|
|
Stranica: 1/32.
|
[ 784 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
novem
|
Naslov: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 22:53 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06 Postovi: 35459
|
Citat: Gabriel Escobar, Zamjenik pomoćnika američkog državnog tajnika za europska i euroazijska pitanja uoči posjete Bosni i Hercegovini 7. studenog izjavio je za Radio Slobodnu Europu kako Bosna i Hercegovina može biti oblikovana kao Belgija. https://hms.ba/escobar-rata-nece-biti-b ... o-belgija/
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Reconquista
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 22:56 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23 Postovi: 12453
|
|
A kako je Belgija oblikovana? Kao država s etničkim federalnim jedinicama.
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
turbotakija
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:00 |
|
Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45 Postovi: 3675
|
|
Belgija, da. Drzava 2 konstitutivna naroda i 1 manjine od nekoliko posto.
_________________ fakofbolan nema krsta bez tri prsta
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:01 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47188 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Je li ono Belgija građanska država u kojoj vlada demokratska većina? Nema tamo entiteta?
E moj Bošnjo, ovo vam je taj Bidenov vitez na bijelom konju kojeg ste čekali?
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daxt
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:02 |
|
Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42 Postovi: 2188 Lokacija: Beograd
|
|
Bosnjaci gledaju da primene kako se to resava u muslimanskim zemljama sa hriscanima izgleda.Ocete i porez za hriscane da uvedete?
_________________ Čevo ravno, gnjijezdo junačko, a krvavo ljudsko razbojište, mnoge li si vojske zapamtilo, mnoge li si majke ojadilo! Ljudske su te kosti zatrpale, ljudskom si se krvlju opjanilo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Reconquista
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:03 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23 Postovi: 12453
|
turbotakija je napisao/la: Belgija, da. Drzava 2 konstitutivna naroda i 1 manjine od nekoliko posto. Eto tako će i biti. Samo ćete ta manjina biti vi.
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
karadzic
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:03 |
|
Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47 Postovi: 2793
|
Kad se bolje pročita Eskobarov intervju za RSE vidi se da će taj majmun zapravo pokušati da do rata ipak dođe, ili makar do nekog haosa u Srpskoj. Ovo za Belgiju je rekao tek uzgredno, poručujući da je i BiH "jako puno decentralizovana". Suština intervjua je da sve gura pod tepih, i Inckov fašistički zakon, i muslimansko-hrvatski sukob oko brojnih pitanja i Ustavni sud i muslimanske pretnje ratom i da pokušava da sve svali na Dodika "lično", na više mesta poručuje kako je jedini peoblem Dodik i kako on "nema podršku Srbije, javnosti u RS". Dakle, ignoriše demokratsku volju građana RS izraženu na izborima i obračun sa Srpskom pakuje kao obračun sa Dodikom lično. Najavio je i sankcije Amerike (nakon vraćanja nadležnosti) i verovatno će pojačati cijaške subverzivne operacije preko PDP-a i SDS-a kao što je bila ova sa "respiratorima" ili "ikonom" pre toga. Verujem da Srbi ipak nisu toliko glupi da nasednu na očiglednu antisrpsku podvalu ovog idiota. https://www.slobodnaevropa.org/a/gabrie ... 47877.html
_________________ 08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".
|
|
| Vrh |
|
 |
|
turbotakija
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:03 |
|
Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45 Postovi: 3675
|
|
Shuti, strpace vas ko belgijske Nijemce u jedan kanton. Ako bude prevelik za naseliti, bez brige, ima migranata.
_________________ fakofbolan nema krsta bez tri prsta
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Reconquista
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:04 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23 Postovi: 12453
|
|
Znači tipični libtard sa spikom nije kriv narod krivi su zli politički vođe.
Pajaci.
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:04 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47188 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
turbotakija je napisao/la: Belgija, da. Drzava 2 konstitutivna naroda i 1 manjine od nekoliko posto. "Manjine" s pravom veta koja može blokirati svaku odluku na državnoj razini. Ali dobro tamo je "većina" normalna pa za tim nisu imali potrebe jer im ta većina i ne govori da su manjina.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novem
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:05 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06 Postovi: 35459
|
turbotakija je napisao/la: Belgija, da. Drzava 2 konstitutivna naroda i 1 manjine od nekoliko posto. Nijemci se ne tretiraju niti imaju status kao "nacionalna manjina". To su npr. Romi Gens du voyage i sl.
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novovrijeme
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:06 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10 Postovi: 36464
|
|
Može. Trokut se može oblikovati ko Belgija al ne smije prekoračiti dimenzije od 24%.
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mijat_tomic
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:06 |
|
Pridružen/a: 11 svi 2021, 23:52 Postovi: 1760
|
|
Moj escobare u belgiji zive civilizirani narodi, nema tamo muslimana
_________________ 28.4.2023 - Krstaski vladar FBiH Christian Schmidt salje SDFA djamijase na vjecna lovista
|
|
| Vrh |
|
 |
|
turbotakija
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:08 |
|
Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45 Postovi: 3675
|
daramo je napisao/la: turbotakija je napisao/la: Belgija, da. Drzava 2 konstitutivna naroda i 1 manjine od nekoliko posto. "Manjine" s pravom veta koja može blokirati svaku odluku na državnoj razini. Ali dobro tamo je "većina" normalna pa za tim nisu imali potrebe jer im ta većina i ne govori da su manjina. Pa imate i vi hrvatsku zajednicu, i to cak demokratsku. Ne znam sta se pravis zrtva kad nisi.
_________________ fakofbolan nema krsta bez tri prsta
|
|
| Vrh |
|
 |
|
turbotakija
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:10 |
|
Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45 Postovi: 3675
|
|
Ali zaista ne znam kolika budala moras biti pa tvrditi da Nijemci u Belgiji imaju trecinu vlasti..
_________________ fakofbolan nema krsta bez tri prsta
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mijat_tomic
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:11 |
|
Pridružen/a: 11 svi 2021, 23:52 Postovi: 1760
|
turbotakija je napisao/la: Shuti, strpace vas ko belgijske Nijemce u jedan kanton. Ako bude prevelik za naseliti, bez brige, ima migranata. Pa da jedan kanton nama (zhz, hbz, pz, pola sb i pola hnz), drugi vama. Vidis da moze se s vama razgovarati, bit ce da si preskocio djumu petkom. Migranti idu svoj islamskoj braci, neko im dojavio da hrvati dobro mlate. Stas ne volimo muslimane
_________________ 28.4.2023 - Krstaski vladar FBiH Christian Schmidt salje SDFA djamijase na vjecna lovista
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:15 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90133 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Stavi cijeli tekst. Neka muslimani izbuljavaju oči. Pa kaže Escobar Citat: - U povijesti ( ) postoji mnogo primjera zemalja gdje imate zajedničku federalnu vladu i jake entitete. Belgija je jedan primjer. Unutar Europe, BiH može biti tako oblikovana. Imamo i danas veoma jaku Federaciju BiH i veoma jaku Republiku Srpsku. Nitko ne dovodi u pitanje postojanje Republike Srpske. Ona je u Daytonu. Ono o čemu govorimo je da ljudi poduzimaju eskalirajuće korake kako bi naštetili i Daytonu i središnjoj vladi, izjavio je Escobar. Govoreći o izmjenama Izbornog zakona BiH escobar je kazao kako vjeruje da i Hrvati i Bošnjaci razumiju potrebu za jakom i funkcionalnom Federacijom. -Mislim da i jedni i drugi razumiju da trebamo jaku Federaciju BiH, funkcionalnu Federaciju BiH. O detaljima se razgovara. I Matthew Palmer ponovno dolazi u regiju, kasnije ovog mjeseca, kako se ti razgovori nastavili. Ti razgovori su prozor prema ogromnim mogućnostima i ohrabrujemo sve naše partnere da na to gledaju kao nešto gdje ćemo svi biti dobitnici, kazao je. Zaista želim, dodao je, da ljudi u BiH znaju da smo posvećeni tome da ne bude novog rata. (  ) -I vjerujte da su sve zemlje u regiji, uključujući i potpisnice Daytonskog mirovnog sporazuma koje uključuju Hrvatsku i Srbiju su posvećene tome da ne gledamo novi rat u regiji. U kontekstu zaštite suvereniteta i teritorijalnog integriteta BiH, Hrvatska i Srbija imaju pravo glasa, one su potpisnice Daytona. Pozdravljamo naše razgovore s obje prijestolnice kao i s Turskom u kontekstu Balkana, one su bile dio SFOR-a (NATO operacije Stabilizacijskih snaga), one su pomogle ekonomskom razvoju. Kao zemlja članica, pozdravljamo također angažman Turske na Balkanu, rekao je Escobar. Escobar je kazao da će u Sarajevu najprije razgovarati s veleposlanikom Sjedinjenih Država u zemlji, prije nego što najavi eventualne sankcije, ne precizirajući o kojim sankcijama bi moglo biti riječ. “To je na stolu. Ali želim da kažem ljudima u BiH, neće biti novog rata. Mi, međunarodna zajednica, naši partneri u Europi, želimo biti sigurni da je naša posvećenost miru i sigurnosti ljudi u regiji uzajamna. Što se tiče oslabljenih središnjih institucija, razlog je korupcija. Ono što Dodik [Milorad Dodik, član Predsjedništva BiH] radi je da želi zaštititi svoju moć i svoj novac. Tražim od ljudi da ne nasjedaju na to“, poručio je Escobar. Rekao je kako Dodikovu agendu nitko u regiji ne podržava. “Da budem iskren, Dodikovu agendu ne podržava nitko u regiji, čak ni Srbija, s kojom imamo partnerstvo. Ne pokušavam podjeliti Srbe, ali ako vidite što radimo u Srbiji, gdje podržavamo ‘Open Balkan’ inicijativu [inicijativa o zoni slobodnog kretanja ljudi i roba između Srbije, Albanije i Sjeverne Makedonije], koju smatramo pozitivnim razvojem u regiji. Potpisali smo blizu milijarde dolara paketa pomoći, novo univerzitetsko partnerstvo Beograda, koji je jedan od najboljih Univerziteta, i Budimpešte, Atine, između Jadranskog i Crnog mora – gdje imamo vježbe između Zelenih beretki i američkih marinaca koji vježbaju s Vojskom Srbije. To možemo uraditi i za Srbe u Republici Srpskoj“, izjavio je Escobar. “ Dodik gura alternativnu poruku ( avangarda , umjetnik  ), gdje bi radije da vidi kako Republika Srpska postaje Transnistrija ili Južna Osetija, samo da zaštiti svoje bogatstvo“, zaključio je Escobar, navodeći primjere proruskih separatističkih teritorija u Moldaviji i Gruziji.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:19 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90133 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Svašta se može iščitati iz ovoga.
Američka politika se definitivno promijenila.
Ukrajina puštena niz vodu. Nord Stream 2 dozvoljen Njemačkoj.
Meni se čini da USA, EU, Rusija i Turska surađuju oko ovog pitanja.
Nešto se brzo postigao i kompromis u Vijeću Sigurnosti. Izgleda da svi imaju dogovorene glavne crte, i onda sklapanje ugovora šiba velikom brzinom.
Nešto je pročepilo.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:22 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Ne stvarno, ko je taj Escobar ? Za tih 30 godina tih majmuna se na stotine izredalo a situacija nikad gora. Ako im je to cilj onda rade svoj posao savršeno.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Old Fridolin
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:22 |
|
Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32 Postovi: 7031 Lokacija: Izvan sebe
|
Robbie MO je napisao/la: Stavi cijeli tekst. Neka muslimani izbuljavaju oči. Pa kaže Escobar Citat: - U povijesti ( ) postoji mnogo primjera zemalja gdje imate zajedničku federalnu vladu i jake entitete. Belgija je jedan primjer. Unutar Europe, BiH može biti tako oblikovana. Imamo i danas veoma jaku Federaciju BiH i veoma jaku Republiku Srpsku. Nitko ne dovodi u pitanje postojanje Republike Srpske. Ona je u Daytonu. Ono o čemu govorimo je da ljudi poduzimaju eskalirajuće korake kako bi naštetili i Daytonu i središnjoj vladi, izjavio je Escobar. Govoreći o izmjenama Izbornog zakona BiH escobar je kazao kako vjeruje da i Hrvati i Bošnjaci razumiju potrebu za jakom i funkcionalnom Federacijom. -Mislim da i jedni i drugi razumiju da trebamo jaku Federaciju BiH, funkcionalnu Federaciju BiH. O detaljima se razgovara. I Matthew Palmer ponovno dolazi u regiju, kasnije ovog mjeseca, kako se ti razgovori nastavili. Ti razgovori su prozor prema ogromnim mogućnostima i ohrabrujemo sve naše partnere da na to gledaju kao nešto gdje ćemo svi biti dobitnici, kazao je. Zaista želim, dodao je, da ljudi u BiH znaju da smo posvećeni tome da ne bude novog rata. (  ) -I vjerujte da su sve zemlje u regiji, uključujući i potpisnice Daytonskog mirovnog sporazuma koje uključuju Hrvatsku i Srbiju su posvećene tome da ne gledamo novi rat u regiji. U kontekstu zaštite suvereniteta i teritorijalnog integriteta BiH, Hrvatska i Srbija imaju pravo glasa, one su potpisnice Daytona. Pozdravljamo naše razgovore s obje prijestolnice kao i s Turskom u kontekstu Balkana, one su bile dio SFOR-a (NATO operacije Stabilizacijskih snaga), one su pomogle ekonomskom razvoju. Kao zemlja članica, pozdravljamo također angažman Turske na Balkanu, rekao je Escobar. Escobar je kazao da će u Sarajevu najprije razgovarati s veleposlanikom Sjedinjenih Država u zemlji, prije nego što najavi eventualne sankcije, ne precizirajući o kojim sankcijama bi moglo biti riječ. “To je na stolu. Ali želim da kažem ljudima u BiH, neće biti novog rata. Mi, međunarodna zajednica, naši partneri u Europi, želimo biti sigurni da je naša posvećenost miru i sigurnosti ljudi u regiji uzajamna. Što se tiče oslabljenih središnjih institucija, razlog je korupcija. Ono što Dodik [Milorad Dodik, član Predsjedništva BiH] radi je da želi zaštititi svoju moć i svoj novac. Tražim od ljudi da ne nasjedaju na to“, poručio je Escobar. Rekao je kako Dodikovu agendu nitko u regiji ne podržava. “Da budem iskren, Dodikovu agendu ne podržava nitko u regiji, čak ni Srbija, s kojom imamo partnerstvo. Ne pokušavam podjeliti Srbe, ali ako vidite što radimo u Srbiji, gdje podržavamo ‘Open Balkan’ inicijativu [inicijativa o zoni slobodnog kretanja ljudi i roba između Srbije, Albanije i Sjeverne Makedonije], koju smatramo pozitivnim razvojem u regiji. Potpisali smo blizu milijarde dolara paketa pomoći, novo univerzitetsko partnerstvo Beograda, koji je jedan od najboljih Univerziteta, i Budimpešte, Atine, između Jadranskog i Crnog mora – gdje imamo vježbe između Zelenih beretki i američkih marinaca koji vježbaju s Vojskom Srbije. To možemo uraditi i za Srbe u Republici Srpskoj“, izjavio je Escobar. “ Dodik gura alternativnu poruku ( avangarda , umjetnik  ), gdje bi radije da vidi kako Republika Srpska postaje Transnistrija ili Južna Osetija, samo da zaštiti svoje bogatstvo“, zaključio je Escobar, navodeći primjere proruskih separatističkih teritorija u Moldaviji i Gruziji.Iz ovog se vidi da oni ameri, podmicuju srbiju i huskaju je na dodika. Svjetske mutikase.
_________________ Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:23 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90133 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:24 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
|
Jeftinije je od BiH napraviti Belgiju, nego trositi novaca na place vojnika i bombardiranje.
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Old Fridolin
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:25 |
|
Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32 Postovi: 7031 Lokacija: Izvan sebe
|
BBC je napisao/la: Ne stvarno, ko je taj Escobar ? Za tih 30 godina tih majmuna se na stotine izredalo a situacija nikad gora. Ako im je to cilj onda rade svoj posao savršeno. Kako ba ne znas onaj vodza droga kartela. Odnekle se pojavio. Slagali da je ubijen.
_________________ Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:25 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90133 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
BBC je napisao/la: Ne stvarno, ko je taj Escobar ? Za tih 30 godina tih majmuna se na stotine izredalo a situacija nikad gora. Ako im je to cilj onda rade svoj posao savršeno. Ma neki karijerni diplomat, koji dolazi odraditi ono što mu se kaže da je politika i da je dogovoreno. On ima zadanu agendu. I naravno da je ta agenda ista kao i ovo što priča Palmer. I jedan i drugi samo izvršavaju naredbu, nekog drugog tijela iznad njih koje je donijelo odluku da će to biti od sada politika.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Legionnaire
|
Naslov: Re: ESCOBAR: Rata neće biti, BiH može biti oblikovana kao Belgija Postano: 05 stu 2021, 23:31 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54 Postovi: 4862 Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
|
BBC je napisao/la: Ne stvarno, ko je taj Escobar ? Za tih 30 godina tih majmuna se na stotine izredalo a situacija nikad gora. Ako im je to cilj onda rade svoj posao savršeno. Citat: Zamjenik pomoćnika američkog državnog tajnika za europska i euroazijska pitanja Muslimani ga dižu u rank Alaha. Dobro je da nije čistačica sekretara zamjenika pomoćnika
_________________ Nećete u Bejruuut, niste ni prije.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|