Trebaš ga upoznati da bi znao.
Iako je iz SDP-a, ja ga cijenim.


zato što je fizički nemoguće izdržati takav radni ritam, ti kao studiraš, meni se čini da si ti negdje u 5. eventualno 6. osnovne, hajde pokušaj sam biti budna a ne raditi 20 sati dnevno pa mi za 7-8 dana javi, kako se osjećaš....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
osa je napisao/la:
Vii je napisao/la:
Zašto bi čovjek lagao kad je istina ono što govori?
I nemaš pojma koliko se taj čovjek bori za svoj Bihać i svoje Bišćane.
Trebaš ga upoznati da bi znao.
Iako je iz SDP-a, ja ga cijenim.


zato što je fizički nemoguće izdržati takav radni ritam, ti kao studiraš, meni se čini da si ti negdje u 5. eventualno 6. osnovne, hajde pokušaj sam biti budna a ne raditi 20 sati dnevno pa mi za 7-8 dana javi, kako se osjećaš....

Znala sam učiti cijeli dan i noć dva dana prije ispita bez spavanja i još uvijek sam živa. I što je bit svega?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
BBC je napisao/la:
dudu je napisao/la:
hoće li netko ukratko objasniti o čemu se radi, gdje je došlo do sukoba? nisam pratio.

gdje je sad SDP jugend Bišćanin, on je Hamdiju dizao u nebesa? kome li sad ljubi skute, velikom voDŽi ili sugrađaninu?


Standardno. SDP ostane bez bitne figure, Lagumdžija ni riječi ne kaže o tome.

Ako ga već neće braniti onda je dužan reći što mu je njegov zajebao.

Ma LagumĐija je smrad kojeg nema planeta Zemlja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Vii je napisao/la:
osa je napisao/la:

zato što je fizički nemoguće izdržati takav radni ritam, ti kao studiraš, meni se čini da si ti negdje u 5. eventualno 6. osnovne, hajde pokušaj sam biti budna a ne raditi 20 sati dnevno pa mi za 7-8 dana javi, kako se osjećaš....

Znala sam učiti cijeli dan i noć dva dana prije ispita bez spavanja i još uvijek sam živa. I što je bit svega?


bit je da nije isto učiti dva dana, i raditi 20 sati dnevno, rekoh probaj samo nespavati 20 sati nekih 7-8 dana, pa mi javi kako se osjećaš i kakvi su ti radni rezultati.....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 22:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
osa je napisao/la:
Vii je napisao/la:
Znala sam učiti cijeli dan i noć dva dana prije ispita bez spavanja i još uvijek sam živa. I što je bit svega?


bit je da nije isto učiti dva dana, i raditi 20 sati dnevno, rekoh probaj samo nespavati 20 sati nekih 7-8 dana, pa mi javi kako se osjećaš i kakvi su ti radni rezultati.....

Ali Hamdija je čovjek koji u svom radu koristi isključivo mozak. I kancelariju, svakako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 23:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pa mogu i ja 15 sati svaki dan surfati na Internetu, i ne plate mi za to. Možda je i njegov posao lagan i ne stresan. Onda ti svejedno sjedio doma ili se zahebavao oko radnog mjesta.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Vii je napisao/la:
osa je napisao/la:

bit je da nije isto učiti dva dana, i raditi 20 sati dnevno, rekoh probaj samo nespavati 20 sati nekih 7-8 dana, pa mi javi kako se osjećaš i kakvi su ti radni rezultati.....

Ali Hamdija je čovjek koji u svom radu koristi isključivo mozak. I kancelariju, svakako.


da koristiš taj organ, znala bi da to umara više od fizičkog rada, pogotovo na psihičkoj bazi, da hamdija mozga 20 sati dnevno sad bi bio u nekoj ustanovi koju bi mogli uporediti s ovom u popovači, ne znam ima li takva u bih....

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
BBC je napisao/la:
Pa mogu i ja 15 sati svaki dan surfati na Internetu, i ne plate mi za to. Možda je i njegov posao lagan i ne stresan. Onda ti svejedno sjedio doma ili se zahebavao oko radnog mjesta.


možeš li 20.

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
osa je napisao/la:
Vii je napisao/la:
Ali Hamdija je čovjek koji u svom radu koristi isključivo mozak. I kancelariju, svakako.


da koristiš taj organ, znala bi da to umara više od fizičkog rada, pogotovo na psihičkoj bazi, da hamdija mozga 20 sati dnevno sad bi bio u nekoj ustanovi koju bi mogli uporediti s ovom u popovači, ne znam ima li takva u bih....

Slažem se da psihički rad umara, ali možda čovjek uzima pauze za ručak i užine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 23:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
osa je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Pa mogu i ja 15 sati svaki dan surfati na Internetu, i ne plate mi za to. Možda je i njegov posao lagan i ne stresan. Onda ti svejedno sjedio doma ili se zahebavao oko radnog mjesta.


možeš li 20.


Zajebo se čovjek. Nije lako sa novinarima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 23:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 svi 2009, 13:12
Postovi: 5635
Lokacija: sisak
Vii je napisao/la:
osa je napisao/la:

da koristiš taj organ, znala bi da to umara više od fizičkog rada, pogotovo na psihičkoj bazi, da hamdija mozga 20 sati dnevno sad bi bio u nekoj ustanovi koju bi mogli uporediti s ovom u popovači, ne znam ima li takva u bih....

Slažem se da psihički rad umara, ali možda čovjek uzima pauze za ručak i užine.


ajde lipa ne zajebaji, bogati, čovik je izvalija glupost, i ća ga braniš......

_________________
Ne postoje vječni prijatelji i vječni neprijatelji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
osa je napisao/la:
Vii je napisao/la:
Slažem se da psihički rad umara, ali možda čovjek uzima pauze za ručak i užine.


ajde lipa ne zajebaji, bogati, čovik je izvalija glupost, i ća ga braniš......

Svaki gazda svoga konja hvali. :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 23:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
BBC je napisao/la:
Pa mogu i ja 15 sati svaki dan surfati na Internetu, i ne plate mi za to. Možda je i njegov posao lagan i ne stresan. Onda ti svejedno sjedio doma ili se zahebavao oko radnog mjesta.

Još pogotovo to ako ne gledaš ljude oko sebe. Sam, sjediš i uživaš.
Koja milina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer USK i član Predsjedništva SDP-a Hamdija Lipovača: Nisam očekivao sudbinu kurbana!
PostPostano: 29 vel 2012, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
BBC je napisao/la:
osa je napisao/la:

možeš li 20.


Zajebo se čovjek. Nije lako sa novinarima.

Pogotovo s onima koji su nastrojeni drugim strankama.
Možda su to malo i ušminkali, onako kako njima odgovara.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 67 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Jean Luc Picard, mrnjav, Naša Kvačica, Ronaldinho i 308 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO