HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 lip 2026, 13:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 784 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 35459
Citat:
Gabriel Escobar, Zamjenik pomoćnika američkog državnog tajnika za europska i euroazijska pitanja uoči posjete Bosni i Hercegovini 7. studenog izjavio je za Radio Slobodnu Europu kako Bosna i Hercegovina može biti oblikovana kao Belgija.

https://hms.ba/escobar-rata-nece-biti-b ... o-belgija/



_________________
- BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 22:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 12453
A kako je Belgija oblikovana? Kao država s etničkim federalnim jedinicama.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:00 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3675
Belgija, da. Drzava 2 konstitutivna naroda i 1 manjine od nekoliko posto.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47188
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Je li ono Belgija građanska država u kojoj vlada demokratska većina?
Nema tamo entiteta?

E moj Bošnjo, ovo vam je taj Bidenov vitez na bijelom konju kojeg ste čekali?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42
Postovi: 2188
Lokacija: Beograd
Bosnjaci gledaju da primene kako se to resava u muslimanskim zemljama sa hriscanima izgleda.Ocete i porez za hriscane da uvedete?

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 12453
turbotakija je napisao/la:
Belgija, da. Drzava 2 konstitutivna naroda i 1 manjine od nekoliko posto.


Eto tako će i biti. Samo ćete ta manjina biti vi.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:03 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2793
Kad se bolje pročita Eskobarov intervju za RSE vidi se da će taj majmun zapravo pokušati da do rata ipak dođe, ili makar do nekog haosa u Srpskoj. Ovo za Belgiju je rekao tek uzgredno, poručujući da je i BiH "jako puno decentralizovana".

Suština intervjua je da sve gura pod tepih, i Inckov fašistički zakon, i muslimansko-hrvatski sukob oko brojnih pitanja i Ustavni sud i muslimanske pretnje ratom i da pokušava da sve svali na Dodika "lično", na više mesta poručuje kako je jedini peoblem Dodik i kako on "nema podršku Srbije, javnosti u RS". Dakle, ignoriše demokratsku volju građana RS izraženu na izborima i obračun sa Srpskom pakuje kao obračun sa Dodikom lično.

Najavio je i sankcije Amerike (nakon vraćanja nadležnosti) i verovatno će pojačati cijaške subverzivne operacije preko PDP-a i SDS-a kao što je bila ova sa "respiratorima" ili "ikonom" pre toga. Verujem da Srbi ipak nisu toliko glupi da nasednu na očiglednu antisrpsku podvalu ovog idiota.

https://www.slobodnaevropa.org/a/gabrie ... 47877.html

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:03 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3675
Shuti, strpace vas ko belgijske Nijemce u jedan kanton. Ako bude prevelik za naseliti, bez brige, ima migranata.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 12453
Znači tipični libtard sa spikom nije kriv narod krivi su zli politički vođe.

Pajaci.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47188
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
turbotakija je napisao/la:
Belgija, da. Drzava 2 konstitutivna naroda i 1 manjine od nekoliko posto.


"Manjine" s pravom veta koja može blokirati svaku odluku na državnoj razini.

Ali dobro tamo je "većina" normalna pa za tim nisu imali potrebe jer im ta većina i ne govori da su manjina.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 35459
turbotakija je napisao/la:
Belgija, da. Drzava 2 konstitutivna naroda i 1 manjine od nekoliko posto.


Nijemci se ne tretiraju niti imaju status kao "nacionalna manjina".
To su npr. Romi Gens du voyage i sl.

_________________
- BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 36464
Može.
Trokut se može oblikovati ko Belgija al ne smije prekoračiti dimenzije od 24%.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2021, 23:52
Postovi: 1760
Moj escobare u belgiji zive civilizirani narodi, nema tamo muslimana

_________________
28.4.2023 - Krstaski vladar FBiH Christian Schmidt salje SDFA djamijase na vjecna lovista


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:08 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3675
daramo je napisao/la:
turbotakija je napisao/la:
Belgija, da. Drzava 2 konstitutivna naroda i 1 manjine od nekoliko posto.


"Manjine" s pravom veta koja može blokirati svaku odluku na državnoj razini.

Ali dobro tamo je "većina" normalna pa za tim nisu imali potrebe jer im ta većina i ne govori da su manjina.


Pa imate i vi hrvatsku zajednicu, i to cak demokratsku. Ne znam sta se pravis zrtva kad nisi.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:10 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3675
Ali zaista ne znam kolika budala moras biti pa tvrditi da Nijemci u Belgiji imaju trecinu vlasti..

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2021, 23:52
Postovi: 1760
turbotakija je napisao/la:
Shuti, strpace vas ko belgijske Nijemce u jedan kanton. Ako bude prevelik za naseliti, bez brige, ima migranata.


Pa da jedan kanton nama (zhz, hbz, pz, pola sb i pola hnz),
drugi vama. Vidis da moze se s vama razgovarati, bit ce da si preskocio djumu petkom. Migranti idu svoj islamskoj braci, neko im dojavio da hrvati dobro mlate. Stas ne volimo muslimane

_________________
28.4.2023 - Krstaski vladar FBiH Christian Schmidt salje SDFA djamijase na vjecna lovista


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90133
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Stavi cijeli tekst. Neka muslimani izbuljavaju oči. :zubati


Pa kaže Escobar

Citat:
-U povijesti ( :zubati ) postoji mnogo primjera zemalja gdje imate zajedničku federalnu vladu i jake entitete. Belgija je jedan primjer. Unutar Europe, BiH može biti tako oblikovana. Imamo i danas veoma jaku Federaciju BiH i veoma jaku Republiku Srpsku. Nitko ne dovodi u pitanje postojanje Republike Srpske. Ona je u Daytonu. Ono o čemu govorimo je da ljudi poduzimaju eskalirajuće korake kako bi naštetili i Daytonu i središnjoj vladi, izjavio je Escobar.

Govoreći o izmjenama Izbornog zakona BiH escobar je kazao kako vjeruje da i Hrvati i Bošnjaci razumiju potrebu za jakom i funkcionalnom Federacijom.

-Mislim da i jedni i drugi razumiju da trebamo jaku Federaciju BiH, funkcionalnu Federaciju BiH. O detaljima se razgovara. I Matthew Palmer ponovno dolazi u regiju, kasnije ovog mjeseca, kako se ti razgovori nastavili. Ti razgovori su prozor prema ogromnim mogućnostima i ohrabrujemo sve naše partnere da na to gledaju kao nešto gdje ćemo svi biti dobitnici, kazao je.

Zaista želim, dodao je, da ljudi u BiH znaju da smo posvećeni tome da ne bude novog rata. ( :eek :zubati )

-I vjerujte da su sve zemlje u regiji, uključujući i potpisnice Daytonskog mirovnog sporazuma koje uključuju Hrvatsku i Srbiju su posvećene tome da ne gledamo novi rat u regiji. U kontekstu zaštite suvereniteta i teritorijalnog integriteta BiH, Hrvatska i Srbija imaju pravo glasa, one su potpisnice Daytona. Pozdravljamo naše razgovore s obje prijestolnice kao i s Turskom u kontekstu Balkana, one su bile dio SFOR-a (NATO operacije Stabilizacijskih snaga), one su pomogle ekonomskom razvoju. Kao zemlja članica, pozdravljamo također angažman Turske na Balkanu, rekao je Escobar.

Escobar je kazao da će u Sarajevu najprije razgovarati s veleposlanikom Sjedinjenih Država u zemlji, prije nego što najavi eventualne sankcije, ne precizirajući o kojim sankcijama bi moglo biti riječ.

“To je na stolu. Ali želim da kažem ljudima u BiH, neće biti novog rata. Mi, međunarodna zajednica, naši partneri u Europi, želimo biti sigurni da je naša posvećenost miru i sigurnosti ljudi u regiji uzajamna. Što se tiče oslabljenih središnjih institucija, razlog je korupcija. Ono što Dodik [Milorad Dodik, član Predsjedništva BiH] radi je da želi zaštititi svoju moć i svoj novac. Tražim od ljudi da ne nasjedaju na to“, poručio je Escobar.

Rekao je kako Dodikovu agendu nitko u regiji ne podržava.

“Da budem iskren, Dodikovu agendu ne podržava nitko u regiji, čak ni Srbija, s kojom imamo partnerstvo. Ne pokušavam podjeliti Srbe, ali ako vidite što radimo u Srbiji, gdje podržavamo ‘Open Balkan’ inicijativu [inicijativa o zoni slobodnog kretanja ljudi i roba između Srbije, Albanije i Sjeverne Makedonije], koju smatramo pozitivnim razvojem u regiji. Potpisali smo blizu milijarde dolara paketa pomoći, novo univerzitetsko partnerstvo Beograda, koji je jedan od najboljih Univerziteta, i Budimpešte, Atine, između Jadranskog i Crnog mora – gdje imamo vježbe između Zelenih beretki i američkih marinaca koji vježbaju s Vojskom Srbije. To možemo uraditi i za Srbe u Republici Srpskoj“, izjavio je Escobar.

Dodik gura alternativnu poruku (avangarda , umjetnik :laugh ), gdje bi radije da vidi kako Republika Srpska postaje Transnistrija ili Južna Osetija, samo da zaštiti svoje bogatstvo“, zaključio je Escobar, navodeći primjere proruskih separatističkih teritorija u Moldaviji i Gruziji.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90133
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Svašta se može iščitati iz ovoga.

Američka politika se definitivno promijenila.

Ukrajina puštena niz vodu. Nord Stream 2 dozvoljen Njemačkoj.

Meni se čini da USA, EU, Rusija i Turska surađuju oko ovog pitanja.

Nešto se brzo postigao i kompromis u Vijeću Sigurnosti. Izgleda da svi imaju dogovorene glavne crte, i onda sklapanje ugovora šiba velikom brzinom.

Nešto je pročepilo.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne stvarno, ko je taj Escobar ?
Za tih 30 godina tih majmuna se na stotine izredalo a situacija nikad gora. Ako im je to cilj onda rade svoj posao savršeno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 7031
Lokacija: Izvan sebe
Robbie MO je napisao/la:
Stavi cijeli tekst. Neka muslimani izbuljavaju oči. :zubati


Pa kaže Escobar

Citat:
-U povijesti ( :zubati ) postoji mnogo primjera zemalja gdje imate zajedničku federalnu vladu i jake entitete. Belgija je jedan primjer. Unutar Europe, BiH može biti tako oblikovana. Imamo i danas veoma jaku Federaciju BiH i veoma jaku Republiku Srpsku. Nitko ne dovodi u pitanje postojanje Republike Srpske. Ona je u Daytonu. Ono o čemu govorimo je da ljudi poduzimaju eskalirajuće korake kako bi naštetili i Daytonu i središnjoj vladi, izjavio je Escobar.

Govoreći o izmjenama Izbornog zakona BiH escobar je kazao kako vjeruje da i Hrvati i Bošnjaci razumiju potrebu za jakom i funkcionalnom Federacijom.

-Mislim da i jedni i drugi razumiju da trebamo jaku Federaciju BiH, funkcionalnu Federaciju BiH. O detaljima se razgovara. I Matthew Palmer ponovno dolazi u regiju, kasnije ovog mjeseca, kako se ti razgovori nastavili. Ti razgovori su prozor prema ogromnim mogućnostima i ohrabrujemo sve naše partnere da na to gledaju kao nešto gdje ćemo svi biti dobitnici, kazao je.

Zaista želim, dodao je, da ljudi u BiH znaju da smo posvećeni tome da ne bude novog rata. ( :eek :zubati )

-I vjerujte da su sve zemlje u regiji, uključujući i potpisnice Daytonskog mirovnog sporazuma koje uključuju Hrvatsku i Srbiju su posvećene tome da ne gledamo novi rat u regiji. U kontekstu zaštite suvereniteta i teritorijalnog integriteta BiH, Hrvatska i Srbija imaju pravo glasa, one su potpisnice Daytona. Pozdravljamo naše razgovore s obje prijestolnice kao i s Turskom u kontekstu Balkana, one su bile dio SFOR-a (NATO operacije Stabilizacijskih snaga), one su pomogle ekonomskom razvoju. Kao zemlja članica, pozdravljamo također angažman Turske na Balkanu, rekao je Escobar.

Escobar je kazao da će u Sarajevu najprije razgovarati s veleposlanikom Sjedinjenih Država u zemlji, prije nego što najavi eventualne sankcije, ne precizirajući o kojim sankcijama bi moglo biti riječ.

“To je na stolu. Ali želim da kažem ljudima u BiH, neće biti novog rata. Mi, međunarodna zajednica, naši partneri u Europi, želimo biti sigurni da je naša posvećenost miru i sigurnosti ljudi u regiji uzajamna. Što se tiče oslabljenih središnjih institucija, razlog je korupcija. Ono što Dodik [Milorad Dodik, član Predsjedništva BiH] radi je da želi zaštititi svoju moć i svoj novac. Tražim od ljudi da ne nasjedaju na to“, poručio je Escobar.

Rekao je kako Dodikovu agendu nitko u regiji ne podržava.

“Da budem iskren, Dodikovu agendu ne podržava nitko u regiji, čak ni Srbija, s kojom imamo partnerstvo. Ne pokušavam podjeliti Srbe, ali ako vidite što radimo u Srbiji, gdje podržavamo ‘Open Balkan’ inicijativu [inicijativa o zoni slobodnog kretanja ljudi i roba između Srbije, Albanije i Sjeverne Makedonije], koju smatramo pozitivnim razvojem u regiji. Potpisali smo blizu milijarde dolara paketa pomoći, novo univerzitetsko partnerstvo Beograda, koji je jedan od najboljih Univerziteta, i Budimpešte, Atine, između Jadranskog i Crnog mora – gdje imamo vježbe između Zelenih beretki i američkih marinaca koji vježbaju s Vojskom Srbije. To možemo uraditi i za Srbe u Republici Srpskoj“, izjavio je Escobar.

Dodik gura alternativnu poruku (avangarda , umjetnik :laugh ), gdje bi radije da vidi kako Republika Srpska postaje Transnistrija ili Južna Osetija, samo da zaštiti svoje bogatstvo“, zaključio je Escobar, navodeći primjere proruskih separatističkih teritorija u Moldaviji i Gruziji.

Iz ovog se vidi da oni ameri, podmicuju srbiju i huskaju je na dodika. Svjetske mutikase.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90133
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
turbotakija je napisao/la:
Ali zaista ne znam kolika budala moras biti pa tvrditi da Nijemci u Belgiji imaju trecinu vlasti..


Ali zato centralna vlast nad njima nema skoro nikakve ovlasti.

Imaju svoj parlament i vladu, odnosno entitet.

https://en.wikipedia.org/wiki/Parliamen ... _Community

https://en.wikipedia.org/wiki/Governmen ... _Community

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 12303
Lokacija: Sjeverna Bosna
Jeftinije je od BiH napraviti Belgiju, nego trositi novaca na place vojnika i bombardiranje.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 7031
Lokacija: Izvan sebe
BBC je napisao/la:
Ne stvarno, ko je taj Escobar ?
Za tih 30 godina tih majmuna se na stotine izredalo a situacija nikad gora. Ako im je to cilj onda rade svoj posao savršeno.

Kako ba ne znas onaj vodza droga kartela. Odnekle se pojavio. Slagali da je ubijen.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90133
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
BBC je napisao/la:
Ne stvarno, ko je taj Escobar ?
Za tih 30 godina tih majmuna se na stotine izredalo a situacija nikad gora. Ako im je to cilj onda rade svoj posao savršeno.


Ma neki karijerni diplomat, koji dolazi odraditi ono što mu se kaže da je politika i da je dogovoreno.

On ima zadanu agendu. I naravno da je ta agenda ista kao i ovo što priča Palmer.

I jedan i drugi samo izvršavaju naredbu, nekog drugog tijela iznad njih koje je donijelo odluku da će to biti od sada politika.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija
PostPostano: 05 stu 2021, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54
Postovi: 4862
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
BBC je napisao/la:
Ne stvarno, ko je taj Escobar ?
Za tih 30 godina tih majmuna se na stotine izredalo a situacija nikad gora. Ako im je to cilj onda rade svoj posao savršeno.


Citat:
Zamjenik pomoćnika američkog državnog tajnika za europska i euroazijska pitanja


Muslimani ga dižu u rank Alaha. Dobro je da nije čistačica sekretara zamjenika pomoćnika

_________________
Nećete u Bejruuut, niste ni prije.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 784 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, nikolasmo, ReadOnly555 i 92 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO